X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018

Oceń ten wątek:
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mart12 wrote:
    Tak, dokładnie :) o to mi chodziło że biorę tabletkę i kolejny raz mam badanie prolaktyny. Czy mogę bezpiecznie wykonać takie badanie? Czy narazie się wstrzymać?

    Aż tak to się nie znam, ale wydaje mi się, że jak robisz badanie 7dpo to nawet jak będziesz w ciąży to na tym etapie nic nie powinno się stać :)
    No ale ekspertem nie jestem, więc nie wiem czy mam rację :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • zabkamarysia1 Debiutantka
    Postów: 13 3

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie,
    postanowiłam do Was dołączyć i poszukać nie tylko wsparcia, ale i informacji, możliwości rozmowy, i trochę otuchy.

    Staramy się z partnerem od 2 lat o dziecko, bez efektów. Oboje według lekarza, jesteśmy zdrowi i nie mamy żadnych przeszkód medycznych, by począć dziecko. Jednak nadal nie wychodzi, nadal nie mamy dwóch kreseczek na teście ciążowym. Powoli tracę wiarę w to, że się uda, choć nadal ta wiara jest, ale ucieka...

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2018, 15:38

    Marysia, od 2 lat staram się o dziecko.
    Wierzę, że wreszcie się uda!
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Zabka :) Zapraszamy serdecznie :)

    A jakie badania robiliście? Może jednak potrzebna jest jakaś dokładniejsza diagnostyka? :)
    Głowa do góry, znajomi moi i mojego męża starali się 5 lat i niebawem urodzi im się dziecko :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Aż tak to się nie znam, ale wydaje mi się, że jak robisz badanie 7dpo to nawet jak będziesz w ciąży to na tym etapie nic nie powinno się stać :)
    No ale ekspertem nie jestem, więc nie wiem czy mam rację :)
    Ostatnio przy przeziębieniu bylam u lekarza przepisał mi pare lekow i tez bylam ok 7dp i powiedziala ze nie ma możliwości zeby cos sie moglo stac ;) ze to jeszcze za wczesnie :)

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zabka witaj;) głowa do góry bo stres jest naszym największym wrogiem :) jakie badania masz za sobą ?

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar1tusia wrote:
    Ostatnio przy przeziębieniu bylam u lekarza przepisał mi pare lekow i tez bylam ok 7dp i powiedziala ze nie ma możliwości zeby cos sie moglo stac ;) ze to jeszcze za wczesnie :)

    Chyba do czasu przewidywanej miesiączki można brać leki, nawet wypić alkohol prawda? :)

    W takim razie rozwiałaś wszelkie wątpliwości ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2018, 16:52

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • mar1tusia Przyjaciółka
    Postów: 117 56

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    Chyba do czasu przewidywanej miesiączki można brać leki, nawet wypić alkohol prawda? :)

    W takim razie rozwiałaś wszelkie wątpliwości ;)
    Tak :) przecież kobiety ktore sie nie starają o dzieci i nie sa świadome ze sa w ciazy piją alkohol, uprawiaja sport itd. :) i rodza zdrowe dzieci :)

    Plamka_92, madzikow lubią tę wiadomość

    f2w3ikgnystddcxf.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar1tusia wrote:
    Tak :) przecież kobiety ktore sie nie starają o dzieci i nie sa świadome ze sa w ciazy piją alkohol, uprawiaja sport itd. :) i rodza zdrowe dzieci :)

    Dokładnie :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mar1tusia wrote:
    Tak :) przecież kobiety ktore sie nie starają o dzieci i nie sa świadome ze sa w ciazy piją alkohol, uprawiaja sport itd. :) i rodza zdrowe dzieci :)


    I właśnie tak dziś postąpię. Wypije piwo bo przecież marne szanse na ciąże a w teście jeszcze nie widać. Jak to Mój D. dziś powiedział w tym miesiącu miałaś dwie owulacje? Nie kotku ciężko powiedzieć kiedy była lub będzie ;D

    madzikow, madzikow lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, a wiecie czy jak biorę dostinex to mogę zrobić ponownie badanie prolaktyny z metoklopramidem? Czy ten dostinex wpłynie jakoś na wynik?

    Fiołek_Aniołek lubi tę wiadomość

  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nam się znowu nie udało. Czekam na @.I zaczynamy 6 cykl starań...

    Olkaa4 lubi tę wiadomość

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania95 wrote:
    Dziewczyny, a wiecie czy jak biorę dostinex to mogę zrobić ponownie badanie prolaktyny z metoklopramidem? Czy ten dostinex wpłynie jakoś na wynik?

    Ten lek jest na prolaktynę? Ja biorę bromergon i nie wpływa w żaden sposób.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, dostałam go na zbicie prolaktyny :) biorę pół tabletki raz w tygodniu.

    Taka_Babka, Fiołek_Aniołek lubią tę wiadomość

  • Asia8787 Przyjaciółka
    Postów: 94 192

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny! Czy również mogę dołączyć? :) Jeśli chodzi o porady odnośnie czegokolwiek to nie pomogę, bo nie wiem prawie nic:) zaczynamy z mężem 7my cs, 31 lat kończę 23.04 i wtedy wypada mi owulacja wiec... czekam na baby boom ;-)16.04 mam wizytę u ginia I mam nadzieję pierwszy monitoring:) Trzymam kciuki za nas wszystkie <3 :-)

    7cs- szczęśliwy <3
    ckai3e3kf4i061jp.png
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzisiaj mamy wysyp nowych koleżanek :) Zapraszamy, zapraszamy :) I my również trzymamy kciuki za Ciebie :)

    Asia8787, Taka_Babka lubią tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Ania95 Autorytet
    Postów: 2987 2799

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia8787 wrote:
    Cześć dziewczyny! Czy również mogę dołączyć? :) Jeśli chodzi o porady odnośnie czegokolwiek to nie pomogę, bo nie wiem prawie nic:) zaczynamy z mężem 7my cs, 31 lat kończę 23.04 i wtedy wypada mi owulacja wiec... czekam na baby boom ;-)16.04 mam wizytę u ginia I mam nadzieję pierwszy monitoring:) Trzymam kciuki za nas wszystkie <3 :-)

    My 30 kwietnia mamy rocznicę, więc też liczę, że teraz nam się uda :)
    Powodzenia <3

    Asia8787, Taka_Babka, Fiołek_Aniołek lubią tę wiadomość

  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    I właśnie tak dziś postąpię. Wypije piwo bo przecież marne szanse na ciąże a w teście jeszcze nie widać. Jak to Mój D. dziś powiedział w tym miesiącu miałaś dwie owulacje? Nie kotku ciężko powiedzieć kiedy była lub będzie ;D

    No i bardzo dobrze, smacznego piwka :) od czasu do czasu trzeba się też wyluzować ;)

    Taka_Babka lubi tę wiadomość

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zabkamarysia1 wrote:
    Witajcie,
    postanowiłam do Was dołączyć i poszukać nie tylko wsparcia, ale i informacji, możliwości rozmowy, i trochę otuchy.

    Staramy się z partnerem od 2 lat o dziecko, bez efektów. Oboje według lekarza, jesteśmy zdrowi i nie mamy żadnych przeszkód medycznych, by począć dziecko. Jednak nadal nie wychodzi, nadal nie mamy dwóch kreseczek na teście ciążowym. Powoli tracę wiarę w to, że się uda, choć nadal ta wiara jest, ale ucieka...


    Powiem I Tobie i nam wszystkim. Mój D do mnie dzwonił że jego kolega J. wraz z żoną jakieś 12 lat temu adoptowali synka. Chłopak rośnie jak na drożdżach. Starali się długie 7 lat i przestali. Zdecydowali się na adopcję. Miesiąc temu urodziła im się córka. Ukrywali to długo żeby nie zapeszyć. Jest piękna, zdrowa i duża.
    Morał życie zaskakuje niemal po 20 latach. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2018, 18:42

    Plamka_92, madzikow lubią tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Plamka_92 wrote:
    No i bardzo dobrze, smacznego piwka :) od czasu do czasu trzeba się też wyluzować ;)

    Dziś pije za zdrowe jajniki, plemniki owulacje owocne za to czego nie spodziewamy się jeszcze w życiu. ;);*

    Plamka_92 lubi tę wiadomość

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Dziś pije za zdrowe jajniki, plemniki owulacje owocne za to czego nie spodziewamy się jeszcze w życiu. ;);*

    To ja też się napiję za Ciebie, za siebie, za wszystkie tutaj :) Troszkę miodu pitnego, bo mam otwarty ;p

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
‹‹ 90 91 92 93 94 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 sposobów jak przetrwać przesilenie wiosenne i jak szybko zajść w ciążę!

Przesilenie wiosenne dla wielu kobiet jest trudnym okresem przejściowym, kiedy mogą pojawiać się problemy ze snem, nadmiernym zmęczeniem, brakiem energii, czy obniżoną koncentracją. Wszystko to może mieć wpływ na gospodarkę hormonalną i kobiecą płodność. Jak w tym czasie przygotować się do ciąży? Jakie są skuteczne sposoby na poprawę płodności? Jak szybko zajść w ciążę, wprowadzając proste nawyki do codziennego stylu życia?

CZYTAJ WIĘCEJ