X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne nowe staraczki na forum.
Odpowiedz

nowe staraczki na forum.

Oceń ten wątek:
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 11 listopada 2016, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:48

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 11 listopada 2016, 20:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie to samo! Koleżanki, które po 1 czy 2 strzale mówią: " Oj za bardzo się denerwujesz i stresujesz. Odpręż się" Ciekawe tylko jak... I cholera mnie bierze kiedy słyszę coś takiego, bo gdybym umiała się tym nie przejmować i nie myśleć o tym to dawno bym to zrobiła...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 12 listopada 2016, 13:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:48

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 12 listopada 2016, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety... ale chociaż mamy tu siebie, jedna druga rozumie, bo przeżywa to samo...

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • m@rtynka Autorytet
    Postów: 676 494

    Wysłany: 13 listopada 2016, 16:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gość1993 wrote:
    Hej dziewczyny :) my nie zabiezpieczamy sie od marca a od dwóch miesiecy łykam suplement ovarin. Bierze tez ktos? Gin twierdzi ze u mnie wszystko ok. Nie mialam szczegółowych badań bo jestem jeszcze mloda i mam czas. Dal nam czas do nowego roku. choruje na hashimoto ale tsh mam w normie. Próbuje schodzić jak najbliżej 1. @ mam co miesiąc. Aczkolwiek nie są one jak w zegarku vo 28 dni. Aktualnie to moj 29 dc. Jednak mam pytanie bo cos mnie pokusił i zrobilam dwa dni temu test ovu i wyszedl pozytywnie. Nie wiem co o tym myslec. Czekam z niecierpliwością na przebieg końcowy tego cyklu :)


    Testy owu lubią też pokazywać bardzo wczesną ciążę. ;-) chyba nawet tutaj na forum spotkałam się z takimi przykładami ;-) tylko trzeba pamiętać, że nie musi tak być na 100%.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 listopada 2016, 16:04

    17u93e5ep5g57u5f.png
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 13 listopada 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkie Staraczki :*
    Miałam testować na dniach, jednakże franca @ przyszła i witam się w 2 cs. Kolejna @ ma być 9.12, więc piszę się na testowanie najwcześniej 10.12 o ile mnie @ nie zaskoczy tak jak w tym cyklu. Bardzo chciałam być w ciązy i chyba wmówiłam sobie wszystkie możliwe objawy. Ja wiem że to dopiero początek starań, ale jest mi zwyczajnie przykro. W końcu człowiek nie decyduje się akurat w danym momencie na dzieciątko by się starać nie wiadomo ile.

    Trzymam kciuki za mikołajkowo-świąteczne prezenty w postaci II kreseczek :)

    Kaan
  • Marlena88 Autorytet
    Postów: 1311 327

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    witam Was drogie staraczki. jestem tu nowa i wychodzę z założenia, że w kupie siła i jakoś razem damy radę. staramy się z mężem ju od ponad dwóch lat, długich lat:/ ze zdiagnozowanych dolegliwości: hiperprolaktynemia, cykle bezowulacyjne. mam wrażenie, że po prostu nie jest mi to pisane, już tracę nadzieję. byłam leczona już różnymi lekami i jak na razie bez efektu. obecnie 2 cykl na clo i bromergonie. walczymy, walczymy. pozdrawiam i za wszystkie trzymam kciuki

    początek starań sierpień 2014
    początek leczenia sierpień 2015- bromergon, cyclo-progynova, clo, ovarin, suplementy. Jajowody drożne.
    Lipiec 2017 ruszamy z duphastonem
    Październik 2017 aromek-duphaston
    Co dalej???
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaan wrote:
    Witam wszystkie Staraczki :*
    Miałam testować na dniach, jednakże franca @ przyszła i witam się w 2 cs. Kolejna @ ma być 9.12, więc piszę się na testowanie najwcześniej 10.12 o ile mnie @ nie zaskoczy tak jak w tym cyklu. Bardzo chciałam być w ciązy i chyba wmówiłam sobie wszystkie możliwe objawy. Ja wiem że to dopiero początek starań, ale jest mi zwyczajnie przykro. W końcu człowiek nie decyduje się akurat w danym momencie na dzieciątko by się starać nie wiadomo ile.

    Trzymam kciuki za mikołajkowo-świąteczne prezenty w postaci II kreseczek :)


    Wiem jak to jest, ale damy radę!

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Kaan Przyjaciółka
    Postów: 84 45

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu przeżywam 1 nieudany cykl, a niektóre z Was mają wiele nieudanych za sobą i ciągle walczą. A ja tu jakiś cyrk odstawiam i przeżywam załamkę....Paranoja.

    Kaan
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 13 listopada 2016, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie ma co się denerwować :) Każdy nieudany cykl czy pierwszy czy 10 jest przykry, bo jak pisałaś każda z nas decydując się na dziecko myślała, ze to będzie takie pstry i już :)

    calanthe lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:48

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:48

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 14 listopada 2016, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I mam nadzieję że jak najszybciej go osiągniemy

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Mada92 Ekspertka
    Postów: 319 56

    Wysłany: 14 listopada 2016, 22:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny!
    Jestem Mada, lat 24, mężatka od 6.09.2014 ;-)
    Od roku myślimy o dziecku, ale to raczej tak jak będzie to będzie, bez zabezpieczenia, ale też bez spiny. No, ale rok minął i nic... To mój drugi cykl, w którym sprawdzam temperatutę i robię wszystko tak jak trzeba. W zeszłym miesiącu się nie udało, tłumaczę to chorobą (ja miałam anginę, mąż był przeziębiony). Przynajmniej mam nadzieję, że to przez to.. Zobaczymy jak teraz będzie. Bardzo mocno trzymam kciuki. Aplikacja wyliczyła, że owulację miałam 11 listopada. Przez ostatnie dni bardzo bolą mnie piersi.. Nie wiem co to oznacza.
    Ale się rozpisałam.. :-) To tyle o mnie :-)

    Ponad rok starań z mierzeniem temperatury, testami owu itp. Rok przerwy.
    26 lat
    hormony w normie, nasienie b. dobre
    Podwyższona prolaktyna
  • Toxy Nowa
    Postów: 2 0

    Wysłany: 15 listopada 2016, 02:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nocne,szybkie powitanie
    i znikam spać, bo zapewne i tak już tu nikogo nie ma.

    too much stress, too much hassle and too much worries !! there is not much left space for fun !!!
  • calanthe Autorytet
    Postów: 2834 2859

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 lutego 2020, 22:49

    Kjnfp1.png
    jyXOp2.png
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam nowe dziewczyny :)

    Trzymajcie za mnie kciuki, dziś idę do lekarza i może w końcu się okaże kiedy będę miała to HSG :)

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Malutka44 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam dziewczyny ktore sie staraja.dopisuje sie.do was poniewaz tez.sie.z.mężem staramy i nie udaje sie :( za tydzień test robię i żyje nadzieja ze mimo tarczycy mojej a.slabych wynikow.nasienia meza ,to uda sie nam mieć maleńkie szczęście:)

    vzlj8e1e81c5uk65.png
    Jestesmy małżeństwem 2 lata :*
    Nasz Aniołek [*] 9t 2014
  • Karooolcia :) Autorytet
    Postów: 2107 1464

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Malutka na forum :) Miejmy nadzieję, że nam wszystkim sie uda :) A mąż bierze jakieś leki na poprawę jakości nasienia?

    Malutka44 lubi tę wiadomość

    p19u9jcg3tfx7olo.png

    Ignaś ❤ 11.09.2017

    👼 ❤ Poronienie zatrzymane 11tc
  • Malutka44 Koleżanka
    Postów: 48 6

    Wysłany: 15 listopada 2016, 15:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie niestety tylko Salfazin wit.C i kwas foliowy.Do androloga idziemy dopiero w przyszlym tygodniu na wizyte.Zycze wszystkim.staraczka zeby sie udalo ,my juz.z.mężem jednego aniolka.stracilismy i bol dalej został ,staramy sie dopiero pol roku.

    vzlj8e1e81c5uk65.png
    Jestesmy małżeństwem 2 lata :*
    Nasz Aniołek [*] 9t 2014
‹‹ 74 75 76 77 78 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ