X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowenna Pompejańska
Odpowiedz

Nowenna Pompejańska

Oceń ten wątek:
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 4 lutego 2015, 06:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze, dziewczyny z tego wniosek, ze Bog działa nawet w bardzo drobnych, przyziemnych sprawach, trzeba tylko to dostrzec:)

    A rzeczywiście "Ty sie tym zajmij" pomaga;)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czuje ogromną potrzebę zostwienia tu swojego świadectwa potwierdzajacego nieskonczoną moc Nowenny Pompejańskiej. Wiem, po prostu czuje, ze to iz jestem teraz w ciazy, to zasługa Maryi.
    Jestem juz po dwoch stratach, mam hashimoto, przeciwciala ANA1 i ANA2. Niektorzy lekarze nie dawali mi szans na zdrowy rozwoj ciazy...
    dzis jestem po wizycie serduszkowej, serduszko cudownie bije a moje kochane Malentwo jest nawet 3 dni starsze niz by to wynikalo z ostatniej miesiaczki.
    rozpoczelam Nowenne 1 grudnia, zaczely sie oczywiscie problemy zwatpienia, cykl bezowulacyjny z torbiela na jajniku (nigdy wczesniej nie mialam torbieli). Nastepny cykl rozpoczelam praktycznie z momentem dziekczynnej czesci. w 13dc na kontrolnym usg nie bylo juz torbieli, ale nie bylo tez sladu po przebytej owulacji ani dominujacego pecherzyka! Owulacje zawsze mialam pozne . nigdy nie mialam owulacji wczesniej niz 13 dc! w cyklu wktory skazany byl na porazke z racji braku owulacji zaszlam w ciaze! ovu wyznaczyl mi termin @ na ostatni dzien Nowenny. @ nie przyszla! wg belly termin porodu mam na pazdziernik czyli miesiac maryjny!
    Dziewczyny trwajcie w modlitwie Nowenna Pompejanska naprawde jest nie do odparcia! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 lutego 2015, 20:13

    lauda., zoe31, Summerka, NjakNati, Yousee, Asiak, ewwiel, Beata.D, ewunia87, Nadira, Viki26, oczekująca 11, Jeszcze nie matka lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 10 lutego 2015, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne świadectwo! Dzięki!

    Drzwiona lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 10 lutego 2015, 21:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczęłam dzisiaj Nowennę, mam nadzieję że podolam.

    Drzwiona lubi tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 10 lutego 2015, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zoe podołasz! <3

    zoe31 lubi tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 10 lutego 2015, 23:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona wrote:
    Dziewczyny czuje ogromną potrzebę zostwienia tu swojego świadectwa potwierdzajacego nieskonczoną moc Nowenny Pompejańskiej. Wiem, po prostu czuje, ze to iz jestem teraz w ciazy, to zasługa Maryi.
    Jestem juz po dwoch stratach, mam hashimoto, przeciwciala ANA1 i ANA2. Niektorzy lekarze nie dawali mi szans na zdrowy rozwoj ciazy...
    dzis jestem po wizycie serduszkowej, serduszko cudownie bije a moje kochane Malentwo jest nawet 3 dni starsze niz by to wynikalo z ostatniej miesiaczki.
    rozpoczelam Nowenne 1 grudnia, zaczely sie oczywiscie problemy zwatpienia, cykl bezowulacyjny z torbiela na jajniku (nigdy wczesniej nie mialam torbieli). Nastepny cykl rozpoczelam praktycznie z momentem dziekczynnej czesci. w 13dc na kontrolnym usg nie bylo juz torbieli, ale nie bylo tez sladu po przebytej owulacji ani dominujacego pecherzyka! Owulacje zawsze mialam pozne . nigdy nie mialam owulacji wczesniej niz 13 dc! w cyklu wktory skazany byl na porazke z racji braku owulacji zaszlam w ciaze! ovu wyznaczyl mi termin @ na ostatni dzien Nowenny. @ nie przyszla! wg belly termin porodu mam na pazdziernik czyli miesiac maryjny!
    Dziewczyny trwajcie w modlitwie Nowenna Pompejanska naprawde jest nie do odparcia! <3
    Dziekuje Drzwiona :) wiecej takich świadectw :) dla Boga naprawdę nie ma nic niemożliwego :)

    Drzwiona, ewunia87 lubią tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 11 lutego 2015, 08:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Drzwiona piękne świadectwo :)
    Ja powinnam na dniach zacząć nowy cykl, testy negatywne, chwile zwątpienia są, ale dziś mi pomógł wpis Summerki i zaczynam powtarzać - "Ty się tym zajmij" :)
    Ja cały czas wierzę, że z jakiegoś powodu jeszcze się dzieciaczek nie pojawił, że widocznie coś się jeszcze musi w naszym życiu wydarzyć, albo po prostu TO musi byc to konkretne dziecko - z tego plemnika i z tego jajeczka :) Wiecie o co mi chodzi - bo gdyby poczęcie było np. wcześniej, to byłoby to już inne dziecko - tak sobie to jeszcze tłumaczę. Mam juz synka, ale potrzeb aposiadania drugiego dziecka jest tak silna...
    A co Kościól mówi na temat inseminacji? Tak samo traktuje jak in vitro? Macie informacje na ten temat?
    U mnie 6 dzień Nowenny - czuję spokój no i jedynie lekkie zdołowanie tym, że kolejny cykl w drodze. Ale nadziei nie tracę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 lutego 2015, 08:50

    renieczka, Summerka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie 15 DNP
    Czuje wiecej spokoju i wiary ze w koncu sie uda.
    Wytrwalosci. Pozdrawiam

    Summerka lubi tę wiadomość

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 11 lutego 2015, 13:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dzisiaj 23 dzień nowenny i jestem coraz bardziej spokojna o to że Bóg ma dla mnie jeszcze coś co mnie zaskoczy niekoniecznie to będzie to czego bym chciała ale wierzę że On wie co dla mnie będzie dobre.
    Ja też na początku nowenny modliłam się o łaskę macierzyństwa ale przemyślałam to i nie była to dobra intencja teraz modlę się o to żeby dał mi siłę na to co mnie czeka w życiu.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 11 lutego 2015, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ewelinka2210 wrote:
    Drzwiona piękne świadectwo :)
    Ja powinnam na dniach zacząć nowy cykl, testy negatywne, chwile zwątpienia są, ale dziś mi pomógł wpis Summerki i zaczynam powtarzać - "Ty się tym zajmij" :)
    Ja cały czas wierzę, że z jakiegoś powodu jeszcze się dzieciaczek nie pojawił, że widocznie coś się jeszcze musi w naszym życiu wydarzyć, albo po prostu TO musi byc to konkretne dziecko - z tego plemnika i z tego jajeczka :) Wiecie o co mi chodzi - bo gdyby poczęcie było np. wcześniej, to byłoby to już inne dziecko - tak sobie to jeszcze tłumaczę. Mam juz synka, ale potrzeb aposiadania drugiego dziecka jest tak silna...
    A co Kościól mówi na temat inseminacji? Tak samo traktuje jak in vitro? Macie informacje na ten temat?
    U mnie 6 dzień Nowenny - czuję spokój no i jedynie lekkie zdołowanie tym, że kolejny cykl w drodze. Ale nadziei nie tracę :)
    Kiedyś slyszałam że nie zezwala inseminacji ale nie jestem pewna czy to było oficjalne stanowisko. Zastanawiałam się dlaczego, przecież w tej metodzie nie ma dylematu co z pozostalymi zarodkami zrobić. Ale się nie zaglebiałam w temat.

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:35

    20140607580114.png

  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _____________________________________________________________________________________________________
    Schemat dla wszystkich (Ave Maria):

    dzień 1-27

    Wierzę w Boga,
    Ojcze nasz,
    3 Zdrowaś Maryjo,
    Chwała Ojcu

    podajemy intencję:

    ”Ten różaniec odmawiam na Twoją cześć, Królowo Różańca świętego”

    TAJEMNICE RADOSNE
    1. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie
    1 x Ojcze nasz
    10 x Zdrowaś Maryjo
    1 x Chwała Ojcu
    2. Nawiedzenie świętej Elżbiety
    1 x Ojcze nasz
    10 x Zdrowaś Maryjo
    1 x Chwała Ojcu
    3. Narodzenie Jezusa
    1 x Ojcze nasz
    10 x Zdrowaś Maryjo
    1 x Chwała Ojcu
    4. Ofiarowanie Jezusa w świątyni
    1 x Ojcze nasz
    10 x Zdrowaś Maryjo
    1 x Chwała Ojcu
    5. Odnalezienie Jezusa w świątyni
    1 x Ojcze nasz
    10 x Zdrowaś Maryjo
    1 x Chwała Ojcu

    Pomnij o miłosierna Panno Różańcowa z Pompejów, jako nigdy jeszcze nie słyszano,
    aby ktokolwiek z czcicieli Twoich, z Różańcem Twoim, pomocy Twojej wzywający, miał być przez Ciebie opuszczony.
    Ach, nie gardź prośbą moją, o Matko Słowa Przedwiecznego, ale przez święty Twój różaniec
    i przez upodobanie, jakie okazujesz dla Twojej świątyni w Pompejach wysłuchaj mnie dobrotliwie.
    Amen.
    3x „Królowo Różańca świętego, módl się za nami!”

    Pod Twoja obronę...

    Można jeszcze tajemnice światła odmawiać, ale nie koniecznie

    W dni 28-54 zamiast modlitwy blagalnej jest dziękczynna

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 20 lutego 2015, 16:18

    Kiniacz lubi tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 20 lutego 2015, 16:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:35

    20140607580114.png

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 20 lutego 2015, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz wrote:
    Hej.

    Ja wczoraj zaczęłam NP, ale z tego co później czytałam chyba nie o to chodzi. Zmówiłam wczoraj różaniec razem z tymi modlitwami z NP z części błagalnej. Później jak leżałam już w łóżku to czytałam w internecie, że to chyba trzeba na raz 3 razy różaniec odmówić i czytać tajemnice różańca, tak? Dla mnie takie niezrozumiałe te instrukcje są :( może ktoś mi pomóc?
    Tak, nowenna to trzy części różańca jednego dnia - Radosna, Bolesna, Chwalebn. Nie trzeba odmawiać jednorazowo, można podzielić na cały dzień. Tajemnice trzeba rozważać.

    Kiniacz lubi tę wiadomość

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 20 lutego 2015, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hipisiątko wrote:
    ja zakończyłam Nowennę 30 listopada i do tej pory nie jestem w ciąży, może źle ją odmawiałam, a może po prostu nie zasługuję na dziecko....niedługo mam hsg o które "walczyłam " 2 lata z lekarzem.......może pomoże ?/
    Zasługujesz na ddziecko, tylko to nie działa jak automat, zobaczysz przyjdzie taki dzień że Bóg zdecyduje że już teraz możesz zostać matką.

    kita, hipisiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 lutego 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jejku dziewczyny jestem w pierwszym tygodniu części dziękczynnej Nowenny i to co się dzieje ze mną to jakiś koszmar... w pierwszej części czułam taki spokój teraz dosłownie załamanie nerwowe.. awantury z mężem non stop.. poczucie bez sensu życia, małżeństwa.. płacz, wrzaski.. kłótnie.. zaczęło się praktycznie z pierwszym dniu 2 części.. już tak sobie myślę, że nie powinnam może kontynuować bo się wykończę..

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 lutego 2015, 10:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kita nie przerywaj bedzie lepiej na pewno a poki co to diabel sie miesza zeby Cie wlasnie odciagnac od modlitwy. Wytrwaj a ja sie bede za Ciebie modlic zebys dala rade.

    kita lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 22 lutego 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kita wrote:
    Jejku dziewczyny jestem w pierwszym tygodniu części dziękczynnej Nowenny i to co się dzieje ze mną to jakiś koszmar... w pierwszej części czułam taki spokój teraz dosłownie załamanie nerwowe.. awantury z mężem non stop.. poczucie bez sensu życia, małżeństwa.. płacz, wrzaski.. kłótnie.. zaczęło się praktycznie z pierwszym dniu 2 części.. już tak sobie myślę, że nie powinnam może kontynuować bo się wykończę..


    TEż tak miałam, do tego okropne, obsesyjne myśli...wielka złość. Potforzasta ma rację, to diabeł próbuje Cię zniechęcić. Ja w chwilach wielkiej rozpaczy powtarzałam "panie, zmiłuj się nade mną grzesznikiem" (to taka krótka modlitwa, przeczytana u Hołownii. Nie przerywaj, to znak, że działa, skoro zły się wkurza;) Wytrwałości!

    kita, hipisiątko lubią tę wiadomość

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 22 lutego 2015, 17:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:35

    20140607580114.png

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 22 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kiniacz mi nawet teraz zdarza sie taka amnezja ze nie wiem jak dalej szlo. Ech ten rogaty sie miesza nie wiadomo po co z wiara i tak nie wygra

    Kiniacz lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 3 4 5 6 7 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ