X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żebym nie zachodzila... Ok... Ale to co się dzieje to mnie już przerasta. :(
    I to raz za razem.
    Ile może znieść organizm... :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    3 cs i ty chcesz sie poddac, zalamac... Uspokoj sie... Wez sie w garsc...
    Kobieto co ja mam powiedziec... Ponad 3 lata ile to cyki i wszystkiego... Ja sie nie poddaje a wy po kilku nieudanych probach chcecie odpuscic... Ehhh... Poprostu tylko lac was po dupskach...

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia ja nie mam problemu z tym że to 3 cs. Rozumiem i byłabym Hipokrytka jakbym narzekała mając 2 dzieci przeciez już,gdybym po prostu nie mogła zajść.
    Mnie męczy nawet fizycznie to co się dzieje. Co miesiąc załapuje, i co miesiąc ciąża biochemiczna.
    Wiem też jak na mnie ten spadek hormonów w zeszłym cyklu zadziałał. Więc wiem co będzie teraz. Jeden dzień przeryczany.. Hormony leciały na łeb na szyję.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wkurzylam sie...
    Najpierw idziecie na bete robicie sb mega nadzieje jak ladnie wyjdzie, a jak spada mega rozczarowanie....
    Jedna psychicznie wytrzymuje a druga nie... Ciut trzeba odpuscic i wyluzować... Bo wy zwariujecie mi tu psychicznie..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakbys narzekala to lańsko u mnie masz muroeane xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bolace cycki, klucie, raz apetyt raz nie...
    Dla mnie normalne obiawy @... Mam tak co miesiac... Do tego bol plecow i zmiany nastrojów...
    Czasami wasze objawy sa dla mnie czymś normalnym...
    Nie stresujcie mi sie co miesiac bo to nie jest dobre

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    I trzymam kciuki za te co teraz testują <3
    A sama przeglądam wzory tatuaży, bo myślę nad kolejnym, ale mąż się buntuje :D

    Widzę, że już wszyscy śpią tylko ja znowu bezsenność. Pewnie znowu położę się o 2 a wstanę o 7.

    kolorowych snów i miłego poniedziałku :)
    Ja tez chce tatooo xD
    Ale zrobie jak urodze malucha :-)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak masz rację...nawet bardzo.
    Robię ta betę dla lekarza, z taką świadomością że będzie mógł zlecać jakieś badania. Ze coś nie halo jest.
    Zresztą w zeszłym Msc to mi co najmniej gratulowal i się cieszył że zalapalam bo to świetny znak! :)
    Postawiłas mnie trochę do pionu!
    Będzie dobrze.!!! :)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Phia, już mi lepiej.nawet się rozebralam i wróciłam do łóżka. Po co mam wydawać kasę na tą betę, i zrywać się jak @ i tak przyjdzie. Jeden wynik mam. Do lekarza będzie :)
    Oczywiście że będzie dobrze!!
    Znisolam takie rzeczy w zyciu to co!? Tego nie zniose...
    Musiałam sobie po prostu parę łezek uronic.wybaczcie.. Potrzebowałam

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja tez chce tatooo xD
    Ale zrobie jak urodze malucha :-)
    Ja mam 5.. Miał być jeden ale to uzależnia niestety hehe...
    Ale teraz już szkoda mi kasy. Co chwilę wydatki, a to auto, a wakacje, więc chyba się zakończy na tych 5

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7415

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 głowa do góry. Przynajmniej wiesz, że jesteś płodna i Twój facet też. Teraz może warto porobić jakieś hormony żeby się utrzymało.
    Gdybyś nie była na becie to pewnie byś nawet nie wiedziała,że coś się tam działo także wiesz już też że należy odpuścić trochę.
    Ja nigdy nie zobaczyłam dwóch kresek a to już 26 cykl z rozczarowaniem także zgadzam się z Phią... a objawów co nie miara...

    Kasiulka90 lubi tę wiadomość

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewuś :*
    Wiem, macie rację, jeszcze raz przepraszam, miałam dół chwilowy ale już odszedł w zapomnienie :)

  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7415

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ja mam 5.. Miał być jeden ale to uzależnia niestety hehe...
    Ale teraz już szkoda mi kasy. Co chwilę wydatki, a to auto, a wakacje, więc chyba się zakończy na tych 5
    a mi się tatuaże podobają u kogoś ale sama jakoś nie mam na nie ochoty :) miałam jako nastolatka i teraz się cieszę, że mi mama nie pozwoliła bo wtedy była moda na chińskie znaczki na karku czy tandetny szlaczek nad tyłkiem :)

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • Ewa89_89 Autorytet
    Postów: 8520 7415

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    Ewuś :*
    Wiem, macie rację, jeszcze raz przepraszam, miałam dół chwilowy ale już odszedł w zapomnienie :)

    Zawsze możesz sobie pozwolić na dół :) ale my też jesteśmy od tego żeby Cię z niego wyciągnąć :) czasem szybko i drastycznie :) a teraz szeroki uśmiech od ucha do ucha i pomyśl, że niedługo zobaczysz to maleństwo, które było Ci pisane od samego początku :) widocznie to nie był ten czas i to co Ci zapisane :)

    04.2024 FET 4BA ❌
    12.2023 FET 3BB ❌
    12.2022 FET 4AB 💔 10 tc [*] ♂️ 😔

    01.2022 III IMSI InviMed Wro, długi: 29 komórek/19 MII/12 zapłodnień/2❄️❄️8a, 3bb,4ab,4ba

    25.07.2020 FET 8b: 9dpt bhcg 12, niskie bhcg, krwotoki (krwiaki), niewydolność szyjki 23tc, pessar, hipotrofia - - >ciężki start ale jest na świecie! ♀️💜

    12.19 II IMSI AP Kato, długi protokół: 17 komórek/ 8MII/ 4 zapłodnienia/1❄️8b
    06.2019 IMSI AP Kato, krótki 12 komórek/7 MII/5 zapłodnień/ 1 zarodek 2BB ET :-( cb 😥 💔
    IUI 03.04.19 :( Invicta Wro

    Ja: AMH ok 3; mix G-B/Hashi, łuszczyca, zrosty, PAI homo, KIR AA, przegroda macicy usunięta, Endometrioza II st. (laparo), lekkie IO, rzs, 3x histero, po cholecystektomii (10.2023). Cd138✔️ NK 6/1 ❌

    Mąż: słabo z ilością, upłynnieniem i ruchliwością, MSOME 0%, FDNA 18%; HBA 86%, 96% uszkodzeń główki, wszystkie parametry do kitu.

    Walka od 2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    No tak masz rację...nawet bardzo.
    Robię ta betę dla lekarza, z taką świadomością że będzie mógł zlecać jakieś badania. Ze coś nie halo jest.
    Zresztą w zeszłym Msc to mi co najmniej gratulowal i się cieszył że zalapalam bo to świetny znak! :)
    Postawiłas mnie trochę do pionu!
    Będzie dobrze.!!! :)
    Ktos musi was postawic do pionu hehe
    5 tatooo ❤❤❤ a ja chce jeden najważniejszy miec

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje kochane. Dokładnie!! W zeszłym Msc znioslam to gorzej. Teraz, dzięki Wam.. Luziooorrrr...
    Ja mam tatuaże w takich miejscach gdzie jak jestem Ubran to ich nie widać. Nawet są ludzie zdziwieni, jak się rozbiore bo są dość duże.
    Na rękach obiecałam sobie że nie zrobię i nie zrobiłam :)
    Pierwszy zrobiłam jak miałam 25 czy 26 lat więc wszystko przemyślane :)

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ktos musi podnosic z dolka :-)
    Od czego masz nas :-)
    Nie przepraszaj xD niegniewamy sie...

    My tez mamy teraz troche wydatkow. Nowe auto w planie, wozek dla szwagierki, plan na pokoj mam i tak wkolko hehe

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny.
    Zaczynam od mantry:

    Jesteśmy wszystkie płodne jak cholera!

    Nie było mnie w weekend, bo spotkałyśmy się ze szwagierką w sobotę i wypiłyśmy o wiele za wiele piw. I wczoraj umierałam.

    U mnie tempka nadal 36,6, śluz płodny od wczoraj bardzo obfity (wiesiołek rulezzz!)

    Jutro mam wizytę u gina, więc się okaże czy się zbliża owu czy nie.

    Powiem Wam że tak jakoś w pewnym sensie spisałam ten cykl na straty, bo sobie myślałam, że przecież stres w pracy przed urlopem i w ogóle. Ale przecież w gorszych warunkach kobiety zachodziły i rodziły dzieci. Także jakąś tam nadzieję mam ;)

    Co do ovuview - on wyznacza owu po 6 wpisanych cyklach - można tez samemu oznaczyć sobie owu. Ja po prostu wpisałam przeszłe cykle i zaczął mi liczyć (wcześniej prowadziłam w innej apce). Ona stosuje kilkanaście metod wyliczania owulacji, ale musi mieć dane.

    Ewa89_89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Laski :) Zdecydowałam, że nie robię dzisiaj żadnego testu. Czekam do środy, czyli do dnia miesiączki. ;)

  • Sandersik Autorytet
    Postów: 413 261

    Wysłany: 2 lipca 2018, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczynki! Trochę mnie było mniej w weekend, no ale wszystko nadrobiłam i już od 7.00 zameldowałam się w pracy :) czas zacząć ten tydzień :) I powoli do przodu! Mnie się w końcu skończyła @ tak więc od dzisiaj zaczynać baraszkowanie z mężem! W KOŃCU! Tak się nakręciłam przez Was, że normalnie wióry będą lecieć! :) A ja w tym tygodniu też mam trochę atrakcji, jadę w środę z moją młodszą siostrą na pierwszą przymiarkę sukni ślubnej, więc też będzie fajnie :) dzisiaj jeszcze wizyta u okulisty (bo miałam 4 lata temu robioną korektę laserową wzroku) więc zobaczymy co mi tam wyjdzie ;)

    Dziewczyny muszę tutaj Phia poprzeć! Nie ma co się nastawiać co miesiąc na objawy, nasza psychika potrafi płatać takie figle, że ja sobie nawet z tego nie zdawałam sprawy jak bardzo! Musimy spokojnie do tego podejść, bo jak przyjdzie więcej miesięcy bez kresek, to się tutaj przecież wykończycie, a tak nie może być! Kto tu te strony będzie produkował?! Ja się pytam! :) Tak wiec moje płodne kobiety! Cycki do góry i do przodu z tym wszystkim! Czytając to, też sama siebie pocieszam, że jak nie ten to następny, kiedyś napewno się uda!

    No to zaczynamy nowy tydzień i jak to mówi klasyk: "Byle do piątku" :)
    Miłego dnia kochane moje! :*

    aktap, Phia lubią tę wiadomość

‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta Płodności w OvuFriend - jak otrzymać spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności?

Brak śluzu płodnego, endometrioza, nieregularne cykle, a może PCOS? Dieta Płodności w OvuFriend to spersonalizowane zalecenia dietetyczne i przepisy na koktajle płodności dopasowane idealnie do Ciebie i Twoich dolegliwości! Sprawdź instrukcję krok po kroku, jak otrzymać Dietę Płodności i zwiększyć szanse na zajście w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ