X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowe staraczki 2018r.
Odpowiedz

Nowe staraczki 2018r.

Oceń ten wątek:
  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny ! Jak Wasze nastroje ???

    U mnie pochmurno ale jakoś tak spokojnie. Wykres OVU znów przesunął mi owulację i powoli zaczynam się gubić pierdzielę już nawet na niego nie patrzę :D

    Jedyne czego się nie spodziewałam to od wczoraj bolą mnie tak bardzo piersi, że nawet przed @ tak nie miałam

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zuzi_c wrote:
    Cześć dziewczyny ! Jak Wasze nastroje ???

    U mnie pochmurno ale jakoś tak spokojnie. Wykres OVU znów przesunął mi owulację i powoli zaczynam się gubić pierdzielę już nawet na niego nie patrzę :D

    Jedyne czego się nie spodziewałam to od wczoraj bolą mnie tak bardzo piersi, że nawet przed @ tak nie miałam
    To bardzo dobry znak!! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa13 wrote:
    Mama dzisiaj moja temperatura rano 37! :D zobaczymy co będzie jutro :D
    No bardzo godna ta temperatura :)

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa w poprzednim cyklu miałam wszystkie objawy świata i już byłam pewna, że jestem w ciąży ;p W tym już nie dam się oszukać :D

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooj kobietki... Nakrecaci swoja glowke xD

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nospe tylko raz w zyciu wzielam heh bo mic innego nie mialam... Ale nie zwrocilam ueagi zeby bylo inaczej niz zwykle

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 08:38

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już po, wyniki popołudniu, coś czuje, że to będzie długi dzień, bo będę czekać.

    Co do mojego progu bólowego? Całkiem spory, bo jestem po kilku operacjach chirurgicznych (w znieczuleniu ogólnym tylko jedno, reszta znieczulenie) i wątpię, aby cokolwiek przebiło to co przeszłam w szpitalu i na rehabilitacji, nie raz nie dwa wyłam z bólu, ale dzięki temu mogę chodzić (a nawet biegać, choć z umiarem).

    Wczoraj jadłam wszystko od maca przez rosół, zapiekankę, śledzie, a kończąc na sałatce z fetą i warzywami, a dziś mój żołądek protestuje niestety.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ja nospe tylko raz w zyciu wzielam heh bo mic innego nie moalam... Ale nie zwrocilam ueagi zeby bylo inaczej niz zwykle

    Ja też, ale ja mam dość obfite i bez tabsów, więc chyba bardziej być nie może. Wzięłam ostatnio przy ostatniej @ w nocy, bo mnie bolało i nie mogłam zasnąć. Nie zauważyłam żadnej różnicy, a boleć przestało.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    Ja już po, wyniki popołudniu, coś czuje, że to będzie długi dzień, bo będę czekać.

    Co do mojego progu bólowego? Całkiem spory, bo jestem po kilku operacjach chirurgicznych (w znieczuleniu ogólnym tylko jedno, reszta znieczulenie) i wątpię, aby cokolwiek przebiło to co przeszłam w szpitalu i na rehabilitacji, nie raz nie dwa wyłam z bólu, ale dzięki temu mogę chodzić (a nawet biegać, choć z umiarem).

    Wczoraj jadłam wszystko od maca przez rosół, zapiekankę, śledzie, a kończąc na sałatce z fetą i warzywami, a dziś mój żołądek protestuje niestety.
    Mieszanka wybuchowa z tym jedzeniem heh

  • ABI90 Autorytet
    Postów: 4512 1455

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 18 maja 2020, 11:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Ooj kobietki... Nakrecaci swoja glowke xD
    Ja na ciążę to nie tylko się cieszę że temp skoczyla bo jest szansa na normalne cykle :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mama36 wrote:
    No bardzo godna ta temperatura :)
    Oby była kilka dni taka będzie szansa na normalne cykle :)

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Mieszanka wybuchowa z tym jedzeniem heh


    I dlatego dzisiaj cierpię, za karę :P Ale najadłam się wczoraj za wszystkie czasy, za to mój TŻ coś nie ma apetytu, prawie nic wczoraj nie jadł. Musiałam go namawiać, żeby zjadł miseczkę zupki jak dziecko :D
    Generalnie to zaczynam mieć problem z ambicjami mojego męża, jemu ciągle mało, chce mieć więcej, a żyje nam się bardzo dobrze, chciałabym, aby przystopował, ale chyba muszę to po prostu przeczekać, bo on jest młodszy, a ja też taka byłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 08:45

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malwa ja podawalam przepis:)

    Laski w srode idziemy do tego urologa i oprocz wynikow badania nasienia musimy jeszcze cos zrobic? W sensie czy moj maz zrobic jeszcze jakies badania?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dużo młodszy??

  • zuzi_c Autorytet
    Postów: 1642 955

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi u mnie jest znów na odwrót. Mój jest bardzo zdolny za wiele rzeczy był doceniany, a nadal nie wierzy w siebie :( Kiedy ja próbuję mu uświadomić, że jest genialny w tym co robi to on tylko mówi "daj spokój" i nic z tym nie robi ech....

    m3sx43r8mntd6n8a.png
  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Dużo młodszy??

    4 lata.

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chasia gratuluję kresek :-)

    Ciężki Was nadrobić ale właśnie mi się udało. Nowe łóżko mam już złożone i w nowym miejscu ustawione może się przyzwyczajenia bi póki co trochę mi nie odpowiada. Też mam jeden pokój który obecnie jest graciarnią ale wiadomo jakie ma docelowe przeznaczenie.

    Dzisiaj temperatura w dół (poniżej link)więc chyba nici z testu pod koniec tygodnia ale za to @ będzie chyba szybciej więc czekam do tego jeszcze 3 dni leków na grzybicę już nie mogę doczekać się końca

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2018, 08:59

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    didi123 wrote:
    4 lata.
    Tak pisalas jakby to byko 10 lat xD

  • didi123 Autorytet
    Postów: 1715 710

    Wysłany: 9 lipca 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phia wrote:
    Tak pisalas jakby to byko 10 lat xD

    :D

    Moje szczęście <3
    Filip 20.05.2019, godz. 11:45
    3500 g i 53 cm
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ