X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Super pomysl:-) rowniez sie dolaczam i prosze o modlitwe za mnie i inne staraczki.
    Pchelkaa A. Ś

    vanessa lubi tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Nie kazda chyba da tak rade akurat. Wydaje mi sie albo juz byla taka propozycja.
    Też tak myśle a po za tym tylko garstka dziewczyn tu zagląda więc nie byłoby mozliwości takiej duchowej wspólnej łączności. dodatkowo ktos kto chciałby dołaczyc mógłby zrezygnować bo o "tej" porze nie ma mozliwości sie pomodlić. Najwazniejsze aby sie modlić dowolną modlitwą bez wzgledu na porę :)

    ewwiel, Asiak lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lutego 2015, 21:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Za to czesciej nas tam w gorze slychac jak kazda o innej porze sie modli, w koncu beda mieli nas dosc i dadza nam to co chcemy :) A my tylko przeniesiemy nasze modlitwy na inne intencje :)

    ewwiel, Macierzanka:), Anulkaa, Z., Aganeska, Asiak, vanessa lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 19 lutego 2015, 22:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam mogę pomyśleć i o 21 o Was :)
    Nie muszę być wtedy tutaj :)
    A tak w ogóle vanessa, jak coś ja też mogę czasem "grzebnąć" w tej naszej liście jak kogoś wylukam, bo jak wiemy nie każda się chwali owocami mocy z nami :)
    Odpocznij jeśli potrzebujesz! Rozumiem w pełni.

    Dziewczyny oj słychać nas na pewno! :)

    Co do eksperta, polubiłam to pytanie już dawno, ale te odpowiedzi... mam wrażenie, że my czasem z własnego doświadczenia odpowiadamy dokładniej...

    Miłego wieczoru i dobrej nocy!
    Zabieram się zaraz za modlitwę! <3

    potforzasta lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 19 lutego 2015, 23:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JA się modlę codziennie od 18 jakoś tak mi się wyrobiło że 18 ja rzucam wszystko i biorę różaniec w dłoń. Nawet mój mężny wie że nie można mi przeszkadzać wtedy i każdego kto próbuje mi przeszkodzić zawraca od drzwi :D

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • arturowa Autorytet
    Postów: 1506 595

    Wysłany: 19 lutego 2015, 23:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 24 marca 2016, 22:42

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    5 lat starań, IO, pcos, niedoczynność tarczycy, hashimoto, hiperprolaktynemia + ALLOmlr 48%(z20), kir AA + oligosperma/azoospermia męża = cztery ciąże biochem.

    Starania od czerwca 2014.
  • AmVormittag Autorytet
    Postów: 462 599

    Wysłany: 20 lutego 2015, 07:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, odnośnie wybranej pory, to ja już przyzwyczaiłam się, że modlę się za nas rano w drodze do pracy ;-)wieczorem jestem zwykle padnięta, natomiast rano wstaję z nowymi siłami! serdecznie pozdrawiam!

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

    3 lata starań, amh 0.7-0.8 endometrioza II st, 3xiui nieudane, 1xivf niedane, 2x niespodzianka - naturals :-D
    f2wlwn15ouce76v4.png
    961l9vvjv4n6peyx.png
  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 20 lutego 2015, 09:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    |Przykro mia ale ja nie jestem w stanie codziennie o 21 się pomodlić, choć to świetny pomysł. Modlę się codziennie za Was dziewczyny ale mam taki tryb życia, który nie pozwala mi nic zaplanować :/ Modlę się w każdej wolnej chwili. Nowenne Pompejską odnawiam na raty bo inaczej to nie ogarnęłabym jej. Pozdrawiam.

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry!
    Spokojnie dzieczyny, każda robi to kiedy może :) i kiedy czas na to pozwala.
    Ja na przykład w wolne dni mam czas rano, a tak to zazwyczaj wieczorami.
    Aganeska, a pompejańskiej nie trzeba mówić na raz. Można każdą część o innej porze. Byleby wszystkie trzy w jeden dzień :)

    miłego dnia

    potforzasta lubi tę wiadomość

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego mówiłam że to nie za dobry pomysł z tą jedną godziną bo nie każdemu to pasuje.
    Niech każda modli się kiedy jej pasuje a Bóg i tak nas wysłucha.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 lutego 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dziewczynki zawsze jak się kładę spać odmawiam pacierz,jedną dziesiątkę różańca i taką modlitwę do Jana Pawła II z prośbą o możliowość posiadania potomstwa,znalazłam także taką podobną modlitwę do Maryi i zamierzam ją też dołączyć:)

    potforzasta, Aganeska, renieczka, emilkaaa lubią tę wiadomość

  • Aganeska Autorytet
    Postów: 717 235

    Wysłany: 20 lutego 2015, 13:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Dzień dobry!
    Spokojnie dzieczyny, każda robi to kiedy może :) i kiedy czas na to pozwala.
    Ja na przykład w wolne dni mam czas rano, a tak to zazwyczaj wieczorami.
    Aganeska, a pompejańskiej nie trzeba mówić na raz. Można każdą część o innej porze. Byleby wszystkie trzy w jeden dzień :)

    miłego dnia

    i tak właśnie to robię. Nie ważne o jakiej porze, liczy się intencja.
    Miłego dnia :)

    potforzasta, Macierzanka:) lubią tę wiadomość

    …ani oko nie widziało, ani ucho nie słyszało, ani serce człowieka nie zdołało pojąć, jak wielkie rzeczy przygotował Bóg tym, którzy Go miłują. 1 Kor. 2,9
    1d6bfd3e88daa2a2a826e830f0dcb69a.png
  • anna kawecka Znajoma
    Postów: 28 16

    Wysłany: 20 lutego 2015, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oczywiście Każda modli się kiedy chce, spokojnie. Chodziło mi o takie wsparcie się wzajemne, żeby wiedzieć, że o tej konkretnej godzinie ktoś właśnie tylko króciutko pomyśli, niezależnie co robi (czy jest w pracy, czy je kolacje) . Ja wiem, że właśnie w tym danym momencie czyli np. 21.00 wysyłamy do Pana Boga sygnał , RAZEM. Może któraś mnie zrozumie o co chodzi :-) :-)

    vanessa, ewelinka2210, Anulkaa, zoe31, Macierzanka:), Aganeska lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:

    Co do eksperta, polubiłam to pytanie już dawno, ale te odpowiedzi... mam wrażenie, że my czasem z własnego doświadczenia odpowiadamy dokładniej...
    Wiesz ta jego odpowiedź nic nie wniesie :P po prostu jesteśmy ciekawe jak o tym problemie myśla ludzie jego pokroju...

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna kawecka wrote:
    Oczywiście Każda modli się kiedy chce, spokojnie. Chodziło mi o takie wsparcie się wzajemne, żeby wiedzieć, że o tej konkretnej godzinie ktoś właśnie tylko króciutko pomyśli, niezależnie co robi (czy jest w pracy, czy je kolacje) . Ja wiem, że właśnie w tym danym momencie czyli np. 21.00 wysyłamy do Pana Boga sygnał , RAZEM. Może któraś mnie zrozumie o co chodzi :-) :-)
    Aha to teraz kapuje :) chodzi o to że o 21 myśl/westchnienie płynie do Nieba a nie akurat konkretna modlitwa, bo modlitwę odmawiamy kiedy nam pasuje tak?
    W takim razie wchodzę w to ale nie wiem czy codziennie bedę pamiętać ale może... Duch Św będzie mi przypominał :) z reszta nic sie nie stanie jeżeli czasem zapomnę :P

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomodlilam sie ladnie za caly watek w Kosciele i wiem ze to niezbyt normalne ale poplakalam sie dzisiaj na drodze krzyzowej jakos tak same mi lzy polecialy.

    vanessa, Anulkaa, Macierzanka:), Aganeska lubią tę wiadomość

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna kawecka wrote:
    Oczywiście Każda modli się kiedy chce, spokojnie. Chodziło mi o takie wsparcie się wzajemne, żeby wiedzieć, że o tej konkretnej godzinie ktoś właśnie tylko króciutko pomyśli, niezależnie co robi (czy jest w pracy, czy je kolacje) . Ja wiem, że właśnie w tym danym momencie czyli np. 21.00 wysyłamy do Pana Boga sygnał , RAZEM. Może któraś mnie zrozumie o co chodzi :-) :-)
    No to tak to inaczej bo nawet jak sie cos robi to ta mysl mozna puscic do nieba takie nasze swiatelko :)

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1966

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    potforzasta wrote:
    Pomodlilam sie ladnie za caly watek w Kosciele i wiem ze to niezbyt normalne ale poplakalam sie dzisiaj na drodze krzyzowej jakos tak same mi lzy polecialy.
    Dlaczego nienormalne...? ja nie raz płakałam w kościele np. po przyjęciu Chrystusa lub podczas adoracji.

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • potforzasta Autorytet
    Postów: 6168 2261

    Wysłany: 20 lutego 2015, 20:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No bo mi sie to 1 raz zdarzylo.

    Hashimoto, niedoczynność, PCOS
  • ewelinka2210 Autorytet
    Postów: 1695 842

    Wysłany: 20 lutego 2015, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka to może razem będziemy listę aktualizować? :)
    Ja też myślę, że to dobry pomysł, że o sobie o 21 będziemy myśleć i modlić się za siebie chwilkę :)
    Ja tez często płacze po przyjęciu Pana Jezusa, także ja się modlę i często mi się to w kościele zdarza.
    potforzasta to całkiem normalne - po prostu duże emocje się u Ciebie pojawiły :*

    Macierzanka:) lubi tę wiadomość

‹‹ 104 105 106 107 108 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ