X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    No tak :( najgorsze to te myśli - niech już mi lepiej @ przyjdzie niż te obawy - ale Tobie przyjdzie dopiero po zejściu zastrzyku ??
    A morze mam bliziutko :) tylko czasu brak żeby często bywać :(

    Nie po zastrzykuprostu. Teraz biore dupka naa wywolanie i bede go brac chyba jeszcze 2 dni czyli do 25dc a potem czekanie na @czy przyjdzie czy nie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha :( wybacz - nie znam się jeszcze na tym ..
    Zmierzyłam Temp -37,43 :( fatalnie - chyba grypa czy co ?

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Aha :( wybacz - nie znam się jeszcze na tym ..
    Zmierzyłam Temp -37,43 :( fatalnie - chyba grypa czy co ?

    No to masz juz troche jak na przeziebienie czy grype. Pewnie dlatego sie tak zle czyjesz

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    No to masz juz troche jak na przeziebienie czy grype. Pewnie dlatego sie tak zle czyjesz

    Ale to Temp z pochwy ;) więc jak ją się liczy - minus 0,5 tak?

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wieczorem też jest z reguły ciut wyższa temperatura :)

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Ale to Temp z pochwy ;) więc jak ją się liczy - minus 0,5 tak?

    Nie wiem bo jej nie mierze. Nie jestem systematyczna poza tym wstaje w nocy a to zaburza mierzenie temp.

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Wieczorem też jest z reguły ciut wyższa temperatura :)
    No wiem, wiem.
    Ja mierzę twardo każdego poranka o 5.30. Nawet nie wstaje na siku wcześniej :)
    Temp potwierdziła dokładnie co do dnia owu z monit.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    No wiem, wiem.
    Ja mierzę twardo każdego poranka o 5.30. Nawet nie wstaje na siku wcześniej :)
    Temp potwierdziła dokładnie co do dnia owu z monit.
    To bardzo dobrze tak powinno się robić. Wszędzie gdzie czytałam to jest napisane żeby termometr trzymać w pobliżu łóżka tak aby moc po niego sięgnąć leżąc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    To bardzo dobrze tak powinno się robić. Wszędzie gdzie czytałam to jest napisane żeby termometr trzymać w pobliżu łóżka tak aby moc po niego sięgnąć leżąc
    Dokładnie - na wyciągnięcie ręki mam. Ale czasem się przebudzę lekko o 2-3 i muszę zasnąć i trzymać siku do 5.30 ;) poświęcenie ech

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Aaa nie - ja jestem z Sopotu :) i raczej tkwię tu ciagle ;)
    No i gdzie te wyniki wrrr...


    Witaj Violetta!!
    To coś pokreciłam :D :D
    Jak do tej pory nie ma to chyba już jutro wyniki co?

    Lola_M zostaw te internetowe pierdoły :D

    My kobiety to straszne jesteśmy :D Najpierw się boimy że się nie uda, potem że puste jajo albo pozamaciczna, potem do każdej wizyty, do każdego ruchu... i chyba tak już przez całe życie :)

    Violetta witaj :) Twojej straty nie potrafię sobie wyobrazić :( jeżeli mogę spytać to wiadomo co się stało? Jeżeli mówimy o strachach to takiej straty sie boję najbardziej. Cieszę się że jesteś z nami i życzę Ci żeby to małe serduszko szybko do Ciebie wróciło <3

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dokładnie - na wyciągnięcie ręki mam. Ale czasem się przebudzę lekko o 2-3 i muszę zasnąć i trzymać siku do 5.30 ;) poświęcenie ech
    Mam dokładnie tak samo :-) i o tej samej godzinie mierzę uznałam że zrozumiem swój organizm narazie średnio mi idzie zrozumienie ale czego się nie robi dla wyższych celów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    To coś pokreciłam :D :D
    Jak do tej pory nie ma to chyba już jutro wyniki co?

    Lola_M zostaw te internetowe pierdoły :D

    My kobiety to straszne jesteśmy :D Najpierw się boimy że się nie uda, potem że puste jajo albo pozamaciczna, potem do każdej wizyty, do każdego ruchu... i chyba tak już przez całe życie :)
    3

    Oo takkk.. jesteśmy zeschizowane :)
    Wyniki mają być dziś on line / tak mówili - więc sobie czekam, aby móc łyknąć gripexa...

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nie masz jakiegoś apapu? Byłoby bezpiecznie i powinno coś pomóc :)
    Mi wczoraj tak temp dowaliła, rano normalnie a w dzień połamana i 37,5. Niby niedużo ale ja raczej z tych co temp nie mają :D
    Dziś był ważny dzień w pracy i chyba przez nerwy mi odwaliło. Brzuch boli jak przed owu, ale coś to za szybko. Z drugiej strony chcę że już była bo chodzę wściekła na cały świat :D Moim hormonom już odwala z braku ciąży :D ale jeszcze miesiąc :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A nie masz jakiegoś apapu? Byłoby bezpiecznie i powinno coś pomóc :)
    Mi wczoraj tak temp dowaliła, rano normalnie a w dzień połamana i 37,5. Niby niedużo ale ja raczej z tych co temp nie mają :D
    Dziś był ważny dzień w pracy i chyba przez nerwy mi odwaliło. Brzuch boli jak przed owu, ale coś to za szybko. Z drugiej strony chcę że już była bo chodzę wściekła na cały świat :D Moim hormonom już odwala z braku ciąży :D ale jeszcze miesiąc :D
    Mam Apap - mogę go wziąć bez ryzyka ???
    Ja też odczuwam wyższa Temp - też miewam niskie.
    W ogóle jeżeli to grypa to jakaś inna (nie jelitówka nie tradycyjna). Albo inny wirus ?

  • Violetta_eM Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:

    Violetta witaj :) Twojej straty nie potrafię sobie wyobrazić :( jeżeli mogę spytać to wiadomo co się stało? Jeżeli mówimy o strachach to takiej straty sie boję najbardziej. Cieszę się że jesteś z nami i życzę Ci żeby to małe serduszko szybko do Ciebie wróciło <3

    Nie wiadomo niestety :( założono że maluszek udusił się pepowiną bo był nią owinięty kilka razy... ale jego serduszko już nie było jak zgłosiła się z bólami do porodu ;-(

    Nikoś -24.01.2014
    Aniołek Tymuś - 27.12.2017 (39tc) [*]
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Mam Apap - mogę go wziąć bez ryzyka ???
    Ja też odczuwam wyższa Temp - też miewam niskie.
    W ogóle jeżeli to grypa to jakaś inna (nie jelitówka nie tradycyjna). Albo inny wirus ?

    Apap akurat mozesz wziąć bez ryzyka

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Mam Apap - mogę go wziąć bez ryzyka ???
    Ja też odczuwam wyższa Temp - też miewam niskie.
    W ogóle jeżeli to grypa to jakaś inna (nie jelitówka nie tradycyjna). Albo inny wirus ?
    Apap choćby w ciąży możesz brać :) jest bezpieczny dla maluszka też :) Bawi mnie do tej pory jak przy porodzie bezsilna w pewnym momencie prosiłam o znieczulenie i dostałam... paracetamol w kroplówce :D a ja raczej z tych co ibuprofen działa ale w ciąży nie wolno :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam wynik - nie ciąża :) 1,4 więc < 5.
    Uf mogę łykać Apap spokojnie / chyba że to istotne że mam 4 dpo dziś???

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violetta_eM wrote:
    Nie wiadomo niestety :( założono że maluszek udusił się pepowiną bo był nią owinięty kilka razy... ale jego serduszko już nie było jak zgłosiła się z bólami do porodu ;-(
    Koszmar. I jak słyszę takie rzeczy to szlag mnie trafia. Mi gin wystawił skierowanie do szpitala, bo termin mi minął i właśnie mały był owiniety a w szpitalu powiedzieli że to nie jest powód do przyjęcia i wcale nie jest pewne że jest owinięty. Ale oczywiście skierowanie zatrzymali i potem niby podbili że ze skierowania przyjęli.
    Oczywiście mały był owinięty i dostał mniej punktów... ale to już długa historia i lista zażaleń do szpitala.

    A jak u Ciebie, możecie już wrócić do starań? Bo widzę że całkiem niedawno to wszystko sie zdażyło.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Mam wynik - nie ciąża :) 1,4 więc < 5.
    Uf mogę łykać Apap spokojnie / chyba że to istotne że mam 4 dpo dziś???
    A jakie masz normy bety w labo? Bo u mnie <1 jest :)
    Ja bym się na sztywno tej bety póki co nie trzymała bo to.może sam przedpoczątek być :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 20:44

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ