X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Verka a testu owu wczoraj nie robiłaś? Czasem cieżko strzelić, czasem tempka kłamie wiec ja bym serduszkowała dalej :)

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)

    Kurczę nie było mnie kilka dni, a tu tyle do nadrobienia :) witam nowe dziewczyny!

    Któraś z Was pytała kiedy robic fsh i lh - podobno najlepiej w 3 dc, progesteron 22 dc tyle pamietam na świeżo po swoich ostatnich badaniach. Podzielę sie jeszcze moja wiedza o tsh, ponieważ choruje juz od lat. Udało mi sie pierw zbić do 2,5 ale jak lekarz dowiedział sie, że sie staram o dzidzie to zeszliśmy do 1,0 bo podobno tak jest optymalnie :)

    Poza tym jestem chora, przyjmuje antybiotyk i czuje ze moze byc rożnie przez to z tym cyklem :(

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 17:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania dużo zdrówka! Zazwyczaj kiedy jest dziwny cykl to jest ciąża :) może u Ciebie też tak będzie :* Chciałabym żeby teraz się udało :( nie nakręcam się, ale siedzę cały czas w domu i ciągle myślę: przyjdzie okres za 10dni czy nie..

    MissHania lubi tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 21 czerwca 2016, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Anuschka :) zycze Ci aby sie udało :* to wyczekiwanie zawsze jest najgorsze. Odkąd staramy sie o dziecko miesiąc za miesiącem po prostu szybko lecą, bo jak juz dostaje @ to czekam na owu, jak mam owu to wyczekuje czy przyjdzie @ masakra :p i zanim sie obejrzysz miesiąc minie.

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i stało sie, Dziewczyny czy mierzenie temp moze byc zakłócone przy chorobie? Miałam gorączkę przez dwa dni potem było juz ok, choć zapalenie gardła sie utrzymuje i antybiotyk biorę. Tempka wczoraj 37 dzis juz 36,65. Czy moge miec choć cień nadziei że to nie spada tempka z powodu nadchodzącej @?:(

  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 10:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hania mnie choroba bardzo zaburzyla cykl, ale chora bylam przed owu i owu sie przesunela.

    U mnie juz po owulacji, teraz tylko czekac na Termin @

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak tam u Was dziewczynki humory? Ja wlasnie czekam w kolejce do swojej gin, ale ona zawsze spozniona i zawsze u niej czekam z godzine...ciekawe co mi dzisiaj powie... A tak wogóle wrózyla mi dzisiaj cyganka...wierzycie? Macie jakies doswiadczenia?

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • verka Autorytet
    Postów: 261 181

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia i co Ci wywróżyła? Ja nigdy nie byłam ;)

    Moje dziecie śpi, to mam chwilę dla siebie.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej:)
    MissHania myślę, że możesz mieć nadzieję, że to nie na @ :) spadek może być od brania antybiotyku, bo się trochę organizm osłabia. ja temperatury przy chorobie i antybiotykach w ogóle nie biorę pod uwagę. Sama choroba może zaburzyć cykl, więc tym bardziej temperaturę. Mój cykl już się ciągnie w nieskończoność...a dziś mnie zalewa śluz płodny. Nic nie rozumiem. Może jeszcze tej ovu nie było? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia0104 wrote:
    Jak tam u Was dziewczynki humory? Ja wlasnie czekam w kolejce do swojej gin, ale ona zawsze spozniona i zawsze u niej czekam z godzine...ciekawe co mi dzisiaj powie... A tak wogóle wrózyla mi dzisiaj cyganka...wierzycie? Macie jakies doswiadczenia?
    Ja to omijam cyganki szerokim łukiem. Mojej mamie wróżby się sprawdziły, ja osobiście wolę nie znać przyszłości:)

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby oby Dziewczęta! Obiecałam sobie, że nie bede robic testu przed spodziewana @. To tylko ciagle rozczarowania :(

    Cyganki mnie przerażają :pp cos dobrego chociaz Ci wywróżyła? :)

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się zazwyczaj boję takich ludzi hihi :D :D

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tez sie wystraszylam Bo sama prawde mowila, ale juz nie bede mowic szczegolow, Bo to z dziecinstwa i o mezu i tesciowej :-P powiedziala, ze szczescia nie man w zyciu i niby odwracala to zlo ode mnie...zoBaczymy po tym cyklu :-D a u gin nedza znowu mam torbiel :/ pol roku po operacji i juz znowu, udalo mi sie namowic zeby nie robic hsg i za tydzien ide na usg zeby zobaczyc czy owu byla czy jest...dzisiaj w lewym jajniku pecherzyk 14 mm.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 czerwca 2016, 16:41

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia to trzymam kciuki żebyś na następnej wizycie była po owu :*

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam....pomożecie? ... W pt zauważyłam płodny śluz z odrobina krwi.... Test owulacyjny pokazał dwie mocne kreski w sobotę... Kochałam się w pt i niedzielę... Od pn mam dużo śluzu białego lepkiego.... Czy mogę mieć nadzieję że w dobrym czasie współżylam????

    Małgorzata
  • Polaris Debiutantka
    Postów: 10 6

    Wysłany: 22 czerwca 2016, 17:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia0104 wrote:
    Jak tam u Was dziewczynki humory? Ja wlasnie czekam w kolejce do swojej gin, ale ona zawsze spozniona i zawsze u niej czekam z godzine...ciekawe co mi dzisiaj powie... A tak wogóle wrózyla mi dzisiaj cyganka...wierzycie? Macie jakies doswiadczenia?
    Tez mialam wrozbe ale to nie byla cyganka. Powiedziala ze zajde w koncu w ciążę w najmniej odpowiednim dla mnie momencie, wlasnie zaszlam w ciaze(badania beta potwierdzaja, nie potwierdzone jeszcze u lekarza) w okresie w ktorym najmniej bym się tego spodziewala ale oczywiście bardzo sie cieszę. Mowila tez cos o 2 dzieci, zobaczymy co lekarz powie:) moze blizniaki?! :)

    marzymisie lubi tę wiadomość

    Polaris
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia262626 wrote:
    Witam....pomożecie? ... W pt zauważyłam płodny śluz z odrobina krwi.... Test owulacyjny pokazał dwie mocne kreski w sobotę... Kochałam się w pt i niedzielę... Od pn mam dużo śluzu białego lepkiego.... Czy mogę mieć nadzieję że w dobrym czasie współżylam????

    trafiliście idealnie :)

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • misia_ Autorytet
    Postów: 651 352

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaris wrote:
    Tez mialam wrozbe ale to nie byla cyganka. Powiedziala ze zajde w koncu w ciążę w najmniej odpowiednim dla mnie momencie, wlasnie zaszlam w ciaze(badania beta potwierdzaja, nie potwierdzone jeszcze u lekarza) w okresie w ktorym najmniej bym się tego spodziewala ale oczywiście bardzo sie cieszę. Mowila tez cos o 2 dzieci, zobaczymy co lekarz powie:) moze blizniaki?! :)

    Daj Ci Boziu :) Fajnie by było dwójka na raz i z głowy :D

    zud3vfxmupr3rb8d.png
  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 18:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Polaris to gratulacje ;-)

    Gosia idealnie! Trzymamy kciukaski!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 czerwca 2016, 18:45

    Gosia262626 lubi tę wiadomość

  • Gosia262626 Koleżanka
    Postów: 142 1

    Wysłany: 23 czerwca 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jeee dziękuję

    Małgorzata
‹‹ 16 17 18 19 20 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w drugą ciążę" - czym jest niepłodność wtórna?

Gdy wspomnienia z porodu zaczną blednąć, a pierworodny synek lub córeczka wyrosną z etapu pieluch i kaszek, pojawienie się myśli o dalszym powiększeniu rodziny najprawdopodobniej będzie tylko kwestią czasu. Niestety, nie każdej kobiecie udaje się zajść w ciążę po raz drugi. Dlaczego tak się dzieje? Czym jest niepłodność wtórna i jak sobie z nią radzić? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ