X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • Sisi27 Przyjaciółka
    Postów: 114 32

    Wysłany: 13 listopada 2019, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Jejciu dziewczyny jak mam interpretować testy owulacji z rana z 2 siusiu dwie kreski dziś nawet ciemne a teraz tj. Wieczorem negatywny...
    Chyba w tym miesiącu bez owulacji będzie a podobno proszki miały wspomóc hehe

    Naprawdę się cieszę, że mogę tu wszystko napisać. Jesteśmy anonimowe plus każda spotyka różne trudności i jest w stanie zrozumieć drugą.


    Chyba spróbuję zrobić z rana taki test, bo co robię wieczorem to cały czas negatywny... :/

    5cs

    27 lat
    Mięśniak 4cm
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 13 listopada 2019, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sisi27 wrote:
    Chyba spróbuję zrobić z rana taki test, bo co robię wieczorem to cały czas negatywny... :/


    Ogólnie wyczytałam, testy powinno się robić o tej samej godzinie i najlepiej rano i wieczorem... A i nie z porannego pierwszego siusiu...

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 14 listopada 2019, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :) Kolejny dzień zacznijmy sentencją: "Optymistę spotyka w życiu tyle samo niepowodzeń i tragedii co pesymistę, ale optymista znosi to lepiej.'' [Martin Seligman]

    A więc zamieniamy się w optymistki :)

    Addka, Karolkya, CappuccinoBoo, Sisi27 lubią tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marysia92 wrote:
    Witam wszystkie Staraczki w moim pierwszym poście:)

    Wariuję już, że od ponad roku nie widziałam dwóch kresek na teście i chyba szukam wsparcia we wspólnym smutku i marudzeniu;) Jutro lub pojutrze powinnam dostać @, cierpliwie czekam, choć miałam tysiąc myśli, żeby już sprawdzić czy jest coś na rzeczy. Szczerze wątpię, bo kłują mnie jajniki, więc pewnie szykuje się okres:(

    Trzymajcie się ciepło i zdrówka Wam życzę!

    Hej Marysia❤️ Witamy Cię w naszym elitarnym gronie bardzo serdecznie, ale życzymy szybkiego opuszczenia naszej grupy z małym Cudem w brzuszku i testem z dwoma kreskami w ręce!
    Starasz się od roku, a czy masz jakieś problemu? Miałaś już jakieś badania? Opowiedz trochę, będzie nam łatwiej wspierać siebie nawazajem❤️

  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 14 listopada 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anamaya wrote:
    Jejciu dziewczyny jak mam interpretować testy owulacji z rana z 2 siusiu dwie kreski dziś nawet ciemne a teraz tj. Wieczorem negatywny...
    Chyba w tym miesiącu bez owulacji będzie a podobno proszki miały wspomóc hehe

    Naprawdę się cieszę, że mogę tu wszystko napisać. Jesteśmy anonimowe plus każda spotyka różne trudności i jest w stanie zrozumieć drugą.

    Testy owu w przeciwieństwie do ciążowych nie robimy z pierwszego moczu, ponieważ wynik może być fałszywie zawyżony. Ale tez nie od razu po wypiciu bo może być fałszywie zaniżony. Ale prawda jest taka, ze ja i tak im nie ufam i będę to powtarzać😂 Mimo tego, ze u mnie wychodzą perfekcyjnie i raczej się potwierdzają ze słowami ginekologa.

    To prawda, dużo daje bycie anonimowym. Ja nie potrafiłabym opowiadać o takich rzeczach z moim imieniem, nazwiskiem i zdjęciem. Chociaż myśle, ze kilka z Was chciałabym poznać „w realu”!

    Ale jesteś pozytywna❤️ Ja z reguły tez jestem, ale potrzebuje czasem takiej osoby jak Ty, która jeszcze bardziej wspiera❤️ Za 1,5h tygodnia wizyta😍 wtedy się dowiem czy inseminacja i czy zwiększamy szanse! Wiecie coś o inseminacji? Jakies fakty, znacie kogoś komu się udało, albo komu nie?

    Sisi27 lubi tę wiadomość

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 14 listopada 2019, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny nie można się zamknąć i skupiać tylko na problemie bo stracimy dużo więcej.
    Każda z nas ma swoje bolączki ale ile kroków w tył możemy zrobić?
    I pytanie czy nam coś to da?
    Staram się być pozytywna bo inaczej będę blisko depresji a nie chcę tego bo to zrujnuje moje życie.

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 14 listopada 2019, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny po przeczytaniu waszych wypowiedzi stwierdzam : testy owu robiłam totalnie najgorzej na świecie 😂🤦 z porannego siusiu😂
    Moja choroba coraz bardziej mnie atakuje i czasami myślę że ja się tu mecze nie biorę leków a okaże się że nie jestem w ciąży 😂🤦
    Cóż za poświęcenie 😂
    Nie chce się nakręcać ale mam bardzo duzo kremowego sluzu jak nigdy 🤔

    Sisi27 lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 oby była to oznaka malucha.
    Swoją drogą jak dodać do kalendarza np. Leki brane? Nigdzie nie mogę znaleść..

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi- trzymam kciuki, żeby ten śluz był najbardziej pierwszym objawem jaki Ci się przytrafił❤️
    Ile ja się nakręcam i ile rzeczy sobie odmawiam... kąpieli w gorącej wodzie na przykład. Niby wiem, że nie ma ciąży, ale tak w razie w tylko... mhmmm. Znam to doskonale.

    A leki to na plusik i tak powinno być „leki”, tak mi się wydaje..

  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 14 listopada 2019, 19:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    MałaMi- trzymam kciuki, żeby ten śluz był najbardziej pierwszym objawem jaki Ci się przytrafił❤️
    Ile ja się nakręcam i ile rzeczy sobie odmawiam... kąpieli w gorącej wodzie na przykład. Niby wiem, że nie ma ciąży, ale tak w razie w tylko... mhmmm. Znam to doskonale.

    A leki to na plusik i tak powinno być „leki”, tak mi się wydaje..

    Dziękuję znalazłam 😊 Kto pyta nie błądzi☺

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 14 listopada 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już zwątpiłam😂 ale sprawdziłam później i faktycznie tak jest, że są leki!

    Zgadzam się, kto pyta nie błądzi❤️

    Dziewczyny, ale myślałam, ze jak mnie tu nie będzie cały dzień to będę miała tyyyyle do nadrabiania😂 czekam na jakiś staraczkowy spam! Albo czekam na nowe dziewczyny❤️

    Już myślałam, żeby dołączyć jeszcze do jakiejś grupy w sumie😂

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 14 listopada 2019, 23:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie nakręcam się nawet na ten śluz ale dzisiaj mam też okropna zgagę a nie jem nic innego niż zwykle chyba że to po paracetamolu 🤔

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 15 listopada 2019, 07:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny❤️ Ja właśnie zbieram się do pracy, mam jeszcze 30 minut, ale się wyrobiłam, jak nigdy😂
    MałaMi - ja już objawy ze zgagą i ciąża przerabiałam😅 tez nagle zaczęłam mieć zgagę, której wcześniej nie miałam. Ale nigdy przenigdy nie miałam śluzu przed okresem, albo jak był to nie tak dużo żebym mogła zauważyć. Się dowiemy niedługo❤️ Życzę Ci jak najlepiej!
    Ja w tym cyklu zero nowych objawów- bolą mnie piersi, ale tak jak normalnie, brzuch tak „ćmi” nie wiem jak to powiedzieć😂 tez tak jak zawsze. I chyba nic więcej. Ciekawe jak pare miesięcy temu byłam w stanie znaleźć tyle objawów innych i nowych.

    Miłego dnia❤️

    Sisi27 lubi tę wiadomość

  • Addka Przyjaciółka
    Postów: 120 66

    Wysłany: 15 listopada 2019, 07:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też zawsze wyszukiwałem mnóstwo objawów 🙄 w ogóle jak ja się bardzo zdziwiłam jak po 3 miesiącach nadal nie bylam w ciąży . Byłam przekonana że to będzie kwestia miesiąca, dwóch .. przecież tyle wpadek u znajomych, jakoś te nastolatki zachodzą w ciąże przecież, wszystko tak szybko po jednym stosunku i to czasem stosunku przerywanym .. Eh 😂 teraz uważam że jak ktoś zaliczy wpadkę to musiał mieć wielkiego pecha, ale takiego największegoo. Ale jednocześnie też największe szczęście ❤️
    U mnie samopoczucie okropne 🙁 aż mam wyrzuty że taka nerwowa jestem. Drugi dzień jest tak ponuro 😫 nie mam w ogóle energii. Dzisiaj zostaje w domu i będę się wylegiwać

    CappuccinoBoo, Sisi27 lubią tę wiadomość

    b53fe4642b.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Addka- faceci... mój na początku tez kręcił nosem, gdzieś znalazł domowe testy... ale w końcu poszedł i tragedii nie bylo, chociaż nie chciał o tym opowiadać😂 Tak naprawdę był w klinice, wiec powiedziałam mu, że każdy mężczyzna, którego tam mija robił to samo i tez musiał te badania zrobić. No nic, mój M. rozumie, ze to dla wyższego celu❤️
    Ja tez myślałam, ze zajdę w ciągu 3 miesięcy maksymalnie. Albo pół roku. A tu już prawie rok. Ale damy rade❤️ Adka, Ty się staralas od kiedy? Tez od stycznia, czy dalej?

  • Addka Przyjaciółka
    Postów: 120 66

    Wysłany: 15 listopada 2019, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój się obawiał, że spotka kogoś znajomego 😅 Mamy do labo jakieś 10 minut samochodem, można nasienie oddać w domu ale pod warunkiem że jak najszybciej dostarczymy je do labolatorium . Mój się zgodził ale powiedział, że jak coś to tylko ja wychodzę z samochodu i idę je oddać do Pani w recepcji 😂😂 on zostaje i będzie na mnie czekał.
    CapuccinoBoo od lutego, z tym że wcześniej też się nie zabezpieczaliśmy . Żadne tam stosunki przerywane czy uważanie w okresie płodnym . A i tak wtedy nic nie pykło. Tylko, że bardzo szybko rozpoczęłam chodzenie do ginekolog, badania, tabletki dla męża itd. Po pierwsze dlatego że mąż jest ode mnie starszy, a po drugie bardzo bałam się że będę miała problemy z zajściem jak kilka osób w mojej rodzinie . A nie chciałam czekać na ciąże 7 lat... 7 lat . A inna kuzynka usłyszała diagnozę że w ogóle nie mogą mieć dzieci 😭

    Zrobiłam przed chwila test ciążowy, taki żeby mieć na pamiątkę , bo tamte poprzednie mają tak bladziutkie kreski że pewnie za jakiś czas znikną całkowicie . I proszę : https://zapodaj.net/06434bab58a06.jpg.html
    Test czułości 25 . Na pamiątkę ❤️ Dziewczynki proszę popatrzeć w niego 5 sekund i uwierzyć że jeszcze troszkę i same będziecie robić takie fotki😍❤️ Okej?

    Sisi27, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

    b53fe4642b.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 15 listopada 2019, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękny ten twój test 😍 tak sobie na niego patrzę i myślę " jak ja bym chciała taki zobaczyć ". Mam nadzieję że już niedługo mnie też spotka takie szczęście.
    Jeśli chodzi o badanie nasienia to mój mąż powiedział że nie ma problemu ze jak długo nie będzie nam wychodziło to pójdzie się zbadać.
    Ostatnio jak byłam u gin faceta i powiedział że nic nie zrobi dopóki nie będzie badań nasienia. Ja trochę naklamalam że mąż nie chce zrobić bo widziałam że lekarz ma chęc zacząć mnie leczyć bez tych badań meza. Ale niestety się nie udało na koniec jeszcze stwierdził że widocznie mężowi aż tak nie zależy na dziecku skoro nie chce się zbadać. Teraz chodzę do takiej gin która narazie zajęła się mną i nic nie mówi o badaniu nasienia. My staramy się od maja więc to nie jest tak źle poza tym dwa cykle które trwały 56 i 46 były bezowulacyjne więc nam odpladly całe wakacje dopiero teraz mam 3 cykle 28 dni więc tak naprawdę dopiero teraz zaczęliśmy się tak porządnie starać. 23 listopada powinnam dostać @ 3 grudnia mam wizytę u gin i wiecie co ? Mam ogromną nadzieję że to będzie wizyta potwierdzającą. Nie chce się nastawiać ale w tyle głowy cały czas jest ta myśl. 😉

    Sisi27, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 15 listopada 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Addka piękny teścik :)

    MałaMi u mnie ten śluz też był w zwiększonej ilości :)

    MałaMi24 lubi tę wiadomość

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 15 listopada 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja od 7.30 do 17.30 w pracy a jestem tak mocno śpiąca....
    I albo miałam owulacje w 10 dniu albo zero.. brzuch od 9 do 12 dc bolał jak na @ teraz nic. No cóż czekam do kolejnej @ i działamy haha

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 15 listopada 2019, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi jak dziewczyny tak pisza to może faktycznie coś w tym jest 😍 czekam w takim razie na rozwiniecie sytuacji! Testujesz w jakiś dzień?

    Anamaya- to za chwile kończysz. Ja już skończyłam ufff, ale jutro tez do pracy, wiec nie za bardzo sobie odpocznę. Ale w niedziele będę odpoczywać i może jakaś randka z mężem!

    Miłego piątku❤️ Jak ja się nie mogę doczekać przyszłego tygodnia jak będzie wiadomo więcej na temat inseminacji😍 Blackdeer, a Ty kiedy masz konsultacje w sprawie invitro?

    MałaMi24 lubi tę wiadomość

‹‹ 97 98 99 100 101 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy na męską płodność - które najważniejsze?

Powszechnie wiadomo, że witaminy są niezbędne dla prawidłowego funkcjonowania organizmu człowieka. Jaką jednak rolę odgrywają witaminy na męską płodność? Po jakie produkty sięgać, by dostarczać witamin, które mogą poprawić jakość nasienia i zwiększyć szanse na zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ