Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja kupiłam całą tubke i stosujemy po trochu :)

    Ja tubę mam jeszcze w domu i stosujemy od kilku cykli, ale nie pomaga. Nawilżenie jest super, chociaż też zawsze jestem cała upaprana ;D któregoś razu próbowałam zaaplikować sobie ze strzykawki, ale wszystko wyleciało :p dlatego tym razem postanowiłam kupić w aplikatorach . Minus taki, że nie można spontanicznie <3 bo trzeba zaaplikować 30 min wcześniej :P ale mam wielkie nadzieje :)

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak patrzę i wydaje mi się, że wcześniejszy Miositogyn miał bogatszy skład od tego GT, ciekawe o co chodzi...

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Tak patrzę i wydaje mi się, że wcześniejszy Miositogyn miał bogatszy skład od tego GT, ciekawe o co chodzi...

    W starym w składzie jest -N-acetylo-cysteina (nie mam pojęcia co to)
    w nowym w składzie jest - glutation

    Może o to chodzi?

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakaś kobietka na innym forum pisała tak:
    Połączenie mio-inozytolu i d-chiro-inozytolu ma tylko ovarin i fertilova. A wg badań połączenie jest skuteczniejsze niż sam mioinozytol.

    A ile w tym prawdy to nie wiadomo :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja nawet nie wiem o czym Wy piszecie ;) co to jest i na co? Może też się w to wyposażę :D

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu to są suplementy diety, które przeznaczone są dla kobiet z PCOS, bo rzekomo wspomagają owulację ze względu na zawarty tam inozytol :) Oprócz tego w skladzie jest m.in wit d i kwas foliowy :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale to chyba nie znaczy, że tylko i wyłącznie dla kobiet z PCOS :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Już sama zglupialam haha ale powiem Wam, że ja po pierwszym opokawaniu Miositogynu zaszlam w ciążę, fakt faktem, że straciłam ciążę ale pamiętam, że był to miesiąc w którym piłam te saszetki więc coś w tym jest mimo wszystko ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 18:15

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ah, ok :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Już sama zglupialam haha ale powiem Wam, że ja po pierwszym opokawaniu Miositogynu zaszlam w ciążę, fakt faktem, że straciłam ciążę ale pamiętam, że był to miesiąc w którym piłam te saszetki więc coś w tym jest mimo wszystko ;)

    A długo się staraliście o 1 ciążę?

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Już sama zglupialam haha ale powiem Wam, że ja po pierwszym pokawaniu Miositogynu zaszlam w ciążę, fakty faktem, że straciłam e pamiętam, że był to miesiąc w którym piłam te saszetki więc coś w tym jest mimo wszystko ;)

    Różne są zdania na ten temat, bo jedne dziewczyny mówią że pomaga, inne że wcale :) Ale tak czy siak kwasem foliowym trzeba sie suplementowac, wit D większość też musi, więc równie dobrze można sobie pic te saszetki :)
    Bo nie zaszkodzi to, a może akurat będzie miało pozytywny wpływ :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Różne są zdania na ten temat, bo jedne dziewczyny mówią że pomaga, inne że wcale :) Ale tak czy siak kwasem foliowym trzeba sie suplementowac, wit D większość też musi, więc równie dobrze można sobie pic te saszetki :)
    Bo nie zaszkodzi to, a może akurat będzie miało pozytywny wpływ :)

    To może kupię... Już nie wiem. Tonący brzytwy się chwyta ;)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    To może kupię... Już nie wiem. Tonący brzytwy się chwyta ;)

    Właśnie ostatnio pisałam, że głowa pęka od wyboru suplementów :) Nie wiadomo co wybrać, co będzie lepsze :)
    Ale spróbować zawsze można :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dokładnie! 18 na wizycie zapytam ginka czy mam zostać przy ovarinie bo to drugie opakowanie moje dopiero czy może faktycznie wrócić do Miositogynu GT tym razem ;)
    JA zmykam kobitki, idę się odstresowac do kina na U-OCEAN'S 8 :D a mój luby śpi ;D haha

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Właśnie ostatnio pisałam, że głowa pęka od wyboru suplementów :) Nie wiadomo co wybrać, co będzie lepsze :)
    Ale spróbować zawsze można :)

    No dokładnie :) mnie najbardziej kusi wszystko to, co pomogło komuś zajść w ciążę :P dlatego jak Marza pisze, że jej pomogło, to się zastanowię nad kupnem :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    No dokładnie! 18 na wizycie zapytam ginka czy mam zostać przy ovarinie bo to drugie opakowanie moje dopiero czy może faktycznie wrócić do Miositogynu GT tym razem ;)
    JA zmykam kobitki, idę się odstresowac do kina na U-OCEAN'S 8 :D a mój luby śpi ;D haha

    Daj znać jaką opinię ma lekarz :)
    Udanego seansu ;)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    No dokładnie :) mnie najbardziej kusi wszystko to, co pomogło komuś zajść w ciążę :P dlatego jak Marza pisze, że jej pomogło, to się zastanowię nad kupnem :)

    No właśnie :P Ja się naczytam, a później bym brała wszystko na raz :P

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    No dokładnie! 18 na wizycie zapytam ginka czy mam zostać przy ovarinie bo to drugie opakowanie moje dopiero czy może faktycznie wrócić do Miositogynu GT tym razem ;)
    JA zmykam kobitki, idę się odstresowac do kina na U-OCEAN'S 8 :D a mój luby śpi ;D haha

    Miłego seansu :) napisz po czy polecasz ;)

  • Marza89 Autorytet
    Postów: 1495 1772

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A długo się staraliście o 1 ciążę?
    Tak na prawdę miesiąc po ślubie byłam już w ciąży ;) sierpień ślub, we wrześniu zaszlam a w październiku się dowiedziałam... A od września brałam Miositogyn ;)

    Aniołek [*] - 6 tydz./ PCOS, Bhcg 29. 06 / 10 dpo - 19, 13 dpo-120, 15 dpo-420, 20 dpo-4228
    Laura 💕 03.03.2019 😍 3410g 😍 53cm😍
    jon7a04.png
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Tak na prawdę miesiąc po ślubie byłam już w ciąży ;) sierpień ślub, we wrześniu zaszlam a w październiku się dowiedziałam... A od września brałam Miositogyn ;)

    A to bardzo szybko zaszłaś :)
    Ja też zaszłam we wrześniu, a w październiku się dowiedziałam :) miałam termin na 21 czerwca. Zawsze tego dnia jakoś mi dziwnie...

‹‹ 160 161 162 163 164 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pozytywny test ciążowy i co dalej?

A więc stało się! Zrobiłaś test ciążowy i wynik wyszedł pozytywny. Gratulacje! To co zapewne wiesz na pewno, to fakt, że przed Tobą wiele zmian. Jakie to będą zmiany, czego się teraz spodziewać? Przeczytaj na co powinnaś być gotowa, jak się do tego przygotować i co po kolei powinnaś  zrobić gdy już wiesz, że pod Twoim sercem zagościło nowe życie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

MUUVO Quick SE 2 – dlaczego jest idealny na pierwszy wózek dla dziecka?

Zastanawiasz się, który wózek sprawdzi się najlepiej już od pierwszych spacerów z maluchem? MUUVO Quick SE 2 to wyjątkowa propozycja, która łączy w sobie elegancki design z praktycznymi funkcjami docenianymi i przez dzieci, i rodziców. Warto zwrócić uwagę na innowacyjne rozwiązania, takie jak regulowana budka, wentylowane oparcie i wygoda składania. Sprawdź, co sprawia, że Quick SE 2 może stać się idealnym wyborem na start.

CZYTAJ WIĘCEJ