X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 8 lipca 2018, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i tak własnie nudy działaja... przeczytalam ze progesteron 28 po 7 dniach owulacji wcale nie musi swiadczyc o owu lecz o jej braku bo duzy progesteron to brak owulacji. No nie moge. Sama chce sobie pomoc a nie wiem jak... Ide jutro zobic prolaktyne i homocysteine.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    No i tak własnie nudy działaja... przeczytalam ze progesteron 28 po 7 dniach owulacji wcale nie musi swiadczyc o owu lecz o jej braku bo duzy progesteron to brak owulacji. No nie moge. Sama chce sobie pomoc a nie wiem jak... Ide jutro zobic prolaktyne i homocysteine.


    A homocysteine dlaczego robisz?

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    A homocysteine dlaczego robisz?

    Gdyż otóż była 11 z groszem i to za dużo. Biorę ovarin na to i na owulację.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiecie dziewczyny jak to z tymi testami jest? ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Dziewczyny czwarty dzień test owu pozytywny A temp nisko. Czy to normalne że tak wychodza i jest szansa że owu będzie bo wyczytałam że testy tak wychodza przy PCOS. Czy tylko jeden powinien być pozytywny? Kreski są równe A wcześniej były blade więc te wcześniejsze negatywne A czwarty dzień +. Czy tylko jeden dzień test owu powinien wyjść?
    Mowisz ze kreski sa rowne...a przy pozytywnym tescie kreska testowa powinna być ciemniejsza niz kontrolna. Ale moze u Ciebie inaczej to jest. Bo u mnie zawsze po obu rownych kreskach byla zaraz ciemniejsza na drugi dzien

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa u Ciebie pozytyw jest moze wtedy kiedy kreski sa rowne. Nie wiem.
    Bo u mnie zawsze byla testowa ciemniejsza niz kontrolna jak owulacja byla blisko. Jeszcze nie mialam tak aby byly caly czas rowne.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Mowisz ze kreski sa rowne...a przy pozytywnym tescie kreska testowa powinna być ciemniejsza niz kontrolna. Ale moze u Ciebie inaczej to jest. Bo u mnie zawsze po obu rownych kreskach byla zaraz ciemniejsza na drugi dzien
    Ja niestety nigdy tak nie miałam. :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milea.26 wrote:
    Malwa u Ciebie pozytyw jest moze wtedy kiedy kreski sa rowne. Nie wiem.
    Bo u mnie zawsze byla testowa ciemniejsza niz kontrolna jak owulacja byla blisko. Jeszcze nie mialam tak aby byly caly czas rowne.
    Boję się tylko że to jakieś zaburzenia hormonów znowu...

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Gdyż otóż była 11 z groszem i to za dużo. Biorę ovarin na to i na owulację.

    Kochana ale ovarin ma w składzie przecież kwas foliowy - jeśli masz wysoką homocysteinę to znaczy że nie przyswajasz tej wersji kwasu. :(

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka ja startowałam z homocysteiną podchodzącą pod 16 :) i zbiłam kwasem ale tym metylowanym ze swansona :)

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Plamka_92 Autorytet
    Postów: 2186 1017

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    No i tak własnie nudy działaja... przeczytalam ze progesteron 28 po 7 dniach owulacji wcale nie musi swiadczyc o owu lecz o jej braku bo duzy progesteron to brak owulacji. No nie moge. Sama chce sobie pomoc a nie wiem jak... Ide jutro zobic prolaktyne i homocysteine.

    Pierwsze słyszę o czymś takim :)

    atdc2n0a7fxt5xal.png
    28.04.2020
    2940 g 54 cm Szczęścia

    01.2021 puste jajo (* 8 tc)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A moj chyba na sile poszedl spac zeby sie nie kochac. Jakos mam takie dziwne wrazenie... no i chrapie jeszcze...

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Kochana ale ovarin ma w składzie przecież kwas foliowy - jeśli masz wysoką homocysteinę to znaczy że nie przyswajasz tej wersji kwasu. :(

    Ovarin przepisał mi gin od niepłodności. Homocysteine mogę miec dziedziczna ze wzgledu na to na co zmarli moi rodzice - sprawy kardiologiczne.
    Dlatego tez chce zbadac ta homocysteine zeby zobaczyc czy działa ten lek czy tez nie bardzo.

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa zawsze mozesz pojsc na usg zobaczyc czy owulacja byla w ogole:)

    Melunia moj jak chrapie to mam ochote go zabic:)
    Czemu masz takie wrazenie ze specjalnie poszedl spac Twoj maz? Moze zmęczony byl?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Ja niestety nigdy tak nie miałam. :(
    Spokojnie! Ja nigdy nie mialam testowej ciemniejszej i owulacje normalnie miałam :)
    Dziewczyny, blagam, trochę luzu... Skoki temp pokażą owulacje.

  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecałam Mojemu ze zaufam temu lekarzowi. To juz 11 i Moj twierdzi ze zacznie nam lekarzy brakowac w wiekszych miastach...

    Dziewczyny a zioła o. sroki brałyście? Widzialyście jakas poprawe sluzu płodnego?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    melunia91 wrote:
    A moj chyba na sile poszedl spac zeby sie nie kochac. Jakos mam takie dziwne wrazenie... no i chrapie jeszcze...
    To obudź.. Myślę że jakieś sposoby znasz ;)
    Ja nadrabiam zaległości ostatnich dni hihi.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Obiecałam Mojemu ze zaufam temu lekarzowi. To juz 11 i Moj twierdzi ze zacznie nam lekarzy brakowac w wiekszych miastach...

    Dziewczyny a zioła o. sroki brałyście? Widzialyście jakas poprawe sluzu płodnego?
    Ze śluzem nie pomogę, ja mam mało, raz w ciągu cyklu złapie coś co mi się rozciąga na jakieś 1cm.. A i tak w ciążę zachodze, więc wystarczy widocznie że jest wilgotno po prostu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lipca 2018, 21:05

  • Applejoy Autorytet
    Postów: 1273 926

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Taka_Babka wrote:
    Ovarin przepisał mi gin od niepłodności. Homocysteine mogę miec dziedziczna ze wzgledu na to na co zmarli moi rodzice - sprawy kardiologiczne.
    Dlatego tez chce zbadac ta homocysteine zeby zobaczyc czy działa ten lek czy tez nie bardzo.


    Kochana wymaz szybciutko i badaj trombofilie. Bo wysoka homocysteina to może być skutek tego. A sprawy kardiologiczne niestety tez mogą :(

    1bab7e35e8.png[/url]
  • Taka_Babka Autorytet
    Postów: 552 110

    Wysłany: 8 lipca 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Applejoy wrote:
    Kochana wymaz szybciutko i badaj trombofilie. Bo wysoka homocysteina to może być skutek tego. A sprawy kardiologiczne niestety tez mogą :(

    to jest jakies badanie z krwi na trombofilie?

    9 cs
    cykl 32 dni
    Letrox, Bromergon , ovarin, kwas foliowy metylowany, ovitrelle
    Polip, mięśniak
    Homocysteina za wysoka
    Mąż- morfologia 4% fertilman plus, maca, wit C
‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Ranking TOP produktów zwiększających szanse na zajście w ciążę

Wybrane produkty, które mogą zwiększyć szanse na zajście w ciążę, skrócić starania o dziecko i szybciej przybliżyć Cię do wymarzonego celu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ