X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • MariaMagdalena83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    Dzięki za kciuki, ja tez za Was dziewczyny trzymam mocno. MariaMagdalena masz 3 dzieci? Ale ekstra! Pozazdroscic! Jak Ty ogarniasz to wszystko? :)
    Daje radę najstarszą już w gimnazjum syn w 4 klasie najmłodsza 5 lat ale aż tak ciężko nie jest wiesz nie raz jedno dziecko potrafi przysporzyć rodzica więcej kłopotów niż troje czy więcej

  • MariaMagdalena83 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 12:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pozatym ja nie wiem co to nie przespane noce ,kolki itp dlatego może bardziej spokojniej patrzę na chęć posiadania jeszcze jednego maleństwa chociaż nigdy nie wiadomo jak będzie wiek już nie ten sam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Czasem susza jest bo nie ma owu albo z innych powodow. Bedziesz chodzic tez na monit

    Mam nadzieję, że tak będzie chciałabym dowiedzieć jak to z tymi owulacjami u mnie po to też szukam sensownego lekarza który podejdzie do tematu odpowiednio w końcu 30-tka na karku i trzeba podejść odpowiedzialnie do problemu

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 13:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Mam nadzieję, że tak będzie chciałabym dowiedzieć jak to z tymi owulacjami u mnie po to też szukam sensownego lekarza który podejdzie do tematu odpowiednio w końcu 30-tka na karku i trzeba podejść odpowiedzialnie do problemu


    Dobry kekarz to podstawa. Znajdziesz go przebada cie zleci jakiws badania moze hormonalne czy cos bedziesz wiedziec na czym stoisz. Ale widze ze masz problemy z prolaktyna i tarczyca. Czyli juz cos badalas

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakieś pół roku temu robiłam badania hormonalne i prolaktyny pod obciążeniem a z tarczyca się "bawię" od jakiś 7 lat tylko wtedy nie interesowało mnie powiększanie rodziny tabsy anty i na tym kończył się temat a co do badań to prolaktynę miałam lekko podwyższoną ale za to pod obciążenie prawie 17 razy wzrastała dodatkowo bardzo niski progesteron ( i w związku z tym luteina) naszczescie endokrynolog zajął się ta sprawa bo dwóch ginekologów się nie przejęło tematem ( jeden nawet się zdziwił dlaczego laboratorium nie dało wartości referencyjnych dla prolaktyny pod obciążeniem)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 lutego 2018, 14:40

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 14:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Jakieś pół roku temu robiłam badania hormonalne i prolaktyny pod obciążeniem a z tarczyca się "bawię" od jakiś 7 lat tylko wtedy nie interesowało mnie powiększanie rodziny tabsy anty i na tym kończył się temat a co do badań to prolaktynę miałam lekko podwyższoną ale za to pod obciążenie prawie 17 razy wzrastała dodatkowo bardzo niski progesteron ( i w związku z tym luteina) naszczescie endokrynolog zajął się ta sprawa bo dwóch ginekologów się nie przejęło tematem ( jeden nawet się zdziwił dlaczego laboratorium nie dało wartości referencyjnych dla prolaktyny pod obciążeniem)


    Dlatego tez ja chodze do gin i Endo na kontrole. Ale prolaktyne warto powtarzac bo ja 2 mies temu niby dobrze a niedawno ponad 40 przy normie 23

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 15:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niedawno powtarzałam zwykłą bo endokrynolog mi powiedziała że wystarczy i spadła 21,8 do 6,4 w ciągu dwóch miesiecy ale nie pamiętam jednostek już bliżej dolnej granicy normy zresztą okaże się czy dobrze jak pójdę na kontrolę

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 15 lutego 2018, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Niedawno powtarzałam zwykłą bo endokrynolog mi powiedziała że wystarczy i spadła 21,8 do 6,4 w ciągu dwóch miesiecy ale nie pamiętam jednostek już bliżej dolnej granicy normy zresztą okaże się czy dobrze jak pójdę na kontrolę

    A no to duzo. To przez bromka tak bo ja tez go zaczęłam niedawno brac

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikacza o czułości 10. Nic nie ma :(

    MKNiecierpliwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    Dziewczyny, oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikacza o czułości 10. Nic nie ma :(
    Czekaj - który masz dpo?

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    O kurcze, narobiłaś mi nadziei. Z tym biustonoszem to masz 100% racji. Wstyd sie przyznac ale dzis do pracy pod oficjalną kodzule z kolnierzykiem założyłam sportowy biustonosz zamiast zwykłego, bo wczoraj nie moglam wytrzymać :) Mam tylko nadzieje, ze sie nie odznacza i nikt nie zauwazy :)
    Ja w sumie przez pierwszy trymestr do pracy w sportowym biegałam bo nie było innej opcji :D ale koszul nie nosiłam więc w miarę udało się ukryć :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Do konca nie wiem jak to bo dla mnie jest tam cos niezrozumialego gin mi mowil zeże kom jaj po uwolnieniu zyje kilka godz ale zaplodnienie moze byc jeszcze do 72 godz po. Nie kumam tego ale niech tak bedzie


    Poza tym i tak sa nie duze szanse w kazdym cyklu bo jakies 20% moze jeszcze byc poste jajo.

    Wiec to nie jest takie rróżowe jak sie o tym slyszy
    Ja też już nic nie rozumiem :) wszystko mi się już miesza :D
    Co do bety/ ta ginekolog (specjalistka od niepłodności, jak zaznaczyła bo też się obruszyłam na jej teorie, że beta rośnie od momentu zapłodnienia) wyraźnie twierdziła, że od momentu zapłodnienia beta nie wynosi już 0.0. Yhmmm

  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Czekaj - który masz dpo?

    Według wykresu 11 dpo.

    MKNiecierpliwa
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    Dziewczyny, oczywiście nie wytrzymałam i zrobiłam sikacza o czułości 10. Nic nie ma :(
    Ale też jest dość wcześnie więc najlepiej pierwszy rano :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zrób z porannego moczu !!!
    :)
    A ja sobie już zaczynam wkręcać ...o losie ...

  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Urwało mi poprzednią wiadomosć. Według mnie 12 dpo. Nie mialam monitoringu,wiec pewnosci nie mam.

    MKNiecierpliwa
  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem,wiem macie racje, ale ja tak nie znoszę tego czekania... to jest najgorsze. Nawet jak miałoby sie nie udać to wolałabym już wiedzieć i znowu poszaleć z m. :)

    MKNiecierpliwa
  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Zrób z porannego moczu !!!
    :)
    A ja sobie już zaczynam wkręcać ...o losie ...
    Nie nakrecaj się,bo to zła droga. Uwierz mi :P

    Mnie nakreciła dzisiaj teściowa! O zgrozo!

    MKNiecierpliwa
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 lutego 2018, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MKNiecierpliwa wrote:
    Nie nakrecaj się,bo to zła droga. Uwierz mi :P

    Mnie nakreciła dzisiaj teściowa! O zgrozo!
    :) ja już w styczniu byłam nakręcona; miałam 7 dpo tyci krwi, dziwne skurcze itp byłam nawet pewna że to implantacja - a tu guzik... może coś było i nie utrzymało się?

    Jutro idę znowu na monitoring -3 dpo z monitoringiem.
    Wiem na 100% że owu była ale czy jajeczko było ok, czy randka z plemnikiem udana itp.?



  • MKNiecierpliwa Znajoma
    Postów: 17 0

    Wysłany: 15 lutego 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    :) ja już w styczniu byłam nakręcona; miałam 7 dpo tyci krwi, dziwne skurcze itp byłam nawet pewna że to implantacja - a tu guzik... może coś było i nie utrzymało się?

    Jutro idę znowu na monitoring -3 dpo z monitoringiem.
    Wiem na 100% że owu była ale czy jajeczko było ok, czy randka z plemnikiem udana itp.?

    Miejmy na dzieje, ze Twoj maraton przyjemnosci przyniesie efekty :) Będę trzymać mocno kciuki. Daj znać co i jak.

    MKNiecierpliwa
‹‹ 22 23 24 25 26 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedoczynność tarczycy podczas starania o dziecko

Tarczyca to niewielki gruczoł umiejscowiony na szyi człowieka, który wytwarza hormony i ma ogromny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Dlaczego tak często obniża płodność kobiety? Jak rozpoznać najczęstsze choroby tarczycy: niedoczynność i nadczynność? Przeczytaj w eksperckim artykule w całości poświęconym tarczycy! 

CZYTAJ WIĘCEJ