X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 lutego 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) mi np nasienie zmienia pH pochwy i niestety miewam problemy ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 06:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć - mam pytanko - czy macie może wiedzę, że wzięcie aspiryny (normalna dawka 300 mg) może utrudnić / zaburzyć cykl ew. zapłodnienie ??
    Coś mnie przeziębienie rozkłada :(

  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 06:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Z tym testowaniem tez roznie jest. Niektore dziewczyny robily test w dniu spodziewanej @ i byl negatywny a kilka dni pozniej juz pozytywny.

    Testuj tak zeby bylo kolo 14dpo a jesli nic nie pokaze i @ dalej nie bedzie idz na bete

    Wlasnie sobota to u mnie 14dpo i jednoczesnie dzien spodziewanej @. Czekam jak na szpilkach. Korci mnie, zeby sprobowac wczesniej,ale wiem ze to bez sensu.
    Mam tez do Was pytanie... czy bolały Was kiedyś same sutki? Byly tak wrazliwe,ze az boli? Nie cale piersi. Myslalam,ze moze to od tego castagnusa wzrosla mi prolaktyna, ale sprawdzilam i nie. Nadal w normie. Miewacie tak?

    MKNiecierpliwa
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 15 lutego 2018, 07:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    Wlasnie sobota to u mnie 14dpo i jednoczesnie dzien spodziewanej @. Czekam jak na szpilkach. Korci mnie, zeby sprobowac wczesniej,ale wiem ze to bez sensu.
    Mam tez do Was pytanie... czy bolały Was kiedyś same sutki? Byly tak wrazliwe,ze az boli? Nie cale piersi. Myslalam,ze moze to od tego castagnusa wzrosla mi prolaktyna, ale sprawdzilam i nie. Nadal w normie. Miewacie tak?
    Ja tak miałam w ciąży ;) I chyba to mnie najbardziej zdziwiło zanim się dowiedziałam. Normalnie cale mnie bolą a wtedy właśnie samo noszenie biustonosza było uciążliwe, bo sutki były tak wrażliwe :D
    Niech @ nie przychodzi a test pokaże dwie kreseczki :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 07:24

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ja tak miałam w ciąży ;) I chyba to mnie najbardziej zdziwiło zanim się dowiedziałam. Normalnie cale mnie bolą a wtedy właśnie samo noszenie biustonosza było uciążliwe, bo sutki były tak wrażliwe :D
    Niech @ nie przychodzi a test pokaże dwie kreseczki :)

    O kurcze, narobiłaś mi nadziei. Z tym biustonoszem to masz 100% racji. Wstyd sie przyznac ale dzis do pracy pod oficjalną kodzule z kolnierzykiem założyłam sportowy biustonosz zamiast zwykłego, bo wczoraj nie moglam wytrzymać :) Mam tylko nadzieje, ze sie nie odznacza i nikt nie zauwazy :)

    MKNiecierpliwa
  • MariaMagdalena83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam można do Was dołączyć ?jestem mamą 3 dzieci i staramy się o 4 w 2016 miałam poronienie chybione w 10tc o dzidzię staramy się od września tamtego roku .
    Aktualnie jestem po owulacji która prawdopodobnie była 18-19dc mimo że ovufriend oblicza mi całkiem inaczej .pozdrawiam

  • MariaMagdalena83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    O kurcze, narobiłaś mi nadziei. Z tym biustonoszem to masz 100% racji. Wstyd sie przyznac ale dzis do pracy pod oficjalną kodzule z kolnierzykiem założyłam sportowy biustonosz zamiast zwykłego, bo wczoraj nie moglam wytrzymać :) Mam tylko nadzieje, ze sie nie odznacza i nikt nie zauwazy :)
    Ja tak miałam w ciąży z córką wlasni że miałam bardzo wrażliwe sutki i odczuwałam dziwny ból zamiast stanika po domu zakładałam tak jak ty stanik typu sportowy bo po prostu noszenie mojego rozmiaru C w staniku bylo nie do wytrzymania . Teraz jestem już 25dc @ powinnam mieć w poniedziałek i póki co nie czuje się jakoś inaczej no może tylko mam jakieś dziwne problemy ze strony układu trawiennego ale piersi nie bolą lekko tylko czuje wlasni same sutki trzymam za ciebie &&& abyś zamiast zapasu na @@@ była zmuszona zaopatrzyć się w staniku sportowe na 8 kolejnych miesięcy

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana Oby były te 2 kreseczki :)
    Ja chyba nie wytrzymam i polecę za tydzień na betę - jedna ginekolog z kliniki twierdziła że beta już rośnie od momentu zapłodnienia - a nie implantacji ... Yhm ??

  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MariaMagdalena83 wrote:
    Ja tak miałam w ciąży z córką wlasni że miałam bardzo wrażliwe sutki i odczuwałam dziwny ból zamiast stanika po domu zakładałam tak jak ty stanik typu sportowy bo po prostu noszenie mojego rozmiaru C w staniku bylo nie do wytrzymania . Teraz jestem już 25dc @ powinnam mieć w poniedziałek i póki co nie czuje się jakoś inaczej no może tylko mam jakieś dziwne problemy ze strony układu trawiennego ale piersi nie bolą lekko tylko czuje wlasni same sutki trzymam za ciebie &&& abyś zamiast zapasu na @@@ była zmuszona zaopatrzyć się w staniku sportowe na 8 kolejnych miesięcy

    Dzięki za kciuki, ja tez za Was dziewczyny trzymam mocno. MariaMagdalena masz 3 dzieci? Ale ekstra! Pozazdroscic! Jak Ty ogarniasz to wszystko? :)

    MKNiecierpliwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć ja też tak mam w tym miesiącu co prawda czekam obecnie na @ ale od następnego cyklu mam nadzieję zacząć działać już i tak po 2 miesiącach brania bromergonu widzę różnice szczególnie w temperaturze już wykresy zaczynają jakiś konkretnie wyglądać. Planuję również zacząć brać olej z wiesiołka bo w tym miesiącu jakoś susza mnie dopadła.

  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jeszcze do Was takie głupie pytanie... zawsze chodzicie na ppbranie bhcg w to samo miejsce? Nie macie wrazenia, ze te babeczki od pobierania dziwnie na Was patrza? U mnie jest zawsze klopot z pobraniem, bo nie mam zył (chowaja sie :) ) i na bank te babeczki mnie pamietaja. Mam wrazenie, ze w kazdym miesiacu patrza sie dziwniej...

    MKNiecierpliwa
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Kochana Oby były te 2 kreseczki :)
    Ja chyba nie wytrzymam i polecę za tydzień na betę - jedna ginekolog z kliniki twierdziła że beta już rośnie od momentu zapłodnienia - a nie implantacji ... Yhm ??


    To chyba za wczesnie nawet na bete.

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    Mam jeszcze do Was takie głupie pytanie... zawsze chodzicie na ppbranie bhcg w to samo miejsce? Nie macie wrazenia, ze te babeczki od pobierania dziwnie na Was patrza? U mnie jest zawsze klopot z pobraniem, bo nie mam zył (chowaja sie :) ) i na bank te babeczki mnie pamietaja. Mam wrazenie, ze w kazdym miesiacu patrza sie dziwniej...


    Ja chodze do tego samego lab bo jest mi tam wygodnie wyniki mam tegobsamego dnia na necie i blisko mam. A tymi babkami to bym sie nie przejmowala. Co ich to obchodzi poza tym hormon beta bada sie nie tylko zeby potwierdzic ciaze wiec olac je


    Chyba ze bedziesz poprostu czekac na @

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Cześć ja też tak mam w tym miesiącu co prawda czekam obecnie na @ ale od następnego cyklu mam nadzieję zacząć działać już i tak po 2 miesiącach brania bromergonu widzę różnice szczególnie w temperaturze już wykresy zaczynają jakiś konkretnie wyglądać. Planuję również zacząć brać olej z wiesiołka bo w tym miesiącu jakoś susza mnie dopadła.


    Czasem susza jest bo nie ma owu albo z innych powodow. Bedziesz chodzic tez na monit

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    Mam jeszcze do Was takie głupie pytanie... zawsze chodzicie na ppbranie bhcg w to samo miejsce? Nie macie wrazenia, ze te babeczki od pobierania dziwnie na Was patrza? U mnie jest zawsze klopot z pobraniem, bo nie mam zył (chowaja sie :) ) i na bank te babeczki mnie pamietaja. Mam wrazenie, ze w kazdym miesiacu patrza sie dziwniej...
    Dlaczego :) ja ostatnio miałam bardzo miła - sama mówiła, że długo się starała :)

    Dziewczyny - tak teraz się zastanawiam - jeżeli owu miałam wczoraj (monitoring wykazał pęknięty a we wtorek był jeszcze pęcherzyk) to jeżeli sex był w nd, wtorek i wczoraj to czy plemniki mają szansę przeżyć i trafić czy też nie??w pon nie było Sexu :(
    Ponoć potrzebują 6 h uzdatniania ...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    To chyba za wczesnie nawet na bete.
    Ginek z kliniki mówi że beta już rośnie od chwili zapłodnienia / też byłam w szoku

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dlaczego :) ja ostatnio miałam bardzo miła - sama mówiła, że długo się starała :)

    Dziewczyny - tak teraz się zastanawiam - jeżeli owu miałam wczoraj (monitoring wykazał pęknięty a we wtorek był jeszcze pęcherzyk) to jeżeli sex był w nd, wtorek i wczoraj to czy plemniki mają szansę przeżyć i trafić czy też nie??w pon nie było Sexu :(
    Ponoć potrzebują 6 h uzdatniania ...


    Plemniki podobno najlepiej jak sa juz na miejscu w chwili uwolnienia kom jaj. Poza tym one przezywaja jakies 2 do3 dni w środku jak masz dobre ph to moze nawet dluzej

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Plemniki podobno najlepiej jak sa juz na miejscu w chwili uwolnienia kom jaj. Poza tym one przezywaja jakies 2 do3 dni w środku jak masz dobre ph to moze nawet dluzej
    O rety - to były tylko te z nd ewentualnie wtorku ... słabo to widzę :(
    To po czort lek -2- mówili żeby dalej jeszcze 2 dni po owu :)
    Biedne chłopaki ...

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Ginek z kliniki mówi że beta już rośnie od chwili zapłodnienia / też byłam w szoku


    Dziwne toże dla mnie nieraz czytalam ze dziewczyny robia test w dniu spodziewanej @ czy nawet bete i byly neg a kilka dni pozniej poz. Moze to zalezy jak sie wszystko rozwija

    A jesli gin mowi ze beta rosnie juz w chwili zaplodnienia to bete mozna byna robic dzies 4 dni po owu a tak nieto wyjdzie tylko min 10 dni

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    O rety - to były tylko te z nd ewentualnie wtorku ... słabo to widzę :(
    To po czort lek -2- mówili żeby dalej jeszcze 2 dni po owu :)
    Biedne chłopaki ...


    Do konca nie wiem jak to bo dla mnie jest tam cos niezrozumialego gin mi mowil zeże kom jaj po uwolnieniu zyje kilka godz ale zaplodnienie moze byc jeszcze do 72 godz po. Nie kumam tego ale niech tak bedzie


    Poza tym i tak sa nie duze szanse w kazdym cyklu bo jakies 20% moze jeszcze byc poste jajo.

    Wiec to nie jest takie rróżowe jak sie o tym slyszy

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
‹‹ 21 22 23 24 25 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ