X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Właśnie takiego leczenia się obawiam.

    Wiec chyba trzeba narazie zacisnac zeby wytrzymac z tradzikiem. Bo na niego to tylko antybiotyk. Albo cos jeszcze gorszego

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 16:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)
    W związku z mega złym samopoczuciem (mdłości, zawroty głowy) i bólem - myślałam że padnę w pracy -postanowiłam zaryzykować i poszłam na betę z krwi.. wyniki wieczorem - nie łudzę się, ale bynajmniej bede mogła wziąć jakieś leki / jeżeli nie ciąża to grypa ?

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko trzymam kciuki i oczywiście daj znać :)

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ciasteczko trzymam kciuki i oczywiście daj znać :)
    Dam dam - ale na bank wyjdzie 0.0 - muszę wiedzieć by wziąć gripexa bo wtedy rozkłada mnie grypa jakaś - bo co innego ?
    Takie moje nowe hobby - beta co miesiąc ;) a co tam

  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie dziewczyny!Pozwolicie ze do was dolacze. To moj pierwszy cykl wbktorym bedziemy sie starac o 2gie dziecko. Mam za soba dwie ciaze-jedna zakonczona cc i mamy na swiecie Nikole (Cud nasz) ciaza druga zakonczyla sie poronieniem w 9 tyg serduszko nie zabilo.. Nie slyszalam ze by bilo wczesniej wiec latwiej bylo mi przyswoic ze nie w ogole nie bije. Jesli da sie tak to powiedziec. Szczerze trzymam kciuki za kazda z was! Niech 2018 bedzie szczesliwy dla kazdej z nas !Pozdrawiam ☺

    ciasteczko82, Plamka_92 lubią tę wiadomość

    Zaneta92
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 17:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Witam wszystkie dziewczyny!Pozwolicie ze do was dolacze. To moj pierwszy cykl wbktorym bedziemy sie starac o 2gie dziecko. Mam za soba dwie ciaze-jedna zakonczona cc i mamy na swiecie Nikole (Cud nasz) ciaza druga zakonczyla sie poronieniem w 9 tyg serduszko nie zabilo.. Nie slyszalam ze by bilo wczesniej wiec latwiej bylo mi przyswoic ze nie w ogole nie bije. Jesli da sie tak to powiedziec. Szczerze trzymam kciuki za kazda z was! Niech 2018 bedzie szczesliwy dla kazdej z nas !Pozdrawiam ☺
    Witaj !! Zapraszamy :)
    Będzie dobrze - my tu wydzielamy pozytywne fluidy &&&&&*******

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko każdy ma jakieś hobby, czemu nie może to być beta? :D A gdzie mieszkasz, bo coś wspominałaś że w sb będziesz w PL :)
    Żaneta witaj :) Przykro mi z powodu straconego maluszka :( Trzymam kciuki żeby tym razem szybko i bez komplikacji się udało :) A ile ma córeczka?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Violetta_eM Debiutantka
    Postów: 14 2

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny to może i ja dołącze i się przywitam :)

    Na początek troszkę o mnie: pierwszego synka urodziłam także z "pomocą" tej strony zakończona sukcesem w terminie. Druga ciąża była taka typową wpadka niestety zakończona urodzeniem martwego synka :(
    Teraz chcemy zacząć starać się o kolejnego maluszka...

    Nikoś -24.01.2014
    Aniołek Tymuś - 27.12.2017 (39tc) [*]
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ciasteczko każdy ma jakieś hobby, czemu nie może to być beta? :D A gdzie mieszkasz, bo coś wspominałaś że w sb będziesz w PL :)
    ?

    Aaa nie - ja jestem z Sopotu :) i raczej tkwię tu ciagle ;)
    No i gdzie te wyniki wrrr...


    Witaj Violetta!!

  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coreczka 8marca bedzie miala 2lata

    Zaneta92
  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 19 lutego 2018, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj jest 8dc moje cykle zazwyczaj trwaja 25dni czy ktoras z was tez ma tak krotkie cykle?

    Zaneta92
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam 28 - ale zdarzył się raz i 26 (dużo stresu miałam).
    Z reguły jak w zegarku ;) póki co

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny - albo odwaliło (w co watpię) mi albo coś jest nie tak - boli mnie, ciągnie, skurcze i kłucie / macica i jajnik lewy (była z niego owu)...
    Może to pozamaciczna czy coś?!??
    Nie mogę sobie uroić bólu :( No bez przesady ... coś tu nie gra :(

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Dziewczyny - albo odwaliło (w co watpię) mi albo coś jest nie tak - boli mnie, ciągnie, skurcze i kłucie / macica i jajnik lewy (była z niego owu)...
    Może to pozamaciczna czy coś?!??
    Nie mogę sobie uroić bólu :( No bez przesady ... coś tu nie gra :(

    Kochaniutka mnie tez dalej boli jajnik z ktorego mialam owu a mam dzis 8dpo. W sumie tochyba brzuch mnie boli i krzyże. Zawroty glowybtez mam. Ale to pewnie przez leki co biore.

    Jutro jade do endo ciekawe co mi powie.
    A jak twoja beta bo nie widze wyniku

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Dziewczyny dzisiaj jest 8dc moje cykle zazwyczaj trwaja 25dni czy ktoras z was tez ma tak krotkie cykle?

    Moze masz za malo progesteronu dlatego takie krotkie cykle badalas juz cos

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tak w ogole to witam wszystkie nowe kolezanki :)

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Kochaniutka mnie tez dalej boli jajnik z ktorego mialam owu a mam dzis 8dpo. W sumie tochyba brzuch mnie boli i krzyże. Zawroty glowybtez mam. Ale to pewnie przez leki co biore.

    Jutro jade do endo ciekawe co mi powie.
    A jak twoja beta bo nie widze wyniku
    Czekam na wynik
    Ja leków nie biorę a nigdy wcześniej (poprzednie cykle) nie miałam takich objawów - stąd się martwię że coś nie tak -nie wiem co to skurcze kłucie czy mdłości :( rozumiesz - ja się wcale nie cieszę tylko martwię

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Aaa nie - ja jestem z Sopotu :) i raczej tkwię tu ciagle ;)
    No i gdzie te wyniki wrrr...


    To ty masz moze przed nosem. Eh zazdrosze ci nigdy na bylam nad naszym mozem. Ja totez z gór jestem :)

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Czekam na wynik
    Ja leków nie biorę a nigdy wcześniej (poprzednie cykle) nie miałam takich objawów - stąd się martwię że coś nie tak -nie wiem co to skurcze kłucie czy mdłości :( rozumiesz - ja się wcale nie cieszę tylko martwię

    Tez sie caly czas martwie. Czytalam oto ciazy pozamacicznej. Ze moze sie ulokowac w jajowodzie a wtedy trzeba go usunac. A co jesli jaa mam, niedrozny prawy? W tamtym mies to brzuch mnie dopiero bolal w dniu spodziewanej @ ktora sie jeszcze spoznila 6 dni. Teraz to sobie nawet nie oblicze kiedy ona bedzie.

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Tez sie caly czas martwie. Czytalam oto ciazy pozamacicznej. Ze moze sie ulokowac w jajowodzie a wtedy trzeba go usunac. A co jesli jaa mam, niedrozny prawy? W tamtym mies to brzuch mnie dopiero bolal w dniu spodziewanej @ ktora sie jeszcze spoznila 6 dni. Teraz to sobie nawet nie oblicze kiedy ona bedzie.
    No tak :( najgorsze to te myśli - niech już mi lepiej @ przyjdzie niż te obawy - ale Tobie przyjdzie dopiero po zejściu zastrzyku ??
    A morze mam bliziutko :) tylko czasu brak żeby często bywać :(

‹‹ 33 34 35 36 37 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ