X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 12 lipca 2016, 22:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    He he no wlasnie:-) m&ms ma racje :-)
    Kto chce ogora wlatywac :-) poczestuje a jauz z wiruskami tym bardziej :-) :-) :-)
    Gakin ciafle trzeba sie uczyc siebie i prodilu jakie ovu wykresla, ach te baby :-) :-) :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marciaa Autorytet
    Postów: 4265 1266

    Wysłany: 12 lipca 2016, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to jak ja dzisiaj jem wszystko co popadnie :D
    mam ssaka jakbym tydzień nie jadła
    do tego wafelka przegryzałam makaronem i barszczem ukraińskim
    gdybym była tuż przed @ to bym myślała że to fasola ; p

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 12 lipca 2016, 23:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siebie i profilu mialo byc.pisze z tel i literowki sie wkradaja :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 07:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spokojnie Dziewczynki. Ja już tak mam zazwyczaj przed @, że mogłabym zjeść coś słodkiego, zagryźć czymś kwaśnym i poprawić słonym.
    Może teraz mam takie smaki bo ja od kilku miesięcy naprawdę wszystkiego sobie odmawiam. Zero słodyczy, ziemniaków, białego pieczywa i innych rzeczy które lubię. Stąd pewnie ten szał i wzmożony smaczek na wszystko co niezdrowe.

    Wodę pije codziennie i niemałe ilości ale wczoraj faktycznie moje pragnienie było ogromne.

    U mnie wczoraj był już spadek temperatury. Z 37 spadła do 36.87 a już dzisiaj praktycznie do temperatury podstawowej. Przewidywany termin @ według OF to właśnie dziś więc w każdej chwili mogę dostać.
    Dziś jest 15dpo. Juz wczoraj poleciałam do apteki i kupiłam wiesiołka bo miałam tylko jeden listek a wiadomo, że przy dawkowaniu 6 dzienie to by starczyło zaledwie na niecałe 3 dni. Także wiesiołek zakupiony, omega3 też ;)
    Przygotowuje się do owocnego testowanka w sierpniu :) bo mam zamiar zaciążyć w tym cyklu ;)
    Powoli zniechęcam się do inofemu bo piję go od kwietnia bodajże.
    Jest jedna rzecz, która cieszy moje oko. Obecny wykres jest najładniejszy jaki dotąd miałam więc może organizm wrócił na właściwe tory? Później Wam wkleje jak chcecie. Tak jak u Demsika. Niby tak ładnie a klops.
    Na szczęście już od paru dni się z tym oswajałam wiec jest w miarę ok ;)
    Czekam na Wasze testowanka teraz.

  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 13 lipca 2016, 07:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marzymisię to oby @ nie przyszła - tak pozytywnie.

    Mi ovu pokazał, że 10-tego miałam owulację (to już 38 dzień cyklu)

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 07:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chava, chyba faktycznie powinnaś iść do lekarza.
    A jaką masz temperaturę ?

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 08:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak z innej beczki.
    Czytałam kiedyś że najwieksza szansa na poczęcie jest niby dwa dni przed owulacją.
    Spojrzałam na moje wykresy, te 3 cykle od kiedy się staramy i myślę że może zły czas na przytulanki wybieramy. Zauważyłam, że zawsze dzień lub dwa dni przed owu a potem już nie. Później zazwyczaj juz w fl gdy teoretycznie jest po ptakach. Może powinniśmy jeszcze próbować w dniu owulacji?
    Tylko, że właśnie ja tak nie umiem bo trzeba bo są płodne. Wrrr!
    Jak to u Was Dziewczyny?

  • anuschka Autorytet
    Postów: 569 753

    Wysłany: 13 lipca 2016, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze wiedziałam kiedy owulacja była bilsko, miałam wielką ochotę na serduszkowanie :D :D

    6 tygodni za mną! Zaczęłam 7 tydzień i w piątek wizyta <3

    marzymisie lubi tę wiadomość

    Aniołek 03.2016 <3
    Dziewczynka 23.02.2017 <3
    Trzecia ciąża - tp. 28 listopad 2018 <3
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 13 lipca 2016, 08:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przy monitoringu owulacji u lekarza wyglądało to tak, że jak pęcherzyki jeszcze były troszkę za małe, to lekarz mówił, żeby się wstrzymać z przytulaniem. Dopiero jak widział, że jutro powinna być owulacja to mówił, żebyśmy już dzisiaj i jutro, pojutrze zaszaleli i przytulanie bez limitu ;)

    f2w343r82gqzimgw.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 08:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    Przy monitoringu owulacji u lekarza wyglądało to tak, że jak pęcherzyki jeszcze były troszkę za małe, to lekarz mówił, żeby się wstrzymać z przytulaniem. Dopiero jak widział, że jutro powinna być owulacja to mówił, żebyśmy już dzisiaj i jutro, pojutrze zaszaleli i przytulanie bez limitu ;)
    Czyli przed owu, w dniu owu i jeszcze na wszelki wypadek dzień po?
    Dziekuje Kochana ;)
    Szkoda, zet OF wyznacza owulke po czasie nie? ;)
    W tym cyklu musze się pilnować. Starać się być zrelaksowaną, wyluzowaną. Pomyślę o tym wszystkim i się zorganizuje żeby nie mieć za dużo stresów i w dni płodne wolny umysł ;)
    Wczoraj już oczywiście nerwówka mi się włączyła przed @, nafukałam na męża i to o taką pierdołę poszło że jak już ochłonęłam to sama zła byłam na siebie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 08:53

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 08:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anuschka wrote:
    Ja zawsze wiedziałam kiedy owulacja była bilsko, miałam wielką ochotę na serduszkowanie :D :D

    6 tygodni za mną! Zaczęłam 7 tydzień i w piątek wizyta <3

    U mnie jest tak, że już po okresie włącza mi się okropna chcica. Wtedy nie mogę się doczekać aż plamienie ustanie. Jak juz nadchodzi owulacja to często czuję się napęczniała do tego stopnia że mówię sama do siebie (tak w myślach), że "tam" już sie nic nie zmieści ;) i nawet nie mam ochoty wtedy. Różnie to u mnie. Zauważyłam, że w dużej mierze zależy to od życia codziennego, czy są stresy, czy raczej zrelaksowana jestem i mam wolny umysł.

    Ale leci nie? 7 tydzień :) to już poważnie brzmi ;) informuj na bieżąco ;)
    A jak się czujesz? W pracy normalnie funkcjonujesz? Senność, zmęczenie, mdłości. ..?

  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 13 lipca 2016, 08:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No właśnie anuschka dobre pytanie. Bo ja się tak zastanawiam, póki co, nie mam żadnych dolegliwości objawowych więc spokojnie sobie w pracy siedzę i wszystko gra. Ale co będzie jak mnie mdłości dopadną...? Łudze się, że może mnie to ominie, ale trudno mi sobie wyobrazić bieganie do toalety w pracy :/ no i co, jeśli dopadną mnie mdłości rano a tu trzeba do pracy jechać?

    f2w343r82gqzimgw.png
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Coś w tym jest, że powinno się przytulać chwilę przed owu.

    U mnie też żadnych objawów :-) Tak się cieszę bo pierwsza ciąża mnie wymęczyła.

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 13 lipca 2016, 10:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziewczyny co sądzicie - moja temp. wyraźnie dziś skoczyła, jajniki czuję od wczoraj bardziej prawy ale zawsze tak jest tylko śluzu płodnego jakby brak. coś tam czasem tylko trochę. Tak się zastanawiam czy w ogóle jest szansa w tym cyklu? Cykle różne zazwyczaj w okolicach 31-35 dni choć był i taki 40 dni. dużo stresu mam teraz więc tak myślę że chyba ten miesiąc na straty pójdzie. mąż tylko się dziwi co ja go tak do łóżka ciągnę ostatnio ;p

    Filipek - 09.03.17 :)
  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 13 lipca 2016, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak moj wykres byl ksiazkowy i klops.czasami widac jak dziewczynom skacze tempka i jest zielony kropek.no coz nam tez sie uda wwkrotce :-)

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Demsik, oby nasze książkowe wykresy były wstępem do udanego cyklu teraz ;)

    Gakin, skok imponujący ;)

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Imponujący ale nie mam z czym porównać bo to pierwszy mój wykres :) na podstawie kalendarza jedynie stwierdzić że od teoretycznej owulacji do @ jest ok 14-15 dni. tzn. od porządnego bólu jajnika do @. Będę obserwować teraz bacznie i zobaczymy co wyjdzie. Mąż się przewróci z niedowierzania jak 3 dzień pod rząd pójdę do łóżka z własnej woli :D
    ale trochę się martwię bo w 10dc usłyszałam na usg od gin że nic się nie dzieje w jajnikach (bolały mnie) a jak próbowałam się dowiedzieć dokładniej czy są pęcherzyki to mnie zbyła. Może było za wcześnie na coś przy moim raczej długim cyklu?

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gakin, mi się wydaje ze niektórzy ginekolodzy niestety nie potrafią dobrze odczytywać i interpretować obrazu usg.
    Ja np u jednego lekarza bach-bach i po usg. Żadnych konkretów, rozmiarów i 150 zł.
    Z kolei u innego lekarza-powoli, rzetelnie, z pokazaniem co i jak, z wymiarami. Były pytania i były odpowiedzi.

    Zależy od lekarza według mnie.

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 13 lipca 2016, 12:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja akurat nie płacę, kobieta się wydawała rzetelna siedziałam u niej tyle czasu co 3 pacjentki w sumie ale jakoś nie potraktowała poważnie tego starania się o dziecko tylko krzyczała że nie ma co się spieszyć że na wszystko jest czas itp. :) szlag by mnie trafił jakbym zapłaciła 150zł za wizytę i nic z tego nie wyniosła :)

    Filipek - 09.03.17 :)
  • M&Ms Ekspertka
    Postów: 121 75

    Wysłany: 13 lipca 2016, 13:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, padam dziś na ryjek... Ledwo na oczy widzę i jeszcze ten deszcz za oknem - nie pomaga...

    a jak u Was?

    f2w343r82gqzimgw.png
‹‹ 41 42 43 44 45 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża po 40 - jak zwiększyć szanse na zajście w ciążę

Czy starania o ciążę po 40 roku życia różnią się? Na co zwrócić uwagę i jak zwiększyć swoje szanse? Przeczytaj 5 sprawdzonych sposobów na zwiększenie szans na zajście w ciążę po 40 roku życia. 

CZYTAJ WIĘCEJ