X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W pierwszej ciazy zrobilam tylko dwa testy, nie robilam bety ;)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tyle lat a dopiero ostatnio robiłam w ogóle jakiś test ; p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa ale z krwi masz pewność 100% a tak jak test nie wychodzi robi się następny i następny a do apteki ciagnie po kolejny a koszt podobny bo u mnie beta to koszt 29zł.

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A skas wiedzialyscie, ze cos z prolaktyna sie dzieje?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verka ja dostałam od gina skierowania na prl i potem co dwa tyg sprawdzane miałam jak to wygląda bralam castangus i bromka i zeszło :) teraz raz na miesiąc sobie sprawdzam i jest oki.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie beta to 24 zł w laboratorium blisko osiedla

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marcia no widzisz a taki test około 11 zł , ale niektórym wychodzą dopiero pozytywy w późniejszej ciąży około 6 tyg.
    Według mnie po co się schizowac i wydawać kase jak mozna troszkę dołożyć i mieć 100% pewnosc wynik w ten sam dzień :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie no na pewno masz rację :D
    ja kupiłam test bo kosztował 8 zł...
    i jeśli wyjdzie negatyw to na pewno już w tym cyklu nie zrobię.. chyba że się@ spóźni
    to wtedy pójdę na betę :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa no życzę Ci by jednak test pokazał drugą kreseczke :)
    Swoją drogą też spać nie umiesz?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 19 czerwca 2016, 23:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    niestety nie, przez studia nie umiem wcześnie iść spać

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Współczuje ...
    Ja uciekam , sspokojnej nocy !

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Milego dnia ☺️

    agusia0104 lubi tę wiadomość

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mamy dziewczynki nowy tydzień ;) ;) Witam nowe koleżanki :) marciaa jakie wieści?? Pamiętaj,że jest poniedziałek i jaki poniedziałek taki tydzień więc wolałybyśmy usłyszeć lepsze :* justi90 Coraz bliżej lipiec :) :) zbliża się wielkimi krokami... !! Równo za tydzień mija rok jak podpisaliśmy z małżonkiem pakt aż do śmierci i za równo mija 7 lat jak jesteśmy razem mhmm :-D już nie mogę się doczekać weekendu bo wyjeżdżamy całą rodzinką świętować grillować i ogniskować, nawet dziadzio jedzie z nami i będzie tort ! :-D A tak nie zanudzając Was i mówiać od rzeczy dzisiaj zrobiłam badania. CHciałam zrobić cały pakiet, bo znalazłyśmy z mamą,że można nawet za 89zł więc pojechałam z rana do laboratorium,ale prywatnego i zaśpiewali mi 160zł, więc podziękowałam i poszłam za róg do NZOZ do przemiłej Pani, ale tam nie było żadnych pakietów...ale jak już chciałam zrobić pakiet to już pomyślałam,że zrobię chociaż te podstawowe no i pobrała mi Pani na prolaktynę tak jak chciałam, ale też LH i FSH. Dzisiaj przed 18 wyniczki, a w środę mam kontrol u ginekolożki. Ciekawe co się dowiem i czy dostanę skierowanie na hsg... Jak będzie chciała dać to chyba poproszę żeby poczekać jeszcze jeden cykl... Tylko czy to coś da? Może lepiej od razu robić?

    Rozgadałam się i nie zapytałam o to co chciałam :-p Czytałam o tych wynikach hormonów, czy jak zrobiłam teraz w 6dc to muszę je powtórzyć poźniej po owulacji? Czy jeśli teraz są ok to później też będą ok przez cały cykl?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 09:01

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

    marciaaa jak wieści?

    agusia0104 mi gin LH i FSH kazał robić w 2-4dc , potem tego już nie robiłam.
    A prolaktyne najlepiej znów robić koło godziny 11 , ponieważ z rana może wyjść podwyższona ja mozna sprawdzac w rożnych dniach cyklu.

    Miłego dnia :)

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xBumx no właśnie co lekarz to inne zdanie... gdzieś czytałam,że do tych badań trzeba się przygotować, nie serduszkować i uwaga : zjeść lekkostrawną kolację! badania na czczo... więc wczoraj o godzinie 15 jedliśmy z małżonkiem bigos, ja z duszą na ramieniu, małżonek się śmiał i pytał czy oby na pewno mi można :-D Badania robiłam na czczo... na 6.30 byłam w kościele na mszy za babunie, a na 7.30 poszłam do labo. Co ma być to będzie okażę się po południu co mi tam wyczytali krwiopijcy.

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 września 2017, 15:51

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia no z prolaktyna to dziwnie jest z marszu tez nie powinnaas oddac krwi na prl tylko w labo odczekac z 15 min i dopiero, nie bzykac sie z M i takie roznosci wlasnie :)

    Verka oby wynik był świetny!
    W którym dniu owu masz?

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cieszę się,że jest takie miejsce,że można porozmawiać o takich sprawach... Nigdy bym nie pomyślała,że jak będziemy chcieli to tyle będziemy musieli czekać. Rodzina się śmieje, moja mama mówi,że przecież jestem młoda(taaa młoda... 26 lat coraz bliżej 30 i ani jednego dzieciątka) i ciągle mi powtarza,żebym wyluzowała,że nie potrzebnie mierze temperaturę i to przez to! Yhym... i że przecież to dopiero 3 raz... No tak niby 3cs, ale ja liczę czas od grudnia, bo tak na prawdę wszystko wtedy się zaczęło... i co najpierw ta radość ogromna, a później wielki płacz i dochodzeniedo siebie po szpitalu czekanie na zagojenie wszystkich ran, a później nowe starania od kwietnia.... czyli dla mnie to tak na prawdę 7 miesięcy prawie i każdy miesiąc się dłuży baaaa czasem dzień się dłuży i nie zrozumie tego nikt oprócz Was...

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia dluzy się dluzy każdy cykl..
    Ja mam jeszcze długie cykle to dopiero wszystko jest do duupy ... Wszyscy ino mówią , ze juz mam jedno dziecko to jest mi inaczej a to nieprawda bo o kazde dziecko czlowiek stara sie tak samo i kocha tak samo i wcale nie jest latwo co miesiąc robić test i zawsze sie rozczarowac ...
    Wspolczuje straty kochana , ja jestem po dwoch ale tak na prawdę ta pierwsza strata była bardzo wczesna , a druga w 8tc.

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam się dziewczyny po weekendzie :D Jeszcze 10 dni do @, oby nie przyszła! :D

    marciaa - Kochana robiłaś test? :*

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ