X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ja lecę na dwa fronty :D bo mam ovuview aplikację i tam szybko się wpisuje. Więc zazwyczaj i tak tel świecę żeby wynik zobaczyć więc szybko wpisuję :)
    Kochana - a czy w niej jest też opcja wpisywania Temp i wykresów ?

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Jedynym sposobem jest widać ignorowanie :)

    Odebrałam progesteron - wynik powinien być dobry - 23 dc -11.
    Lepszy niż w poprzednim cyklu :)

    Lola - co u Ciebie ?!??? Kiedy testujemy wspólnie ;)

    Hej udziewczyny mnie narazie cisza. Brzuch troche pobolewa ale, jak na @ bardziej. Jesli ona nie przyjdzie tobo testuje w niedztym to bedzie gdzies 14dpo wczesniej nie ma co

    A tak to siedze jeszcze w pracy :(

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Kochana.s Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny mam otóż taki problem odstawiłam antykoncepcję w grudniu 2017 r i cykl miałam 22 dni ...okres około 3 dni ...w lutym wyliczylam że powinnam okres dostać 18.02 ale nic nie było oprócz kilku boli typowych przed okresem...ale w nd dostałam plamień jasnobrazowych czasem ciemno brązowych...bole jak na okres ale to nie ma ..
    Kiedy brałam tabletki pojawialo się plamienie i tego samego dnia dostawalam okres a nawet kilka godzin po ..teraz już 4 dzień leci i nic...test robiłam 12 i 15 lutego a potem zrobiłam 18 i wyszła blada blada druga kreska widoczna pod światło jak się dobrze przyjrzeć. A może mi się zdawała:/
    Fakt okres mam nie regularny jestem zdrowa nigdy nie miałam torbieli i innych cytologia zdrowa.
    Choć 12 lutego dostałam zapalenia pęcherza minęło po 3 dniach po tabletkach ale nigdy nie miałam takiej dolegliwości..bol brzucha dalej mam lekkie kłucie...
    Test zrobię następny w sobotę lub niedzielę...co sądzicie?
    Może ktoś miał podobnie ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 19:35

    Kochana
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Kochana - a czy w niej jest też opcja wpisywania Temp i wykresów ?
    Tak, plus objawy, śluzy, suplementy itd. Podobnie jak tu w sumie :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana jak 18 była blada kreska to bym powtórzyła już :) Po 3 dniach zdecydowanie powinna być bardziej widoczna jeśli to dzidzia :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Kochana.s Debiutantka
    Postów: 7 1

    Wysłany: 21 lutego 2018, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję myślałam nad beta bo może coś już pokaże wynik ? Okresu jak nie było tak nie ma a troxhe się martwię nigdy plamień nie miałam:(
    A okres chyba powinnien być co 22 dni skoro 2 poprzednie tak byly:/

    Kochana
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Hej udziewczyny mnie narazie cisza. Brzuch troche pobolewa ale, jak na @ bardziej. Jesli ona nie przyjdzie tobo testuje w niedztym to bedzie gdzies 14dpo wczesniej nie ma co

    A tak to siedze jeszcze w pracy :(
    Lola podziwiam za wytrwałość :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana.s wrote:
    Dziękuję myślałam nad beta bo może coś już pokaże wynik ? Okresu jak nie było tak nie ma a troxhe się martwię nigdy plamień nie miałam:(
    A okres chyba powinnien być co 22 dni skoro 2 poprzednie tak byly:/
    Wiesz co po tabletkach różnie bywa :) Beta da Ci pewność :)
    Ja raz miałam cień i nie chciałam niepewności, poleciałam na betę (ujemna), drugi raz cień, a że weekend to czekałam z betą ale z kazdym dniem kreska była wyraźniejsza i beta potwierdziła :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 20:06

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Tak, plus objawy, śluzy, suplementy itd. Podobnie jak tu w sumie :)
    Extra :) to muszę ściągnąć ;) dzięki za info.

    Lola- to wtedy razem zrobimy sikańce w nd ;)

    Kochana- albo test z krwi ?

    Mam do Was pytanie - czy progesteron -11 w 23 dc (7 dpo) Waszym zdaniem jest w prawidłowy? Poprzedni lekarz mówił mi, że nawet mój poprzedni wynik był Ok - a teraz jest wyższy - norma labo jest do 18 w fazie lutealnej- od 5.16. :) chodzi oczywiście o ewentualne wspomaganie lekami tej fazy.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 20:18

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Extra :) to muszę ściągnąć ;) dzięki za info.

    Lola- to wtedy razem zrobimy sikańce w nd ;)

    Kochana- albo test z krwi ?

    Mam do Was pytanie - czy progesteron -11 w 23 dc (7 dpo) Waszym zdaniem jest w prawidłowy? Poprzedni lekarz mówił mi, że nawet mój poprzedni wynik był Ok - a teraz jest wyższy - norma labo jest do 18 w fazie lutealnej- od 5.16. :) chodzi oczywiście o ewentualne wspomaganie lekami tej fazy.

    Jesli norme masz do 18 a masz11 to chyba dobrze. Ja w nd rano robie test jesli cos wyjdzie bladzioch to pojde w pon na bete a jesli nic to bede czekac. Bo coz mi innego pozostanie


    A co do wspomagania lekami proga to przy najblizszej wizycie spytaj gin co na to bo moze i tak powie ze nic nie trzeba.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lutego 2018, 20:45

    futuremama, ciasteczko82 lubią tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 21 lutego 2018, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochana.s wrote:
    Dziękuję myślałam nad beta bo może coś już pokaże wynik ? Okresu jak nie było tak nie ma a troxhe się martwię nigdy plamień nie miałam:(
    A okres chyba powinnien być co 22 dni skoro 2 poprzednie tak byly:/

    Najlepiej zrobic bete

    To ze po tabletkach najpierw mialas takie krotkie cykle jeszcze moze sie zmienic. Każdy inaczej reaguje po odstawieniu a poza tym organizm moze sie jeszcze przestawiac

    Oczywiscie nic nie wyklucza ze mozesz byc w ciazy

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Jesli norme masz do 18 a masz11 to chyba dobrze. Ja w nd rano robie test jesli cos wyjdzie bladzioch to pojde w pon na bete a jesli nic to bede czekac. Bo coz mi innego pozostanie


    A co do wspomagania lekami proga to przy najblizszej wizycie spytaj gin co na to bo moze i tak powie ze nic nie trzeba.

    :) na pewno zapytam i pokażę wynik + te które mam wykonać 2-3 dc; dzięki za opinię.



  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 21 lutego 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja sobie ustawiłam suwaczek i jestem szczęśliwszym człowiekiem :D Chociaż kredyt chyba się wali na łeb na szyję i nie wiem czy nie będziemy musieli na kwiecień przełożyć... ale to już nie ma znaczenia bo oboje mamy dość czekania :) Także odliczamy :)

    ciasteczko82 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    A ja sobie ustawiłam suwaczek i jestem szczęśliwszym człowiekiem :D Chociaż kredyt chyba się wali na łeb na szyję i nie wiem czy nie będziemy musieli na kwiecień przełożyć... ale to już nie ma znaczenia bo oboje mamy dość czekania :) Także odliczamy :)

    :) bardzo ładny - niech sunie :)

    Mimo wszystko trzymam kciuki żeby zakończyło się po Waszej myśli !!!!

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 21 lutego 2018, 21:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    :) bardzo ładny - niech sunie :)

    Mimo wszystko trzymam kciuki żeby zakończyło się po Waszej myśli !!!!
    Myślę że mamy spoko doradcę. Ale wiesz, u nas część to darowizna i nagle wartoś kredytu wzrosła prawie dwukrotonie niż początkowo teść chciał... Ale nie mogę bo oto i tak niska kwota w porównaniu z tym co byśmy musieli wziąć gdybyśmy chcieli całkiem sami mieszkanie kupić.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Myślę że mamy spoko doradcę. Ale wiesz, u nas część to darowizna i nagle wartoś kredytu wzrosła prawie dwukrotonie niż początkowo teść chciał... Ale nie mogę bo oto i tak niska kwota w porównaniu z tym co byśmy musieli wziąć gdybyśmy chcieli całkiem sami mieszkanie kupić.
    Rozumiem. Czyli de facto czekacie już na decyzję banku?

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 21 lutego 2018, 21:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeszcze nie. Mieliśmy 13 marca złożyć papiery, ale przez tą wyższą kotę nie wiem czy marzec, czy będzie trzba część spłacić i wttedy ewentualnie kwiecień. Wysłałam wszystko do doradcy ze szczegółami i zobaczymy co on na to :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Jeszcze nie. Mieliśmy 13 marca złożyć papiery, ale przez tą wyższą kotę nie wiem czy marzec, czy będzie trzba część spłacić i wttedy ewentualnie kwiecień. Wysłałam wszystko do doradcy ze szczegółami i zobaczymy co on na to :)
    To faktycznie poczekajcie na jego opinię.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 21 lutego 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    To faktycznie poczekajcie na jego opinię.
    Gdyby kwota się nie zmieniła nie byłoby problemu peqnie a teraz zobaczymy :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lutego 2018, 22:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Gdyby kwota się nie zmieniła nie byłoby problemu peqnie a teraz zobaczymy :)
    Aj - spokojnie, zawsze można ponegocjować ;)

    Uciekam spać- dobranoc Dziewczyny i kolorowych snów :)

‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ