X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 16 listopada 2019, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj Za Zamkniętymi Drzwiami była pierwsza tej autorki, ale ona ma jeszcze dwie: Pozwól Mi Wrócić i Na Skraju załamania i obie są o wiele lepsze od za zamkniętymi! Myślałam, ze nie moze być czegoś lepszego, ale jednak😂
    Na co chcieliście iść? Czyli już odwilż z mężem? Całe szczęście! Teraz można starać się dalej bez stresu😂

    Kocham sushi! Bardzo mądry wybór MałaMi, już w ciąży nie będzie można jeść surowego mięsa, wiec najedz się teraz, a później na 9 miesięcy koniec,’ale chyba i ja i Ty się z chęcią poświęcimy❤️

    Wracam do sprzątania, a wróciłam właśnie z biegania, było warto, pogoda świetna:) Ale coś mnie zabolał brzuch już tak „okresowo”, ale nastawiam się, ze ten kolejny cykl być może z inseminacja to będzie to❤️ I tak jakoś łatwiej to przyjąć na klatę:)

    Blackdeer- jakie mieliście dokładnie badania nasienia? Bo my bierzemy z morfologia i myśle co z tym posiewem, ale to tlenowy czy beztlenowy, jaka jest różnica? Mieliście coś jeszcze? I ile to kosztowało?

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja dziś byłam w kinie z koleżanką i całą salę miałyśmy dla siebie jak vipy Ha ha Byłyśmy na Rodzinie Adamsów jak na film animowany stanowczo nie dla dzieci i nawet bardziej mnie przeraził niż film...
    Swoją drogą od 3 dni mam strasznie zmęczone nogi.. Zawsze biorę magnez jak tak mam i przechodzi a teraz nic... Macie jakieś pomysły co z tym zrobić?
    I chyba ogólnie ten cykl będzie dzienny bo i biust a raczej sutki kłują... 😯

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak kiedyś mieliśmy z mężem, była tylko babcia z wnukami i my😂 jak vipy! Ale od jakiegoś czasu jeździmy tylko jak mamy czas, czyli weekendy i wtedy cała sala😂

    Nie mam pojęcia, nie miałam nigdy takiego problemu z nogami:-( mnie jak bolą od wysiłku to ciepła, a raczej goraca kąpiel i długi sen i przechodzi. Ale do niedawna nie wiedziałam co to zgaga, zawsze się zastanawiałam ciekawe jak to się czuje. No i nam, od roku miewam zgagę jak za szybko zjem😂 po co mi była ta ciekawość?! Okropne uczucie!

    Co to dzienny cykl? Jeszcze się z takim określeniem nie spotkałam!

    Czy to dziwne, czy naiwne, czy wierzycie w intuicje? Bo ja tak jak od początku CZUŁAM, po prostu CZULAM, ze będziemy mieć jakiś problem z zajściem w ciąże( czekałam na dwie kreski, ale naprawdę z tylu głowy już w styczniu, czyli pierwszym miesiącu czułam, ze to nie będzi łatwo, ale tak samo czuje, ze inseminacja to jest rozwiązanie dla nas. Może tonący brzytwy się chwyta, ale jakoś tak CZUJE. Nie wiem czy pierwsza się uda, ale, ze to jest sposób.

    Bo wiecie co mam pytanie do Was- jesteśmy anonimowe, wiec liczę na szczere odpowiedzi i wyczerpujące😂❤️ Czy ja mogę mieć jakiś problem ze śluzem? Generalnie jak się przytulalismy jeszcze z zabezpieczeniem to nie było problemu, aż tak bo jednak bylo jakieś nawilżenie z prezerwatywa. Ale od kiedy nie używamy... przez pare pierwszych miesięcy używaliśmy śliny😂 ale później przeczytałam, ze nie wolno, bo ślina zabija plemniki. Od tamtej pory póki nie mieliśmy żelu i nie używaliśmy śliny to nie było nawet przyjemnie bo mnie bolało😭 nawet w dni płodne... tylko żel nam pomógł. Tak szczerze to chyba nie tak powinno być, co? Zawsze myślałam, ze każdy tak ma, ale właśnie może mam problem ze śluzem i warto byłoby wspomnieć o tym na następnej wizycie.

    Sisi27 lubi tę wiadomość

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pewnie że mogę się poświęcić :-)
    Zjedliśmy jeszcze sajgonki pyyyyyyszota !😊

    Koniecznie muszę przeczytać te dwie kolejne części :-)
    Ostatnio czytałam " 365 dni" świetna książka i oczywiście "ten dzień " kolejna część i " kolejne 365 dni " libido poszybowało w kosmos! :-) i płakałam nie raz przy tych książkach :-) ostatnia część czytałam całą noc tak mnie wciągnęła :-)

    Anamaya lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Dziewczyny ja dziś byłam w kinie z koleżanką i całą salę miałyśmy dla siebie jak vipy Ha ha Byłyśmy na Rodzinie Adamsów jak na film animowany stanowczo nie dla dzieci i nawet bardziej mnie przeraził niż film...
    Swoją drogą od 3 dni mam strasznie zmęczone nogi.. Zawsze biorę magnez jak tak mam i przechodzi a teraz nic... Macie jakieś pomysły co z tym zrobić?
    I chyba ogólnie ten cykl będzie dzienny bo i biust a raczej sutki kłują... 😯[/QUOTE


    Ja smaruje sobie nogi żelem kasztanowym z Ziai, a następnie nogi do góry 😃 może potrzymac je trochę w ciepłej wodzie z jakąś kolorową solą dla urozmaicenia? 😃

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja właśnie otwieram sezon świąteczny :-) kocham ten okres ❤️❤️ jest to taki magiczny czas ❤️
    Właśnie zaczynam szukać prezenty i kompletnie nie wiem co kupić mamie tacie, teściowej , teściowi , chrześniakowi. Zawsze chce żeby te prezenty były że każdy się ucieszy i powie " skąd ty to wzięłaś " nie muszą być drogie ale zawsze wkładam w nie serce. Moja mama bardzo lubi zdjęcia ale nigdy nie miala zdjęcia całej naszej rodziny więc 2 lata temu posklejalam zdjęcia w programie aby wszyscy byli razem. Obraz wisi w sypialni rodziców.
    Macie jakieś pomysły na prezenty ?

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Tez tak kiedyś mieliśmy z mężem, była tylko babcia z wnukami i my😂 jak vipy! Ale od jakiegoś czasu jeździmy tylko jak mamy czas, czyli weekendy i wtedy cała sala😂

    Nie mam pojęcia, nie miałam nigdy takiego problemu z nogami:-( mnie jak bolą od wysiłku to ciepła, a raczej goraca kąpiel i długi sen i przechodzi. Ale do niedawna nie wiedziałam co to zgaga, zawsze się zastanawiałam ciekawe jak to się czuje. No i nam, od roku miewam zgagę jak za szybko zjem😂 po co mi była ta ciekawość?! Okropne uczucie!

    Co to dzienny cykl? Jeszcze się z takim określeniem nie spotkałam!

    Czy to dziwne, czy naiwne, czy wierzycie w intuicje? Bo ja tak jak od początku CZUŁAM, po prostu CZULAM, ze będziemy mieć jakiś problem z zajściem w ciąże( czekałam na dwie kreski, ale naprawdę z tylu głowy już w styczniu, czyli pierwszym miesiącu czułam, ze to nie będzi łatwo, ale tak samo czuje, ze inseminacja to jest rozwiązanie dla nas. Może tonący brzytwy się chwyta, ale jakoś tak CZUJE. Nie wiem czy pierwsza się uda, ale, ze to jest sposób.

    Bo wiecie co mam pytanie do Was- jesteśmy anonimowe, wiec liczę na szczere odpowiedzi i wyczerpujące😂❤️ Czy ja mogę mieć jakiś problem ze śluzem? Generalnie jak się przytulalismy jeszcze z zabezpieczeniem to nie było problemu, aż tak bo jednak bylo jakieś nawilżenie z prezerwatywa. Ale od kiedy nie używamy... przez pare pierwszych miesięcy używaliśmy śliny😂 ale później przeczytałam, ze nie wolno, bo ślina zabija plemniki. Od tamtej pory póki nie mieliśmy żelu i nie używaliśmy śliny to nie było nawet przyjemnie bo mnie bolało😭 nawet w dni płodne... tylko żel nam pomógł. Tak szczerze to chyba nie tak powinno być, co? Zawsze myślałam, ze każdy tak ma, ale właśnie może mam problem ze śluzem i warto byłoby wspomnieć o tym na następnej wizycie.


    My też na slinie 😃 ale gdzieś czytałam, że kobitki i tak zachodzily nawet ze ślina 🤣 powoli się rozglądam za jakimś żelem 😃

    Byłam przekonana, że wyjdę za mąż i zaraz będę w ciąży a tu zonk 🤣🤣🤣😂😂😂

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 16 listopada 2019, 18:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Tez tak kiedyś mieliśmy z mężem, była tylko babcia z wnukami i my😂 jak vipy! Ale od jakiegoś czasu jeździmy tylko jak mamy czas, czyli weekendy i wtedy cała sala😂

    Nie mam pojęcia, nie miałam nigdy takiego problemu z nogami:-( mnie jak bolą od wysiłku to ciepła, a raczej goraca kąpiel i długi sen i przechodzi. Ale do niedawna nie wiedziałam co to zgaga, zawsze się zastanawiałam ciekawe jak to się czuje. No i nam, od roku miewam zgagę jak za szybko zjem😂 po co mi była ta ciekawość?! Okropne uczucie!

    Co to dzienny cykl? Jeszcze się z takim określeniem nie spotkałam!

    Czy to dziwne, czy naiwne, czy wierzycie w intuicje? Bo ja tak jak od początku CZUŁAM, po prostu CZULAM, ze będziemy mieć jakiś problem z zajściem w ciąże( czekałam na dwie kreski, ale naprawdę z tylu głowy już w styczniu, czyli pierwszym miesiącu czułam, ze to nie będzi łatwo, ale tak samo czuje, ze inseminacja to jest rozwiązanie dla nas. Może tonący brzytwy się chwyta, ale jakoś tak CZUJE. Nie wiem czy pierwsza się uda, ale, ze to jest sposób.

    Bo wiecie co mam pytanie do Was- jesteśmy anonimowe, wiec liczę na szczere odpowiedzi i wyczerpujące😂❤️ Czy ja mogę mieć jakiś problem ze śluzem? Generalnie jak się przytulalismy jeszcze z zabezpieczeniem to nie było problemu, aż tak bo jednak bylo jakieś nawilżenie z prezerwatywa. Ale od kiedy nie używamy... przez pare pierwszych miesięcy używaliśmy śliny😂 ale później przeczytałam, ze nie wolno, bo ślina zabija plemniki. Od tamtej pory póki nie mieliśmy żelu i nie używaliśmy śliny to nie było nawet przyjemnie bo mnie bolało😭 nawet w dni płodne... tylko żel nam pomógł. Tak szczerze to chyba nie tak powinno być, co? Zawsze myślałam, ze każdy tak ma, ale właśnie może mam problem ze śluzem i warto byłoby wspomnieć o tym na następnej wizycie.

    Mały błąd cykl dziwny powinno być. Co do śluzu to ja też nie umiałam go obserwować bo raz jest raz brak... U mnie jest tak , że musi mnie nakręcić hahah aby było z poślizgiem.. jej jak to brzmi haha

    Sisi27, Sisi27 lubią tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Ja właśnie otwieram sezon świąteczny :-) kocham ten okres ❤️❤️ jest to taki magiczny czas ❤️
    Właśnie zaczynam szukać prezenty i kompletnie nie wiem co kupić mamie tacie, teściowej , teściowi , chrześniakowi. Zawsze chce żeby te prezenty były że każdy się ucieszy i powie " skąd ty to wzięłaś " nie muszą być drogie ale zawsze wkładam w nie serce. Moja mama bardzo lubi zdjęcia ale nigdy nie miala zdjęcia całej naszej rodziny więc 2 lata temu posklejalam zdjęcia w programie aby wszyscy byli razem. Obraz wisi w sypialni rodziców.
    Macie jakieś pomysły na prezenty ?

    Ja tez kochałam zawsze okres świąteczny, ale w tym jakoś nie czuje tego, nastawiłam się już na początku roku, ze te święta już pewnie będą z dzieckiem, a nie ma nawet ciąży :-( chociaż testowanie po kolejnym cyklu będzie 2/3 dni przed wigilia, wiec może warto uwierzyć w magię świąt?❤️

    Ja nie pomogę z prezentami, bo zawsze kupuje coś praktycznego i porządnego- wole kupić jeden krem do twarzy, niż cały zestaw kosmetyków. Wole kupić jedna patelnie porządna, niż zestaw jakichś kubków, czy szklanek. W tym roku zero pomysłów, ale ja zawsze robię prezenty na tydzień przed wigilia i zawsze mi się udaje, wiec jestem dobrej myśli 😂

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 16 listopada 2019, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeśli chodzi o śluz to ja tez go miałam bardzo mało ale zaczęłam brać olej z wiesiołka, czasami w koktajlu dodaję siemię lniane i pomogło. Jest lepiej. :)

    Ja kiedyś mojemu wtedy narzeczonemu powiedziałam, "A może ja jestem bezpłodna ?" oczywiście powiedział że gadam głupoty. Ale ja również to CZUŁAM. Nie raz zdarzyła się wpadka z prezerwatywą , a to bez czasami było i nic.
    Podobno jest taki lubrykant podobny do śluzu kobiety i stosuje się go przy staraniach.

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 16 listopada 2019, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ze spokojem, do bezpłodności to nam daleko, ale faktycznie potrzebujemy może jeszcze trochę czasu na wyleczenie dolegliwości i wyeliminowanie wszyzstkich przeszkód i w końcu zobaczymy upragnione dwie kreski❤️

    Znam ten lubrykant, kiedyś się nazywał Coencive, czy jakoś tak, a ja już go zamówiłam jako Fertilsafe. Jest świetny, ale już mi się skończył wiec muszę zamówić nowy:)

    Dziękuje za rady, siemię już jakiś czas temu kupiłam, ale nie mam pomysłu co do wykorzystania, ale poczytam❤️

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 16 listopada 2019, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja robię koktajl kefir banan dodatkowo jakiś inny owoc ( ale nie musi być )łyżeczkę siemienia i łyżeczkę płatków owsianych i wszystko razem zblendowac. Siemienia w ogóle nie czuć :-)

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 16 listopada 2019, 22:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć :)

    Nie było mnie chwilkę ale wszystko skrupulatnie nadrobiłam ! ☺️

    Cappucino - my robiliśmy podstawowa morfologię, później MSOME i posiew beztlenowy. Nie pamietam dokładnie podstawowej ceny morfologii ale za MSOME wyszło ok 1 tyś plus ok 200,00 za posiew. I jeszcze robiliśmy usg jąder bo jest mały żylak.
    Wizytę w sprawie In Vitro mamy 27.11.2019 o 12:30 i szczerze mówiąc nie mogę się doczekać. Byłam na krwi w piątek i czekam na wynik AMH (potrzebny jest do pierwszej wizyty) plus TSH, FT3 i FT4, Prolaktyna i cytologia. A u Puzla wszystkie badania nasienia.
    I zobaczymy...
    Mi dziś się skonczyla @ więc ciekawa jestem czy pojawi się owulacja, bo w tym cyklu nie biorę juz wspomagaczy do cyklu stymulowanego. Mam sproo testów owu z Allegro wiec posikam sobie i zobaczymy, niby płodne wychodzą mi od 22-28 a owulacja ... 27.11.2019 w dzień wizyty 😁

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 17 listopada 2019, 08:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry pięknym paniom! Dziękuję za rady odnośnie bólu nóg na noc kąpiel z pianą, standup na yt do tego magnez i... wstałam z tym samym napięciem co ostatnio... heh niech mnie tylko skurcze nie łapią..
    Może @ przyjdzie o czasie bo i brzuszek trochę pobolewa... tylko wszystko trochę wcześnie...

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 17 listopada 2019, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No hej! Miłej niedzieli dziewczynt( chociaż ja nie cierpię niedziel!😂)

    No właśnie się zastanawiałam gdzie się podziałaś, ale cieszę sie, ze wróciłaś❤️

    O rany, właśnie tak myślałam, ze te MSOME jest bardzo drogie, raczej zrobimy póki co tylko morfologię i posiewy, ale szkoda, lepiej byłoby wiedzieć coś więcej:( USG jąder u nas tez było i wszystko wyszło Ok! My 25.11 wizytę w sprawie być może inseminacji😍 także ten sam tydzień!
    Daj znać jak Ci wyszło AMH, ja tez miałam i wyszło na szczęście Ok, chociaż na początku się przeraziłam bo wyszło w innej skali ponad 20, a ja wiedziałam, ze do 3 jest prawidłowe! Przeżyłam niemały szok! Czyli in vitro raczej po nowym roku?

    blackdeer lubi tę wiadomość

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 17 listopada 2019, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Dzień dobry pięknym paniom! Dziękuję za rady odnośnie bólu nóg na noc kąpiel z pianą, standup na yt do tego magnez i... wstałam z tym samym napięciem co ostatnio... heh niech mnie tylko skurcze nie łapią..
    Może @ przyjdzie o czasie bo i brzuszek trochę pobolewa... tylko wszystko trochę wcześnie...

    Zauważyłam, ze my bardzo często piszemy w tym samym momencie dosłownie😂
    Kiedy masz termin @? Mnie brzuch na okres boli nawet tydzień wcześniej. Ja mam dostać w piątek/ sobotę i teraz przedwczoraj mnie zabolał tylko raz, ale już powoli czuje to uczucie tam na dole. Ehhh. Trzeba iść dalej!

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 17 listopada 2019, 08:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Zauważyłam, ze my bardzo często piszemy w tym samym momencie dosłownie😂
    Kiedy masz termin @? Mnie brzuch na okres boli nawet tydzień wcześniej. Ja mam dostać w piątek/ sobotę i teraz przedwczoraj mnie zabolał tylko raz, ale już powoli czuje to uczucie tam na dole. Ehhh. Trzeba iść dalej!

    Chyba lubimy tą samą chwilę ha ha ha

    Jestem dopiero w 18 dc więc trochę jak na mój organizm za wcześnie... No ale jak koleżance 5 dni wcześniej przeszła @ ( a ma bardzo regularne) to i u mnie będzie na czas ( ja mam mocno nie wyliczone ostatni cykl 52 dni.)

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 17 listopada 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Chyba lubimy tą samą chwilę ha ha ha

    Jestem dopiero w 18 dc więc trochę jak na mój organizm za wcześnie... No ale jak koleżance 5 dni wcześniej przeszła @ ( a ma bardzo regularne) to i u mnie będzie na czas ( ja mam mocno nie wyliczone ostatni cykl 52 dni.)

    Chyba tak😂

    Kto wie, jakbyś dostała w przyszłym tygodniu to mogłoby to być jakoś 27dc. Kto wie?
    Mnie za to brzuch rozbolał przed chwila na dobre, także @ is coming:-( To znaczy niby wiedziałam, ze tak będzie, ale nadzieja zawsze jest taka malutka. Ale nowy cykl, nowe szanse😍 a my może nawet zwiększymy szanse dzięki inseminacji❤️

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 17 listopada 2019, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Chyba tak😂

    Kto wie, jakbyś dostała w przyszłym tygodniu to mogłoby to być jakoś 27dc. Kto wie?
    Mnie za to brzuch rozbolał przed chwila na dobre, także @ is coming:-( To znaczy niby wiedziałam, ze tak będzie, ale nadzieja zawsze jest taka malutka. Ale nowy cykl, nowe szanse😍 a my może nawet zwiększymy szanse dzięki inseminacji❤️

    Właśnie tak myślę, że może być. Mojemu dziś mówię a on ooo to się ureguluje pewnie bardzo dobrze. Haha
    Tak trzymam kciuki aby pozytywne inseminacje były 😊 Bo akurat we dwie macie w tym samym czasie 😊

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 17 listopada 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki w ten słoneczny i piękny dzień 😍 chorobasko prawie mnie opuscilo ☺️ więc czuje się coraz lepiej :-)
    Cappuccino a może zarodek się zagnieżdża bo ja też mam w tym samym dniu @ i narazie nic nie czuję :-(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 listopada 2019, 11:27

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
‹‹ 99 100 101 102 103 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ