X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a i widzę, że nie tylko ja mam już test sikany za sobą ;) oczywiście biel vizira ;)

    Zaneta92 lubi tę wiadomość

    atdc2n0adheyq10q.png
  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    magdzi jutro ci zleci bo to nasze święto a w piątek już sie dowiesz. ja mam nadzieję że jutro dostane swój wymarzony prezent

  • magdzi Ekspertka
    Postów: 173 83

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagoda299 to trzymam mocno kciuki za ten prezent!!

    atdc2n0adheyq10q.png
  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja rano tez powtorze bo kupilam kilka i bedzie mnie korcic.

    Zaneta92
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to najchętniej test bym robiła od razu po owulacji... najgorszy to jest ten stres .. Wszyscy w kolko mówią zebym wyluzowala ale jakoś nie potrafię :(

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • jagoda229 Znajoma
    Postów: 26 15

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar1tusia wrote:
    Ja to najchętniej test bym robiła od razu po owulacji... najgorszy to jest ten stres .. Wszyscy w kolko mówią zebym wyluzowala ale jakoś nie potrafię :(
    łatwo mówić znam to .
    Zaneeta92 czyli jutro też próbujesz? super trzymam kciuki by było

  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszystkim starającym życzę owocnego miesiąca ;) jutro ide zrobić badania na tarczyce bo dawno już nie badałam :)

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jagoda229 wrote:
    łatwo mówić znam to .
    Zaneeta92 czyli jutro też próbujesz? super trzymam kciuki by było
    Sprobuje, jutro urodziny mojej corki i dzien kobiet moze akurat wystrzeli kreseczka ! Boże Oby :)

    futuremama lubi tę wiadomość

    Zaneta92
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Sprobuje, jutro urodziny mojej corki i dzien kobiet moze akurat wystrzeli kreseczka ! Boże Oby :)
    Trzymam kciuki ! :)

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 7 marca 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanko. W tym cyklu miałam dziwną sytuację, w niedziele rano (13dc) test owulacyjny był pozytywny, wieczorem tego samego dnia negatywny, potem poniedziałek, wtorek pozytywne wyniki testów, czy któraś z was tak miała ? Dzisiaj już krecha zbladła. W poprzednim cyklu tylko jeden test wyszedł mi pozytwny.

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 marca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie nowe dziewczyny na forum.

    Czasami wszystkiego mi się odechciewa. Na tą chwile cały czas coś się u mnie w rodzinie dzieje ( nie tylko tej najbliższej ale i tej obejmujących rodziców i rodzeństwo) niestety ostatnio tylko nienajlepiej. Chyba będę zmuszona myśleć o innych osobach niż o swoich problemach z prokreakcją.

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 7 marca 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania niestety aż za dobrze Cię rozumiem i bardzo mi przykro :( Mam nadzieję że masz jakieś dodatkowe wsparcie, że nie jesteś z tym sama.
    Oby jednak to nie wpłynęło na wasze szczęście i fasolkę na która czekacie :*
    Jakbyś chciała się wygadać to pisz śmiało :)

    mar1tusia lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 7 marca 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanka87 wrote:
    Clo plus estrofem na endometrium no i duphaston. Wczoraj na usg pięknie urósł pęcherzyk więc jak na razie coś się przynajmniej ruszyło :) Widzę, że Ty już w ciązy :P jak szybko po stymulacji wyszło?

    Jeżeli okaże się, że u mnie jest problem z owulacją to nie wiem czy zdecyduję się na stymulację :( Przerażają mnie skutki uboczne tych hormonów :(

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Joanka87 Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 7 marca 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka, ja sie naczytalam tez o skutkach ubocznych ale powiem szczerze, ze w ogole nic nie odczulam po lekach ja stymulacje. To chyba jest kwestia indywidualna. Kazda kobieta reaguje inaczej. Najwiecej rewelacji mialam po duphastonie...ale o tym pisze chyba kazda z dziewczyn

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 8 marca 2018, 00:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja mialam duzo skutkow ubocznych stymulacji
    Da sie przezyc albo przyzwyczaic
    Pytanie "czy bylo warto" same odpowiedzcie sobie...
    A ja dupka dalej biore nie mam zadnych skutkow po nim :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 marca 2018, 00:22

    Joanka87 lubi tę wiadomość

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Zaneta92 Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 8 marca 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny negatywny 24dc ;( cykle 25dniowe jakby bylo to juz wyszlo. Ale trzymam kciuki za wasze testy w najblizszym czasie.

    Najgorsze ze w pracy mam masakre plany sprzedazowe nie do zrealizowania, ciagly nacisk. To mnie meczy najbardziej i jak sobie pomysle ze musze tam byc przez kolejne 1.5mies to szlag mnie trafia

    Zaneta92
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 8 marca 2018, 11:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żaneta przykro mi :(

    Ja w przeciwieństwie do Was się cieszę, że dziś temp w końcu spadła czyli OVU dobrze trafiło i powinna być @. Jeszcze się czai ale na pewno będzie i mam nadzieję że następną zobaczę za ponad rok.
    Umowa przedwstępna też podpisana, trochę poza mną ale jest więc w pn spotykamy się z doradcą i za tydzień powinien złożyć nasz wniosek o kredyt do banku. No i zobaczymy co będzie.
    Ciekawe ile będziemy czekać na decyzję od banku.
    Także taki dzień kobiet :)

    Zieloności kobietki z okazji naszego święta :)

    Joanka87, Skarpeta lubią tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny spisałem ten cykl na straty ale chyba coś się dzieje wreszcie pojawił się śluz płodny więc chyba jednak muszę spróbować działać

    Plamka_92, futuremama lubią tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 8 marca 2018, 12:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Żaneta przykro mi :(

    Ja w przeciwieństwie do Was się cieszę, że dziś temp w końcu spadła czyli OVU dobrze trafiło i powinna być @. Jeszcze się czai ale na pewno będzie i mam nadzieję że następną zobaczę za ponad rok.
    Umowa przedwstępna też podpisana, trochę poza mną ale jest więc w pn spotykamy się z doradcą i za tydzień powinien złożyć nasz wniosek o kredyt do banku. No i zobaczymy co będzie.
    Ciekawe ile będziemy czekać na decyzję od banku.
    Także taki dzień kobiet :)

    Zieloności kobietki z okazji naszego święta :)

    Futuremama w końcu coś do przodu? :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 8 marca 2018, 13:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaneta92 wrote:
    Dziewczyny negatywny 24dc ;( cykle 25dniowe jakby bylo to juz wyszlo. Ale trzymam kciuki za wasze testy w najblizszym czasie.

    Najgorsze ze w pracy mam masakre plany sprzedazowe nie do zrealizowania, ciagly nacisk. To mnie meczy najbardziej i jak sobie pomysle ze musze tam byc przez kolejne 1.5mies to szlag mnie trafia
    Z tymi planami sprzedażowymi mam to samo.... tez juz sie nie moge doczekac zeby im powiedziec ze dlugo mnie nie zobacza :)

    f2w3ikgnystddcxf.png
‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ