X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)
Odpowiedz

NOWE STARACZKI- dla tych, co dopiero dołączyli :)

Oceń ten wątek:
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 15 października 2019, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dołączam się 😉 choć staramy się już rok.czasem podupadam psychicznie. Szczególnie jak wiele dziewczyn w moim najbliższym otoczeniu zaszło w ciążę.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • Karolkya Ekspertka
    Postów: 196 146

    Wysłany: 15 października 2019, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wrote:
    Dołączam się 😉 choć staramy się już rok.czasem podupadam psychicznie. Szczególnie jak wiele dziewczyn w moim najbliższym otoczeniu zaszło w ciążę.

    Hej :) damy radę :)

    f2w3rjjgk1a9x4nj.png
  • Niki Ekspertka
    Postów: 577 99

    Wysłany: 15 października 2019, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolkya wrote:
    Hej :) damy radę :)
    Musimy 😉choć bywają dni lepsze i gorsze. 8 listopada mam kolejna wizytę u mojego endokrynologa i ginekologa i będziemy ustalać plan b.

    Początek starań - październik 2018
    Hiperprolaktynemia- opanowana
    Podwyższone TSH-euthyox
    Podwyższony cukier-glucophage
    Niski progesteron-duphaston

    Staramy się o pierwsze dzieciątko♥️
  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 15 października 2019, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cappuccino - my juz po wizycie u urologa-androgloga. Puzel dostał pakiet badań na krew + usg jąder + posiew nasienia. Generalnie mamy od lekarza duże wskazanie na In Vitro - inseminacja odpada bo są za słabe wyniki - wszystko wyszło w tym rozszerzonym badaniu MSOME inaczej byśmy nie widzieli.
    Mowi, że mamy się teraz naturalnie starać ale raczej mamy się szykować na In Vitro bo leczenie na poprawę nasienia może trwać ponad rok a z moja endometrioza czekać tyle nie możemy.
    Tak wiec mętlik...

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 16 października 2019, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Cappuccino - my juz po wizycie u urologa-androgloga. Puzel dostał pakiet badań na krew + usg jąder + posiew nasienia. Generalnie mamy od lekarza duże wskazanie na In Vitro - inseminacja odpada bo są za słabe wyniki - wszystko wyszło w tym rozszerzonym badaniu MSOME inaczej byśmy nie widzieli.
    Mowi, że mamy się teraz naturalnie starać ale raczej mamy się szykować na In Vitro bo leczenie na poprawę nasienia może trwać ponad rok a z moja endometrioza czekać tyle nie możemy.
    Tak wiec mętlik...

    No ja te kolejne badania nasienia tez rozszerze dla M, ale jestem zaskoczona do tej pory, że mimo dobrych podstawowych, które na nic nie wskazują może być coś innego:-( mój już miał usg jąder i na szczęście wszystko wyszło Ok.
    O raaaany.. a invitro u Was odpada ze względu np religii albo pieniedzy, czy bierzecie pod uwagę?
    Ja musiałam zmienić date wizyty i mam jednak za tydzień w czwartek- wtedy się dowiem co z inseminacja. I czy w ogóle.
    Z jednej strony mi przykro, jeśli o Twoja sytuacje chodzi, a z drugiej jest szansa dzięki invitro❤️

    blackdeer lubi tę wiadomość

  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 16 października 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    No ja te kolejne badania nasienia tez rozszerze dla M, ale jestem zaskoczona do tej pory, że mimo dobrych podstawowych, które na nic nie wskazują może być coś innego:-( mój już miał usg jąder i na szczęście wszystko wyszło Ok.
    O raaaany.. a invitro u Was odpada ze względu np religii albo pieniedzy, czy bierzecie pod uwagę?
    Ja musiałam zmienić date wizyty i mam jednak za tydzień w czwartek- wtedy się dowiem co z inseminacja. I czy w ogóle.
    Z jednej strony mi przykro, jeśli o Twoja sytuacje chodzi, a z drugiej jest szansa dzięki invitro❤️

    In Vitro jak najbardziej :)
    Tylko mam cicha nadzieje, że się uda jakoś normalnie. Zobaczymy 🙄
    A jak u Was ?
    Ja weszłam w dni około owulacyjne

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 16 października 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    In Vitro jak najbardziej :)
    Tylko mam cicha nadzieje, że się uda jakoś normalnie. Zobaczymy 🙄
    A jak u Was ?
    Ja weszłam w dni około owulacyjne

    Normalnie czuje jakbyśmy miały tu swoją prywatna rozmowę😂 Ale to nic, może jakaś staraczka za lat kilka znajdzie ten wątek i będzie czytać, a my już będziemy tulić nasze maluszki❤️
    Ja za tydzień w weekend okres, ale już czuje, ze przyjdzie. Nie przeszkodziło to jednak w tym, ze już sobie wyobrażałam jak w czwartek ( 3/4 dni przed małpa ) lekarz w klinice mówi mi „ ale pani jest w ciąży, nie musi pani się już leczyć !!” I już uśmiech na twarzy miałam, a po chwili sobie uświadomiłam, ze chyba chora jestem i chyba nadzieje nigdy nie wygaśnie. Ale mam nadzieje lekarz wdroży plan i w grudniu uda się zrobić inseminacje.
    Jeśli o invitro chodzi to u nas mógłby być ciężki temat. Na razie w ogóle o tym nie rozmawialiśmy:-( ale na początku tez nie było mowy o inseminacji, życie jednak weryfikuje plany.

    blackdeer lubi tę wiadomość

  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 16 października 2019, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Normalnie czuje jakbyśmy miały tu swoją prywatna rozmowę😂 Ale to nic, może jakaś staraczka za lat kilka znajdzie ten wątek i będzie czytać, a my już będziemy tulić nasze maluszki❤️
    Ja za tydzień w weekend okres, ale już czuje, ze przyjdzie. Nie przeszkodziło to jednak w tym, ze już sobie wyobrażałam jak w czwartek ( 3/4 dni przed małpa ) lekarz w klinice mówi mi „ ale pani jest w ciąży, nie musi pani się już leczyć !!” I już uśmiech na twarzy miałam, a po chwili sobie uświadomiłam, ze chyba chora jestem i chyba nadzieje nigdy nie wygaśnie. Ale mam nadzieje lekarz wdroży plan i w grudniu uda się zrobić inseminacje.
    Jeśli o invitro chodzi to u nas mógłby być ciężki temat. Na razie w ogóle o tym nie rozmawialiśmy:-( ale na początku tez nie było mowy o inseminacji, życie jednak weryfikuje plany.

    My chcieliśmy inseminacje tyle, że lekarz od razu powiedział że przy parametrach Puzla nic z tego i musi być In Vitro. No nic na całe szczęście obydwoje chcemy i wiemy mniej więcej z czym to się wiąże.
    Tez mam nadzieje, że kiedyś komuś pomożemy jak poczyta ☺️
    Coś ucichły Nasze Dziewuszki z tego tematu.
    MIMI jesteś?

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 16 października 2019, 21:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    My chcieliśmy inseminacje tyle, że lekarz od razu powiedział że przy parametrach Puzla nic z tego i musi być In Vitro. No nic na całe szczęście obydwoje chcemy i wiemy mniej więcej z czym to się wiąże.
    Tez mam nadzieje, że kiedyś komuś pomożemy jak poczyta ☺️
    Coś ucichły Nasze Dziewuszki z tego tematu.
    MIMI jesteś?

    Dlatego ja tez pewności nie mam. Zreszta nawet jeśli za tydzień da zielone światło to dopiero pod koniec listopada będziemy robić badania i to za Twoja rada te rozszerzone i wtedy tez kto wie czy nie wyjdzie coś. Tak mocno marze o ciąży naturalnej😭 Nie mogę uwierzyć, ze niektórzy maja to tak o, przy pierwszym cyklu. Dzisiaj weszłam do Empiku po nowa książkę i zobaczyłam grę The sims 4. Pomyślałam ciepło o tej grze bo 10 lat temu grałam jak najęta. Moje koleżanki tworzyły gwiazdy, podróżników czy wampiry, a ja zawsze zwykła, najzwyklejsza rodzine. I tak naszła mnie myśl, ze nie potrafiłabym w to teraz zagrać- nawet w grze stworzenie dziecka to taka łatwa sprawa, w szkole ciagle było mówione o tym jak trzeba uważać, a tutaj rzeczywistość jest przerażająca.
    Właśnie, co u Was dziewuchy?! Ja na chwile zniknęłam, ale chyba come back 😂

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 17 października 2019, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny :-) postanowiłam do Was zajrzeć :-) śledzę was na biezaco. Cappuccino mamy w tym samym dniu planowana @, obyśmy jej nie zobaczyly w tym miesiacu :-) teraz jestem na dupku (progesteron ) mam nadzieję że coś z tego wyjdzie :-) temperatura rośnie i oby taka została :-) w tym miesiącu nasze starania były na luzie , całkiem o tym nie myslalam :-) odebraliśmy płytę z naszego wesela więc bylam bardzo zajęta oglądaniem jej 100 raz :-)
    Agniesia gratulacje 💓

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 października 2019, 10:38

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Anamaya Autorytet
    Postów: 1428 222

    Wysłany: 17 października 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Dlatego ja tez pewności nie mam. Zreszta nawet jeśli za tydzień da zielone światło to dopiero pod koniec listopada będziemy robić badania i to za Twoja rada te rozszerzone i wtedy tez kto wie czy nie wyjdzie coś. Tak mocno marze o ciąży naturalnej😭 Nie mogę uwierzyć, ze niektórzy maja to tak o, przy pierwszym cyklu. Dzisiaj weszłam do Empiku po nowa książkę i zobaczyłam grę The sims 4. Pomyślałam ciepło o tej grze bo 10 lat temu grałam jak najęta. Moje koleżanki tworzyły gwiazdy, podróżników czy wampiry, a ja zawsze zwykła, najzwyklejsza rodzine. I tak naszła mnie myśl, ze nie potrafiłabym w to teraz zagrać- nawet w grze stworzenie dziecka to taka łatwa sprawa, w szkole ciagle było mówione o tym jak trzeba uważać, a tutaj rzeczywistość jest przerażająca.
    Właśnie, co u Was dziewuchy?! Ja na chwile zniknęłam, ale chyba come back 😂



    Dziewczyny mocno trzymam kciuki za Was i przyszłe maleństwa. Ja dopiero się staram ( a zawsze marzyłam o rodzinie i dzieciach) i już idzie pod górkę tzn. spotkałam MOJEGO po wielu ekscesach z "miłosnych" i ledwo zaczęliśmy być razem wykryto u mnie endomendę III stopnia... W sierpniu ostatni raz tabletki wzięłam i pierwszy cykl po dostawieniu miał 32 dni a teraz drugi już 40... Pomyślałam o kurde może cudem się udało bo @ ani widu i słychu poszłam na betę i bum.. wynik 0.2 czyli nic ;/ Ogarnia mnie strach, że endomenda robi znów spustoszenie ale tego się dowiem 28 u swojej lekarki. ;(

    Endometrioza III stopień -laparoskopia styczeń 2019
    Sierpień (2018) do sierpnia 2019 antykoncepcja Sylvie 30
    Stymulacje nieudane brak ciąży.
    7.01.21 usunięcie jajowodu lewego (wodniak jajowodu)

    974532d3a26eb3f9b5b86c28ae07c10c.png


    Staranie o maluszka- 15 miesięcy

    0206caf120fd2a0ab1bb18d9cbf93fd3.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 17 października 2019, 11:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Cześć dziewczyny :-) postanowiłam do Was zajrzeć :-) śledzę was na biezaco. Cappuccino mamy w tym samym dniu planowana @, obyśmy jej nie zobaczyly w tym miesiacu :-) teraz jestem na dupku (progesteron ) mam nadzieję że coś z tego wyjdzie :-) temperatura rośnie i oby taka została :-) w tym miesiącu nasze starania były na luzie , całkiem o tym nie myslalam :-) odebraliśmy płytę z naszego wesela więc bylam bardzo zajęta oglądaniem jej 100 raz :-)
    Agniesia gratulacje 💓

    Ja tez nie myślałam, nie robiłam testow, ale oczywiście 2 faza cyklu i już Meksyk w głowie😂 ja temperatury nawet nie mierze teraz, ostatnio mnie oszukała i dała nadzieje...
    chciałabym się z Wami tak umówić na kawce i żebyśmy sobie tak powiedziały i pogadały! Jesteście kochane i oby Wam wszystkim się poszczęściło ( sobie tez tego oczywiście życzę)❤️ MałaMi to który masz dzień cyklu? Ja teraz łaskawie spojrzałam w końcu na mój wykres i widzę, ze 19dc. Ale już czuje to ciepło na dole co zwiastuje małpę..
    Agniesia co u Ciebie? Czytałam na innym wątku, już wszystko Ok?:-(

    Idę dzisiaj na ukochana kawę Pumpkin Spice Latte ze Starbucks i wypije za nasze zdrowie Staraczki

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 17 października 2019, 11:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CappuccinoBoo wrote:
    Ja tez nie myślałam, nie robiłam testow, ale oczywiście 2 faza cyklu i już Meksyk w głowie😂 ja temperatury nawet nie mierze teraz, ostatnio mnie oszukała i dała nadzieje...
    chciałabym się z Wami tak umówić na kawce i żebyśmy sobie tak powiedziały i pogadały! Jesteście kochane i oby Wam wszystkim się poszczęściło ( sobie tez tego oczywiście życzę)❤️ MałaMi to który masz dzień cyklu? Ja teraz łaskawie spojrzałam w końcu na mój wykres i widzę, ze 19dc. Ale już czuje to ciepło na dole co zwiastuje małpę..
    Agniesia co u Ciebie? Czytałam na innym wątku, już wszystko Ok?:-(

    Idę dzisiaj na ukochana kawę Pumpkin Spice Latte ze Starbucks i wypije za nasze zdrowie Staraczki

    Ja jestem w 20 DC :-) tak jak mówisz druga faza cyklu i doszukiwanie się objawów w głowie tornado mysli :-) ja już czasami myślę że na pewno nie jestem przecież to nie możliwe żeby mi się udało :-/ ja na dole czuje dziwne ruchy ból jajnika dużo kremowego sluzu ale się nie nastawiam myślę o tym że w następnym miesiącu się uda :-) już zarezerwowałam wizytę u gin na 3 grudnia zobaczymy :-)
    U mnie mierzenie temperatury też było co drugi dzień co trzeci różnie tak trochę byle jak :-)
    Trzymam za nas kciuki i oczywiście za inne dziewczyny :-)

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 17 października 2019, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja te bym się z Wami spotkala na kawce :-) mam koleżankę z którą o tym rozmawiam ale ona tego nie rozumie :-/ mówi że przesadzam że mam czas że nie powinnam się tak spieszyć :-/ to trzeba przeżyć żeby to zrozumieć

    CappuccinoBoo lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 17 października 2019, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MałaMi24 wrote:
    Ja te bym się z Wami spotkala na kawce :-) mam koleżankę z którą o tym rozmawiam ale ona tego nie rozumie :-/ mówi że przesadzam że mam czas że nie powinnam się tak spieszyć :-/ to trzeba przeżyć żeby to zrozumieć

    A ile masz lat? Który to wiek, ze nie trzeba się spieszyć?😂 ja tez mam jedna przyjaciółkę, jej jedynej mogę się wygadac, ale ona nie planuje jeszcze dziecka i mimo, ze zawsze mnie wysłucha to mówi, ze muszę się wyluzować. Ostatnio jej powiedziałam, ze to działa jak płachta na byka na mnie 😂 ale po części ma racje i ja w to wierze, ze trzeba odpuścić- może czytałyście moja historie, ze tak bardzo chciałam zasnąć, ze nie zasnęłam, a na codzien zero problemów z zaśnięciem. Tylko, ze ja póki co maksymalnie na 2 tygodnie odpuściłam. Teraz druga faza cyklu i na nowo, jak to nazwałaś tornado.
    U mnie w zeszłym cyklu było takie zaklucie jajnika, ze dla mnie to było zagnieżdżenie i koniec. W poprzednich cyklach tez zawsze jakiś objaw ciąży. Czekam aż te objawy się w końcu wyczerpią. Ale teraz tez mam sporo śluzu, ale to jest typowo okresowe myśle, ze znowu się nie udało, nie wiem tylko jaki mamy problem:-( nie chce mi się wierzyć, ze tylko złe parametry nasienia mogą być przyczyna aż takiego długiego niepowodzenia:( za tydzień w czwartek wizyta w klinice niepłodności! Ale jestem ciekawa.

  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 17 października 2019, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam 24 lata. Na mnie też jej słowa działają jak płachta na byka 😂 czasami sobie myślę jak to wygląda jak tam nic nie ma żadnej fasolki ale ja już myślę ze to zagnieżdżanie 😂 no powodzenia w klinice 😊 trzymam kciuki

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • blackdeer Autorytet
    Postów: 650 1187

    Wysłany: 17 października 2019, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pumpkin Spice Latte moje ukochane ! 🍁🍁🍁
    Fajnie, że wróciłyście brakowało mi tych Naszych rozmów ☺️
    Ja obecnie czekam pod gabinetem jakiegoś ginekologa (nie mojego) na usg - jestem w 11 DC i chce na usg zobaczyć czy pecherzyki rosną i czy owu idzie, zobaczymy co powie. Drugie, że zrobiła mi się tam na dole małe białe zgrubienie które boli - oby nie żaden wirus bo akurat dni płodne i weź się ❤️.

    Jutro widzę się z kolezanka, która przechodziła i inseminacje i In Vitro - opowie mi co i jak i będziemy sie umawiać z Moim na wizytę pierwsza w Klinice Niepłodności zeby zacząć procedurę. Przerażają mnie tylko jej koszta jak czytałam ... 🤯

    MałaMi24, CappuccinoBoo lubią tę wiadomość

    Starania od 12.2018

    👩‍🦳Endometrioza III stopnia -laparoskopia
    🧔🏻słabe wyniki MSOME
    ___________________
    Cykle stymulowane od: 08.2018 do 10.2019- Clostilbegyt | Bemfola |Ovitrelle | Luteina | Acard | Estrofem

    •27.11.2019 Konsultacja w sprawie InVitro AMH 2,33.
    •Gonapeptyl Daily na wyciszenie endometriozy.
    •14.02.2020 - Menopur + Puregon
    •19.02.2020 - Ovitrelle
    •21.02.2020 - Punkcja - pobrano 7 pęcherzyków
    •24.02.2020 - transfer dwóch 3 dniowych zarodków
    •03.03.2020 - II kreski
    •04.03 BTHCG -41,7
    •06.03 135,4
    •09.03 403,00
    •12.03 pęcherzyk 9mm
    •20.03 mała pulsująca kropka
    •01.04 14 mm szczęścia i serduszko
    •11.2020 Córka 🎀
    ________________
    • 10.2021 zaczynamy starania o rodzeństwo - AMH 2,0

    • 15.01.2022 II kreski
    • 17.01 BTHCG 110
    • 19.01 BTHCG 282
    • 21.01 BTHCG 610
    • 25.01 pęcherzyk żółtkowy
    • 03.02 serduszko ❤️
  • MałaMi24 Autorytet
    Postów: 471 339

    Wysłany: 17 października 2019, 18:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    blackdeer wrote:
    Pumpkin Spice Latte moje ukochane ! 🍁🍁🍁
    Fajnie, że wróciłyście brakowało mi tych Naszych rozmów ☺️
    Ja obecnie czekam pod gabinetem jakiegoś ginekologa (nie mojego) na usg - jestem w 11 DC i chce na usg zobaczyć czy pecherzyki rosną i czy owu idzie, zobaczymy co powie. Drugie, że zrobiła mi się tam na dole małe białe zgrubienie które boli - oby nie żaden wirus bo akurat dni płodne i weź się ❤️.

    Jutro widzę się z kolezanka, która przechodziła i inseminacje i In Vitro - opowie mi co i jak i będziemy sie umawiać z Moim na wizytę pierwsza w Klinice Niepłodności zeby zacząć procedurę. Przerażają mnie tylko jej koszta jak czytałam ... 🤯
    Czego się nie robi dla maleństwa :-)
    Też się zastanawiałam czy nie iść do jakiegokolwiek gin żeby sprawdzić pęcherzyk , bo do mojej się nie mogę dostać poza tym kazała mi przyjść w grudniu chyba że zajde w ciążę to wcześniej :-) daj znać jak było u gin

    blackdeer lubi tę wiadomość

    PCOS
    Niski progesteron
    Duphaston 2x1
    Folik 1x1
    11.02 - pozytywny test ❤️😍💪
    12.02 - 12 dpo beta HCG 31,84
    14.02 - 14 dpo beta HCG 77,98 ❤️
    Progesteron 21,20
    20.02 - 20 dpo beta HCG 1003,00 💪❤


    oeuadqk3m7zrn0q8.png
  • Mlodamezatka Autorytet
    Postów: 5205 8040

    Wysłany: 17 października 2019, 18:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czesc dziewczyny! :) na chwile ucichlam na tym watku, ale powracam :)

    U mnie dzisiaj 29 dc. Niebawem planuje testowac chyba ze @ mnie wyprzedzi. W tym cyklu zaczelam mierzyc temperature i zrobilam badania podstawowych hormonow. Najpierw na poczatk cyklu martwil mnie niski stosunek LH:FSH ale owulacja jedna byla. Teraz zmartwilam sie nieco progesteronem bo wyszedl tylko 14,50. Ale wykres na razie wyglada niezle wiec moze i prog mnie zaskoczy 😁

    Mam to samo co wy, w pierwszej polowie cyklu jakos leci, ale im dalej w druga polowe cyklu tym bardziej szjaba mi odbija. Chcialabym juz zastestowac jutro ale bedzie za wczesnie jeszcze . Wiec probuje wszystkiego zeby wytrzymac do poniedzialku 😅

    blackdeer lubi tę wiadomość

    13.10.2021 10:25 nasz cud pojawił się na świecie 💙
    40+1, 56cm, 3300g, 10/10 🐻 I
    14.08.2023 5:44 największa niespodzianka życia wkroczyła w nasze życie 🩵
    40+5, 55 cm, 3500g, 10/10 🧸 F

    6.12.2022 - najwieksza niespodzianka i kolejny cud 🤰🏻

    Starania od 07.2019

    11.2019 - cp, usunięty lewy jajowód 💔
    07.2020 - sonoHSG - jajowód drożny; cb 💔
    11.2020 - histeroskopia: liczne mikropolipy - leczenie
    01.2021 - IVF start - IMSI
    29.01.2021 - transfer 5BB ✊🏻💚
    4.03 - 1,3 cm maluszka, FHR 159💚
    8.04 - prenatalne; chłopczyk 💙

    8 ❄️ oocytów
    Brak ❄️ zarodków

    MTHFR hetero i PAI homo ❌
    Nasienie morfologia 2% ❌ fragmentacja 21% ❌
  • CappuccinoBoo Autorytet
    Postów: 666 498

    Wysłany: 17 października 2019, 21:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Żart nad żartami- już drugi raz napisałam długa wiadomość i drugi raz mi ja usunęło😂 a wiecie jakie ja trzaskam zawsze eseje😂 dobrze, wracając wiec do mojej epopei staraczkowej:
    1) Niki - widamy Cię serdecznie na pokładzie naszego statku. Statek ten jest trochę dziwny, bo każda z nas płynie do tego samego celu, ale każda z nas wysiada w innym momencie. Niektóre mają same sztormy, niektóre spokojne morze❤️ Wątek ten jest od sierpnia, a ja już się naliczyłam 3 ciąż! Tak jak Ty staram się już prawie rok. W styczniu będzie rok. Opowiedz nam trochę o sobie i swoich staraniach. Polecam tez wpisanie kilku informacji w stopce- wtedy łatwiej będzie sobie przypomnieć Twoja historie🙈

    2) Anamaya- Ciebie również witam na naszym pokładzie❤️ Endomenda= sztorm bardziej, niż spokojne morze, ale nikt nie powiedział, ze to się skończy źle. Wręcz przeciwnie! Polecam Ci z całego serca Akademie Płodności- poczytaj sobie o historiach kobiet, które pokonały nie tylko endometriozę! Swoją droga jeśli mogę to zapytam- czy endometriozę widać na zwykłym badaniu usg? Ja niedawno byłam u mojej gin i ona mówiła, ze wszystko prawidłowo, ale za tydzień idę do kliniki niepłodności na pierwsza wizytę i się zastanawiam czy mogą to wypatrzeć nagle z jakiegoś innego badania. Ps. Uwielbiam cześć Twojej wiadomości o tym, że znalazłaś miłość życia❤️ Nie wiem jak u Was, ale mój M. mnie mocno wspiera i czasami to moje jedyne pocieszenie.

    3) Blackdeer, czyli Karina😂❤️ W końcu znalazłam bratnią dusze w sprawie mojej ukochanej kawy😍 Pumpkin Spice Latte- jeśli jakakolwiek staraczka będzie miała okazje wejść do starbucks to koniecznie spróbujcie! I koniecznie za nasze zdrowie! A jak pecherzyki? Zbliża się ovu? A koleżanka po procedurach ma wymarzone maleństwo już?❤️ Ale co do kosztów... sama widziałam ile to kosztuje:( Jest mi tylko szkoda tych ludzi, których naprawdę na to nie stać, a nie maja innej opcji:(

    4)Mlodamezatka- witaj z powrotem! Ja widzę, ze tu kilka z nas zrobiło wielki come back😂 mądra cześć mnie powie- No poczekaj do tego poniedziałku, a ta prawdziwa cześć mnie staraczkowa powie Ci- testuj!!😂

    blackdeer lubi tę wiadomość

‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ