X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam kciuki za wszystkie testujace :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Hej Kobietki, wczoraj byłam trochę zajęta. Goście, córki przy takiej pogodzie wołając co 3 minuty maaamoooo :)
    Czuję się dobrze... Dziwi mnie tylko, że już lekko odstaje Mi brzuch... Heh podobno co ciąża to szybciej.
    I miałam wczoraj po raz pierwszy w życiu zgagę. Jenyyyyy co to za paskudztwo. Nie mogę jeść słodyczy i bananów. Od razu mi źle :p
    Ja w pierwszej ciszy w 3 Msc musiałam nosić spodnie ciażowe, więc nie ma reguły :) dobrze, że nie masz wymiotów, zgage się przeżyje.
    I najważniejsze, że leci do przodu. Super! :)
    Kiedy następny lekarz, bo nie pamiętam?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MammaN wrote:
    Mama36, Dobrze ze już lepiej :* też miałam różne objawy. Wydawało mi się, że ciążowe a zawsze @ przychodziła. Aż w końcu dałam sobie spokój. Zero sprawdzania temp,obserwacji śluzu, zero czegokolwiek. I nagle pyk, czyste zaskoczenie :)
    Mam nadzieję że dojdę do tego etapu. Nawet chciałabym już od tego cyklu ale chyba tak się nie da jeszcze. Chodź na pewno nie będę robił testów, bo będę wtedy przed @ na wyjeździe. Musi po prostu we mnie to peknąć żeby olać. :)
    Ale tak, już zdecydowanie lepiej :)

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hola dziewczyny! Widzę ze od rana buszujecie po internatach!

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie zamówiłam wiesiołka i liczę na wodospad :D :D no i zainwestowałam w testy owulacyjne bo jak mnie jajniki łupią cały cykl to ciężko stwierdzić kiedy ta owulka :)
    po negatywnym teście czekam na @ i mam iść do gienka w 1 dzień sprawdzić czy nie mam torbieli bo ostatnio podejrzewał ale nie widział zbyt wiele przez to, że pojadłam bobu :d :D

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Kasiulka90 Autorytet
    Postów: 2209 2887

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa, Phia, jak miło czytać Wasze wpisy - mnie też trochę serce kłuje, jak czytam o biochemicznych. Najbardziej na świecie nie chciałabym poronić, ale u mnie to stagnacja, nie dzieje się zupełnie nic, organizm w ogóle nie załapuje. A też mam mnóstwo objawów co miesiąc - wiem, że to są objawy, które mogą oznaczać @ i zarazem mogą oznaczać ciążę. Głupie jest nakręcanie się. To niepotrzebny stres. Trzeba się podnieść, wyciągnąć wnioski, spiąć pośladki i walczyć dalej.

    Sandersik, MammaN, Ewa89_89 lubią tę wiadomość

    mhsvcbxmf17updrl.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja w pierwszej ciszy w 3 Msc musiałam nosić spodnie ciażowe, więc nie ma reguły :) dobrze, że nie masz wymiotów, zgage się przeżyje.
    I najważniejsze, że leci do przodu. Super! :)
    Kiedy następny lekarz, bo nie pamiętam?
    Następna wizyta 13 lipca :) już nie możemy się doczekać :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Mam nadzieję że dojdę do tego etapu. Nawet chciałabym już od tego cyklu ale chyba tak się nie da jeszcze. Chodź na pewno nie będę robił testów, bo będę wtedy przed @ na wyjeździe. Musi po prostu we mnie to peknąć żeby olać. :)
    Ale tak, już zdecydowanie lepiej :)
    Dojdziesz do tego etapu i dalej, zobaczysz :* przyjdzie taki moment, że jeszcze będziesz zaskoczona :) czasami ciaza nie daje na początku żadnych objawów

  • Konieczynka Autorytet
    Postów: 1661 1352

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kobitki

    Wyciągnijcie i mnie z dołka. Pogoda mnie dobija i wszyscy dookoła. Moj mały sie rozchorował i zamiast lepiej jest coraz gorzej, dziś doszły wymioty do kaszlu i kataru, plus temperatura i mam marude w domu. W tym tygodniu miałam działać na budowie z mężem ale chorego dziecka z mamą nie zostawie i tak mi dojeżdża nie wiem czemu. Zwróciłam się do męża Misiu to od razu drwina. Do tego teściowa dorzuciła swoje trzy grosze co ja powinna a czego nie powinnam robić. A że na ten tydzień przyjechaliśmy do teściów bo na budowe bliżej to mieszkamy u nich żeby tych 40 km nie jeżdzić. Zeby nie nasze starania o dziecko to bym pojechała do siebie. A jakoś koło weekendu powinna byc owulacja. Wypadało by zadziałać.

    Jeśli chodzi o objawy też tak się nakręcam co cykl i co cykl obiecuje sobie że nie będę. Ostatnio jak zgage miałam to juz prawie wierzylam ze to ciąża.

    Owulacja w 37dc zakończona ciąża - KACPER 4040g i 58cm.

    starania od grudnia 2017, 26.09. 2019 córeczka :)
    23.07.2015 - synek

    event.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zgage ja w zyciu tego nie mialam i licze na to ze w ciazy mnie to tez ominie :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja już po zakupach z moim panem :-)
    Kupil mi myjke do szyb... Mamuska sb niedawno kupila i powiem szczerze ze fajne, wygoda itp. To mi tez zafundowal na przyszle imieniny:-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ewa, Phia, jak miło czytać Wasze wpisy - mnie też trochę serce kłuje, jak czytam o biochemicznych. Najbardziej na świecie nie chciałabym poronić, ale u mnie to stagnacja, nie dzieje się zupełnie nic, organizm w ogóle nie załapuje. A też mam mnóstwo objawów co miesiąc - wiem, że to są objawy, które mogą oznaczać @ i zarazem mogą oznaczać ciążę. Głupie jest nakręcanie się. To niepotrzebny stres. Trzeba się podnieść, wyciągnąć wnioski, spiąć pośladki i walczyć dalej.
    Moja szwagierka poronila w 15-16tyg. To jest dopiero cios...

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiulka90 wrote:
    Ewa, Phia, jak miło czytać Wasze wpisy - mnie też trochę serce kłuje, jak czytam o biochemicznych. Najbardziej na świecie nie chciałabym poronić, ale u mnie to stagnacja, nie dzieje się zupełnie nic, organizm w ogóle nie załapuje. A też mam mnóstwo objawów co miesiąc - wiem, że to są objawy, które mogą oznaczać @ i zarazem mogą oznaczać ciążę. Głupie jest nakręcanie się. To niepotrzebny stres. Trzeba się podnieść, wyciągnąć wnioski, spiąć pośladki i walczyć dalej.

    No właśnie to jest tak, że ta stagnacja jest najgorsza bo nawet nie wiemy czy możemy być w ciąży... z drugiej strony ja nie biegam co miesiąc na betę to nie wiem... tyle, że testy zawsze negatywne. Już mi się nawet robić ich nie chce.

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam zgagę właśnie w CB. Ale tylko jeden dzień.

    Konieczynka - przytulam :* faceci przy budowie/remontach zmieniają się nie do poznania.
    Pomoże Ci dobry numerek. Mi zawsze pomaga ;D

    Mój właśnie od dwóch dni coś nie w humorze i nastroju więc posuchy u mnie :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    Phia - a w przymierzalni albo w kinie ciągle chce spróbować. Raz było w przymierzalni, ale stchórzyłam w końcu :D
    Uuuu trza bylo brac :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Uuuu trza bylo brac :-)

    Teraz żałuję :)

    Phia lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Moja szwagierka poronila w 15-16tyg. To jest dopiero cios...

    A moja ciotka, tyle, że taka niewiele starsza ode mnie w 5 miesiącu. Także ciężko to nazwać poronieniem w dzisiejszych czasach. To już urodzenie martwego dziecka bo teraz takie potrafią utrzymać w maszynach. Tyle, że to było z 7 lat temu.

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Konieczynka bieri go ladnie na bok i dobry lodzik mu humorek poprawi :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 lipca 2018, 09:32

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8432 7331

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Zgage ja w zyciu tego nie mialam i licze na to ze w ciazy mnie to tez ominie :-)

    Ja mam coś takiego jak refluks, czyli żółć w żołądku cały czas... czyli wieczna zgada :) mam tak od 12 roku życia więc nawet nie wiem, że mam zgagę tak przywykłam :)

    12.2023 FET 3BB ❌

    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb, 4ab, ❄️4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 09:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewa89_89 wrote:
    Ja mam coś takiego jak refluks, czyli żółć w żołądku cały czas... czyli wieczna zgada :) mam tak od 12 roku życia więc nawet nie wiem, że mam zgagę tak przywykłam :)
    Oooo widzisz a ja nigdy :-)

‹‹ 398 399 400 401 402 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Nie możesz zajść w ciążę? Rozpocznij diagnostykę już teraz – przygotuj się na czerwiec!

Świetne wieści dla wszystkich par, które pragną skorzystać z procedury in vitro, ale ze względów ekonomicznych nie mogli sobie na nią pozwolić... Już wkrótce rusza państwowy program wsparcia, który będzie finansował metodę zapłodnienia pozaustrojowego! Już teraz warto o tym pomyśleć, rozpocząć diagnostykę, aby jak najlepiej przygotować się do procedury. Podpowiadamy na co zwrócić uwagę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Masturbacja - 9 najczęstszych pytań o samozaspokojenie!

Masturbacja to jeden z największych tematów tabu - dlaczego tak się dzieje? Czy kobiety się masturbują? Czy masturbacja w związku jest normalna? Kiedy masturbacja może być niebezpieczna, a kiedy może przynosić korzyści? 

CZYTAJ WIĘCEJ