X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • xalicjax3 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    37 co o tym myślisz ?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 lipca 2016, 18:50

    Chava lubi tę wiadomość

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    M&Ms wrote:
    No właśnie anuschka dobre pytanie. Bo ja się tak zastanawiam, póki co, nie mam żadnych dolegliwości objawowych więc spokojnie sobie w pracy siedzę i wszystko gra. Ale co będzie jak mnie mdłości dopadną...? Łudze się, że może mnie to ominie, ale trudno mi sobie wyobrazić bieganie do toalety w pracy :/ no i co, jeśli dopadną mnie mdłości rano a tu trzeba do pracy jechać?
    L-4 jest rozwiazaniem na czas zlego samopoczucia.ja zreszta od razu szlabym na zwolnienie do konca ciazy.

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki poradźcie. Skok temperatury jak widać na moim wykresie. dwa dni temu robiłam test owu domowe labolatorium kreseczka wyszła w kolorze bliskim tej kontrolnej ciut tylko jasniejsza. teraz jak na niego patrze to tez prawie identyczne. wczoraj nie zrobiłam dzisiaj tak i kreseczka dużo bledsza niż kontrolna. to mogę ten z przedwczoraj uznać za pozytyw może?

    Filipek - 09.03.17 :)
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 13 lipca 2016, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ga-kin

    Ja bym brała ten przedwczorajszy za pozytywny.

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    xalicjax3 wrote:
    37 co o tym myślisz ?
    Ja akurat w 25 dniu cyklu (10dpo)miałam temperaturę 37.12 °C i niestety...
    A jaką masz podstawową tempke? Ile dni po owu?
    Tak jak mówiłam mój wykres w tamtym cyklu był najładniejszy jak dotąd i ciąży z tego niestety nie ma.
    Musisz poczekać jeszcze.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    m@rtynka wrote:
    Ga-kin

    Ja bym brała ten przedwczorajszy za pozytywny.

    Jestem tego samego zdania ;)

  • xalicjax3 Debiutantka
    Postów: 15 1

    Wysłany: 13 lipca 2016, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    8 dni po owulacji a temperaturę mam 36,6 36,4

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odnośnie tych żyłek Dziewczyny. Jak widać mój organizm się zmienia. Nadal są więc w moim przypadku nie jest to wyznacznik ciąży ;) Nic mi to nie przeszkadza ani nie boli. Może taka moja uroda teraz. Na jednej są mniej widoczne a na drugiej tak samo.

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 13 lipca 2016, 21:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hejka ;)

    Kurka zawsze jak nie ma mnie jeden dzień na forum to mam tyle do nadrabiania :D witam nowe staraczki :)

    Przyszłe Mamusie musicie skuteczniej rozsyłać wiruski ciążowe, bo niedługo kolejne testowania :)

    Dzisiaj była dyskusja o dzieciach w mojej pracy. Laski generalnie są na nie, lubią swój święty spokój i beztroskie życie, a dzieci to obowiązek i tłamszenie. Masakra :P

    Słuchajcie a tak z innej beczki... zastanawia mnie kwestia śluzu. Jestem 5 dni po owulacji i w ciągu dnia już od 2 dni zdarza mi się mieć rozciągliwy śluz przeplatany z niepłodnym.To już nie pierwszy taki cykl...czy wiecie czy to są jakieś zaburzenia? Poza tym jestem w tym kiepska, bo jaka jest różnica między śluzem kremowym a lepkim? Albo kremowym a wodnistym? Śluz, który rozciąga się na 2 cm to jaki to?? Jeny sorry za takie obrazowanie, ale ja prócz rozciągliwego to tak naprawdę zawsze mam problem z oceną...

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 13 lipca 2016, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MissHania, ja też często się zastanawiam jak określić swój śluz.
    Po owulacji miałam czasem śluz, który płodny nie był ale się rozciągał. Wtedy brałam go pod lupę wręcz. Przyglądałam się na papierze jakbym chciała go na czynniki pierwsze rozłożyć ;)
    Gdy był taki bardziej ciągnący to zaznaczałam, że lepki no bo przecież się ewidentnie kleił i ciągnął przy tym.
    Jeśli taki białawy ale dosc rzadki, konsystencją przypominający mało zawiesiste kremy czy balsamy to zaznaczałam kremowy natomiast jeśli czułam mokro ale ani nie było to białe i kremowe ani się nie kleiło to zaznaczałam wodnisty.
    Sama nie wiem czy dobrze to interpretuje więc nie sugeruj sie mną. ;)
    Inaczej nie umiem tego scharakteryzować ;)

  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 14 lipca 2016, 05:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry.

    Marzymisię samaa jestem ciekawa co mi lekarz powie. Mapewno będę meldować.

    Co do śluzu to nie pomogę, nie potrafię wytłumaczyć, musiałabym pokazać.

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 14 lipca 2016, 07:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jaką miałaś dzisiaj tempke Chava ?

  • MissHania Koleżanka
    Postów: 122 13

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki Marzymisie dla mnie to czarna magia, ale to co piszesz ma sens :)

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 14 lipca 2016, 10:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cześć :) a ja zgłupiałam kiedy mierzyć temp. Jedną zmieniłam bo się okazało że ten termometr który wpisywałam był skopany :)
    Mąż budzi się przede mną - czy wtedy mam mierzyć?
    Mój budzik dzwoni o 6.20 dziś obudziłam się wcześniej zmierzyłam temp. było 36,6. Po 15 minutach leżenia było 36,51 i którą tu wpisywać? A może powinnam mierzyć jak mąż wstaje razem z kurami? Tylko wtedy to lekko nieprzytomna jestem. W ogóle dziwny ten cykl jak go już tak obserwuje. Śluz rozciągliwy to ja mam na papierze toaletowym tylko i wyłącznie jak go zacznę badać ;p
    Miał być złoty strzał w tym miesiącu a coś mi się wydaje że nawet owulacji nie będzie/było.

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 14 lipca 2016, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kinga, nie pomogę Ci bo nie wiem.
    Ja ostatnio też budzę sie wczesniej ale zamykam oczy i próbuje spać dalej i dopiero jak zadzwoni budzik to biorę termometr.
    Sama nie wiem czy dobrze robię

  • Gakin Autorytet
    Postów: 643 397

    Wysłany: 14 lipca 2016, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dochodze do wniosku ze tego to nawet najstarsi gorale nie wiedza

    Filipek - 09.03.17 :)
  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 14 lipca 2016, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, zastanawiam się nad zakupem monitora owulacji. Używa któraś?

  • marzymisie Autorytet
    Postów: 646 104

    Wysłany: 14 lipca 2016, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kupowałam testy owulacyjne zawsze na allegro, bodajże 50 sztuk plus 5 ciążowych ale wtedy trzeba naprawdę uważać z piciem czegokolwiek a dla mnie to bardzo uciążliwe.
    Wypijam 1-2 butelki wody dziennie a zanim zrobię taki test to musze parę godzin chodzić spragniona :(
    Dopiero co czekałam na @ a dziś tak myślę że jutro juz 3dc, jak ten czas szybko leci. Gorzej po owu, to odliczanie :)

  • Demsik Autorytet
    Postów: 1490 1680

    Wysłany: 14 lipca 2016, 17:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja mam tez ostatnio klopoty ze spaniem wierce się przebudzam. mierze jak sie ostatecznie budze i sama nie wiem czy nie lepiej nie nastawic zegarka na 4 rano i dalej spac...
    marzymisie dobrze zobrazowałaś ten śluz - na pewno mi to pomoże w interpretacji bo też czasami mam zawahania...

    Demsik
    f2w3rjjg7nnlno08.png
    synek 6-lat- 07.03.2010- 21.10- 3320g,54cm
    hormony ok
    hsg- prawa strona niedrożna,badanie nasienia- ok
    staraliśmy się 6 lat i się udało;
  • Chava Przyjaciółka
    Postów: 73 27

    Wysłany: 14 lipca 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marzymisie wrote:
    A jaką miałaś dzisiaj tempke Chava ?

    Dziś temp. nie było, nie zmierzyła.
    Jeśli chodzi o monitorowanie owulacji to nie pomogę, nigdy owulacji nie monitorowałam.

    Ja staram się mierzyć temp. zawsze i tak dalej porze czyli i tej i której wstaje rano do pracy. Kiedy mam nockę to też, chyba że nie mam możliwości w pracy to wówczas po powrocie, oczywiście po oodpoczynku. Wywczas jednak ta temp. jest niewiarygodna. Dziś zapomniałam całkowicie i w pracy i po powrocie.

    Dziś odczuwałam lekkie mdłości,

‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsze objawy ciąży - po czym poznać, że możesz być w ciąży

Starając się zajść w ciążę, często nie potrafimy przestać interpretować każdego, nawet najmniejszego ukłucia w jajniku i nie traktować go jako potencjalnego objawu ciąży. Które z objawów mogą faktycznie coś znaczyć i z czym możemy je pomylić? Które z objawów ciążowych na wczesnym etapie ciąży są po prostu rzadko spotykane? Zapoznaj się z listą pierwszych objawów ciążowych!

CZYTAJ WIĘCEJ