X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 22:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Właśnie w tym rzecz że byłam przedwczoraj (9 dc) na wizycie u ginki i ona twierdziła że nie ma pęcherzyka dominującego i nic nie wskazuje na owulację w najbliższym czasie wiec chyba to nie to to musi być coś innego
    U mnie w lutym 11 dnia nie było nic a 16 był i pękał .. :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 3 marca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobaczymy w 21-22dc planuje zrobić progesteron to moźe coś będzie jasne wiem że to nie będzie pewnik czy owulacja była czy nie ale coś już się może dowiem wiecej

  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 4 marca 2018, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie po wszystkim w tym cyklu temperatura poleciała wczoraj a dzus już całkiem wuec jutro lub pojutrze okres. Nie mam już nadzieji.

  • mamuśka31 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 4 marca 2018, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez juz sie prawie rozkręciło... No cóż chociaż.pogoda ladna za oknem

  • emmiliaa Nowa
    Postów: 1 0

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam, ze sie podpinam ale nie wiem jak założyć temat. Dziewczyny, interesuje mnie takie zjawisko jak ,,krawienie" podczas ciąży. Moja siostra miała regularne ,,miesiączki" aż do 5 miesiąca! Wszystko wyglądało jak okres więc o ciąży dowiedziała się dosyć późno. I teraz mam pytanie, zawsze moje cykle trwają 28 dni, zgadzały się nawet co do godziny(koło 8 rano). W tym miesiącu dostałam okres 1 marca czyli w 25dc. Jednak trwał 3 dni, był bardzo skromny a następnego dnia brązowe plamienie.(okres z reguły trwa u mnie 6 dni, 4 mocno krwiste, reszta plamienie i towarzyszą temu bóle przynmniej przez 2 dni)TERAZ NIC! ŻADNYCH OBJAWOW MIESIACZKI. Uprawiam regularny seks bez zabezpieczeń z wynikiem w środku. Czy zdarzyło wam się to w początkach ciąży? Nie planowałam dziecka jednak jakby się stało to byłabym szczęśliwa, po prostu ciekawi mnie ten temat/.

  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 4 marca 2018, 13:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie tez pewnie lipa z tego cyklu juz mnie wypryszczylo jak zawsze 5dni przed okresem. Temp nie mierze, probowalam ale zapominalam i dalam sobie spokoj. 21dc dzisiaj ale w poprzedniej ciazy ktora stracilam juz tydzien przed okresem wiedzialam ze to jest to. W pierwszej dokladnie tak samo a teraz nic doslownie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 13:39

    Zaneta92
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 4 marca 2018, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmiliaa a wykonywałaś test? Organizm kobiety to jednak nie szwajcarski zegarek ;) może miałaś w tym czasie jakieś stresy, nieprzespane noce, gdzieś podróżowałaś? i miesiączka pojawiła się przez to ciut wcześniej? :)

    Ja niestety w ciąży nigdy nie byłam, więc koleżanki bardziej doświadczone może będą coś więcej na ten temat wiedzieć :) Ale faktycznie co nieco czytałam kiedyś o tym. Nawet moja koleżanka mówiła mi, że jej mama w każdej ciąży krwawiła do 3 miesiąca.

    I właśnie czytałam na jakimś forum (może i na tym, ale nie pamiętam już) post dziewczyny w którym pisała, że coś takiego jak miesiączka w ciąży nie istnieje, że są to właśnie krwawienia.Zdarzają się one, ale baaardzo rzadko. I kobieta która obserwuje, zna swój organizm będzie w stanie to odróżnić.
    Ale tak jak pisałam, ja sama nigdy tego nie doświadczyłam, w ciąży nie byłam. Wiem tyle co poczytałam sobie z postów :)

    Także czekam również na Wasze opinie ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 14:05

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 4 marca 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też słyszałam że można krwawić w pierwszych miesiącach ciąży ale ja osobiście gdy byłam w pierwszej ciąży odrazu miałam brak miesiączki gdy dwa dni się spóźniła zrobiłam test i były dwie kreski teraz się staramy o drugie już będzie 4 cykl bez rezultatów w tym miesiącu też pewnie nic nie wyszło bo gdy była owulacja akurat nie były męża bo byl w pracy tak że 09.03 okres i nowe starania zaczynajmy

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 marca 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    emmiliaa wrote:
    Przepraszam, ze sie podpinam ale nie wiem jak założyć temat. Dziewczyny, interesuje mnie takie zjawisko jak ,,krawienie" podczas ciąży. Moja siostra miała regularne ,,miesiączki" aż do 5 miesiąca! Wszystko wyglądało jak okres więc o ciąży dowiedziała się dosyć późno. I teraz mam pytanie, zawsze moje cykle trwają 28 dni, zgadzały się nawet co do godziny(koło 8 rano). W tym miesiącu dostałam okres 1 marca czyli w 25dc. Jednak trwał 3 dni, był bardzo skromny a następnego dnia brązowe plamienie.(okres z reguły trwa u mnie 6 dni, 4 mocno krwiste, reszta plamienie i towarzyszą temu bóle przynmniej przez 2 dni)TERAZ NIC! ŻADNYCH OBJAWOW MIESIACZKI. Uprawiam regularny seks bez zabezpieczeń z wynikiem w środku. Czy zdarzyło wam się to w początkach ciąży? Nie planowałam dziecka jednak jakby się stało to byłabym szczęśliwa, po prostu ciekawi mnie ten temat/.

    Zrob bete albo tekst nie ma sie co zadtanawiac. Moze to plamienie implantacyjne a moze po prstu @ byla taka krotka. Wszystko sie moglo zdarzyc.

    A tez nie jest powiedziane ze cale zycie bedziesz miec idealnie @ z wiekiem sie wszystko zmienia

    Ale nie ma co gdybac test lub beta wyjasni twoje watpliwosci

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 15:02

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • MamaIgnacego Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 4 marca 2018, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Witaj :) powodzenia w staraniach ! Ile masz lat ?
    Hej,wybaczcie ze tak dlugo czekałyscie,az odpisze. Choroba mnie pochłonęła. Mały chory, ja tez i druga połówka rowniez. Ughh... Mam 23 lata , mloda mama ze mnie - wiem ;)ale ciesze sie z tego. Poki co u mnie okres się nie pojawił mimo,ze ostatni był 1 lutego. Pozdrawiam Was ;)

    MamaIgnaca
  • MamaIgnacego Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 4 marca 2018, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Witaj.czyli zaczynasz od tego cyklu
    Hej,dokladnie. Zastanawiam się tylko jak to bedzie po odstawieniu tabletek.

    MamaIgnaca
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MamaIgnacego wrote:
    Hej,dokladnie. Zastanawiam się tylko jak to bedzie po odstawieniu tabletek.
    A kiedy odstawiasz

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Karo_89 Debiutantka
    Postów: 10 0

    Wysłany: 4 marca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dziewczyny, już po owulacji, mam nadzieję że tym razem coś zaskoczyło :-)
    Swoją drogą mam zagwostke kiedy wziąć duphaston. Idąc do gina miałam owulację w 17dc i kazał mi brać duphaston od 18dc. Teraz przez Bromocorn cykl skrócił mi się do 24-25dni i owulacja wypada w 12-13dc. Zastanawiam czy zacząć go łykać od 15dc? Jak myślicie?

    Hsg prawidlowe
    Nasienie ok
    Hormony pod ?
    Duphaston+bromocorn
    20cs
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 4 marca 2018, 22:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karo_89 wrote:
    No dziewczyny, już po owulacji, mam nadzieję że tym razem coś zaskoczyło :-)
    Swoją drogą mam zagwostke kiedy wziąć duphaston. Idąc do gina miałam owulację w 17dc i kazał mi brać duphaston od 18dc. Teraz przez Bromocorn cykl skrócił mi się do 24-25dni i owulacja wypada w 12-13dc. Zastanawiam czy zacząć go łykać od 15dc? Jak myślicie?

    Ja tez mialam z tym dylemat i w koncu wzięłam dwa dni po owu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 marca 2018, 22:33

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 5 marca 2018, 14:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) Wybaczcie brak aktywności ale nadal się dzieje jak się dzieje.
    Czuję się fatalnie. Wczoraj brzuch tak bolał że już myślałam że dziś @zobaczę choć troszkę za wcześnie. Po tym jak się dziś nadal czuję chyba jednak wieczorem będzie. Chyba że jeszcze dwa dni będę tak zdychać.
    Myślałam że jelitówke jeszcze zlapałam bo temp i mnie czyści ale chyba to jednak nerwy.
    W pracy oczywiście też rzeźnia, mam tyle rzeczy że nawet nie wiem na co patrzeć.
    Tak więc psychicznie i fizycznie jest jak jest... :)
    A jak u Was, kto rusza z nowym szcześliwym cyklem? Jakieś groszki nowe? :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 marca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :) Futuremama ściskam Cię mocno, mam nadzieję, że niedługo będzie lepiej :)

    Na razie coś cisza w tym temacie, ale miejmy nadzieje, że niedługo ktoś tu przybędzie z dobrymi wiadomościami :)

    Ja niecierpliwie czekam na koniec @ :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka to.kiedy Ci wypada termin następnej @ - tej oczywiście która nie przyjdzie? :D
    Ja zdycham, a jeszcze nie dostałam :D Ale już na dniach no i jak nic się nie zmieni to mam nadzieję że na poczatku kwietnia wyciągnę swój arsenał testowy :D

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 marca 2018, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja w tym miesiącu raczej wypadam ze starań wszystko wskazuje na bezowulacyjny cykl do tego susza i czekam na 21-22 dc żeby zbadać progesteron może jakoś to mnie oświeci bo już lekką frustrację zaliczam "najlepsze" jest to że przed podjęciem leczenia nie miałam problemu z suchością a tu już drugi cykl taki jest muszę o tym porozmawiać na następnej kwietniowej wizycie u gin.
    Wiem, że antybiotyk może mniej wpływ na suchość (kiedyś tak miałam) ale raczej nie prawie dwa miesiące po skończeniu brania albo ja już głupieje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 marca 2018, 18:45

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 5 marca 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania no dwa miesiące to chyba nie wina antybiotyku, chociaż ja się nie znam zbyt dobrze. Bo chyba te leki na tarczycę nie powinny też tak dziaać?
    A ile dni zazwyczaj masz cykle?

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 5 marca 2018, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Plamka to.kiedy Ci wypada termin następnej @ - tej oczywiście która nie przyjdzie? :D
    Ja zdycham, a jeszcze nie dostałam :D Ale już na dniach no i jak nic się nie zmieni to mam nadzieję że na poczatku kwietnia wyciągnę swój arsenał testowy :D


    Statystyka mówi, że termin przypada na ostatni dzień marca :D Aaale licze na to, że Twoje słowa się sprawdzą :D

    No to niech ten kwiecień przychodzi jak najszybciej :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 60 61 62 63 64 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ