X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 marca 2018, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masakra, ja do tej pory to takie cyrki i rozregulowania przez ślub tylko miałam. Ale to owu o 2tyg się przesunęła a teraz z obserwacji wynika że była i to normalnie w miarę a teraz jakieś cyrki.

    Zaneta92 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 9 marca 2018, 08:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Stres niestety mocno może namieszać.

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strasznie :) Ale skończyliśmy spotkanie z klientem i @ przyszła :) Także nowy cykl - czas start :)

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    futuremama wrote:
    Ej nie... niebwiem czemu ale myślałam najpierw że drugą kreche i z radości polubiłam a dopiero potem to piwko i 1 zobaczyłam. Nie lubie ani trochę :(

    spokojnie nic się nie dzieje ;D Nawet ta 1 krecha nie zabolała tak bardzo :)

    Upuściłam dzisiaj troszkę krwi (troszkę więcej niż troszkę) w poniedziałek wyniki :) 15.03 wizyta i mam nadzieję że nie dostanę @ tuż przed wizytą :D

  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety dużo zależy od tego stresu... wszystko siedzi w naszej głowie:( ale jak wyluzować ja się pytam ? ;( ja każdy sygnał w moim ciele biorę za objaw ciąży:(

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • яóżσωє ѕłσń¢є Koleżanka
    Postów: 111 19

    Wysłany: 9 marca 2018, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar1tusia wrote:
    Niestety dużo zależy od tego stresu... wszystko siedzi w naszej głowie:( ale jak wyluzować ja się pytam ? ;( ja każdy sygnał w moim ciele biorę za objaw ciąży:(
    U mnie ostatnie 2 tygodnie to objawy typowe dla zaawansowanej ciąży :P Gdyby nie fakt, że nie czułam że to ciąża to dała bym się nabrać. Ciało i mózg potrafi płatać figle niestety

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 marca 2018, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar1tusia wrote:
    Niestety dużo zależy od tego stresu... wszystko siedzi w naszej głowie:( ale jak wyluzować ja się pytam ? ;( ja każdy sygnał w moim ciele biorę za objaw ciąży:(
    Właśnie ten cykl chyba był mi potrzebny i mam nadzieję że wyciągnę z tego lekcje żeby sobie nie wkręcać ciąży za szybko. Bo teraz przez ten cyrk, szczerze zwątpiłam i zgubiłam gdzieś racjonalność. Choć wiedziałam, że nie ma szans na ciążę w mojej głowie dziwne myśli się kołatały :D
    Ale nie mam za sobą wieloletnich starań więc naprawdę podziwiam wszystkich których ta droga jest trochę dłuższa. Może one znają sposób na to jak nie zwariować :D

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dzisiaj trochę z nudów przeglądałam wykresy temperatur i zauważyłam pewną zależność. Mianowicie zawsze po ok 2-3 dniach lekko podniesionej temperatury mam jednodniowy spadek o jakieś 0,2 stopnia a potem z reguły duży skok. Ma może któraś z was podobnie? Wyjątek stanowi ostatni cykl w którym nic takiego nie było. Gdzieś wyczytałam że takie coś może towarzyszyć owulacji. Ciekawią mnie Wasze doświadczenia w materii mierzenia temperatury.

  • Joanka87 Koleżanka
    Postów: 34 14

    Wysłany: 9 marca 2018, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, a u mnie już tak dobrze się zapowiadało...Clo podziałało, już jestem w czasie okołoowulacyjnym, mamy z mężem się przytulać i dostałam jakiejś infekcji... ciągle coś...i już raczej ten cykl stracony, bo jak te plemniki mają przetrwać w takich warunkach niesprzyjających... :/

  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania ja też tak czytałam i rzeczywiście, może nie jest jakaś wysoka ta temp ale czesto właśnie spadek a potem duzy skok i pokrywa się to z innymi objawami i przy pierwszych staraniach z testami owu :)

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • futuremama Autorytet
    Postów: 5608 3820

    Wysłany: 9 marca 2018, 20:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Joanka nie wiem na ile to ma wpływ na plemniki ale z pewnością utrudnia trochę próby

    Joanka87 lubi tę wiadomość

    3i49o7esfkybvicx.png
    👧12.2018 39+3, 3680g, 51cm
    👦08.2015 40+5, 3870g, 58cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 marca 2018, 21:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny :) My staramy sie juz od roku i nadal nic, milion wizyt u gin i nibt wszystko ok, teraz problem z normalnym okresem.. albo nie maa go 2 miesiące a jak sie pojawi to bardzo skapy no i teraz dostałam cyclo progynowe.. mialam lekka nadzieje ze to plamienie moglo miec związek z ciaza ale dzisiaj mija 4 tyg od owulacji i test wyszedl negatywnie ( robiony nie z 1 sikania) ehh juz nie wiem co robic i czy wgl mam jakiekolwiek szanse na ciaze..

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 9 marca 2018, 22:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Hej dziewczyny :) My staramy sie juz od roku i nadal nic, milion wizyt u gin i nibt wszystko ok, teraz problem z normalnym okresem.. albo nie maa go 2 miesiące a jak sie pojawi to bardzo skapy no i teraz dostałam cyclo progynowe.. mialam lekka nadzieje ze to plamienie moglo miec związek z ciaza ale dzisiaj mija 4 tyg od owulacji i test wyszedl negatywnie ( robiony nie z 1 sikania) ehh juz nie wiem co robic i czy wgl mam jakiekolwiek szanse na ciaze..

    Hejka zbadaj hormony ja mialam tak samo @ nie mialam nawet po 3 4 miesiace
    Albo miewalam plamienia co mogly pewnie trwac nieskonczonosc dopuki nie dostałam dupka
    Plamienie mialam najdluzej ponad 3 tyg
    Ustabilizowalam hormony mialam stymulacje letrozolem i oczywiscie monit owu

    Pogadaj ze swoim lek o badaniach hormonow i, monit

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 9 marca 2018, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Futuremama i różowe słońce ja niestety nie wyciągnęłam żadnej lekcji z moich cykli i wkrecam sie w każdy obiaw. Jezeli chodzi o infekcje to mam też z tym problem. Ostatnio robilam cytologie i znów zakażenie bakteryjne... 6 dni globulki dopochwowe i akurat po 2 dniach od skończonej kuracji mialam owulacje wiec spróbowaliśmy z mezem. Zobaczymy jaki bedzie rezultat. Miewam rowniez czeste zapalenie pęcherza.

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 marca 2018, 11:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    @Lola_M
    Mam mieć badania dopiero po 3 miesiacach kuracji z progynova.. Nigdy wczesniej nie mialam takich problemów z cyklami, dopadly mnie akurat wtedy kiedy zaczęliśmy sie starac.. A teraz jak juz biore jakis czas to mam takie napady goraca,sporo bialego śluzu, nie wiem czy to jest tymi tabletkami spowodowane czy już całkiem wariuje po prostu

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 11 marca 2018, 12:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    @Lola_M
    Mam mieć badania dopiero po 3 miesiacach kuracji z progynova.. Nigdy wczesniej nie mialam takich problemów z cyklami, dopadly mnie akurat wtedy kiedy zaczęliśmy sie starac.. A teraz jak juz biore jakis czas to mam takie napady goraca,sporo bialego śluzu, nie wiem czy to jest tymi tabletkami spowodowane czy już całkiem wariuje po prostu
    To wczesniej nie robiłaś zadnych badan tylko od razu bierzesz jakies leki?
    Moze ci sa one nie potrzebne
    A poza tym robi sie badania przed lekami a pozniej po lub w czasie kuracji zeby porownac efekty

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 marca 2018, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mialam robione usg drog rodnych i prolaktyne.. po tych badaniach gin przepisała mi to.. a wszystkie inne badania powiedziała ze zrobi po 3 miesiącach, troche dziwnie ale myślałam ze tak ma byc po prostu, chociaż nie zbadala mnie w tamtym dniu, a wiedziala ze staramy sie o dziecko, tak samo w kazdej chwili mogłam byc w ciazy a podobno wtedy trzeba odstawic progynove.

  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 12 marca 2018, 00:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Mialam robione usg drog rodnych i prolaktyne.. po tych badaniach gin przepisała mi to.. a wszystkie inne badania powiedziała ze zrobi po 3 miesiącach, troche dziwnie ale myślałam ze tak ma byc po prostu, chociaż nie zbadala mnie w tamtym dniu, a wiedziala ze staramy sie o dziecko, tak samo w kazdej chwili mogłam byc w ciazy a podobno wtedy trzeba odstawic progynove.

    Badanie hormonow najlepiej zrobic wszystkich
    Tez mialam zatrzymanie @ gin od razu zalecil badanie hormonow bo na usg nicczy szczególnego nie bylo badalam testosteron prolaktyne lh fsh dhas tsh i kilka innych badan dopiero po tym wyszlo ze mam pcos

    Dziwny ten twoj lekarz ze tak po prostu przepisal ci lek w sumie w ciemno

    Czy ci pomoze nie wiadomo czy zaszkodzi kto wie

    Zmienila bym lekarza na bbardziej kompententnego ktory szuka powodu i bada diglebnie a nie laduje lek w ciemno
    Sorry za szczerość ale szkoda lykac jakies tabletki zadne nie sa obojetne dla zdrowia a szczegolnie te twoje

    A niektorzy lekarze to nie wiem po co sa jak nie chca pomagac tak nsprawde

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 marca 2018, 00:10

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • Lola_M Autorytet
    Postów: 661 217

    Wysłany: 12 marca 2018, 00:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Angelisia wrote:
    Mialam robione usg drog rodnych i prolaktyne.. po tych badaniach gin przepisała mi to.. a wszystkie inne badania powiedziała ze zrobi po 3 miesiącach, troche dziwnie ale myślałam ze tak ma byc po prostu, chociaż nie zbadala mnie w tamtym dniu, a wiedziala ze staramy sie o dziecko, tak samo w kazdej chwili mogłam byc w ciazy a podobno wtedy trzeba odstawic progynove.

    A jaka mialas prolaktyne

    Pcos
    f2wlp07whe3ye9wg.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 marca 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zmienilam już lekarza kilka razy, kazdy z nich tak samo bazuje tylko na wypisaniu recepty, trafilam na ta gin i bylam zadowolona też każdy ją poleca wiec zdecydowalam się na nią. Prolaktyne mialam w normie ale za to niskie endometrium 4,4 mm ..

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ