Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie jest jeszcze sluz mleczny, lekko ciagnac. I go sporo. Moze to byc tez jakis objaw?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    NatkaPietruszki to zycze powodzenia. Ja czekam czy przyjdzie @ czy nie. Mnie wczoraj odrzucal zapach musztardy... czulam ja na odleglosc. Ale pewnie sobie wmawiam.

    Poczekaj do poniedzialku i zrob znowu test :-) Ja wierze ze cos jednak sie udalo :-D

    A tak z innej beczki??
    Wybieralyscie juz imiona dla swoich przyszlych pociech ??

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Trzymam kciuki! :D ja dzisiaj panieński mam więc też impreza mnie czeka ;)

    Phia a może wcale @ nie nadejdzie :D
    Nadejdzie nadejdzie cycki mnie zawsze bola z jakis tydzien przed hehe a zreszta czuje ze bd normalnie

    Marza89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie ;)
    Moj 7latek ma Kasper ♡ a mial byc Zuzia ;)

    A dla drugiego: Hubert, Maksymilian, Kuba
    Dla dziewczynki: Milenka, Antosia :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My dla chlopca wybralismy: Aleksander albo Kazimierz (po dziadkach) a dla dziewczynki: Melania
    :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooop fajnie ;) podoba mi sie ;)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka, najlepsze zyczenia dla meza od staraczek :D tego najwazniejszego gola w zyciu :P

    Plamka_92, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tescie chca Michaline hehe a ja jak im powiedzialam ze bd kiedys Melania to zatkalo ich i sie nie odzywali :-) spokoj na 2 -3 imprezy byl :-D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Plamka, najlepsze zyczenia dla meza od staraczek :D tego najwazniejszego gola w zyciu :P

    Jej maz dzis ma urodzinki??
    Jak tak to tez życzę spelnienia marzen noo i tego waznego strzalu :-D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My mamy wybrane dla dziewczynki Milenka, a dla chlopca Mikolaj :)

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    U mnie jest jeszcze sluz mleczny, lekko ciagnac. I go sporo. Moze to byc tez jakis objaw?

    Tak, to jak najbardziej moze byc objaw ciazy :)

  • NatkaPietruszki Debiutantka
    Postów: 9 0

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    U mnie jest jeszcze sluz mleczny, lekko ciagnac. I go sporo. Moze to byc tez jakis objaw?
    Właśnie mniej więcej tydzień po owu gdy mój ściągał ze mnie bieliznę zwrócił uwagę na nietypowy śluz i właśnie mniej więcej tak wygądał, jak mówisz, tylko nie mleczny, a zupełnie biały i naprawdę dużo go było.

    Phia - gdyby nie kiepskie nazwisko mojego to chciałam Aurelię albo Lukrecję, ale Zuzka nieprzerwanie od lat ma miejsce :)
    Jeśli chłopak - Hadrian, Szymon lub Tymon.

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż Wam baaardzo baaaardzo dziękuje!!!!!
    I ja również Wam dziękuję, jesteście Kochane <3 :* :* :*


    No i tak dla zasady emotka:
    D:
    :D :D :D

    Ania95, Marza89, MissKathy92, Kasiulka90 lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Tescie chca Michaline hehe a ja jak im powiedzialam ze bd kiedys Melania to zatkalo ich i sie nie odzywali :-) spokoj na 2 -3 imprezy byl :-D

    O takiego focha mieli? :P

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka i ode mnie też wszystkiego najlepszego dla męża!!! :* :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 16 czerwca 2018, 15:57

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 15:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki dziewczyny, ja to już nawet chyba nigdy tej @ nie będę miała:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NatkaPietruszki wrote:
    Właśnie mniej więcej tydzień po owu gdy mój ściągał ze mnie bieliznę zwrócił uwagę na nietypowy śluz i właśnie mniej więcej tak wygądał, jak mówisz, tylko nie mleczny, a zupełnie biały i naprawdę dużo go było.

    Phia - gdyby nie kiepskie nazwisko mojego to chciałam Aurelię albo Lukrecję, ale Zuzka nieprzerwanie od lat ma miejsce :)
    Jeśli chłopak - Hadrian, Szymon lub Tymon.

    Lukrecja ladne ale nie do mego nazwiska hehe
    A ja bede chrzestna Adasia za niedlugo :-)

    Wlasciwie nastepne pytanko... Temperature mierzycie ?? Jakim termometrem najlepiej??? Bo ja sie za to zabieram i cos nie moge??

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Trzymam kciuki dziewczyny, ja to już nawet chyba nigdy tej @ nie będę miała:(

    Bedziesz miala, w koncu przyjdzie :)

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Plamka i ode mnie też wszystkiego najlepszego dla męża!!! :* :D

    Podziękował!!! :* :* :*

    Ale się ucieszył z Waszych życzeń :D

    Uciekam grillować, jutro będę Was nadrabiać ;)
    Miłego dzionka i weekendu wszystkim życzę :*

    Ania95 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 czerwca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Tak, to jak najbardziej moze byc objaw ciazy :)

    Normalnie mi dzien zrobilas. Do nas dzis przychodza na mecz i sie zastanawiam czy ewentualnie moge sobie zrobic cos dobrego z malym % do picia. Nie pije ale kolezanka nalega a ja nie chce mowic ze nie i koniec zeby sie nie wydalo ze moze jestem... a z drugiej strony nie chce zaszkodzic...

‹‹ 187 188 189 190 191 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ