X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A tym dziewczyna którym udało się teraz zajść w ciążę gratuluję serdecznie i życzę zdrówka

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
  • Joanka87 Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny, dopiero od niedawna sie staramy z mężem, ale co sie okazało problemem u mnie jest brak owulacji...teraz mam pierwszy cykl ze stymulacja, z usg lekarz kazal zaplanowac randke z mężem w czwartek i sobote :p mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie :) trzymam też kciuki za pozostałe satarjące się dziewczyny :)

    Skarpeta lubi tę wiadomość

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanka87 wrote:
    Hej dziewczyny, dopiero od niedawna sie staramy z mężem, ale co sie okazało problemem u mnie jest brak owulacji...teraz mam pierwszy cykl ze stymulacja, z usg lekarz kazal zaplanowac randke z mężem w czwartek i sobote :p mam nadzieje, że coś z tego wyjdzie :) trzymam też kciuki za pozostałe satarjące się dziewczyny :)

    Hej a co masz na ta stymulacje? Ja tez nie mialam owu i bylam stymulowana :)

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Joanka87 Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 7 marca 2018, 11:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    Hej a co masz na ta stymulacje? Ja tez nie mialam owu i bylam stymulowana :)
    Clo plus estrofem na endometrium no i duphaston. Wczoraj na usg pięknie urósł pęcherzyk więc jak na razie coś się przynajmniej ruszyło :) Widzę, że Ty już w ciązy :P jak szybko po stymulacji wyszło?

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanka87 wrote:
    Clo plus estrofem na endometrium no i duphaston. Wczoraj na usg pięknie urósł pęcherzyk więc jak na razie coś się przynajmniej ruszyło :) Widzę, że Ty już w ciązy :P jak szybko po stymulacji wyszło?

    W sumie to byly trzy pierwsza z clo ale nic nie uroslo pozniej lametta duphaston i zastrzyk owitrelle

    Joanka87 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 7 marca 2018, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aguś przykro mi :( Ale mam nadzieję, że właśnie teraz zaczął się Twój szczęśliwy cykl :)
    Moja @ się wyciszyła jak zaczarowana :D W nd tak dała czadu jakby już miała ruszyć, a teraz od czasu do czasu zaboli.
    No ale ma termin dziś lub jutro :) No i potem zobaczymy.
    Muszę wrócić do basenu żeby się wyciszyć bo kiepsko mi to idzie. Może jakieś inne zajęcia... ale z organizacją czasu ciężko

    Aguś 90 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Aguś 90 Przyjaciółka
    Postów: 120 130

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby ten nowy cykl był szczęśliwy dla każdej z nas

    p19udqk3qx5xo487.png[/url]
    [link=https://www.suwaczki.com/]f2wli09kkbo98ru2.png[/link]
    ug37df9hhnc1m492.png
  • Annahanna89 Koleżanka
    Postów: 36 52

    Wysłany: 7 marca 2018, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Cześć wszystkim kobietkom :) powoli zaczynamy z Mężem myślec o maluchu - póki co nie nastawiamy sie, ze to musi być juz i teraz jednak jak sie zdarzy - bede szczęśliwa :) zapraszam do rozmowy i do mojego wykresu - to moj pierwszy i zupełnie nie wiem jak go interpretować - jeśli ktoś ma ochotę pomoc zapraszam do komentowania wykresu :)
    Powodzenia Kobietki

    8p3osek2fbn19b8d.png
    1 cykl starań = ciąża :)
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 7 marca 2018, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim :) Mam nadzieję, że mogę się do was przyłączyć :) to juz 3 cykl starań i niestety bezowocny. Od 4 lat biorę leki na hiperprolaktynemie (dostinex). Marze o dziecku już od 3 lat ale zawsze coś stało na drodze, a to poczatek pracy, nieskończone studia itp. W końcu wszystko jakoś sie ułożyło i zaczęliśmy starania o dzidziusia. Jestem właśnie po owulacji, mam nadzieje ze tym razem sie uda :)

    Annahanna89, futuremama lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny trzymajcie jutro kciuki @ nie przyszła.... jak jutro nie spadnie temperatura to testuje.

  • natalaa_aa Ekspertka
    Postów: 206 117

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny życzę wszystkim aby na te nadchodzące święta spotkała nas miła niespodzianka.
    W poniedziałek rano odstawialam anty, od wtorku strasznie źle się czuję, tak dziwnie, zawsze robiłam po 3 tyg anty przerwę i czułam się normalnie dostawałam krwawienia i tyle...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 marca 2018, 18:15

    natala :)thgf3e3ky5kkrrvd.png
    dxomdf9h9r427akt.png
  • MamaIgnacego Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lola_M wrote:
    A kiedy odstawiasz
    Ostatnią tabletke wzięłam 28 stycznia, dostalam krwawienie z odstawienia 1 lutego i juz wiecej nie zaczynałam opakowania. W Poniedziałek 5 marca dostalam@ , wyglad na to ze to juz normalny po odtsawieniu tabletek.

    MamaIgnaca
  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wlasnie zrobilam test 23dc i to o godz 18... Glupia jeszcze raz glupia. Przeciez wiem ze nawet jesli to i tak by nie wyszedl ale wkurzylam sie mimo wszystko. Kobiety glowa jest jednak skonstruowana bardzo dziwnie przynajmniej moja..


    Witam nowe dziewczyny:)

    Zaneta92
  • MamaIgnacego Debiutantka
    Postów: 11 3

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Wlasnie zrobilam test 23dc i to o godz 18... Glupia jeszcze raz glupia. Przeciez wiem ze nawet jesli to i tak by nie wyszedl ale wkurzylam sie mimo wszystko. Kobiety glowa jest jednak skonstruowana bardzo dziwnie przynajmniej moja..


    Witam nowe dziewczyny:)


    Hej,te zagladam tutaj jako nowa ; )

    MamaIgnaca
  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Wlasnie zrobilam test 23dc i to o godz 18... Glupia jeszcze raz glupia. Przeciez wiem ze nawet jesli to i tak by nie wyszedl ale wkurzylam sie mimo wszystko. Kobiety glowa jest jednak skonstruowana bardzo dziwnie przynajmniej moja..


    Witam nowe dziewczyny:)

    wszystkie tak mamy ja czekam do rana ale dwa dni temu też przed czasem zrobiłam a nic nie mogło wyjść...

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 7 marca 2018, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieeczyny testujcie przynajmniej 14 dni po owulacji bo zagniezdzenie moze byc nawet do 12 dnia

    A gdzie ciasteczko cos umilkla juz jej dawno nie widziałam i nie czytalam na forum co tam u ciebie ja tu jeszcze zagladam i czekam na ciebie

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Wlasnie zrobilam test 23dc i to o godz 18... Glupia jeszcze raz glupia. Przeciez wiem ze nawet jesli to i tak by nie wyszedl ale wkurzylam sie mimo wszystko. Kobiety glowa jest jednak skonstruowana bardzo dziwnie przynajmniej moja..


    Witam nowe dziewczyny:)
    Oj tam, ja poprzednio chyba 6dpo zrobiłam ale z pełnym przekonaniem że będzie negatyw :D Bo doszukiwałam się objawów i stwierdziłam że jak test bety nie wykaże to nie ma objawów bo to ona jest za nie odpowiedzialna :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie Ciasteczko nam się zgubiła ale może jej tego trzeba :) Mam nadzieję że wróci :)
    Ciekawe też jak Darinka i RozoweSlońce czy wyjaśniła się jej rozmazana krecha

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :) troszkę się tutaj pozytywnych rzeczy zadziało...bardzo się ciesze i gratuluję!!:) dzisiaj mam 26dc a w piątek idę na betę...mam mieszane uczucia-z jednej strony wydaje mi się, że może coś się zadziało a z drugiej nie chcę sobie robić nadziei bo jakichkolwiek objawów brak. Niech już będzie piątek...

    atdc2n0adheyq10q.png
  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzi wrote:
    Witajcie :) troszkę się tutaj pozytywnych rzeczy zadziało...bardzo się ciesze i gratuluję!!:) dzisiaj mam 26dc a w piątek idę na betę...mam mieszane uczucia-z jednej strony wydaje mi się, że może coś się zadziało a z drugiej nie chcę sobie robić nadziei bo jakichkolwiek objawów brak. Niech już będzie piątek...
    brak objawów masz jak u mnie - choć dla mnie też objaw :P ważne że objawów @ brak

‹‹ 62 63 64 65 66 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ