Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    My z mężem często rozmawiamy o tym jak to będzie jak zobaczymy 2 kreseczki, jaka będzie nasza reakcja... I nie wiemy. Doznamy chyba takiego szoku, że oszalejemy ze szczęścia :D
    Oj tak :D kurcze a inmi jak nie planują to się smuca, nie ma w tym logiki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 czerwca 2018, 19:12

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A Wasi mężowie śmieją się, że tak tutaj dużo piszecie i się udzielacie na forum? :D Mój to często rzuca tekstem "a Ty znowu na tych staraczkach" albo "co tam u staraczek?" :D Więc mój mąż też Wam kibicuje, przeżywa niepowodzenia i się cieszy jak którejś się udało :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    My z mężem często rozmawiamy o tym jak to będzie jak zobaczymy 2 kreseczki, jaka będzie nasza reakcja... I nie wiemy. Doznamy chyba takiego szoku, że oszalejemy ze szczęścia :D

    Ja na bank się poryczę :P Bo ja w ogóle jestem beksą :P
    Najpierw zrobię oczy jak 5 złotych, później rozdziawię buzię, później zacznę krzyczeć i kręcić się w kółko, a na koniec się rozpłaczę :P Zawsze tak jest jak spotka mnie coś bardzo, bardzo dobrego :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A Wasi mężowie śmieją się, że tak tutaj dużo piszecie i się udzielacie na forum? :D Mój to często rzuca tekstem "a Ty znowu na tych staraczkach" albo "co tam u staraczek?" :D Więc mój mąż też Wam kibicuje, przeżywa niepowodzenia i się cieszy jak którejś się udało :)

    Ale masz Kochanego Męża <3 Pozdrów Go od staraczek :)
    Mój to się śmieje, że znowu siedzę w różowym królestwie i że nałóg się odzywa :P

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Ja na bank się poryczę :P Bo ja w ogóle jestem beksą :P
    Najpierw zrobię oczy jak 5 złotych, później rozdziawię buzię, później zacznę krzyczeć i kręcić się w kółko, a na koniec się rozpłaczę :P Zawsze tak jest jak spotka mnie coś bardzo, bardzo dobrego :D

    Musisz mieć męża przy sobie, żeby chusteczki podawał :D
    Ja może też łezkę uronię ;D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    My z mężem często rozmawiamy o tym jak to będzie jak zobaczymy 2 kreseczki, jaka będzie nasza reakcja... I nie wiemy. Doznamy chyba takiego szoku, że oszalejemy ze szczęścia :D
    Ja też myślę o swojej reakcji na 2 kreski :) na pewno się rozwyję tylko nie wiem czy bardziej ze szczęścia czy z niedowierzania czy z nerwów co dalej :D ciekawa jestem też reakcji mojego męża bo on zazwyczaj nie okazuje emocji :)

    Plamka_92, Ania95 lubią tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Ale masz Kochanego Męża <3 Pozdrów Go od staraczek :)
    Mój to się śmieje, że znowu siedzę w różowym królestwie i że nałóg się odzywa :P

    Tak, jest kochany :) <3 pozdrowię go :) dziękuję <3

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    Ja też myślę o swojej reakcji na 2 kreski :) na pewno się rozwyję tylko nie wiem czy bardziej ze szczęścia czy z niedowierzania czy z nerwów co dalej :D ciekawa jestem też reakcji mojego męża bo on zazwyczaj nie okazuje emocji :)

    Jak się dowie, że się udało to może po kryjomu mu też łezka poleci :D

  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A Wasi mężowie śmieją się, że tak tutaj dużo piszecie i się udzielacie na forum? :D Mój to często rzuca tekstem "a Ty znowu na tych staraczkach" albo "co tam u staraczek?" :D Więc mój mąż też Wam kibicuje, przeżywa niepowodzenia i się cieszy jak którejś się udało :)

    Hahaha moj to samo, pyta co tam u staraczek :):):)

    Plamka_92, Ania95 lubią tę wiadomość

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Musisz mieć męża przy sobie, żeby chusteczki podawał :D
    Ja może też łezkę uronię ;D

    Na HSG jak weszłam to powiedziałam personelowi, że biorę ze sobą chusteczkę, bo mogę ryczeć, ewentualnie będę nią machać jak białą flagą jak się poddam z bólu :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • MissKathy92 Autorytet
    Postów: 5507 2824

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    A Wasi mężowie śmieją się, że tak tutaj dużo piszecie i się udzielacie na forum? :D Mój to często rzuca tekstem "a Ty znowu na tych staraczkach" albo "co tam u staraczek?" :D Więc mój mąż też Wam kibicuje, przeżywa niepowodzenia i się cieszy jak którejś się udało :)
    No pewnie że tak :D ja swojemu opowiadam o Was a on czasem pyta "co tam dziewczyny piszą?" :D wie że dajecie mi wsparcie którego on nie może dac bo nie jest babą więc nie zabiera mi telefonu jak godzinami z Wami pisze ;)

    Ania95 lubi tę wiadomość

    Czekamy na małą Liliankę ❤️❤️❤️
    Listopad 2021 ❤️

    klz96iyeimbp5oxr.png
    Amelia ur. 8.10.2019, cc (40+3), 4440g, 57cm, 10pkt
  • trzydziecha Autorytet
    Postów: 1041 662

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki a co do suplementacji jeszcze, na co wlasciwiw jest ta witamina D I kto jej potrzebuje? I czy latem tez :)

    Starania od 06.2017
    12.12.2018 - 2 kreski + beta 308
    04.01.2019 - mamy serduszko <3
    22.08.2019 - Tomuś jest już z nami <3 <3 <3

    n59y9vvj275r1f8v.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też będę beczce:D moj narazie niepewnie obserwuje mój nałóg :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissKathy92 wrote:
    No pewnie że tak :D ja swojemu opowiadam o Was a on czasem pyta "co tam dziewczyny piszą?" :D wie że dajecie mi wsparcie którego on nie może dac bo nie jest babą więc nie zabiera mi telefonu jak godzinami z Wami pisze ;)

    Mój lubi od czasu do czasu podglądnąć co się pisze :P tak to robi podśmiechujki, ale zainteresowanie tak naprawdę jest :P

    nick nieaktualny, Ania95, MissKathy92 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, to dzisiaj każda pozdrawia swojego męża od staraczek :D niech się cieszą, a co :D

    nick nieaktualny, Plamka_92, MissKathy92 lubią tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Na HSG jak weszłam to powiedziałam personelowi, że biorę ze sobą chusteczkę, bo mogę ryczeć, ewentualnie będę nią machać jak białą flagą jak się poddam z bólu :P

    Hahaha na wesoło :D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiedyś w coś wejdę przez Was bo tylko się gapie w telefon :D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dziewczyny, to dzisiaj każda pozdrawia swojego męża od staraczek :D niech się cieszą, a co :D

    Zrobione :D Mój mąż bardzo Wam dziękuje za pozdrowienia i również Was pozdrawia :D

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Kiedyś w coś wejdę przez Was bo tylko się gapie w telefon :D

    To uważaj, bo po 12h pracy jesteś, to masz pewnie opóźnione reakcje przez zmęczenie :D

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 czerwca 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Kiedyś w coś wejdę przez Was bo tylko się gapie w telefon :D

    hhahahahha <3 błagam tylko nie w słup :D

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Męska płodność – jakie składniki warto suplementować w czasie starań o dziecko?

Choć przez lata w procesie starania się o dziecko większą uwagę skupiano na zdrowiu kobiety, dziś wiemy, że męska płodność ma dokładnie takie samo znaczenie. Dobra wiadomość jest taka, że wiele wpływających na nią negatywnie czynników możemy poprawić, np. przez zmiany w stylu życia czy świadome uzupełnianie kluczowych składników odżywczych. Jakie suplementy na męską płodność mogą pomóc w staraniach o dziecko?

CZYTAJ WIĘCEJ

Naturalne sposoby łagodzenia bólu porodowego

Poród nierozerwalnie łączy się z bólem. Ten fakt wiele przyszłych mam napawa lękiem. Bez względu na to, czy rodzą po raz pierwszy czy po raz kolejny, wizja skurczy powoduje pytanie: czy dam radę? Co, jeśli nie wytrzymam? Na szczęście jest wiele łagodnych, niefarmakologicznych metod, które mogą pomóc oswoić porodowe bóle.

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ