Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka <3 <3 <3 nie czekamy !!!

    anuschka lubi tę wiadomość

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam owu w okolicach 18dc

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 10:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verka no a u mnie w około 28dc , wiec t9 dopiero późno...

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bum to sie naczekasz :( a przed pierwsza ciaza tez mialas takie dlugie cykle?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verka nie właśnie, wszystko było ok , po porodzie mi się wszystko tak rozchwialo brzydko ...
    To i tak cud, ze przy moim długim cyklu występuje owu , gin był ostatnio w szoku , że tak późno mi pęcherzyki rosną , mam nadzieję , ze dziś go nie będzie :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny, negatyw

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam nadzieje, ze go nie ma i te dlugie cykle nie beda przeszkoda.

    Wstawilam zupke,dzis deszczowo i siedzimy w domu.

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    hej dziewczyny, negatyw
    Przykro mi :( a jest opcja, ze jest za wczesnie?

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    verka, nie wiem.. wątpie
    już czekam żeby szybko przyszła @

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marciaa @ jeszcze nie przyszła to jest nadzieja! ;*

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verka ha też mam taką nadzieję , temp rośnie więc jestem nastawiona pozytywnie :)

    marciaa , moze jednak jakis cien cienia jest? Dopoki @niema dokładnie jest nadzieja !

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia ja też już odliczam dni do lipca. To musi być Nasz miesiąc!
    W lipcu Mój ma urodziny i poznaliśmy się też w lipcu.
    Za tydzień myślę ,że zacznę testować owulację.

    Witam nowe dziewczyny:)

    U mnie też dzisiaj deszczowo, a myślałam ,że się troszkę poopalam.

    Marcia może jest jeszcze nadzieja, będę trzymała kciuki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 czerwca 2016, 14:06

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki jak wizyta ? :)

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xBUMx wrote:
    Niki jak wizyta ? :)
    Dopiero jadę do lekarza za jakąś godzinkę będę wiedziala i napisze :*

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok trzymam kciuki :)

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki powodzenia! :*
    Justi u mnie też dziś deszczowo, ale od środy zapowiadają 30 stopni :D

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 15:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja powoli też się szykuje do wizyty a stres jest wielki.

  • Niki69 Ekspertka
    Postów: 578 99

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane jestem. Owulacja była ale właśnie odebrałam wyniki z laboratorium bo w piątek wyszła za duże tsh i małe ft4 i dziś poszłam poprawić i zrobiłam też prolaktyne i nie ma dobrych wieści w piątek tsh było 5.5 ft4 0.8 a dziś nagle tsh 8 ft4 0.84 a prolaktyna która zawsze miałam w normie teraz ma 35 :0 aż się dziwię że owulacja była...lekarz kazał czekać na efekty a jak nie będzie ciąży to mam nie brać następnie clo tylko dać sobie z miesiąc by zrobić porządek z tarczycą. Wolę chyba aby nic nie wyszło bo boję się że przy takich wynikach tarczycy to niebezpieczne. A na prolaktyne dostałam bromergon

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    3jgx3e3k6oetpx65.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 16:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki dobrze ze owu była !
    Prolaktyne masz minimalnie powyżej ale nie jest ona jakos mega podwyzszona by nie dopuścić do owu.
    Mi przy takiej endo nawet bromka nie chciał dawać bo nie widział potrzeby a gin dawal.
    niestety na tarczycy się nie znam , wiem xe tsh to ja mam 1.6.
    Ja już jade do lekarza ale ja to maam 40 min autobusem.

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 20 czerwca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niki lepiej zrobić porządek z tarczycą. Wysokie tsh może być zagrożeniem dla ciąży. A dostałaś jakie tabletki na obniżenie tego? :)

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
‹‹ 14 15 16 17 18 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Perimenopauza - czym jest, jak na nas wpływa i jak sobie możemy z nią poradzić!

Czym jest perimenopauza i czym różni się od menopauzy? Czy jeśli masz 40 lat to ten temat może dotyczyć również Ciebie? W jaki sposób perimenopauza się zaczyna? Jakie są typowe i nietypowe objawy spadku i burzy hormonów przed menopauzą? Czy można temu zapobiec, jak sobie radzić z objawami i jak dbać o zdrowie, gdy spada estrogen? Wraz z ekspertami stworzyliśmy dla Ciebie artykuł, z którego dowiesz się wszystkiego, czego potrzebujesz o swoim zdrowiu hormonalnym w okresie perimenopauzy.

CZYTAJ WIĘCEJ

10 mitów na temat premenopauzy, które warto wiedzieć mając 40 lat lub więcej

Premenopauza (perimenopauza) to nie tylko wciąż temat tabu, ale również etap życia kobiety, który często owiany jest mitami i nieporozumieniami. W rzeczywistości jest to naturalny okres przejściowy, który poprzedza menopauzę, a jego zrozumienie może zaoszczędzić Ci wiele stresu, lęku i znacząco wpłynąć na jakość życia i zdrowie hormonalne. Wraz z ekspertami zebraliśmy dla Ciebie 10 najpowszechniejszych mitów dotyczących premenopauzy i menopauzy, opierając się na najbardziej wiarygodnych i aktualnych danych naukowych.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ