X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_ wrote:
    może na razie nie ma takiej potrzeby żeby monitorować, widocznie stwierdził że jak pęcherzyki ruszyły to już będą rosły :)
    A jak na następny cykl dajmy na to coś się przestawi i owulacja będzie szybciej lub coś. Sama nie wiem...ale nie chce by pomyślał że jestem mądrzejsza od niego.

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki a jak długie masz cykle ?
    Ja na monitoring chodze co tydzień..
    Jutr jadę sprawdzić czy pekl pęcherzyk.

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xBUMx wrote:
    Niki a jak długie masz cykle ?
    Ja na monitoring chodze co tydzień..
    Jutr jadę sprawdzić czy pekl pęcherzyk.
    O to chodzi ze od dwóch lat nie miałam miesiączki i zanim zaczęłam clo to nie wiem jakie były cykle bo nie było okresu...w poprzednim cyklu monitorował smycze w 12 i 14dc i były małe pęcherzyki i kazał brać duphaston i ten cykl był stracony no to po duphaston ie miałam okres po 30 dniach. Ale teraz na nowej dawce clo w 14dc był 13mm i oglądaliśmy co dwa dni i dnia 22 był pęcherzyk 21mm i kazał się starać a za dwa dni brać duphaston a w pon na monitoring czy pękło. Był pewny że pęknie... no a jak mam brać duphaston 10 dni to skończę go brać w 34dc i nie wiem co dalej. Także u mnie ciężko z określeniem tych cykli

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki no trochę 10 dni to chyba za długo bo skończysz w 34dc a @ może pojawić się za 10 dni znów to wychodzi , ze cykl bylby około 40dniowy...
    A to po jednym monitoriwaniu cyklu ci to tak kazał brać tego dupka ? Dziwne..

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po dwóch ale po jednym udanym znaczy w sensie ze urósł pęcherzyk i ładne endometrium

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aha nie wiem , jak uwazasz ze dobry lekarz i sieznq no to chyba wie co robi.
    Choc ja na nfz jak chodzilam tez myślałam i ufalam mu bardzo , a taak na prawdę mam straconych 5 cykli.
    Teraz temu jak chodze prwatnie wszystko mówię, pytam się i na prawdę widzę ze nie stoję w miejscu a działamy.
    No to jutroo ty 8 ja mamy wizyte sprawdzajaca czy peklo jajco ;)

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też oczywiście chodzę prywatnie bo dużo czasu straciłam na zwykłych lekarzy na nfz... to oby nam wyszło że pękło i oby coś z tego wyszło. A jutro będę go dręczyc pytaniami czemu bez monitoringu ;) chyba raczej i tak będę chciała mieć i skoro place to powinien się cieszyć że kasa wpadnie. Na tym cyklu na same monitoringiem poszło 250zl...ale wolę mieć pewność

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki a nie mozecie co dwa dni próbowac ? tak zeby nie przegapic owulacji?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki a za ike ci monit liczy jak mogę wiedzieć?

    My tam od 5 dni dzień , w dzień ale nie mam nadzieji na ten cykl , choć bardzo bym chciała...

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    misia_ wrote:
    ja też biorę. mag + B6 , a ile razy dziennie łykasz ?
    Jedna dziennie, tak jak jest w ulotce.

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    BUM witaj :)

    xBUMx lubi tę wiadomość

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xBUMx wrote:
    Niki a za ike ci monit liczy jak mogę wiedzieć?

    My tam od 5 dni dzień , w dzień ale nie mam nadzieji na ten cykl , choć bardzo bym chciała...
    50 zł za wizytę

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Niki a nie mozecie co dwa dni próbowac ? tak zeby nie przegapic owulacji?
    Znaczy przez cały cykl? Tak możemy axdla mojego W to jeszcze lepiej hehe ;) tylko jak mam brać po owu ten duphaston to kurcze jak nagle owu będzie wcześniej a on mi każe brać duphaston ooo 23 dnia cyklu to ja nie wiem bez monitorowania to jakieś dla mnie dziwne

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 20:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki wydaje mi się, że lekarz wie co robi i powinnaś mu zaufać :) :)

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki no a jak wezmiesz go przed owu to może zablokowac wtedy owu ..
    Ja tak miałam z luteina i do owu nie dochodziło.
    Ja tak samo place , ale jak przychodzi do wydania recepty czy cos t jiz liczy 80 zl...

    Verka :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    duphaston nie blokuje owulacji. czytalam opinie kilku dziewczyn i im lekarz powiedzial ze nie blokuje.

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co jak tam siedzę i myślę że on nie zaleca dalej monitoringu to czuję zd mnie olewa a mam już dość lekarzy którzy mi nic nie pomogli...nie chce kolejny raz zmieniać lekarza ten miał być fachowcem...sama nie wiem

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia mi gin mowil , ze luteina tez nie blokuje a potem sie dziwil czemu mi pecherzyki nie pekaja , wiec zdania są na pewno podzielone...

    W tym cyklu na razie jade bez żadnych wspomagaczy jedynie orzeszki i winko na edno :)

    Dziewczyny a wy bierzecie jakieś wspomagacze ?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki69 wrote:
    Wiecie co jak tam siedzę i myślę że on nie zaleca dalej monitoringu to czuję zd mnie olewa a mam już dość lekarzy którzy mi nic nie pomogli...nie chce kolejny raz zmieniać lekarza ten miał być fachowcem...sama nie wiem

    Niki to pogadaj z nim jutro jakk ty to myslisz i w ogóle , powinien ci to wszystko wytłumaczyć jak on to myśli i co ma ns celu ;)

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xBUMx wrote:
    Niki to pogadaj z nim jutro jakk ty to myslisz i w ogóle , powinien ci to wszystko wytłumaczyć jak on to myśli i co ma ns celu ;)
    Chce tak zrobić tylko nie chce by sobie pomyślał że mu nie ufam i w ogóle chce być mądrzejsza ale po prostu zapytam niech mi wytłumaczy i tyle

    3jgx3e3k6oetpx65.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników – objawy PCOS, leczenie podczas starania o dziecko

Zespół Policystycznych Jajników również znane jako PCOS lub Policystyczne Jajniki, to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Jakie są objawy PCOS? Jak wygląda proces diagnozy i leczenia? I najważniejsze jak PCOS wpływa na płodność i starania o dziecko. 

CZYTAJ WIĘCEJ