X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To kto nas dzisiaj zaskoczy 2 krechami?:)

    M&Ms lubi tę wiadomość

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    Widzisz anuschka tak się składa, że ja też mam psa ;) serio! :)

    no według tego co pokazuje ovufriend to termin porodu wypadnie 17 marca :)

    a Ty anuschka na kiedy masz termin?

    Według belly na 8 marca :D Tż ma urodziny 5.03 <3 Zobaczymy co gin jutro powie. Mam stres ogromny...

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 7 lipca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jeszcze nie testuję mam 10dpo dopiero i temperatura spadła więc nie wiem jak to będzie.

    M&Ms super beta!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 08:55

    justi
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi, wybacz bo być może sie powtarzam a nie chce mi sie szukać w wątku ale widzę że bierzesz bromergon.
    Jaką miałaś prolaktyne i jaką dawkę dostałaś?

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 lipca 2016, 09:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justi ja dziś 9dpo :)

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    za pierwszym razem jak zrobiłam w 22dc to miała 51.9 ,a potem poszłam drugi raz sprawdzić jakoś na początku cyklu i wtedy bardziej się wyciszyłam, bo boje się panicznie pobierania krwi i prolaktyna wyszła 33 .Lekarka przepisała mi pól tabletki bromocorn , czyli to samo co bromergon .Biorę od połowy zeszłego cyklu i teraz ten cykl od początku.
    Miałam iść zbadać polaktyne i od razu progesteron w 7dpo ,ale jakoś zapomniałam .

    justi
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie ja miałam prolaktynę 1200 przy normach do 600. Gin-endo przepisał mi bromergon pół tabletki rano i pół wieczorem. Wydaje mi się że też przez to nie miałam takich skutków ubocznych, bo dawka była podzielona. A ty jaką masz prolaktynę?? :)

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Norma w moim lab to: 4,79-23,30

    Teraz w czerwcu badałam to wyszło 21.72 a po obciążeniu 430.

    W maju badałam było:
    19.75 -pierwsza faza cyklu
    45.84 -druga faza cyklu

    Żaden ginekolog nie widział w tym problemu. Endokrynolog zalecił pół tabletki co drugi dzień.
    Co myślicie o tym? Nie wiem czy to nie za mała dawka.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 lipca 2016, 11:24

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anuschka, długo zbijalas prolaktyne zanim zaszłaś?

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 7 lipca 2016, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    myślę ,że to dobra dawka , bo masz w sumie mieszczącą się w normie ,ale jak dla staraczki lekko podwyższoną więc pól tabletki co drugi dzień jest chyba ok:)

    justi
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 lipca 2016, 12:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hallo! Staraczki już zafasolkowane proszę tu opisywać swoje samopoczucie, dolegliwości? Zaobserwowany rodzaj śluzu itd.
    Jesteście naszą kopalnią wiedzy teraz :):)

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    Według belly na 8 marca :D Tż ma urodziny 5.03 <3 Zobaczymy co gin jutro powie. Mam stres ogromny...

    Anuschka, to będzie twoja pierwsza wizyta po testowaniu? Bo zastanawiam się na kiedy powinnam się umówić do lekarza.

    f2w343r82gqzimgw.png
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Hallo! Staraczki już zafasolkowane proszę tu opisywać swoje samopoczucie, dolegliwości? Zaobserwowany rodzaj śluzu itd.
    Jesteście naszą kopalnią wiedzy teraz :):)

    Jeśli chodzi o moje dolegliwości to od czasu owulacji miałam jakieś takie ciągnięcie w podbrzuszu, troche jak łagodne bóle miesiączkowe... No i spanie - ciągle mi się chciało spać, choć normalnie nie śpię w dzień. Aaa i jeszcze zgaga. Generalnie, coś w tym jest, że kobieca intuicja pięknie podpowiada (wcześniej nigdy tak nie miałam, tylko sobie wmawiałam)...

    a jeśli chodzi o śluz to od czasu owulacji praktycznie zniknął, pojawiało się go malutko i jak już to wodnisty. Teraz się rozkręca i jest go więcej chyba dlatego że to czas spodziewanej miesiączki...

    f2w343r82gqzimgw.png
  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms tak będzie to pierwsza, ale tylko dlatego że często boli mnie brzuch i lepiej mi się dogadać po polsku niż po niemiecku :D Za tydzień mam już wizytę u siebie. Chce tutaj ginekologa prosić o luteine żeby w razie w mieć.

    Marzymisie bromergon brałam od 7dnia cyklu i w tym samym zaszłam :))

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki eMenemsik ;)
    Nigdy w życiu nie mialam zgagi. Nawet nie wiem jak to jest ;)

    Powiem Wam jaki łoś ze mnie...
    Zawsze przed snem biore tabletki. Mam naszykowane na szafce nocnej i małą butelke wody do popicia.

    Przysnęłam w salonie na kanapie. Wstałam, idę zamroczona do sypialni uważając żeby się za bardzo nie poobijać o ściany. Oczy prawie że zamknięte, włosy jakby piorun strzelił bo mi oczy zasłaniały nawet, a nie miałam siły machnąć i odgarnąć co by lepiej widzieć.
    Siadam na łóżku, biorę butelke z wodą i wylewam sobie na rękę zamiast tabletek i chce łykać . Ależ byłam zła. Teraz staram się iść od razu do sypialni jak tylko poczuje że powieki stają się cięższe.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 7 lipca 2016, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    Marzymisie bromergon brałam od 7dnia cyklu i w tym samym zaszłam :))
    O kurcze, to faktycznie szybko ;)

  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej.

    Ja właśnie dzisiaj po wizycie u ginekologa, wszystko jest w porządku mam zdjęcie fasolki:-) . Czuje się w sumie dobrze, oprócz, zmęczenia. Co do śluzu to tak z początku był kremowy, a teraz jest go bardzo mało. No i takie pobolewanie w podbrzuszu, ale nie zbyt często :-)

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    supeeerrr! ciesze się bardzo ,ze wszystko jest ok:)

    m@rtynka lubi tę wiadomość

    justi
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gosia89 wrote:
    Jeśli jesteś nowa na forum ten wątek pasuje do Ciebie. A może nie jesteś nowa ale na żadnym wątku nie mogłaś się odnaleźć? zapraszam, poznajmy się ;)


    a gdzie jest Nasza założycielka wątku?Gosia gdzie się podziewasz, co u Ciebie?

    justi
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 7 lipca 2016, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przed poprzednią ciążą bromergon brałam prawie pół roku zanim zaszła w ciążę i to po 2 tab.

‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ