X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O kurczę, właśnie zobaczyłam na moim suwaczku, że to jeszcze tylko 50 dni, szok! :D

  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    a jaki miałaś wynik prolaktyny?

    Jakoś umknął mi Twój post. Normę miałam dwukrotnie przekroczoną, początkowo brałam 1 tabletkę, ale leczenie nie dawało rezultatów więc dostałam skierowanie do endokrynologa (bo gin nie może przepisać więcej niż 1tab.). Biorąc taką dawkę dopiero po kilku miesiącach coś drgnęło.

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    O kurczę, właśnie zobaczyłam na moim suwaczku, że to jeszcze tylko 50 dni, szok! :D


    już coraz bliżej! fajnie też bym chciała...a ja nawet jeszcze terminu ślubu nie mam ustalonego:(
    Masz juz wszystko przygotowane? sukienka, kolor przewodni wesela , kwiaty itp?

    justi
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 8 lipca 2016, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava wrote:
    Jakoś umknął mi Twój post. Normę miałam dwukrotnie przekroczoną, początkowo brałam 1 tabletkę, ale leczenie nie dawało rezultatów więc dostałam skierowanie do endokrynologa (bo gin nie może przepisać więcej niż 1tab.). Biorąc taką dawkę dopiero po kilku miesiącach coś drgnęło.

    yhm, to ciężko Ci się zbijała...ja dopiero mam sprawdzić czy coś spadła

    justi
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak ja nienawidzę tego czekania po owulacji.
    Nie mam żadnych objawów. Był jeden dzień gdy czułam się tak zmęczona i senna że ledwo mnie nogi nosiły. Minęło. ..
    Ani moje groszki mnie nie bolą, nie mam zawrotów żadnych...nawet nie jestem w swojej comiesięcznej urojonej ciazy bo niczego się nie dopatrzyłam u siebie ;) wrrr
    Jak u Was Dziewczyny?

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie 3 dc dopiero a juz bym chciała być na twoim etapie;)u kobiet powinno byc tak- dzien po seksie pojawia się plamka na brzuszku znaczy ciaza i juz a nie czekanie testy takie testy owakie, bety i inne czary;)

    marzymisie lubi tę wiadomość

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 lipca 2016, 18:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    u mnie 3 dc dopiero a juz bym chciała być na twoim etapie;)u kobiet powinno byc tak- dzien po seksie pojawia się plamka na brzuszku znaczy ciaza i juz a nie czekanie testy takie testy owakie, bety i inne czary;)

    A jak Ty będziesz na moim etapie to ja będę Tobie zazdrościć pewnie :)
    Te kobiety....

    Demsik lubi tę wiadomość

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 8 lipca 2016, 19:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam pytanie do Dziewczyn, które zażywały bromergon.
    Czy zauważyłyście, żeby przy kuracji nim, temperatura się Wam podniosła? Czy on ma jakiś wpływ na to? Pytam, bo dzisiaj miałam dość wysoką temperaturę jak na mnie i aż się zdziwiłam, pomyślałam,że może to wpływ bromergonu.
    Szukałam w necie ale nie widzę tego typu informacji/powiązania.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 8 lipca 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    O kurczę, właśnie zobaczyłam na moim suwaczku, że to jeszcze tylko 50 dni, szok! :D

    zazdroszczę, że to jeszcze przed Tobą :-)

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 8 lipca 2016, 23:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Dziewczyny za odpowiedz troche mnie uspokoilyscie ;-)

    Marzymisie- chyba nie ma wpływu, ja nie zauważyłam żadnego wpływu u siebi mimo, że teraz mam niska dawke, ale kiedyś miałam wyższa i tez nie zauważyłam nic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 00:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    justi90 wrote:
    już coraz bliżej! fajnie też bym chciała...a ja nawet jeszcze terminu ślubu nie mam ustalonego:(
    Masz juz wszystko przygotowane? sukienka, kolor przewodni wesela , kwiaty itp?
    Dużo rzeczy jest jeszcze do zrobienia, ale główne sprawy już przygotowane. Sukienka się szyje, kolor przewodni biel i zieleń, kwiaty słoneczniki <3 :)
    Szybko leci ten czas, a dopiero co był kwiecień 2015 i jeszcze tyyyyle czasu:) Ustalajcie datę i do dzieła :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 lipca 2016, 00:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marciaa wrote:
    zazdroszczę, że to jeszcze przed Tobą :-)
    Na razie czuję coraz większy stres, oby wszystko się udało :)

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 9 lipca 2016, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Biała Azlia wrote:
    Dużo rzeczy jest jeszcze do zrobienia, ale główne sprawy już przygotowane. Sukienka się szyje, kolor przewodni biel i zieleń, kwiaty słoneczniki <3 :)
    Szybko leci ten czas, a dopiero co był kwiecień 2015 i jeszcze tyyyyle czasu:) Ustalajcie datę i do dzieła :)

    Ładne kolory i te słoneczniki...tak nietypowo.

    A my właśnie wróciliśmy z grilla,ja oczywiście bez % a mój już chrapie haha

    justi
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 9 lipca 2016, 03:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam test i ...nic. Coś czuję, że z tego wszystkiego tylko tyle wyjdzie :(

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 9 lipca 2016, 08:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a który masz dc?

    justi
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 9 lipca 2016, 08:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, może za wcześnie? A mierzysz temperaturę? Jaką masz?

  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 9 lipca 2016, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To 33 dzień cyklu, zazwyczaj mam 26 dniowe. Dzisiejsza temp. 36,8
    Kochane ja już czuję uderzenia gorąca - klimakterium jak nic. Ja taka młoda jestem a tu takie rzeczy ;D
    W sumie doszłam do wniosku, że jak się @ pojawi to zacznę brać clostilbegyt, a co mi tam. Uda się to się uda nie to życie. Jednak z racji tego co się dzieje na inseminacje nie będę się decydować - lepiej kasę przeznaczyć na wypoczynek,bo stresu trochę mieliśmy ostatnio.

    Marzymisie jeśli chodzi o bromergon i temperaturę to nie pomogę, bo biorąc nie mierzyłam.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 09:06

  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 9 lipca 2016, 09:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    temp masz ładną i sporo Ci się spóźnia @ hmmm nie wiem dlaczego nie ma 2 kresek:(

    Ja też czasami mam uderzenia gorąca , a wczoraj to mi było tak niedobrze i zrobiło mi się czarno przed oczami w kuchni ,ale to pewnie przez bromka. Zapomniałam go wziąć na noc to wzięłam rano i pojawiły się chyba skutki uboczne.

    justi
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 9 lipca 2016, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, czy powtarzałaś AMH? Ja czytałam i słyszałam że o dziwo ten wynik nie jest wyrokiem i poziom rezerwy się zmienia. To nie do końca miarodajne. Dziewczynom wychodził niski a za jakoś czas robiły i wynik był o wiele lepszy.
    Uderzenia gorąca to i ja mam.
    Suplementujesz coś?
    Poczytaj o inofemie i metforminie, o witaminach które wspomagają płodność.
    Chciałabym Ci jakiś pomóc kurcze.
    Miałaś monitoring? Rosną? Pękają?
    Ściskam mocno

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 lipca 2016, 09:07

‹‹ 36 37 38 39 40 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych - jak zrobić to bezpiecznie?

Wiele kobiet uważa, że odstawienie tabletek antykoncepcyjnych, plastrów, czy innych środków hormonalnych to bardzo prosta sprawa - wystarczy przestać zażywać. Tymczasem warto znać kilka zasad, które sprawią, że odstawienie antykoncepcji będzie bezpieczne, łagodne dla organizmu i pozwoli jak najbardziej zminimalizować ryzyko wystąpienia skutków ubocznych. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

11 największych mitów dotyczących starania o dziecko, w które być może jeszcze wierzysz

Niektóre nieprawdziwe stwierdzenia przekazywane są z ust do ust tak długo, że bez zastanowienia w nie wierzymy. Przeczytaj jakie są największe mity na temat starania o dziecko i upewnij się, że „nie padłaś ich ofiarą”.

CZYTAJ WIĘCEJ