X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No jak myślisz kto nabzgral tyle stron xD

    MY ❤❤❤

    A ja za niedlugo jade z moim na zakupy:-)

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aktap wrote:
    Hej Laski :) Zdecydowałam, że nie robię dzisiaj żadnego testu. Czekam do środy, czyli do dnia miesiączki. ;)

    Bądź cierpliwa kochana! Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Odliczam razem z Tobą :*

    aktap lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Bądź cierpliwa kochana! Trzymam mocno kciuki za Ciebie! Odliczam razem z Tobą :*

    Dziękuję:) Z Wami łatwiej:*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziś na 12. Jak nie ma dzieci idę na popołudnia.Moge polezec i poleniuchowac.
    Ale już nie mogę doczekać się urlopu... Odpocząć chce!!!!
    Byle do 18go lipca.. :)
    Myśmy czekali przez weekend że względu na to plamienie czy to może zagnieżdżenie, no i na ten test dziś ciemniejszy. Ale test taki sam, na betę powtarzać nie idę, więc sobie wieczorem po pracy odbije weekend braku seksu se se se se

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja się witam w ten piękny poniedziałek :D

    Ja też zabalowałam ze szwagierką, tylko że za dużo wina... :D

    A co do objawów to dziewczyny ja już ich miałam tyyyyyyle. Nawet mdłości, wyczulony węch, wszystko psychika. Jak mówi Phia - na spokojnie :)
    Jestem płodna - wszystkie jesteśmy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 wrote:
    Przerażona? Haha jutro rano idę na betę, boję się, że nie będzie rosła... Ogólnie czuje się dobrze, głowa pobolewa i mam czasami młodości choć zastanawiam się czy to nie wpływ psychiki po prostu haha ;)
    Wyniki dzisiaj? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia wrote:
    Nie stresuje sie jakos na lajcie :) Co ma byc to będzie :D


    hahahah <3 Jestes niesamowita :P
    Chasia od jakiej dawki zaczynałaś zbijanie TSH od 25? bo widzę, że po miesiącu Ci tak ładnie spadło a startuje z identycznego poziomu 5.1 :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 ale termin @ masz jutro? to może mają prawo wychodzić słabe kreski i wszystko jest w porządku? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marza89 nawet jak Cię tu nie ma wiedz że trzymamy kciukasy mocniasto!!! Ktoś Nas musi tu zarażać wiruskami :)

    Mi by się przydało dziś śniadanie do łóżka... Ale tak dobrze nie ma cholera

    Malwa13 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze tu same balangowiczki xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Mama36 ale termin @ masz jutro? to może mają prawo wychodzić słabe kreski i wszystko jest w porządku? :)
    Malwus, niby tak, ale w zeszłym Msc miałam przy becie 13 kreskę nawet trochę Ciemniejsza niż ta dziś. Więc jeżeli ciąża by się dobrze rozwijała, to z poziomu 6,8 do dziś powinna skoczyć na tyle że kreska powinna być bordowa.
    Już się postawiłam do pionu, i już mi nie jest tak przykro. Głowa mnie od paru dni tak boli ze przynajmniej sobie tabletkę normalna lykne :)
    Jutro termin @ i mam nadzieję że przyjdzie i się sama oczyszcze.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja co cykl mam objawy. Ale jak byłam w CB to objawy były inne. Intensywne i przychodziły falami. I wtedy wiedziałam, że to to. Nie pytałam, nie doszukiwałam się.

    Z tym, że ja już wiem dlaczego mam takie objawy co miesiąc - dotąd nie miałam normalnych miesiączek i teraz jak mam to to są właśnie ich objawy. I tyle. Wiem, że te objawy nastąpią i kompletnie mnie nie ruszają.

    Objawy przedmiesiączkowe u mnie:

    - senność
    - zwiększone pragnienie
    - ból brzucha
    - wrażliwe sutki
    - sikam co 30 minut
    - głupie sny
    - uderzenia gorąca
    - mdłości

    W CB były ponadto:
    - metaliczny posmak w ustach
    - biały gęsty śluz
    - dwie kreski na teście (druga jaśniejsza)

    Więc różnica nie jest duża ;)
    Póki mi się @ nie zatrzyma i nie zobaczę dwóch tłustych kresek to się nie nakręcam.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Malwus, niby tak, ale w zeszłym Msc miałam przy becie 13 kreskę nawet trochę Ciemniejsza niż ta dziś. Więc jeżeli ciąża by się dobrze rozwijała, to z poziomu 6,8 do dziś powinna skoczyć na tyle że kreska powinna być bordowa.
    Już się postawiłam do pionu, i już mi nie jest tak przykro. Głowa mnie od paru dni tak boli ze przynajmniej sobie tabletkę normalna lykne :)
    Jutro termin @ i mam nadzieję że przyjdzie i się sama oczyszcze.

    Najważniejsze to dobre nastawienie :*
    niestety my zaczynamy testować tak wcześnie, a tak to nawet byśmy nie wiedziały o ciąży biochemicznej, która bardzo często się niestety zdarza.
    Ale głowa do góry i trzeba działać dalej!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Najważniejsze to dobre nastawienie :*
    niestety my zaczynamy testować tak wcześnie, a tak to nawet byśmy nie wiedziały o ciąży biochemicznej, która bardzo często się niestety zdarza.
    Ale głowa do góry i trzeba działać dalej!


    U mnie od razu widać, że @ po CB, bo jest bardzo obfita, bolesna i u mnie trwała 6 dni. A zwykle mam 2-3 dni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia - a w przymierzalni albo w kinie ciągle chce spróbować. Raz było w przymierzalni, ale stchórzyłam w końcu :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Paula 90 wrote:
    U mnie od razu widać, że @ po CB, bo jest bardzo obfita, bolesna i u mnie trwała 6 dni. A zwykle mam 2-3 dni.
    U mnie zaczyna się od brązowych mocnych plamien cb, normalna @ od razu czerwona.
    Ja za malolata szalalam z z seksem, teraz już się wyszalalam, spróbowałam wszystkiego (i nie żałuję) i jestem na tyle spełniona że najzyczajny w świecie seks w domu zupełnie mi Wystarcza :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sandersik wrote:
    Marza kochana jak się czujesz??
    MammaN a jak tam Twoje samopoczucie? :)
    Hej Kobietki, wczoraj byłam trochę zajęta. Goście, córki przy takiej pogodzie wołając co 3 minuty maaamoooo :)
    Czuję się dobrze... Dziwi mnie tylko, że już lekko odstaje Mi brzuch... Heh podobno co ciąża to szybciej.
    I miałam wczoraj po raz pierwszy w życiu zgagę. Jenyyyyy co to za paskudztwo. Nie mogę jeść słodyczy i bananów. Od razu mi źle :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz staram się Was nadrobić :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36, Dobrze ze już lepiej :* też miałam różne objawy. Wydawało mi się, że ciążowe a zawsze @ przychodziła. Aż w końcu dałam sobie spokój. Zero sprawdzania temp,obserwacji śluzu, zero czegokolwiek. I nagle pyk, czyste zaskoczenie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    U mnie zaczyna się od brązowych mocnych plamien cb, normalna @ od razu czerwona.
    Ja za malolata szalalam z z seksem, teraz już się wyszalalam, spróbowałam wszystkiego (i nie żałuję) i jestem na tyle spełniona że najzyczajny w świecie seks w domu zupełnie mi Wystarcza :)

    A u mnie na odwrót. Wszystkie @ od zawsze zaczynają mi się brązowym plamieniem. A przy CB miałam od razu skąpe, jasnoczerwone krwawienie, które w ciągu 6 godzin rozszalało się na dobre.

‹‹ 397 398 399 400 401 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ