X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • mamuśka31 Debiutantka
    Postów: 7 0

    Wysłany: 2 marca 2018, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie juz plamienie... I dzień do dupy..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 08:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie w ten ładny ale mroźny dzień tak sobie myślałam i myślałam postanowiłam na ten miesiąc nie brać żadnych dodatkowych medykamentów z wyjątkiem euthyroxu i bromergonu zrobię w tym czasie wyniki hormonów i pokonsultuje się z lekarzami już gin mam umówioną na 4 kwietnia a jeszcze do endo muszę się umówić

    mamuśka31 lubi tę wiadomość

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 2 marca 2018, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mamuśka przykro mi ale może się nie rozkręci i tylko jednorazowa akcja? :)

    Ania pewnie taki detoks się przyda :) Te podstawowe na hormony żeby się nie rozregulowały i mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze :)

    Ja mam pracy masę a totalny bajzel w głowie. Ale dobrze że jutro już weekend.

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć; Future bardzo mi przykro ale spokojnie, omów sprawę z mężem. Bardzo mi przykro że tak się to pokomplikowało :(
    Lola- to czekam z Tobą na usg ! Będzie wszystko dobrze !! A brzuch to ponoć może pobolewać na początku. Dopadły Cię już jakieś dolegliwości wczesno ciążowe ?

    Ja dziś w domku, Temp spadła, ale czuję się chora... ciekawe gdzie się zaraziłam (nie przebywam z dziećmi). Teraz nie wiem czy możemy spokojnie sobie brykać w tym cyklu czy też nie / póki co mam końcówkę @, owu powinnam mieć 14 marca... :( niech ten wirus sobie szybko pójdzie - neosine bardzo pomaga.
    Fatalnie ... ginek mam tylko jedna wizytę z pakietu medycznego 12 marca.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko daj spokój :D to jest cyrk na kółkach. Pracuję dziś zdalnie, ale z teściem nie gadam. A on mojego męża męczy, dzwoni do niego żebyśmy brali kredyt i milion rad udziela jak zwykle. Żeby było po jego.
    Mam taki burdel w głowie że to jest kino. Bo z jednej strony bym to załatwiła, wtedy zaraz byśmy się starali. Mojemu lubemu już się szykuje nowe miejsce pracy więc mógłby płynnie przejść itd...
    A z drugiej, ja teść ma nam pomóc a jednocześnie gadać jacy my wyrodni to chyba mi się nie chce. Zwłaszcza, że już wszyskich braci mojego męża obdzwonił żeby oczywiście przedstawić sytuację ze swojej strony.
    Mam dość zdecydowanie. To nie pierwsza taka jazda. Ale zawsze na drugi dzień się zachowuje jak gdyby nigdy nic. A tyle przykrych słów wykrzyczał że to szkoda gadać.

    A wy brykajcie :) Zanim owu itd. to powinnaś spokojnie się wyleczyć. Bostonka to kilka dni. Mały mój tez miał jakiś czas temu. Zdrowiej :*

    U nas takiego brykania jak wczoraj to już sporo czasu nie było. Musieliśmy odreagować, a że ja po owu to nie trzeba było uważać. Tak mi brakuje tej swobody :))))))

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 13:06

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To jak idziesz do gin 12 to moze zapytaj go czy sie mozecie starac a jak owu nasz 14 to byscie jeszcze zdazyli

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oho :) już mi się chce brykać ;)

    futuremama, Ania2014 lubią tę wiadomość

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 2 marca 2018, 14:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    To jak idziesz do gin 12 to moze zapytaj go czy sie mozecie starac a jak owu nasz 14 to byscie jeszcze zdazyli
    Lola piękny suwaczek <3

    Lola_M lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :) ja chyba zrobię taki z moim wirusem he he ;)

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciasteczko nieeee... lepiej żeby wirus sobie poszedł zanim zdążysz zrobić suwaczek :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Oho :) już mi się chce brykać ;)
    Ciasteczko pobrykać możesz ;-) ale lekarza lepiej spytaj o to czy możesz się starać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wiecie może jak poradzić sobie ze skrzypiącym łóżkiem? Ostatnio zrobiłam remont pokoju wiec przeniosłam swoje drewniane łóżko i od tamtej pory jest masakra aż wszystkiego mi się odechciewa. A do tego niewyspana ciągle jestem bo każdy obrót powoduje skrzypienie a to mnie budzi... szkoda słów

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wymienić łóżko :) ?

    Eeee - brykać w kondomie ?? ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 16:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczko82 wrote:
    Wymienić łóżko :) ?

    Eeee - brykać w kondomie ?? ;)


    Już nad tym pracuje tylko materac nowy mam teraz czas na resztę ;-)
    Wiem, że to mała przyjemność brykać w kondomie ale jak bardzo się chce i jak mus to cóż...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 17:00

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 17:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eeee :) i tak nie ma szans na zajście ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    Dziewczyny wiecie może jak poradzić sobie ze skrzypiącym łóżkiem? Ostatnio zrobiłam remont pokoju wiec przeniosłam swoje drewniane łóżko i od tamtej pory jest masakra aż wszystkiego mi się odechciewa. A do tego niewyspana ciągle jestem bo każdy obrót powoduje skrzypienie a to mnie budzi... szkoda słów
    Nam jak skrzypiało łóżko to mężuś nasmarował szczebelki WD40 i pomogło.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    WD 40 jeszcze nie próbowałam ale wszelkie Woski, filce już były i chwilą spokoju a potem znowu skrzypienie muszę się zastanowić nad tym

    A tak z innej beczki drugi cykl mam śluz z niteczkami krwi tak mało że tylko na papierze go widać ale jest w tym miesiącu w 11 dc w zeszłym w 12 dc nie mam pojęcia co to może być nigdy wcześniej tak nie miałam

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 2 marca 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    WD 40 jeszcze nie próbowałam ale wszelkie Woski, filce już były i chwilą spokoju a potem znowu skrzypienie muszę się zastanowić nad tym

    A tak z innej beczki drugi cykl mam śluz z niteczkami krwi tak mało że tylko na papierze go widać ale jest w tym miesiącu w 11 dc w zeszłym w 12 dc nie mam pojęcia co to może być nigdy wcześniej tak nie miałam

    A kiedy wypada ci owu moze to ona teraz jest

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania2014 wrote:
    WD 40 jeszcze nie próbowałam ale wszelkie Woski, filce już były i chwilą spokoju a potem znowu skrzypienie muszę się zastanowić nad tym

    A tak z innej beczki drugi cykl mam śluz z niteczkami krwi tak mało że tylko na papierze go widać ale jest w tym miesiącu w 11 dc w zeszłym w 12 dc nie mam pojęcia co to może być nigdy wcześniej tak nie miałam
    Może taki być przy owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 2 marca 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie w tym rzecz że byłam przedwczoraj (9 dc) na wizycie u ginki i ona twierdziła że nie ma pęcherzyka dominującego i nic nie wskazuje na owulację w najbliższym czasie wiec chyba to nie to to musi być coś innego

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 marca 2018, 22:12

‹‹ 59 60 61 62 63 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ciąża bliźniacza – wszystko co musimy o niej wiedzieć

Ciąża bliźniacza to rodzaj ciąży wielopłodowej, podczas której w macicy kobiety rozwijają się jednocześnie dwa płody. Ciąże bliźniacze stanowią około 1,25% wszystkich ciąż, czyli średnio jeden na sto porodów kończy się przyjściem na świat nie jednego, a dwójki dzieci. Współcześnie coraz więcej ciąż to właśnie ciąże bliźniacze. Przeczytaj i dowiedz się m.in. jak powstaje ciąża bliźniacza, jakie są jej rodzaje i jakie może powodować ryzyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ