X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzi wrote:
    Endokrynolog stwierdziła, że ginekolog dobrze dobrał ten czasookres, tak aby nie przyblokować innych hormonów...
    Tylko czasami już nie wiem kogo słuchać...bo np. ginekolog mówi odstawić Bromka albo brać pół tabletki...a endokrynolog "brać pół to tak jakby nie pomagać i nie szkodzić"...ach...i bądź tu mądry człowieku

    To ja mam zalecone pol tabletki bromka odi gin. A 20 lutego mam wizyte u endo ciekawe co mi na to powie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    To ja mam zalecone pol tabletki bromka odi gin. A 20 lutego mam wizyte u endo ciekawe co mi na to powie
    Ja Bromka biorę już ponad 3 lata...Do edno idę znowu na początku marca. Trudne do ogarnięcia są te wszystkie hormony, a każda kolejna wizyta w laboratorium uszczupla mój portfel przy wydłużającej się liście badań:/

    atdc2n0adheyq10q.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc - padam ze zmęczenia :) do jutra ;)

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzi wrote:
    Ja Bromka biorę już ponad 3 lata...Do edno idę znowu na początku marca. Trudne do ogarnięcia są te wszystkie hormony, a każda kolejna wizyta w laboratorium uszczupla mój portfel przy wydłużającej się liście badań:/

    No ja ostatnio od endo tez dostalam kilka na raz i tez nie tanich i jeszcze bede placic wizyte i dojechać musze do niego. Gon tez nie szczędzi lekow eh... tyle to wszystko kosztuje i pieniedzy i nerwow i czasu

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dobranoc - padam ze zmęczenia :) do jutra ;)


    Wyspij sie pa

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Czyli nie robilas badan hormonalnych. A kejarza warto dobrego szukac

    Niee, jeszcze nie. W przyszłym tygodniu idę do lekarza po skierowanie na podstawowe badania i hormony. Idę zapisać się do ginekolog, która ponoć jest bardzo dobra w leczeniu niepłodności. Kładzie też pacjentkę do siebie na oddział, robi wszystkie badania, w razie potrzeby wykonuje też HSG.

    Jejku dziewczyny ja Was podziwiam jak Wy jesteście ogarnięte w tym temacie :) dla mnie póki co to czarna magia :)

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobranoc :)

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    atdc2n0adheyq10q.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dobranoc - padam ze zmęczenia :) do jutra ;)

    Dobranoc :)

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 16 lutego 2018, 22:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Niee, jeszcze nie. W przyszłym tygodniu idę do lekarza po skierowanie na podstawowe badania i hormony. Idę zapisać się do ginekolog, która ponoć jest bardzo dobra w leczeniu niepłodności. Kładzie też pacjentkę do siebie na oddział, robi wszystkie badania, w razie potrzeby wykonuje też HSG.

    Jejku dziewczyny ja Was podziwiam jak Wy jesteście ogarnięte w tym temacie :) dla mnie póki co to czarna magia :)

    Wiec masz dobrego lekarza to napewno warto isc. Zleci badania i bedzie wiadomo od czego zaczac


    Dobranoc

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    Ale ładnie mi Temp rośnie :) 2 dzień skok o ponad 0,6.. i nie jestem jednak chora ani nic.
    Monitor ovu tutaj pokazał mi owulacje w zeszła nd - he he co za bzdura ;) ani po Temp ani po objawach tak nie wychodzi.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 17 lutego 2018, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciateczko radca prawny, ciekawy zawód :) ale stresu na pewno sporo. Mi się to kiedyś podobało ale teraz już w normalnym życiu już mi za dużo tych kodeksów :D Teraz kredyt i kolejne studiowanie jak to najlepiej rozwiązać :D
    A temp. dobrze że wyższa oby nie przez chorobę :)

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 17 lutego 2018, 09:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja troszkę dołek w czwartek złapałam, bo nie brałam wolnego w pracy na wizytę u gin. Zazwyczaj później po prostu przychodzę i nie ma problemu, a tu... akurat w tym samym czasie mamy puszczać live nową wersję strony i muszę być w pracy. Klient termin zaakceptował o koniec.
    Dzwoniłam do gin czy mogę później przyjść i dupa. Będę mogła dopiero na marzec się rejestrować. I na początek bez sensu bo zaraz okres, a po @ chcieliśmy ruszyć. I jeszcze przyszły witaminki, żel i testy (bo już większe zamówienie za jednym zamachem zrobiłam).
    I nie wiedziałam co robić. Ale w końcu stwierdziliśmy że nawet gin mówił że to nie powód żeby się wstrzymywać i dopiero potem zobaczymy jak wygląda sytuacja to będziemy próbować w marcu. Tyle czasu już czekaliśmy że nie chcemy znów odkładać.

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak-rozumiem Cię- ja np mam wrażenie że goni mnie czas... szczególnie po zrobieniu amh ;)
    Ale spokojne - róbcie i tak swoje ;) a w marcu gin którego dnia cyklu Cię przyjmie?

    Temp raczej nie choroba bo nie mam żadnych objawów. Zobaczę następne dni.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dopiero we wt mogłabym się umawiać. @ planowana jest na 10.03 więc jak mówię na początku bez sensu bo jakby coś smarował to do @ się nie zagoi, a potem nie chcę bo chcemy dzidzię :)
    Akurat mam nadzieję rozwiążemy zagadki z częściową darowizną i kredytem, żeby potem spokojnie zająć się <3 bez stresu z dokumentami :D :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) czyli nie zaczęliście jeszcze starań ?

    Cholerka - my wczoraj padliśmy i nie było miziania - ale to i tak 3 dpo był więc może nic straconego (sex był nd, wt środa i czw, czyli przed owu, w dniu owu i dzień po)- czy to wystarczy ?

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 17 lutego 2018, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :)

    Ciasteczko spokojnie powinno wystarczyć :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Plamka :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Cześć wszystkim :)

    Ciasteczko spokojnie powinno wystarczyć :)

    Witaj Plamka :)

    Miłej soboty wszystkim - ja siadam do pracy :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 17 lutego 2018, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Część tak się zastanawiam (oczywiście najlepiej to wychodzi w nocy jak nie można spać) czy nie zrobić znowu wszystkich badań hormonalnych przed zmianą lekarza. Wizytę mam na 28.02 więc powinnam wcześniej dostać @ (powinna dostać ok poniedziałku) i w 2 lub 3 dniu (bez progesteronu bo będzie za wcześnie) bo od ostatnich kompleksowych badań minęło jakieś 6 miesięcy.

    Gabriella lubi tę wiadomość

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 17 lutego 2018, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    :) czyli nie zaczęliście jeszcze starań ?

    Cholerka - my wczoraj padliśmy i nie było miziania - ale to i tak 3 dpo był więc może nic straconego (sex był nd, wt środa i czw, czyli przed owu, w dniu owu i dzień po)- czy to wystarczy ?
    Nie :) najpierw miałam inne rzeczy załatwić i wyczekuję tego marca :) dlatego nie wyobrażam sobie kolejnego odkładania starań :D

    Po owu to już i tak raczej tylko dla przyjemności :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 lutego 2018, 12:21

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
‹‹ 27 28 29 30 31 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a problemy z płodnością - o emocjach w obliczu pandemii

Pandemia koronawirusa szczególnie mocno uderza w pary starające się o dziecko lub zmagające się z niepłodnością. Jak radzić sobie z emocjami w tym trudnym czasie? Na czym skupić swoją energię i uwagę? Jak obecny czas może przysłużyć się płodności? Czy z obecnej sytuacji można wyciągnąć dobrą lekcję? O tym wszystkim opowiada doświadczona psycholog, każdego dnia wspierająca pary w drodze do rodzicielstwa - Justyna Kuczmierowska. 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ