X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 22:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Ja to najwczessniej w niedziele moge testowac a do tego czasu może juz pprzyjść@
    Czemu w nd - jakie masz cykle długie ?

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 18 lutego 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlarego w niedziele bo to bedzie 15dzien po zastrzyku wczesniej nie moge bo ten zastrzyk utrzymuje sie do 14dni

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 18 lutego 2018, 22:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A cykle mam nieregularne narazie wuec nigdy nie wiem kiedy bede mieć @

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 18 lutego 2018, 22:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha - rozumiem. To ja testuje szybciej niż Ty, chociaż nie wiem po co w ogóle.
    Wysypało mnie na ryju - masakra.
    Zapiekanka mi nie wyszła.
    Mam dziś nerwa i jestem nie do wytrzymania.. biedny mój misiek :(
    Fatalna nd i fatalny tydzień mnie czeka :(

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 18 lutego 2018, 22:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Aha - rozumiem. To ja testuje szybciej niż Ty, chociaż nie wiem po co w ogóle.
    Wysypało mnie na ryju - masakra.
    Zapiekanka mi nie wyszła.
    Mam dziś nerwa i jestem nie do wytrzymania.. biedny mój misiek :(
    Fatalna nd i fatalny tydzień mnie czeka :(

    Moj tydz tez bedzie kiepski. Mnie jeszcze nie wysypalo ale przed @ to napewno mnie czeka. To czekanie jest najgorsze a potem rozczarowanie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 05:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Moj tydz tez bedzie kiepski. Mnie jeszcze nie wysypalo ale przed @ to napewno mnie czeka. To czekanie jest najgorsze a potem rozczarowanie
    Ale mnie tak trzyma od tygodnia i cały czas :( nie przed @
    takiej cery to nie pamiętam :( okropne ... ale chociaż Temp mi skoczyła dziś. Będę mierzyć twardo do @.
    Rozczarowanie - nie łudzę się jednak i na chłodno wiem że ciąży nie ma i nie będzie .. naturalnie bez szans, może in vitro, ale też niepewne.
    Po wczoraj stwierdzam że ten temat za bardzo mnie pochłania i nie wiem czy gra warta świeczki i nie odpuścić zupełnie.
    Miłego dnia.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 06:40

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 09:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie
    Ja też mam zwykle problem w wysypem na twarzy ale jakoś teraz prawie nic w każdym razie czekam na @ i robię ponowne badania hormonalne kurcze mam nadzieję że niedługo przyjdzie @ bo inaczej moja wizyta u nowego lekarza stanie pod znakiem zapytania

    Ciasteczko - gra jest chyba zawsze warta świeczki może nie do końca jestem w stanie zrozumieć co przeżywasz te wszystkie rozczarowania i problemy ale wydaje mi się że warto walczyć o posiadanie dzieci ale i mogę zrozumieć zniechęcenie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 09:12

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, też mam od 3 miesięcy straszny problem z trądzikiem. Już nie wiem co stosować. Gdzieś w necie przeczytałam, że trądzik jest oznaką niepłodności.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Hej, też mam od 3 miesięcy straszny problem z trądzikiem. Już nie wiem co stosować. Gdzieś w necie przeczytałam, że trądzik jest oznaką niepłodności.
    Nie wiem ile w tym prawdy ale odkąd zbiłam prolaktynę widzę znaczna poprawę w kwestii cery i trądziku co może potwierdzać twoją teorie

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To nie moja teoria , przeczytałam o tym.

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Hej, też mam od 3 miesięcy straszny problem z trądzikiem. Już nie wiem co stosować. Gdzieś w necie przeczytałam, że trądzik jest oznaką niepłodności.

    Ja taz jak zbadalam hormony testo i prolaktyne i teraz biore cos na to to cera sie minimalnie poprawila

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    To nie moja teoria , przeczytałam o tym.
    Może źle to określiłam miałam na myśli teorie która ty przytoczyłaś jedno jest pewne hormony wpływają na stan cery przynaniej w moim przypadku ja zbijam prolaktynę od dwóch miesięcy a już widzę poprawę mam nadzieję że będzie tylko lepiej bo w wieku 30 lat wyglądać na twarzy nie chce jak nastolatka bo mnie o dowód pytają po za tym lepiej się czuję bez krostki i wyprysków

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to mam odwrotną przypadłość, nie miałam wcześniej wyprysków, a od 4 miesięcy biorę Euthyrox 25 i zaczął mi się straszny trądzik.

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Ja to mam odwrotną przypadłość, nie miałam wcześniej wyprysków, a od 4 miesięcy biorę Euthyrox 25 i zaczął mi się straszny trądzik.

    To moze u ciebie jest skutek uboczny wlasnie tego leku

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Możliwe, że tak śle TSH mi spadło, więc też jest pozytywny skutek.

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Możliwe, że tak śle TSH mi spadło, więc też jest pozytywny skutek.

    Wiec chyba lepiej miec mniejsze tsh. A z cera to moze warto do dermatologa pójść

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Możliwe, że tak śle TSH mi spadło, więc też jest pozytywny skutek.
    A może jeszcze organizm przyzwyczaja się do funkcjonowania ze wspomaganiem w postaci euthyroxu może jak już wszystko się unormuje będzie lepiej co Prada ja odkąd pamiętam miałam trądzik raz mniejszy raz większy i leczenie euthyroxem nie miało na to wpływu ale każdy inaczej reaguje

    Gabriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Wiec chyba lepiej miec mniejsze tsh. A z cera to moze warto do dermatologa pójść
    Myślałam o pójściu do dermatologa, ale obawiam się, że przepisze mi antybiotyk albo inny lek, który mi rozleguluje cykl. A teraz po sono hsg, nie chcę kombinować.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gabriella wrote:
    Myślałam o pójściu do dermatologa, ale obawiam się, że przepisze mi antybiotyk albo inny lek, który mi rozleguluje cykl. A teraz po sono hsg, nie chcę kombinować.
    Też się kiedyś nad dermatologiem zastanawiałam ale jeśli trądzik jest na tle hormonalnym to chyba branie antybiotyku za wiele nie pomoże ale nie wiem tego napewno

    Po za tym po jednej luźnej rozmowie z dermatologiem wiem że wiązało by się to z brakiem antybiotyku i innych specyfików miejscowych a jeśli to by nie pomogło to po wyczerpaniu drogi jest jeszcze ostateczny preparat ale to się bierze ok 6 miesięcy ma wiele skutków ubocznych i nie ma mowy o ciąży w tym czasie skutki leczenia super

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lutego 2018, 12:17

    Gabriella lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2018, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie takiego leczenia się obawiam.

‹‹ 32 33 34 35 36 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ