Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lutego 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Nikt nie jest wybrakowany. Czasem tylko ktos poddaje nas próbie

Ciekawe czyczy moje sie spotkalo. W tym mies tez mialal ladne endo 14 a w 13dc pecherzyk 19
    No to bardzo ładne - moje to pikuś maleństwa (ciekawe czy wystarczy ???)... :) nawet się nie łudzę :)
    Kiedy robisz test ?

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 20:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    No to bardzo ładne - moje to pikuś maleństwa (ciekawe czy wystarczy ???)... :) nawet się nie łudzę :)
    Kiedy robisz test ?

Z moich obliczen jestem dopiero 3dpo wiec za jakies 10 moze 11 dni. A ty podobnie bedziesz testowac

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lutego 2018, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak. Za 10 dni. Ale jeszcze się staramy :)
    Mam takie kongo w pracy że nawet nie zwracam uwagi na objawy mojego ciała .. nie kojarzę jakiegoś kłucia czy bólu.
    Ale czy zawsze można wyczuć owulacje - chyba nie ?

Czytam że endo mam dobre - nadaje się na przyjęcie.
    Tylko jakim cudem w pon lek nie widział nic, wczoraj 16,6 mm a dziś już pęknięty ? Mam jakieś turbo przyspieszenie włączone czy co ?;)

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 20:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Mam takie kongo w pracy że nawet nie zwracam uwagi na objawy mojego ciała .. nie kojarzę jakiegoś kłucia czy bólu.

Tylko jakim cudem w pon lek nie widział nic, wczoraj 16,6 mm a dziś już pęknięty ? Mam jakieś turbo przyspieszenie włączone czy co ?;)

To jest dziwne ze nic nie widzial ale czasem trzeba patrzec przez palce na tych lekarzy. Najwazniejsze ze byl i ci pekl. A kiedy masz przewidywana @?
    Ja narazie siedze sobie na urlopie jak wroce do pracy to tez sie pewnie zacznie

A klucie to nie kazdy odczuwa i nie w kazdym cyklu

ciasteczko82 lubi tę wiadomość

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lutego 2018, 20:50

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    To jest dziwne ze nic nie widzial ale czasem trzeba patrzec przez palce na tych lekarzy. Najwazniejsze ze byl i ci pekl. A kiedy masz przewidywana @?
    Ja narazie siedze sobie na urlopie jak wroce do pracy to tez sie pewnie zacznie

A klucie to nie kazdy odczuwa i nie w kazdym cyklu
    @ mam mieć 27.02...

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 20:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    To moze bedziemy testowac razem

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:

Miałam tak w styczniu na monitoringu jak poszłam to pęcherzyk miał 14 mm, a za 2 dni to już go nie było. Też nie wiem co się z nim stało przez te 2 dni.

• futuremama Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    W tej kwestii ci nie pomoge mialam usowana nadzerke laserem a to sie goilo chyba 6 tyg. Ale to di smarowania jest dobre apytanie czyy sie zagoi zai dwa tyg to zalezy od wielkosci i jak twoj organizm bedzie sie goil. I tak mie ma wyjscia trzeba to wyleczyc
    No właśnie to nie takie proste, gin stwierdził w styczniu że jak chcemy dzidzie to to nie jest powód zeby się wstrzynywać, bo nadżerka jest mała a ciąża i poród różne rzeczy mogą z nią zrobić. Żadnych wypalań i laserów przed dzidzią, bo zostaną blizny a ta nadżerka ponoć nie jest jakaś wielka. Tylko ta cytologia...

3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    No właśnie to nie takie proste, gin stwierdził w styczniu że jak chcemy dzidzie to to nie jest powód zeby się wstrzynywać, bo nadżerka jest mała a ciąża i poród różne rzeczy mogą z nią zrobić. Żadnych wypalań i laserów przed dzidzią, bo zostaną blizny a ta nadżerka ponoć nie jest jakaś wielka. Tylko ta cytologia...

A cytologia ci wyszla przez nadzerke czy tak po prostu od czegos innego

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Miałam tak w styczniu na monitoringu jak poszłam to pęcherzyk miał 14 mm, a za 2 dni to już go nie było. Też nie wiem co się z nim stało przez te 2 dni.

Moze pekna. Co ci napisal jak dawal zdjecie usg?
    Bo jak plyn w zatoce to byl i sam pekna

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    To moze bedziemy testowac razem
    Ja będę wiernie kciuki trzymać za Wasz sukces :)

3i49o7esfkybvicx.png
  • Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:

Oj trzymaj moze sie którejś z nas uda w koncu

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M na pewno :)
    Mnie w sumie ta cytologia na ziemię sprowadziła, bo już miałam chwilę zwątpienia po co czekać :D a tak posmarujemy, "stop" na seks :D złożymy wniosek o kredyt i stres z tym związany nie będzie dzidzi szkodził bo owu będzie później :)
    A za 1,5 mca ja będę prosić o kciuki :D

3i49o7esfkybvicx.png
  • Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Lola_M na pewno :)
    Mnie w sumie ta cytologia na ziemię sprowadziła, bo już miałam chwilę zwątpienia po co czekać :D a tak posmarujemy, "stop" na seks :D złożymy wniosek o kredyt i stres z tym związany nie będzie dzidzi szkodził bo owu będzie później :)
    A za 1,5 mca ja będę prosić o kciuki :D

Trzeba czasemczasem poukladac wszystko ze spokojem. Moze to jakis znak.

Bedziemy trzymac :)

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lutego 2018, 21:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Moze pekna. Co ci napisal jak dawal zdjecie usg?
    Bo jak plyn w zatoce to byl i sam pekna
    Niestety pęcherzyk znikł bez śladu :-(

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 21:59

• Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 22:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Niestety pęcherzyk znikł bez śladu :-(

To moze go tam wczesniej nie bylo moze lekarz sie pomylil

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 14 lutego 2018, 22:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem , na wydruku było, że był.

• nick nieaktualny

Wysłany: 14 lutego 2018, 22:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    :) cmok :)
    Uffff - Mission completed znowu ;)

Pecherzyki czasem się wchłaniają same ...

A propos dzisiejszy gin powiedział że nóg nie trzeba trzymać do góry ale poleżeć kilka minut warto ;)
    No to se leżę - ale nogi mam na ścianie ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 lutego 2018, 22:33

• futuremama Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 22:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja cytologia prawdopodobnie przez nadżerkę bo szczerze ja tego nie czuję :D jak czasem coś trochę się dzieje to iladian i częstsze podmywanie i spokój. Żadnych "poważniejszych" stanów zapalnych nie stwierdzam. W tamtym roku to stwierdził, dał gynalgin i kazał w styczniu powtórzyć.

3i49o7esfkybvicx.png
  • Lola_M Autorytet

Wysłany: 14 lutego 2018, 22:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Moja cytologia prawdopodobnie przez nadżerkę bo szczerze ja tego nie czuję :D jak czasem coś trochę się dzieje to iladian i częstsze podmywanie i spokój. Żadnych "poważniejszych" stanów zapalnych nie stwierdzam. W tamtym roku to stwierdził, dał gynalgin i kazał w styczniu powtórzyć.

Czasem nadzerki sie zdarzają moze tak same z siebie. A to ze nie masz stanow zapalnych to masz dobrze ja to przynajmniej raz w roku mam

Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
‹‹ 20 21 22 23 24 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

O tym jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko - relacja ze spotkania Ovu dzieci!

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałaś się co sprawia, że kobiety, matki są tak silne i wytrzymałe, to musisz to przeczytać! My znamy już odpowiedź – nasza moc leży w relacjach jakie potrafimy tworzyć z innymi kobietami. Wsparcie jakie sobie dajemy i energię do działania jaką sobie nawzajem przekazujemy jest wartością o której należy mówić głośno! Dowodem na to jest ta relacja z wyjątkowego zdarzenia – zlotu użytkowniczek OvuFriend i BellyBestFriend, wspaniałych kobiet, cudownych Mam! Przeczytaj, jak kalendarz dni płodnych zjednoczył kobiety podczas starania o dziecko  

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ