X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowenna Pompejańska
Odpowiedz

Nowenna Pompejańska

Oceń ten wątek:
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już druga odmawiam od środy popielcowej. Myśli tak bardzo nie uciekają jak poprzednio, bardziej rozważam tajemnice, ale z małżem tez sie poklocilam, a raz sie zdrzemnelam i jak sie przebudzilam mówiłam jakies głupoty... Ale czuje ze muszę ja odmawiać. Źle sie czułam bez tej modlitwy mimo że starałam sie codziennie mowić różaniec. Zaczęłam tez tajemnice szczęścia ale przerwalam i wróciłam do Nowenny.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 22 lutego 2015, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kota kochana nie przerywaj! Pomodl sie do św Michała zeby obronił Cię przed złym.

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • sylwia1985 Autorytet
    Postów: 6355 7491

    Wysłany: 22 lutego 2015, 23:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mi pomogla i jeszcze bylam na mszy o odnowienie i uwolnienie w grudniu a w styczniu zaszlam w ciaze i moje szczescie jest juz ze mna choc daje niezle popalic

    Kiniacz lubi tę wiadomość

    ex2b4z17yxk8dczz.png


    km5se6ydi0vc9k5k.png
  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 23 lutego 2015, 00:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam wszystkich.
    Również zaliczam się do grono w modlitwie nie do oparcia. Na początku nie wiedziałam o co chodzi ale teraz po 13 dniach modlitwy naprawdę uzależnia. Daje spokoj. Czego od dłuższego czasu pragnę.
    Chodź nie jest lekko staram się nie podawać sie. W tym cyklu miałam histeroskopię a potem zrobił mi się torbiel następny cykl pod znakiem zapytania póki co dostałam leki na wchłonięcie i myślę, że to 'test' czy wytrwam w modlitwie jak coś będzie szło nie po mojej myśli. Na pewno uczę się cierpliwości i spokoju.

    życzę wytrwałości i wiary.

    Kiniacz, zoe31, Asiak lubią tę wiadomość

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 23 lutego 2015, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny modlę się dalej chociaż jest ciężko.. naprawdę ciężko.. najbardziej psychicznie.. ale staram się zawsze rozważać część bolesną.. że Pan Jezus jeszcze bardziej cierpiał na krzyżu a jednak dał radę... czym jest takie cierpienie jak moje... moim wymysłem i słabością poprostu

    Nadira, Kiniacz, zoe31, Asiak lubią tę wiadomość

  • Nadira Autorytet
    Postów: 1160 1053

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kituś im trudniej, tym radość będzie większa!

    czekolada lubi tę wiadomość

    ex2bcwa1oc4n8lw7.png
    ex2b3e5enw2ksmqc.png
    ex2b4z17x0iw5y73.png
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mnie od kilku dni przy odmawianiu nowenny boli strasznie glowa az malo widze z tego ale nie poddaje sie i dalej odmawiam a jak koncze to tak 5 minut i spokoj.

    Kiniacz lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:35

    potforzasta, ewwiel lubią tę wiadomość

    20140607580114.png

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No pewnie :) mam nadzieje ze moja modlitwa dociera tam gdzie trzeba skoro diabel sie denerwuje.

    Kiniacz, ewwiel, czekolada lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:36

    potforzasta lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dobrze, że zaczęłam tą drugą nowennę. Jak mi źle biorę różaniec i idę się modlić. A psychicznie na prawdę jest źle. Myślałam, że to wyluzowanie, ale to chyba jednak rezygnacja.
    Ściskam Was :)

    Kiniacz lubi tę wiadomość

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 23 lutego 2015, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee bedzie lepiej mowie Ci tylko sie nie poddawaj.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • zoe31 Ekspertka
    Postów: 229 145

    Wysłany: 24 lutego 2015, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też się bardzo z mężem pokłóciłam, i tak samo jak Kiniacz pomyślałam że może trzeba zacząć myśleć o rozwodzie a nie o dziecku! Rogaty namieszał! Oczywiście przeszło nam następnego dnia:-D

    Kiniacz, kita lubią tę wiadomość

    Hania ♥♥♥3470g 56cm
    w5wq73sb9uer0w82.png
  • Yousee Autorytet
    Postów: 2122 1212

    Wysłany: 24 lutego 2015, 17:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A nam nie przeszło. Ryczeć mi sie chce :(

    "I jaśniejsze niż południe wzejdzie ci życie,
    a choćby ciemność zapadła, będzie ona jak poranek.
    Możesz ufać, bo jeszcze jest nadzieja..."
    Księga Hioba
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 24 lutego 2015, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:36

    kita lubi tę wiadomość

    20140607580114.png

  • Asiak Autorytet
    Postów: 377 217

    Wysłany: 25 lutego 2015, 13:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yousee wrote:
    dobrze, że zaczęłam tą drugą nowennę. Jak mi źle biorę różaniec i idę się modlić. A psychicznie na prawdę jest źle. Myślałam, że to wyluzowanie, ale to chyba jednak rezygnacja.
    Ściskam Was :)
    Yousee, ta Twoje "rezygnacja", to właśnie sprawka złego. Ja miałam taki moment podczas odmawiania nowenny, że całkowicie się poddałam, czułam, że muszę się pogodzić z tym, że nigdy dziecka nie będzie, nie maiłam siły się modlić ani walczyć, dopadła mnie ogromna rezygnacja. Ale nie przestałam odmawiać modlitwy, choć przez jakieś 2 dni mówiłam modlitwę, ale płakałam z bezsilności i zrezygnowania, odmawiałam Zdrowaśki ale bez żadnych emocji, nie było we mnie żadnych sił. Któregoś dnia któraś z dziewczyn podsunęłam mi świadectwo do obejrzenia i odzyskałam nową nadzieję i głęboko wierzę, że Bóg za pośrednictwem Matki Boskiej wysłucha moich modlitw! Bardzo się cieszę, że zdecydowałam się na nowennę, czuje że zaczynam być innym człowiekiem...

    czekolada, kita, Kiniacz, Yousee lubią tę wiadomość

  • czekolada Autorytet
    Postów: 1442 470

    Wysłany: 25 lutego 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po ostatnim wpisie chyba mnie złapał ''zły". Obudziłam się rano i jakaś zła byłam patrzyłam na różaniec i czułam taką nienawiść żal i pretensję...co się spojrzałam to stwierdzałam nie będę się modlić i robiłam wszystko żeby nie wziąć różańca do ręki potem wyszłam z domu ale jak wróciłam odmówiłam nowennę ale bez entuzjazmu. jednak to był chwilowy spadek i dziś wróciło do normy.

    Mam pytanie. Jak odmawiacie różaniec ?? Ja siedzę w fotelu i modlę się albo jak leżę na łóżku.

    Jakub <3
    f2wli09klx6li47m.png
    f2w3rjjgfdv6rpfo.png
  • Summerka Autorytet
    Postów: 4106 2684

    Wysłany: 25 lutego 2015, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    czekolada wrote:
    Po ostatnim wpisie chyba mnie złapał ''zły". Obudziłam się rano i jakaś zła byłam patrzyłam na różaniec i czułam taką nienawiść żal i pretensję...co się spojrzałam to stwierdzałam nie będę się modlić i robiłam wszystko żeby nie wziąć różańca do ręki potem wyszłam z domu ale jak wróciłam odmówiłam nowennę ale bez entuzjazmu. jednak to był chwilowy spadek i dziś wróciło do normy.

    Mam pytanie. Jak odmawiacie różaniec ?? Ja siedzę w fotelu i modlę się albo jak leżę na łóżku.

    Mnie tez atakuje od czasu do czasu, ale już wiem, ze to on i jakiś mi lepiej, bo tak byłam zła na siebie, ze sie wściekam (głupie, co nie?). Ja modlę sie jak sie uda, leżąc z mała na łożku, sprzątając, jadąc samochodem, kąpiąc sie...jak byłam w ciaxy, to zamykałam sie w pokoju i odmawiałam nowennę, teraz jak mam małe dziecko, to gdzie sie uda:)

    klz9zbmh5xgwp3to.png
    mjvyt5odxe9y0ge4.png
  • Kiniacz Ekspertka
    Postów: 211 215

    Wysłany: 25 lutego 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 2 stycznia 2016, 20:36

    20140607580114.png

  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 25 lutego 2015, 17:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też w drugim pokoju i albo leżę na łóżku albo siedzę po prostu. A mój mąż strażnik pilnuje żeby mi nikt nie przeszkadzał bo to taka moja godzinka w samotności i ciszy :D

    A ja mam jeszcze takie jedno pytanie przed każdą częścią różańca mówicie tą samą intencje?? Czy 3 intencje w ciągu jednego dnia nowenny??

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 lutego 2015, 17:11

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
‹‹ 4 5 6 7 8 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zespół PCOS – czym jest i jak z nim walczyć?

PCOS to jedno z najczęstszych zaburzeń endokrynologicznych. Jak się objawa? Jakie są metody leczenia? Czy Zespół Policystycznych Jajników może utrudniać zajście w ciążę? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ