X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Mamable Przyjaciółka
    Postów: 91 32

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 08:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia, nie chcę Ci wmawiać ciąży, chyba nie ma nic gorszego niż nakręcanie się :) Ale ja mam złe doświadczenia z testami z allegro (owulacyjnymi). Testowałam od 11 dc, miałam już śluz płodny, ale uwierzyłam w ich negatywne wyniki. Jakie było moje zdziwienie, kiedy @ przyszła prawie tydzień wcześniej. Akurat wtedy zdarzył mi się cykl 27-dniowy i najzwyczajniej się spóźniliśmy. Dlatego ogólnie już nie robię testów, a staramy się, żeby serducha były od 11,12 dc.

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 08:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nie wytrzymam tej niepewności więc po pracy pędzę na krew :) Trzymajcie kciuki żebym dzisiaj już nie płakała ;) mam w sklepie taki piękny torcik :p ale chyba się nie skuszę, bo nawet jak beta wyjdzie to nic pewnego jeszcze... Wole nie zapeszać...

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Augusia trzymam kciuki! Może jeszcze za wcześnie było na test?

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś temperatura spadła i rano zauważyłam brązowy śluz więc @ się rozkręca, ale byłam na to przygotowana w tym cyklu więc luz:) teraz czas zacząć następny.

    justi
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia mocne kciuki za betę :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, szkoda, ale ważne że jesteś pozytywnie nastawiona.
    Ja to nie wiem kiedy łaskawa @ raczy mnie teraz nawiedzić. Przez te infekcje wszystko się poprzewracało do góry nogami i nic nie wiem. Mierzenie temperatury i obserwowanie śluzu nic nie da przez te antybiotyki. Będę musiała pójść do gina po coś na wywołanie, jak długo jeszcze nie przyjdzie.

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczynki :) własnie pojawił się śluz...mętny nie biały tylko kremowy? Żołty? I ciagnacy sie konsystencji galaretkowatej... Hmm?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2016, 10:54

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia tez mam problem z nadmiernym owlosieniem na twarzy, do tego pod pepkiem linia, i na brodawkach ;/ testosteron mam w normie oraz DHEAS tez w normie. myslisz ze to przez prolaktyne moze byc?

    Agusia a ktory masz dzien cyklu? nieraz testy wychodza pozno.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 tez mam na brodawkach i pod pępkiem, ale na twarzy najbardziej dokucza ;/ Właśnie prolaktyna może być przyczyną. Trochę o tym poczytałam. Powiem, że mnie to trochę pocieszyło, bo miałam podejrzenie pcos. Z dwojga złego jednak wolę tą prolaktynę. Ja przy normie do 29 miałam 65 :/ To było rok temu. Po bromocornie spadła do 8 po miesiącu, a jak przestałam brać to poszło do 55. Muszę się niedługo wybrać skontrolować. DHEAS jeszcze nie badałam.

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mi najbardziej przeszkadza owłosienie na rękach. Oby to było od prolaktyny. A od czego jeszcze może być?
    jakie hormony powinnam jeszcze zbadać?

    justi
  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 14:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gosia89 dzisiaj 27dc już okres powinnam mieć jego ani śladu...i jeszcze nigdy w życiu nie miałam takiego bólu miednicy na okres :( ale pozostaje mi tylko na niego czekać bo beta <0,1... chciałaby dostać tel z labo,że pomylili probówki albo coś ;(

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2016, 14:44

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 15:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    agusia:( bardzo mi przykro:(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    Mi najbardziej przeszkadza owłosienie na rękach. Oby to było od prolaktyny. A od czego jeszcze może być?
    jakie hormony powinnam jeszcze zbadać?

    na rekach tez mam ale to mi az tak nie przeszkadza, gorzej jest na twarzy. oby to od prolaktyny wlasnie ;) niewiem od czego inego.

    Agusia przykro mi ale nie zalamuj sie, proszę Cię.

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 17:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciężko się nie załamywać jak się tak pragnie :( aż zaniedbałam męża... nie zrobiłam obiadu przyleciał z pracy bo musiałam mu pokazać mapkę i usytuowanie naszego przyszłego domu i tylko jabłko chwycił i poleciał jeszcze robotać... teraz mam wyrzuty sumienia i myślę co by tu na szybko z piersi wyczarować,żeby miał jak wróci za jakiś czas :(

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i dałyście mi do myślenia z tą prolaktyną, bo ręce depiluje, na nogach jak ogole a nie wyrwe to na 2 dzień już widać co nie co, wąsik musze depilować bo nie lubię na niego patrzeć w lustrze... nawet na palcach mam włoski które czasem gole... idę na badania! 22 czerwca mam wizytę u ginki to może akurat wyjdzie,że będę potrzebowała recepty...Tylko doradźcie na prawdę nie ma znaczenia kiedy ją zrobie? Jak nie dostałam jeszcze @ to moge jutro z rana?to na czczo?jak to się bada...



    Doczytałam :)
    "Na badanie należy zgłosić się wyspanym, na czczo, najlepiej między godziną 8. a 12. (w innych godzinach wyniki mogą nie być miarodajne, bo poziom prolaktyny zmienia się w ciągu doby). W dniu poprzedzającym analizę niedozwolony jest zbyt duży wysiłek (także ćwiczenia), nie wolno jeść obfitej kolacji ani współżyć. "
    To może zaraz będę ścielić łożko na wszelki wypadek gdybym spać nie mogła :-D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 czerwca 2016, 18:02

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 17:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia, Jutro bym Ci odradzała iść, ze względu na dzisiejszy stres. Będziesz miała zawyżony wynik. Zrób po okresie, na spokojnie. Nie musisz być na czczo :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wszędzie inne zalecenia, ale lepiej iść na czczo jak się nie jest pewnym. No i najważniejsze to spokój :)

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz to i ja się zmartwilam ta prolaktyna.

    Ogólnie jakieś mam zmartwienia co do zdrowia.
    Ponad 2 lata bez zabezpieczenia (unikanie dni plodnych) i bez wpadki.
    Dzisiaj jestem na 8 dni przed @ a od 2 dni mam jakieś bóle jakby okresowe.
    Ehh :(

  • agusia0104 Koleżanka
    Postów: 77 15

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 18:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia masz 100% racji, a ja dzisiaj nie myślę racjonalnie...pół dnia przepłakałam a jutro pojdę się badać :-| a ja już chałkę wcisnęłam żeby nic więcej później nie jeść :-P

    Luty 2017-laparosopia/usunięta torbiel endometrialna...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 czerwca 2016, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agusia kochana, jak masz wizytę u gina 22 czerwca to spokojnie zdążysz jeszcze się przebadać i jak będzie trzeba to dostaniesz receptę. A teraz musisz się trochę zrelaksować:) co tam upichciłaś dla męża z tej piersi?:)

1 2 3 4 5 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - objawy, rodzaje i najczęstsze przyczyny poronienia

Poronienie to przedwczesne zakończenie ciąży, która trwała krócej niż 22 tygodnie. Poronieniem samoistnym kończy się około 10-15% ciąż, przy czym około połowa kończy się jeszcze przed implantacją zarodka w macicy, czyli przed 8 tygodniem. Dowiedz się jakie są przyczyny poronienia, objawy i diagnostyka. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ