X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • justi90 Przyjaciółka
    Postów: 175 22

    Wysłany: 12 lipca 2016, 08:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maluję @ właśnie przyszła nad ranem i zaczyna boleć brzuch ehhh:'(

    justi
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 lipca 2016, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie te malpiszony są niesforne. Robią co chcą. Miała na moją poczekać ;)

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, dołączę sobie do was bo widzę, ze wątek nie ma 2tys stron i nie tak dawno był założony :)
    ja staram się w zasadzie 1 cykl wcześnie było na zasadzie jak się trafi to będzie :) ale jakoś tak mam dziwnie złe myśli. Okres strasznie nieregularny od 31-40 dni a kiedyś było jak w zegarku co 28 ;( zrobiłam sobie podstawowe badania, prolaktyna ładna 10,24 przy normie 24,1. TSH mam 2,6 wszędzie pisze że to za wysokie a moja gin to olala zupełnie. mierzę temp i zobaczymy co będzie. Trzymam kciuki za wszystkie :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 lipca 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Gakin ;) dobrze trafiłaś do nas ;)
    Tak to niestety jest. U mnie też poki sie nie staraliśmy było fajnie, jakoś regularnie i książkowo a jak zaczęły się starania to i brak śluzu płodnego i opóźnienia dziwne.
    W którym dniu cyklu jesteś? Suplementujesz coś?

  • Zosia32 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki melduję się :-)

    Dwa dni temu ból prawego jajnika i pozytywny test owu i wczoraj chyba tak mi sie wydaje jajeczko pękło ,bo bólu już nie ma .Wczoraj i przedwczoraj przytulanko i zobaczymy co to będzie :-) Chcę wierzyć w te ziółka ojca Sroki ,że tym razem się uda...Nie będę się nakręcać teraz cały cykl czy zaskoczyło,nie będę robić tydzień przed @@@ testów i szukać objawów ,bo rozczarowania są najgorsze .Co ma być to będzie ,zresztą czeka nas chyba wyprowadzka do innego miasta i zmana pracy ,więc będzie teraz zapracowany czas ...
    Gagnin witaj :-) ja miałam lekko podwyższone TSH coś jak Twoje i biorę euthyrox 25,ponoć jak się stara o maluszka musi być mniejsze .

    m@rtynka lubi tę wiadomość

    Trzeba wierzyć ....
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zosia, trzymam kciuki :)
    Długo zioła pijesz?

  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisię owszem sporo,ale najgorzej, że nie ciążowo. 4-tego byłem na monitorowaniu i ponoć pęcherzyk wzrastał, a teraz ani @ani fasolki - hmm dziwne. Nie wiem co i tym myśleć.

    Takim witam. Te nasze organizmy płatsją figle niestety. Kobieta skomplikowana jest to nie ma co się dziwić.

  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    Cześć Gakin ;) dobrze trafiłaś do nas ;)
    Tak to niestety jest. U mnie też poki sie nie staraliśmy było fajnie, jakoś regularnie i książkowo a jak zaczęły się starania to i brak śluzu płodnego i opóźnienia dziwne.
    W którym dniu cyklu jesteś? Suplementujesz coś?

    Mam dokładnie to samo :)

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi się rozregulowało już ponad rok temu ale to głównie przez stres, kredyty itp. ja jestem teraz 16dc, biorę tylko folik.
    co do tsh - wszyscy mówią że za wysokie na ciąże a moja gin że w normie. Ale idę do endokrynologa poproszę o tabletki na to tsh.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 12 lipca 2016, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marcia no wykres dziwny ale niech zakonczy sie zielona kropeczka :-)
    Witam nowe dziewczyny im nas wiecej tym weselej i wiecej wsparcia :-) :-) :-)
    Justi jechalas terenowka to trzeba bylo za wczasu wyrzucic malpiszona wtedy by nie przylazla,za daleko by jej bylo :-)
    Ja lece zaprawiac ogory :-) :-) :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik, nie rób tu ochoty na ogóry bo niestety nie mam w zasięgu ręki ;)

    Takie mam dziś pragnienie Dziewczyny, że tylko pije i pije. Dwa łyki kawy tylko bo jednak chyba nie miałam na nią ochoty i reszte wylalam żeby się nie zmuszać (czasem tak mam) a wody wytrąbilam juz butelkę i nadal czuję sie spragniona

  • Zosia32 Znajoma
    Postów: 19 2

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie- ziółka piję drugi cykl,do tego ten castagnus od tego cyklu i wiesiołek ,właśnie przestałam bo tylko do owu sie bierze a w ogóle to mam wrażenie,że strasznie sucha jestem hmmm a miało być na odwrót :-( czy to może być wina wiesiołka ? chyba zacznę pic siemię lniane ,czytałam,że na śluzik jest dobry :-)

    Dziewczyny nie wiem jak Wy ,ale u nas wkradło się to czego nigdy nie chciałam a mianowicie presja,że jest owulacja i musimy to zrobić .Nie pomaga mi to w ogóle i myślę ,że mojemu tym bardziej ...boje się,że jeszcze trochę i stracimy w ogóle ochotę na przytulanie,bo teraz jest tylko bo trzeba a nie bo mi się chce :-(

    Trzeba wierzyć ....
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja długo miałam tak że 'bo trzeba' a nie że mi się chciało ale to była kwestia chronicznego zmęczenia ... ostatnio jest trochę lepiej. Może też jesteś poprostu zmęczona Zosiu? nie tylko staraniami ale tak ogólnie?

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 lipca 2016, 11:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik wrote:
    Marcia no wykres dziwny ale niech zakonczy sie zielona kropeczka :-)
    Witam nowe dziewczyny im nas wiecej tym weselej i wiecej wsparcia :-) :-) :-)
    Justi jechalas terenowka to trzeba bylo za wczasu wyrzucic malpiszona wtedy by nie przylazla,za daleko by jej bylo :-)
    Ja lece zaprawiac ogory :-) :-) :-)


    No zobaczymy co to dziwactwo przyniesie

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 12 lipca 2016, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny a powiedzcie mi o co chodzi z tymi kropeczkami na wykresach? raz są pełne niebieskie raz białe w środku. pewnie czegoś nie doczytałam :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisię pij pij bo strasznie gorąco i trzeba pić

    Zosia też tak miałam, teraz jest lepiej -na to swoje powody.
    Gakin wrote:
    Dziewczyny a powiedzcie mi o co chodzi z tymi kropeczkami na wykresach? raz są pełne niebieskie raz białe w środku. pewnie czegoś nie doczytałam :)

    Podpisał się pod pytanie

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pusta w środku to temperatura ignorowana bodajże

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 12 lipca 2016, 16:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to by sie moglo zgadzac Bo zmierzona duzo poxniej niz zwykle Ta z pusta kropa

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 12 lipca 2016, 18:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pelne kropki to temp zmierzone o tym samym czasie a puste to wczesiej lub pozniej niz zawsze

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 12 lipca 2016, 22:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisie ja nie chcę nic mówić ale te ogóry, pragnienie i odstawiona kawa dają do myślenia ;) kiedy testujesz?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 lipca 2016, 22:45

    f2w343r82gqzimgw.png
‹‹ 40 41 42 43 44 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ