X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 17:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Eh dziewczyny czekam wna kolejce do endo. Ale taka dłuuuuuga ze nie wiem kiedy sie doczekam
    No niestety kolejki zawsze są długie jak ostatni raz byłam prywatnie u endo to było lekko ponad godzina obsuwy a na NFZ nie wspomnę

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 20 lutego 2018, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    No niestety kolejki zawsze są długie jak ostatni raz byłam prywatnie u endo to było lekko ponad godzina obsuwy a na NFZ nie wspomnę

    Prywatnie chodze a dzis troszke lekarz sie spóźnił to dla tego. A na nfz to nie wiem ile musiala bym czekac. Dzis kolo godz mi to zajelo. No ale wszystko narazie ok tylko prolaktyne obniżyć. I kazal sir nie stresowac bo podobno to na tle nerwowym ale jak tu sie nie denerwować...

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety na prolaktynę stres działa ale na szczęście jej zbicie jest proste (w większości przypadków) i wystarczy systematyka ale my już wiem co to jest więc kolejny lek dochodzi do listy grunt to przetrwać skutki uboczne

  • Daisyyy Znajoma
    Postów: 21 10

    Wysłany: 20 lutego 2018, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny nie wytrzymałam i poleciałam zrobić dzisiaj AMH i niedawno sprawdziłam wynik 1.41 to dobrze czy nie bardzo w wieku 31 lat? Zamówiłam też dzisiaj kolejny pakiet testów owulacyjnych a od 5 dni mierzę temperaturę. Robię chyba to źle, bo za duże rozbieżności mi odrazu na początku wychodzą. Pewnie mam zły termometr, bo z dokładnością tylko do 1 miejsca po przecinku, no i mierzę pod pachą...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powinnaś kupić termometr owulacyjny z dwoma miejscami po przecinku, a temperaturę mierzy się w pochwie albo ustach pod językiem.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Powinnaś kupić termometr owulacyjny z dwoma miejscami po przecinku, a temperaturę mierzy się w pochwie albo ustach pod językiem.
    Jest jeszcze trzecie miejsce... odbyt czyli wszędzie tam gdzie jest śluzówka

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Jest jeszcze trzecie miejsce... odbyt czyli wszędzie tam gdzie jest śluzówka
    Tak wiem, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że ktoś mierzy tam codziennie temperaturę ;-)

    Stay_High95 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Tak wiem, ale jakoś nie wyobrażam sobie, że ktoś mierzy tam codziennie temperaturę ;-)
    Podzielam opinię

  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie czekam na wizyte u gin mam monitoring cyklu. Mam nadzieje, ze jest juz piekne jajo i bede mogla dzialac☺

    Zaneta92
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Ja wlasnie czekam na wizyte u gin mam monitoring cyklu. Mam nadzieje, ze jest juz piekne jajo i bede mogla dzialac☺
    To daj znać po wizycie

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znac czekamy. Ja po wizycie u endo mam odstawic glucophage bo niby ze za duzo schudne na tym a testo juz ok. Co myslicie testosteron mam juz ok ale bliżej górnej granicy

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • alegzi Autorytet
    Postów: 2613 374

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny ;)

    Co prawda staram się ciut dłużej niż od 2018, ale mam nadzieję, że mnie przyjmiecie.
    Zaneta92 wrote:
    Ja wlasnie czekam na wizyte u gin mam monitoring cyklu. Mam nadzieje, ze jest juz piekne jajo i bede mogla dzialac☺

    Mogłabyś napisać na czym polega Twój monitoring cyklu, tzn. w jakim dniu cyklu miałaś zgłosić się do gin. i czy bierzesz jakieś leki?

    1cs z CLO
    dostinex, Prenatal Uno, kwas foliowy
    12cs - ciąża biochemiczna
  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obecnie mam 9dc. Owulacja zazwyczaj 10/11 dc. Cykle 25 dniowe wszystko w normie. Progresteron rowniez , po prostu taki moj irok z krotkimi vyklami zawsze takie mialam.

    Zaneta92
  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A zdecydowalismy sie na monitoring cyklu ze wzgledu ze pracuje w banku i nie wytrzymuje presji i cisnienia na sprzedaz kredytow. Planowalismy kolejne dziecko a ze umowe mam jeszcze tylko 3mies i wiem, ze nie zostanie przedłużona zdecydowalismy ze dzialamy pelna para

    Zaneta92
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 lutego 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta dobrze że pierwsza faza jest krótka a nie lutealna :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zle mi :( może ja umieram ,??? :(

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 lutego 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciacho no co Ty :P Za młoda jesteś :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 20 lutego 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko ani mi się waż nam tak pisać! :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 20 lutego 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    2 piekne 13mm jedno i drugie.to jednak 9dc. Wedlug niego i wielkosci owu bedzie najpozniej 11dc. Przy okazji sparwdzono czy wszystko po poronieniu jest okej Takze jestem zadowolona.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 20:29

    futuremama lubi tę wiadomość

    Zaneta92
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 20 lutego 2018, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    2 piekne 13mm jedno i drugie.to jednak 9dc. Wedlug niego i wielkosci owu bedzie najpozniej 11dc. Przy okazji sparwdzono czy wszystko po poronieniu jest okej Takze jestem zadowolona.

    No to super bedzie mozna działać

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ