X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • pukola Ekspertka
    Postów: 219 173

    Wysłany: 8 maja 2018, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje bardzo :). Chociaż niestety nie nastawiam się bo ten cień widać tylko pod odpowiednim kątem ( choć wtedy jest dość intensywny).

  • basia1987 Autorytet
    Postów: 718 1330

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na nic nie choruję. 3 lata temu miałam laparoskopię torbieli jajnika. Wszystko przebiegło ok. Zmieniłam gin na taką z polecenia i jak pierwszy raz u niej byłam to mówiła że gdybym jej nie powiedziała o zabiegu nawet by nie wiedziała bo tak ładnie zrobione :) ja robiłam badania w ubiegłym roku przed rozpoczęciem starań gdy podjęliśmy o tym decyzję (a starania ruszyły w styczniu 2018). Starania się przesunęły bo okazało się po zrobieniu badań że przechodzę właśnie cytomegalię. W listopadzie wyniki były już ok. Po za tym morfologia, toksoplazmoza tsh i jeszcze parę innych. Ostatnia wizyta kontrolna w marcu usg i wszystko ok, cytologia też ok. Narzeczony się nie badał bo w marcu jak byłam na wizycie byliśmy po pierwszym cyklu starań a lekarka powiedziała że będziemy go badać dopiero gdyby po roku się nic nie udało. Pani doktor jest wspaniała podejście ma super do każdego. Prowadziła ciążę znajomych bliźniczek. Jedna po białaczce, druga ze skróconą szyjką i obie urodziły pięknych synków. Mówiła żeby mieć cierpliwość i nie myśleć tyle a z każdą @ coraz bardziej się martwię. Jedno mnie jakoś niepokoi. Co miesiąc czułam dość mocno dzień owulacji- mocne bóle i kłocie jajników... Odkąd się staramy nie wiem kiedy jest ten dzień, bóle ustały....

    3jgxvfloilgh1ndu.png

    13 cs szczęśliwy ❤
    25.01 beta 197
    28.01 beta 599
    31.01 beta 1636
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 maja 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    basia1987 wrote:
    Na nic nie choruję. 3 lata temu miałam laparoskopię torbieli jajnika. Wszystko przebiegło ok. Zmieniłam gin na taką z polecenia i jak pierwszy raz u niej byłam to mówiła że gdybym jej nie powiedziała o zabiegu nawet by nie wiedziała bo tak ładnie zrobione :) ja robiłam badania w ubiegłym roku przed rozpoczęciem starań gdy podjęliśmy o tym decyzję (a starania ruszyły w styczniu 2018). Starania się przesunęły bo okazało się po zrobieniu badań że przechodzę właśnie cytomegalię. W listopadzie wyniki były już ok. Po za tym morfologia, toksoplazmoza tsh i jeszcze parę innych. Ostatnia wizyta kontrolna w marcu usg i wszystko ok, cytologia też ok. Narzeczony się nie badał bo w marcu jak byłam na wizycie byliśmy po pierwszym cyklu starań a lekarka powiedziała że będziemy go badać dopiero gdyby po roku się nic nie udało. Pani doktor jest wspaniała podejście ma super do każdego. Prowadziła ciążę znajomych bliźniczek. Jedna po białaczce, druga ze skróconą szyjką i obie urodziły pięknych synków. Mówiła żeby mieć cierpliwość i nie myśleć tyle a z każdą @ coraz bardziej się martwię. Jedno mnie jakoś niepokoi. Co miesiąc czułam dość mocno dzień owulacji- mocne bóle i kłocie jajników... Odkąd się staramy nie wiem kiedy jest ten dzień, bóle ustały....

    Ja mam podobnie z tymi bólami, nie są dokuczliwe, bardziej ćmienie, ale mam tak praktycznie od około 10 dc do miesiączki. Nawet gdy cykl mialam prawidłowy i monitorowany..

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 8 maja 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja po w wczorajszych mocnych bolach brzucha dzis super :) zero klucia, bolu itp :) ttlko spacccc... a ja zaraz szkolenie zaczynam i tak do 18-stej

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Za 3-4 dni powinnam dostać @. Już nie wiem co robić... To mój 6 cykl starań.
    Ania czekaj:* @ jeszcze nie ma, więc wszystko możliwe

    Ania95, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    pukola wrote:
    Dziękuje bardzo :). Chociaż niestety nie nastawiam się bo ten cień widać tylko pod odpowiednim kątem ( choć wtedy jest dość intensywny).
    na tym etapie beta rozwieje wątpliwości ☺ ale cień to już lepiej jak biel-jest nadzieja

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Mój mąż idzie dzisiaj do urologa z wynikami posiewu nasienia. Dostanie na bank jakiś antybiotyk.
    Wiecie jak to jest może ze staraniami przy antybiotykoterapii lub po niej u faceta? :)
    Plamka niestety nie orientuję się jaki wpływ mają antybiotyki u faceta... Na pewno będzie potrzebować czasu na regenerację, ale wątpię czy więcej jak tydzień czy dwa po zakończeniu kuracji.

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Ania czekaj:* @ jeszcze nie ma, więc wszystko możliwe

    Dzięki madzikow <3 aż do @ będę żyła nadzieją! :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olaa86 wrote:
    Ja po w wczorajszych mocnych bolach brzucha dzis super :) zero klucia, bolu itp :) ttlko spacccc... a ja zaraz szkolenie zaczynam i tak do 18-stej

    Ja dzisiaj też nie mam żadnych bóli, a jeszcze do wczoraj mocno czułam lewy jajnik. W zeszłym cyklu miałam bóle obydwóch jajników aż do @.

    Olaa86 lubi tę wiadomość

  • madzikow Autorytet
    Postów: 818 287

    Wysłany: 8 maja 2018, 16:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 Olaa86 a wy mierzycie temp?
    Ja w tym cyklu bym była bardzo happy, żeby sobie zrobić prezent na urodziny w czerwcu

    Starania od połowy 2017, czynnik męski.
    AD Clinic/Angelius dr Cholewa
    PICSI krótki protokół
    Mamy ❄ na zimowisku
    Patryk 15.04.2020 3980 g 60 cm <3
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie mierzę, ale zastanawiam się czy od przyszłego cyklu nie zacząć ;)
    właściwie o tym mierzeniu to ja od 3 miesięcy już myślę, ale coś mi nie wychodzi :p

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 8 maja 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow wrote:
    Ania95 Olaa86 a wy mierzycie temp?
    Ja w tym cyklu bym była bardzo happy, żeby sobie zrobić prezent na urodziny w czerwcu

    Ja nie mierzylam - ja na testach owylacyjnych wiedziałam kiedy jest wyrzut LH bo ja wstaje o roznych godzinach plus wstaje doi 21 miesiecznika mojego bo.mu zeby wychodza

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Olaa86 Ekspertka
    Postów: 164 83

    Wysłany: 8 maja 2018, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 18 maja mam imieniny wiec było by super miec piekny prezent na imieniny :)

    madzikow lubi tę wiadomość

    Szymon - 07.02.2012
    Mateusz - 02.08.2016
    Mamy to :) trzecia ciąża :)
    Wyniki bety: 11 dpo - 20, 14 dpo - 96, 18 dpo - 475
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 8 maja 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzikow, ola, życzę Wam, żebyście dostały swoje wymarzone prezenty! <3

    madzikow lubi tę wiadomość

  • gosia17 Debiutantka
    Postów: 7 3

    Wysłany: 8 maja 2018, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i zaczynam od nowa :/
    Pierwszy cykl będę badać temperaturę. Mierzycie codziennie tzn. już od pierwszego dnia cyklu czy dopiero po @? Obawiam się, że z moją fazą lutealną jest coś nie tak, ponieważ często kilka dni po owu pojawia się plamienie. Czasami na jeden dwa dni i później do @ nie ma nic, a czasami aż do @ plamie codziennie.
    Dziewczyny trzymam kciuki :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 8 maja 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż był dzisiaj u urologa. Dostał Cipronex na 3 tygodnie. Na czas brania antybiotyku mamy się wstrzymać ze staraniami, ale i tak pokryje mi się to z czasem oczekiwania na HSG. A jak mąż skończy brać antybiotyk to mamy zielone światło.
    Lekarz ze 3 razy powtarzał, że przy takiej dużej ilości bakterii w nasieniu to wyniki ogólne ma rewelacyjne.

    A już bym chciała wznowić starania ;) Ale może wytrzymam jeszcze ten jeden miesiąc :)

    Marudaruda, Ania95 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Skarpeta Autorytet
    Postów: 332 123

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Plamka, 3mam kciuki w takim razie za Ciebie :) będzie dobrze :) musi być dobrze :) 3 tygodnie szybko zlecą :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Staramy się o dzidziusia :)
  • Marudaruda Autorytet
    Postów: 833 274

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka, mówią, że co się odwlecze to nie uciecze :D

    Plamka_92, Skarpeta lubią tę wiadomość

    "Nie ma nic gorszego niż człowiek, który się czegoś spodziewa… I którego nic nie spotyka."...

    PCOS, ↑ testosteron.
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Skarpeta wrote:
    Hej Plamka, 3mam kciuki w takim razie za Ciebie :) będzie dobrze :) musi być dobrze :) 3 tygodnie szybko zlecą :)

    Dziękuję :) <3
    Skarpeta a co u Ciebie? :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 8 maja 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marudaruda wrote:
    Plamka, mówią, że co się odwlecze to nie uciecze :D

    Hahaha w punkt trafione :D

    Marudaruda lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 117 118 119 120 121 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ