X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Mam wynik - nie ciąża :) 1,4 więc < 5.
    Uf mogę łykać Apap spokojnie / chyba że to istotne że mam 4 dpo dziś???

    Jedynie co mozna zrobic to za dwa dni powtorzyc i zobaczyc czy rośnie :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Violetta_eM Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama niby @ wróciła i mam już drugą... więc nie ukrywam że chciała bym wrócić. Trochę to jak porywanie się z motyką na słońce bo między jedna i druga ciąża Był by malubodstep czasowy ale z doświadczeni wiem że nie tak od razu pójdzie po Naszej myśli...

    Nikoś -24.01.2014
    Aniołek Tymuś - 27.12.2017 (39tc) [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A jakie masz normy bety w labo? Bo u mnie <1 jest :)
    Ja bym się na sztywno tej bety póki co nie trzymała bo to.może sam przedpoczątek być :D
    Ciąża od 5 (tak już mam w 3 lab które zaliczyłam).
    Ale owu miałam w czw - więc to chyba za szybko ???
    Powtórzę w Pt rano jeszcze.
    Cholera już łyknęłam Apap i sinupret (ziołowy).

  • Violetta_eM Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko82 ja w ciąży dostałam sinupret przy przeziębienu na katar od lakarza :) więc spokojnie możesz brać, z tym że mogłam tylko 1 dziennie

    Nikoś -24.01.2014
    Aniołek Tymuś - 27.12.2017 (39tc) [*]
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Ciąża od 5 (tak już mam w 3 lab które zaliczyłam).
    Ale owu miałam w czw - więc to chyba za szybko ???
    Powtórzę w Pt rano jeszcze.
    Cholera już łyknęłam Apap i sinupret (ziołowy).
    Z tego co czytałam to beta dopiero po zagnieżdżeniu rośnie więc... wiesz jak nie wiesz?:D
    Apap Ci nie zaszkodzi :)
    Ja wiernie kibicuję, Lola za Twój niedzielny test też kciuki trzymam :)
    Zobaczyłam dzidzię przyjaciółki i rogal na twarzy :D Booożżżeee... wyłącz mi instynkt na miesiąc :D
    Violetta znam osoby które dość szybko w ciążę ponownie zaszły więc nie jest powiedziane że długo będziecie czekać :) Jeżeli gin nie widzi przeciwwskazań i Wy czujecie się na siłach to czemu nie próbować <3

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violetta_eM wrote:
    Ciasteczko82 ja w ciąży dostałam sinupret przy przeziębienu na katar od lakarza :) więc spokojnie możesz brać, z tym że mogłam tylko 1 dziennie
    :) dzięki- cenne info. Ale ja na 99,999999% nie jestem w ciąży.
    Chociaż teraz czytam w necie, to wynik powyżej 1 faktycznie może coś wskazywać ... nie ma co - tak jak planowałam powtórzę w Pt (chyba że sikane zrobię w weekend).

    Co do Twojej tragedii nie mam słów ... podziwiam Cię, że potrafisz o tym pisać i że dźwignęłaś to... jesteś bardzo silną kobietą!!!

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki dziewczyny ze trzymacie kciuki. Ja tez bede za was trzymać

    Stracic dzircko pod koniec ciąży to musi byc straszne przeżycie ale widze ze sie nir poddajesz. Za ciebie ja juz trzymam kciuki :)

    Ciasteczko wydaje mi sie ze za wczesnie zrobiłaś ta bede ale ja bym ja powtórzyła za 2, dni mowia ze tyle wystarczy zeby zobaczyc czy rosnie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Dzieki dziewczyny ze trzymacie kciuki. Ja tez bede za was trzymać

    Stracic dzircko pod koniec ciąży to musi byc straszne przeżycie ale widze ze sie nir poddajesz. Za ciebie ja juz trzymam kciuki :)

    Ciasteczko wydaje mi sie ze za wczesnie zrobiłaś ta bede ale ja bym ja powtórzyła za 2, dni mowia ze tyle wystarczy zeby zobaczyc czy rosnie
    Zrobiłam bo chciałam wziąć leki - nie wytrzymuje w pracy a mam w tym tyg mega ważne sprawy i muszę być w 100% formie ;)
    Fakt, że za szybko. Ale powtórzę już koło weekendu nie wcześniej :)
    Faktycznie Apap można łykać - w ulotce jest jak byk napisane :) oby pomogło ... ubić wirusa w zalążku !!!

    Lola to my razem testujemy jednak !!!! :)

  • Violetta_eM Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:

    Co do Twojej tragedii nie mam słów ... podziwiam Cię, że potrafisz o tym pisać i że dźwignęłaś to... jesteś bardzo silną kobietą!!!

    Wiecie jak ma się już jedno dzieciątko w domu to nie można cały czas płakać... Chociaż czasmi ma sie tylko na to ochote trzeba sie ogarnąć i ruszać do przodu :)

    Najgorzej przeżyć ten pierwszy okres poukładać to sobie w głowie, nie poddawać się i ruszyć do przodu... bo mówienie w miejscu i zalamywanie się nic nie da...

    Nikoś -24.01.2014
    Aniołek Tymuś - 27.12.2017 (39tc) [*]
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violetta_eM wrote:
    Wiecie jak ma się już jedno dzieciątko w domu to nie można cały czas płakać... Chociaż czasmi ma sie tylko na to ochote trzeba sie ogarnąć i ruszać do przodu :)

    Najgorzej przeżyć ten pierwszy okres poukładać to sobie w głowie, nie poddawać się i ruszyć do przodu... bo mówienie w miejscu i zalamywanie się nic nie da...


    Masz takie pozytywne myslenie. Ja to bym byla pewnie zalamana. To dopiero 2 miesiace minęły. Ale i tak podziwiam ludzi ktorzy ida dalej po stracie czy poważnej chorobie.

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Violetta_eM Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 lutego 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Masz takie pozytywne myslenie. Ja to bym byla pewnie zalamana. To dopiero 2 miesiace minęły. Ale i tak podziwiam ludzi ktorzy ida dalej po stracie czy poważnej chorobie.

    Dużo dały mi spotkania z psychologiem i z dziewczynami z grupy wsparcia dla rodziców po stracie...
    Kombinowanie co, jak, dlaczego... przerabianie codziennie 1000 scenariuszy... nic by nie dało...
    I to też nie jest tak że na co dzień gdzieś nie jest mi smutno albo że nie myślę o synku... tylko po prostu nie pozwalam żeby żal i żałobą zawładnęły moim życiem...

    Nikoś -24.01.2014
    Aniołek Tymuś - 27.12.2017 (39tc) [*]
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 22:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violetta_eM wrote:
    Dużo dały mi spotkania z psychologiem i z dziewczynami z grupy wsparcia dla rodziców po stracie...
    Kombinowanie co, jak, dlaczego... przerabianie codziennie 1000 scenariuszy... nic by nie dało...
    I to też nie jest tak że na co dzień gdzieś nie jest mi smutno albo że nie myślę o synku... tylko po prostu nie pozwalam żeby żal i żałobą zawładnęły moim życiem...

    I tak to jest bardzo smutne zal i bol zostanie na pewno do konca zycia i ta mysl ze byl jeszcze synek. Na prawde wspolczuje i jeszcze raz podziwiam.

    Juz zostawiam ten temat nie bede cie tym wszystkim meczyc

    Bede trzymac kciuki. Kiedy zaczynasz starania?

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 22:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam sie dalej weekendowego testowania...
    Test juz czeka

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Violetta_eM Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 lutego 2018, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:

    Bede trzymac kciuki. Kiedy zaczynasz starania?

    Aktualnie u mnie @ więc w tym cyklu mam nadzieję że ogarnę co i jak dokładnie u mnie jest. Mam nadzieję że w kolejnym cyklu będziemy już działać w tym kierunku :D
    Ja jak miałam już test to nigdy nie mogłam wytrzymać ;P

    Nikoś -24.01.2014
    Aniołek Tymuś - 27.12.2017 (39tc) [*]
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Violetta_eM wrote:
    Aktualnie u mnie @ więc w tym cyklu mam nadzieję że ogarnę co i jak dokładnie u mnie jest. Mam nadzieję że w kolejnym cyklu będziemy już działać w tym kierunku :D
    Ja jak miałam już test to nigdy nie mogłam wytrzymać ;P


    Mam go juz chyba tydzien. A musze wytrzymac bo jak bym zrobila go teraz tonie moze wyjsc pozytywnie bo. Jestem po zastrzyku owitrelle wiec musze odczekac swoje

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 05:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Jakiej marki test Lola ?
    Bo ja mam jakieś paskowe o czułości 10.

    Tempka poranna jeszcze wyższa niż wczoraj - dobijam do 36,9.
    Samopoczucie fatalne :( już marzę by wrócić do łóżka :(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2018, 05:59

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 20 lutego 2018, 06:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 3 testy też już mam :D bo zamawiaam z gemini i było taniej. A znam siebie i z pewnością do @ nie wytrzymam jak spróbujemy, więc na jednym się nie skończy :D
    Ale ciasteczko marki niestety marki nie pamiętam. Jeden na pewno też 10 i dwa 25.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 20 lutego 2018, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czulosc chyba tez 10 ale firmy nie, pamietam bo narazie jestem w pracy

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2018, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam z Allegro :( ale owu się sprawdzają

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 20 lutego 2018, 15:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh dziewczyny czekam wna kolejce do endo. Ale taka dłuuuuuga ze nie wiem kiedy sie doczekam

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
‹‹ 35 36 37 38 39 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ