X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 7 marca 2017, 14:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiaj będę na kolejnej mszy świętej o uzdrowienie więc zaniose przed ołtarz nasze intencje związane z pragnieniem posiadania potomstwa :-)
    Nowenna modlę się czwarty dzień i na pewno jak skończę tę to odmowie drugą w intencji rozwiązania kolejnego węzła.

    strawberry, edka85, Dakota, karolinams lubią tę wiadomość

  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 7 marca 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny,
    na ovu jestem zupełnie nowa, i własnie trafiłam na ten watek. Z mężem dopiero zaczęliśmy starania ale sama jestem dowodem na cud Boży - lekarze po ciężkim wypadku dawali mi nikle szanse na przeżycie a na pewno male na wyleczenie takie do jakiego finalnie doszło. Wcześniej modliłam się o swoje życie, teraz o następne. Wspomnę o Was w modlitwach, w końcu "Gdzie dwóch albo trzech gromadzi się w Moje imię, tam jestem pośród nich"(Mt 18,20).

    Karoluś81, strawberry, anja83 lubią tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Sylvka Autorytet
    Postów: 2192 1770

    Wysłany: 7 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Również proszę Was o modlitwę w naszej intencji.

    Karoluś81 lubi tę wiadomość

    3.08.22r. Anielka 🍼👶🥰
    5.09.21r. Antosia 11 +3 tc [*] 💔👼
    27.08.20r. [*]
    27.07.19r. Błażej 🍼👶🥰
    7.07.16r. [*]
    3.08.15r. [*]




  • mili88 Koleżanka
    Postów: 56 11

    Wysłany: 13 marca 2017, 12:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny :)
    Czy niosąc w sercu intencję za drugą osobę, która fizycznie nie może uczestniczyć we mszy świętej o uzdrowienie, również można wyprosić dla niej łaski?
    Odpowiedź nasuwa się sama, wiem :) Nigdy nie byłam na takiej mszy i chciałabym spytać o Wasze doświadczenia :)

    08hk3iv.png
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 13 marca 2017, 13:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Można, jak najbardziej. Można zabrać zdjęcie tej osoby i podczas nakładania rąk trzymać. Gorąco zachęcam do udziału w mszy świętej o uzdrowienie :-)

    Dakota lubi tę wiadomość

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 14 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny jestem na tym wątku chyba pierwszy raz, cześć Karoluś :) ale muszę to napisać. Dziś mój mąż odebrał wyniki badań, z 0% prawidłowych plemników i wszystkiego innego fatalnego, odebrał dziś niewiarygodne wyniki, wszystko książkowo, nawet chyba lepiej - 16% prawidłowych plemników i wszystkie inne parametry w górnych granicach :)

    Dziś kończę 1 część Nowenny Pompejańskiej w intencji mojego męża :)
    Takie oto mam piękne świadectwo, niewiarygodne wręcz :)

    Pozdrawiam Was i zachęcam do odmawiania Nowenny Pompejańskiej, w sumie juz po 3 dniach odmawiania poczułam jej siłę :)

    anja83, strawberry, Karoluś81, Lunna, żonaAnia, vanessa lubią tę wiadomość

    Dakota
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 14 marca 2017, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:37

    Dakota, Karoluś81 lubią tę wiadomość

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 14 marca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Strawberry też o tym dużo czytałam, o św Gertrudzie i też się modlę za jej wstawiennictwem o dusze czyśćcowe. A Ty Nowenne odmawiasz za dusze czyśćcowe?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 marca 2017, 22:04

    Dakota
  • Karoluś81 Autorytet
    Postów: 1633 1988

    Wysłany: 15 marca 2017, 08:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota bardzo się cieszę :-)
    Oby dziękczynna część Nowenny przyniosła kolejny cud :-)
    Ja wczoraj zaczęłam nowennę do św. Stanisława Papczyńskiego.

    Dakota lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 15 marca 2017, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota super, a co mąż brał na poprawę nasienia ?

    Dakota lubi tę wiadomość

  • Lunna Autorytet
    Postów: 1109 554

    Wysłany: 15 marca 2017, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota to wspaniała wiadomość :)

    Dakota lubi tę wiadomość

    tt1d7eb8?&fake.png
    cravings-2017-12-12.jpg
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :)

    Luccecita mąż od dawna brał salfazin, wcześniej miał 2 razy kurację profertilem i nic to nie dawało.

    Od dwóch tygodni bierze kombinację suplementów, którą poleciła mi dziewczyna na innym watku : salfazin, kwas alfa liponowy (kwas kupiłam z najwyższej półki, który poleciła mi pani w aptece), addyzoa charak i lkarnityne 1500 (miała być 1000 ale miałam w domu 1500 akurat).

    Dakota
  • Agnieszka_A. Autorytet
    Postów: 1108 1074

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dakota cudowna wiadomość :)
    Możesz powiedzieć gdzie kupowałaś addyzoa charak? Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam.

    Ja już kilka razy chciałam zacząć Nowennę ale szybko "odpuszczałam". Jednak od jakiegoś czasu co chwilę natrafiam na informacje o niej i czuje potrzebę, żeby ją odmówić. Oby starczyło mi sił.

    Dakota, edka85 lubią tę wiadomość

  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 15 marca 2017, 21:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agnieszka, addyzoa charak zamówiłam przez internet, jest tylko jedna chyba taka strona z tym lekiem. Były też na allegro ale jakoś się bałam zamówić, wolałam ze sprawdzonej strony, jak wpiszesz, od razu Ci wyskoczy ta strona.

    Ja pierwszy raz podeszłam do Nowenny, już od kilku lat o niej myślałam, ale bałam się, że nie podołam, że będę klepać byle tylko odmówić, że będzie to bez skupienia. Wiedziałam, że powinnam ją odmówić tak ze skupieniem i dlatego odkładałam, nie czułam się gotowa. Jak zaczęłam to aż byłam w szoku jak udaje mi się zachować skupienie, oczywiście zdarza się taki jakby "gorszy dzień", że te myśli się rozbiegają ale ogólnie zatapiam się w modlitwie. Naprawdę polecam, Nowennę Pompejańską - Modlitwę nie do odparcia :)daje takie niesamowite ukojenie, ma się wrażenie, że jest się pod opieką i nic złego nie może się stać :)
    Teraz to nie mogę się wręcz doczekać tej chwili w ciągu dnia, aż zacznę odmawiać :)
    Dziś późno wróciłam do domu i zaraz zaczynam drugi Różaniec :) Nie martw się dasz radę, będziesz wręcz szczęśliwa, że Ją odmawiasz, ja już myślę o następnej, a dziś dopiero drugą część zaczęłam :)

    Agnieszka_A. lubi tę wiadomość

    Dakota
  • strawberry Autorytet
    Postów: 516 1093

    Wysłany: 15 marca 2017, 22:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 17 września 2018, 21:37

    „Cierpliwy do czasu dozna przykrości,
    ale później radość dla niego zakwitnie.” Syr 1,23
  • Dakota Autorytet
    Postów: 706 496

    Wysłany: 15 marca 2017, 23:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ojej Strawberry strasznie mi przykro z powodu Twojej siostry:( to musi byc okropne:( zycze jej duzo sily i zeby znalazla ukojenie. Nie slyszalam o tej ksiazce, musze poszukac, poczytac. To forum to jednak skarbnica wiedzy na kazdy temat :) a co do Nowenny, uwierz mi, ze ta modlitwa ma taka sile, ze choc przeraza na poczatku to czlowiek znajduje czas i nawet po ciezkim dniu o pozniej porze znajduje sile na jej odmowienie. Jest potezna i wlasnie przez to balam sie jej tak dlugo, ze nie podolam a z kazdym dniem jeszcze ma sie coraz wiecej checi na jej odmawianie :) przyjdzie taki dzien, ze jak zaczniesz to bedziesz bardzo szczesliwa :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 15 marca 2017, 23:31

    Alicja81, Agnieszka_A. lubią tę wiadomość

    Dakota
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 16 marca 2017, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    strawberry wiesz mi też się bardzo często "rojeżdżają się myśli", staram sie jak mogę to kontrolować. Dakota ma rację jak sie zacznie Nowenne to codziennie do niej ciągnie.

    Ja niedawno zakończyłam drugą nowenne pompejańską, teraz modlę się do Matki Boskiej rozwiązującej węzły, codziennie modlity do św. Dominika,we wtorki nowenna do św. Marty a do tego modlitwę św. Gertrudy za dusze. zas zawsze się znajdzie-ręcze za to.
    Z Nowenną -modlitwy zajmowały mi ok. 1,5 godziny.

    Dakota lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
  • karolinams Autorytet
    Postów: 1112 649

    Wysłany: 20 marca 2017, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Łączymy się kobietki

    7u229n73melmp7nq.png


    ojxezbmh697s0anz.png

    Syn 13 lat,
    Syn 9 lat
  • Britty Autorytet
    Postów: 1068 480

    Wysłany: 24 marca 2017, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane pragnę sie dołączyć i wspierać w modlitwie!
    Ja od miesiąca trwam w modlitwie do Matki Bożej brzemiennej w Skępem i oczywiście do św. Dominika! Wiezrze,ze Bóg nas wysłucha i będzie maly wielki cud na święta!

    Alicja81 lubi tę wiadomość

    02.09.2020 Gabryś <3
    dqprj48a0vyap3wu.png
    22.07.2018 Zuzanka <3
    gg64t5odwuht857b.png
  • Alicja81 Autorytet
    Postów: 1302 857

    Wysłany: 24 marca 2017, 20:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    powodzenia Britty.

    Britty lubi tę wiadomość

    Alicja81
    mama 11- letniej Juleńki
    Ponowne starania od 2014r
    08.2020- beta 2,3
‹‹ 162 163 164 165 166 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

6 porad jak wybrać najlepszego specjalistę od leczenia niepłodności

Wybór najlepszego lekarza specjalisty jest najwyższym priorytetem każdej kobiety, której starania przedłużają się lub dotychczasowe leczenie okazało się nieskuteczne. Szukając kompetentnych godnych zaufania lekarzy, którzy mogą pochwalić się wysoką skutecznością, należy brać pod uwagę również jakość placówki, w której przyjmują.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ