X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne NOWENNA STRACZEK
Odpowiedz

NOWENNA STRACZEK

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 06:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję <3

  • Pisellini Autorytet
    Postów: 561 348

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 07:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe!

    :)

    AnBe lubi tę wiadomość

    W rytmie TOCA, TOCA!
    cbprb201csmnwzjc.png
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati6685 wrote:
    Dziewczyny, ja rozumiem, że każdego życie układa się inaczej, czasem mamy pogmatwane te historie, ale Bóg chce nas wyciągać na prostą. Jeśli nie ma przeszkód, by zawrzeć sakrament małżeństwa, to na co czekać. Bóg błogosławi małżeństwom! To On ustanowił ten sakrament!

    olitka- holistyczne metody leczenia, są zaliczane przez egzorcystów do zagrożeń duchowych! Warto się z takiego leczenia wyspowiadać.

    http://www.effatha.org.pl/zagrozenia/postmodernizm.htm

    Wszelkie wejście w zagrożenia duchowe (również akupunktura, akupresura, bioenergoterapia, joga i wiele, wiele innych) mogą stanowić przeszkodę do poczęcia się dziecka!

    http://zagrozeniaduchowe.pl/?page_id=158


    Hmmmm...Dziewczyny podałam Wam ten kontakt do dr Agrawal bo chciałam którejś z was pomóc...
    Ja generalnie jestem osobą wierzącą ale żyje w poszanowaniu poglądów innych i nie lubię ulegać żadnym skrajnościom... Także Kati6685 szanuje Twoje zdanie chociaż jest ono dalekie moim poglądom...
    A propos medycyny holistycznej to wszystkie pary, które znam a które leczyły się u dr Agrawal były to osoby wierzące, nawet bardzo i pierwsze co zrobiły dowiedziawszy się, że będą rodzicami to podziękowały za to Bogu...
    Także szanujmy nasze poglądy i nie ferujmy wyroków, ze jedno postępowanie jest dobre a drugie jest grzechem.... pozostawmy to sumieniu każdej z nas..wszystkie mamy taki sam cel, pewnie wybierzemy różne drogi aby ten cel osiągnąć i fajnie by było żebyśmy się nawzajem wspierały a nie wpędzały w poczucie winy...

    Sudela lubi tę wiadomość

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Robotka1 Autorytet
    Postów: 6880 6735

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnBe:) jestem z Tobą:)

    dzień dobry dziewczynki:)

    jak się dziś czujecie?
    ja w porównaniu do wczorajszego dnia o niebo lepiej:)

    AnBe, vanessa, Sudela lubią tę wiadomość

    qdkkqps699ih7zxn.png
    3i49io4plnxypnm1.png
    I JESZCZE JEST MAJA Z 2008 ROKU:)
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień Dobry,
    Ja też czuję się lepiej, bo dostałam okres, napięcie spadło...
    No i za tydzień już wizyta w Invimedzie.
    Oznajmiam, że zostało około ponad dwa tygodnie do zaczęcia najgorszej części miesiąca, czyli jeszcze daleko ;)
    Najbardziej w cały miesiącu lubię okres, bo moge mieć to wszystko w miarę gdzieś :)

    Manieczka86, Jakucja, Lena87, Pisellini lubią tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • MOI Autorytet
    Postów: 1510 2496

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iownka życzę Ci takiego spokoju, jak podczas @ przez cały cykl :)

    AnBe trzymaj się!!!!! Wspieramy Cię modlitwą <3

    AnBe, vanessa lubią tę wiadomość

    Moi
    3jvzmg7ysek3gxzk.png
    f2w39jcgjmkmlfy9.png
  • Jakucja Ekspertka
    Postów: 150 65

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, ja dzisiaj trochę gorzej niż wczoraj. Mam właśnie najgorszą część miesiąca, już parę dni po ovu (domniemanej) i już mam przeczucie, że się nie udało, bo tak mnie podbrzusze zaczyna pobolewać jak na okres. Prawie zawsze tak mam, objawy na okres od razu po ovu, nawet się człowiek połudzić nie może.Pocieszam się tylko tym, że jutro jedziemy na targi ślubne, trochę się rozerwę.

    Wczoraj piłam grzane wino, a co mi tam, przynajmniej się smutki odpłynęły.


    AnBE kciuki!

    Lowinka, ja też najbardziej lubię pierwszą połowę miesiąca.

    AnBe, Lena87 lubią tę wiadomość

    wrogi śluz
    2016 - synuś
    010i9n73j0e5nmga.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 12:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję dziewczyny, modlitwa mi bardzo pomaga! <3

  • Kati6685 Koleżanka
    Postów: 42 31

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 12:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka, nie jest moją intencją wpędzać kogokolwiek w poczucie winy-chodzi mi wyłącznie o uświadomienie. Bóg dał nam wolną wolę, dlatego wybieramy albo dobro albo zło. Nie ma żadnych pomiędzy....
    Tu nie chodzi o skrajności-tu chodzi o jasne i klarowne opowiedzenie się po jednej ze stron...
    Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
    Obyś był zimny albo gorący!
    16 A tak, skoro jesteś letni
    i ani gorący, ani zimny,
    chcę cię wyrzucić z mych ust. Ap św. Jana


    AnBe obejmuję modlitwą i błogosławię+

    AnBe, vanessa lubią tę wiadomość

  • Ania_84 Autorytet
    Postów: 39244 31313

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki mam prosbe :)

    czy mozecie przy okazji pomodlic sie z amoja psiaspiółke :)
    w lipcu 2013 roku poroniła i teraz na poczatku roku dowiedziala sie ze jest w ciazy w srode byla u gina wszytsko jest ok :)
    Ale 5 lutego idzie zobaczyc serudcho- ide z nia bo jej rodzinka w wiekszoci za granica
    wierze ze wszytsko bedzie w porzadku :) ale modlitwa nie zaszkodzi a wiem ze ona bardzo by była wdzieczna ;)

    Pozdrawiam
    Ania :D

    vanessa lubi tę wiadomość

    Bezplemnikowcy też mają dzieci ;) 35odc.
    1 podejście (31.12.15) - cb
    2 Podejście (24.05.16) :) 13dpo beta 66,72/ 15dpo 183,22 19dpo 1432,94
    74dii09kx3vbi21s.png
    Novum Wawa
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 15:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ wreszcie mogę coś napisać i szczególnie chcę te słowa kierować do Ciebie. Znasz mniej więcej moją historię. A tak dla przypomnienia innym żeby ktoś nie uznał że się np. wymądrzam w temacie ;) to starania u nas trwają już ponad 4 lata oczywiście z przerwami bo psychicznie było ze mną delikatnie mówiąc bardzo źle... Czytając Twoje słowa w postach na tym wątku przypomniały mi się chwile kiedy tak samo mówiłam, myślałam i zapewne czułam się tak jak Ty obecnie. Nie chcę Cię pocieszać bo wiem że to nic nie da... przynajmniej w moim przypadku nic nie pomagało żadne słowa pociechy jedynie co to mnie mega wkurzały. Zastanawiałam się co chciałabym usłyszeć wtedy kiedy przechodziłam ten chyba najtrudniejszy etap starań. Szczerze to wtedy chciałam żeby mi wszyscy dali święty spokój jeżeli nie mają dla mnie konkretnej rady, wskazówki aby zajść w upragnioną ciążę - wiadomo że nie mieli bo tak już jest.
    Nie będę pisać jak się czułam bo doskonale o tym wiesz na własnej skórze. Jedynie co Ci chciałam powiedzieć/poradzić jeżeli pozwolisz oczywiście to powiem w skrócie tak. Moje życie zmieniło się na lepsze (tzn. nie jestem w ciąży i pewnie długo w niej jeszcze nie będę jeżeli w ogóle będę, ale podchodzę do tych spraw z dystansem i nie czuję się już tak bardzo nieużyteczna itd. nie jest idealnie super ale lepiej niż było) dzięki modlitwie ale nie takiej codziennej co nie znaczy że się nie modliłam i na pewno ta modlitwa bardzo mi pomogła chociażby w tym aby znaleźć sposób na wyjście z doła. Mam na myśli modlitwę i Mszę z modlitwą o uzdrowienie i uwolnienie to jest taka Msza na której ksiądz modli się specjalnymi modlitwami w intencji obecnych i powierzanych osób właśnie w intencji uwolnienia m.in. od wszelkiego zła które np. przeszkadza Bogu aby nas uzdrowił itp. Jeżeli masz możliwość to polecam Ci wybrać się na taką Mszę. Ja już pozytywne efekty czułam po jednej Mszy i dodatkowo modliłam się i nadal modlę specjalną modlitwą w tej samej intencji.
    Tutaj jest kalendarz kiedy i gdzie są odprawiane takie Mszę może będzie któraś w Twojej okolicy jeżeli nie to poszukaj w necie na pewno znajdziesz coś bo tutaj jest tylko część podana.

    http://www.se.neteasy.pl/kalendarz-mszy-sw-o-uzdrowienie

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 18:27

    Kati6685 lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    XYZ polecam Ci tą modlitwę o uwolnienie. Mnie bardzo pomogła. Przed jej odmawianiem zaleca się odmówić dowolną modlitwę do Ducha Św.

    O Panie Tyś jest wielki Tyś jest Bogiem Ty jesteś Ojcem jesteś wspaniała proszę Cię przez wstawiennictwo i z pomocą Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała abym została uwolniona od zła które czyni mnie niewolnikiem lub chce mnie uczynić niewolnikiem. Wszyscy święci przyjdźcie mi z pomocą.
    Od niepokoju, smutku, obsesji - proszę Cię uwolnij mnie Panie
    Od nienawiści, cudzołóstwa zawiści - proszę Cię uwolnij mnie Panie
    Od uczucia zazdrości złości od myśli o śmierci - proszę Cię uwolnij mnie Panie
    Od wszelkiego zamachu na życie - proszę Cię uwolnij mnie Panie
    Od wszelkich form nieodpowiedniej seksualności - proszę Cię uwolnij mnie Panie
    Od podziału rodziny i od złego towarzystwa - proszę Cię uwolnij mnie Panie
    Od wszystkiego co nie pozwala nam wzrastać w Twoich oczach - proszę Cię uwolnij mnie Panie
    Od wszelkiego przekleństwa, uroku, czarów i innego ukrytego zła - proszę Cię uwolnij mnie Panie
    Panie Ty powiedziałeś: "Pozostawiam Wam swój pokój, daję Wam swój pokój" przez wstawiennictwo Maryi Dziewicy pozwól abym została uwolnieni od wszelkiego przekleństwa i wszelkiej złej mocy i abym mogła cieszyć się zawsze Twoim pokojem przez Chrystusa Pana naszego. Amen.

    Możesz także dodać swoje wezwania i prosić aby Jezus uwolnił Cię od "tego czy tamtego".

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 16:15

    Drzwiona, Kati6685 lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • aga.just Autorytet
    Postów: 3047 1300

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnaBe <3 jestem z Tobą całym sercem <3

    vanessa, AnBe lubią tę wiadomość

  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak dobrze mieć wsparcie modlitewne tylu osób :) Nie wiem jak Wy ale ja czuję efekty :) Witamy nowe koleżanki i dziękujemy każdej z osobna za dar wspólnej modlitwy s0814.gif

    1. MM madzianka.....................................26. -- Mili
    2. AG zielarka..........................................27. MF emdżej
    3. MRz Manieczka86................................28. -- XxMoniaXx
    4. BP Marion............................................29.JNŚ MOI t6201.gif
    5. BP Drzwiona t6201.gif....................................30. AM Macierzanka:)
    6. AŁS Ania1986.........................................31. KS Madziara
    7. SGD Nutka t6201.gif....................................32. MEB ewelina27
    8. KT Robotka1........................................33. AB AniaBe
    9. JK Kierzynka.........................................34. APB staraczkaaga (Agata)
    10. AM-W XYZ..........................................35. AB AnBe
    11. AB czekaja..........................................36. AMM aga.just
    12. AM-L Ania84.......................................37. MPG Pisellini
    13. IS Iownka............................................38. ASK lithe123
    14. JJ freya...............................................39. AEK olitka
    15. MJM vanessa......................................40. AS Nazja
    16. IŚ Ita....................................................41. MZ Milcia
    17. KŁR Kaśka..........................................42. JMZ Chanela
    18. AL aaaaga t6201.gif........................................43. BM ChciałabymJuż
    19. NK Strażaczka90 (Nicola)........................44. ATH maleńka29
    20. ERP mycha28.........................................45. -- angel
    21. ESZ Hope2.............................................46. -- sylwia1985
    22. MKM Majka86.........................................47. MMK migotka
    23. EŻ Eweloka84.......................................48. MZ Jakucja
    24. EF edith2602.......................................49. KPN Kati6685
    25. DP Dosiasta

    ALE NAS DUUUUUUUUUUUUUUUUUŻO :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 16:14

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • olitka Ekspertka
    Postów: 204 145

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kati6685 wrote:
    olitka, nie jest moją intencją wpędzać kogokolwiek w poczucie winy-chodzi mi wyłącznie o uświadomienie. Bóg dał nam wolną wolę, dlatego wybieramy albo dobro albo zło. Nie ma żadnych pomiędzy....
    Tu nie chodzi o skrajności-tu chodzi o jasne i klarowne opowiedzenie się po jednej ze stron...
    Znam twoje czyny, że ani zimny, ani gorący nie jesteś.
    Obyś był zimny albo gorący!
    16 A tak, skoro jesteś letni
    i ani gorący, ani zimny,
    chcę cię wyrzucić z mych ust. Ap św. Jana


    Nie chce się spierać...nie ma to sensu, jak powiedziałam ja szanuje Twoje poglądy.. a w zamian słyszę: "albo jesteś z nami albo przeciwko nam" bardzo nieprzyjemnie mi się zrobiło, poczułam się atakowana...
    Jak powiedziałam, nie chce się spierać to nie czas i miejsce do takich dyskusji, powiem krótko: bądźcie płodne, szczęśliwe i żyjcie zgodnie ze sobą, ja się za Was wszystkie będę nadal modlić..może modły grzesznika na coś się przydadzą;) na wątek raczej już wchodzić nie będę, no chyba, że pochwalić się, że będzie dzidziuś:)

    f2w39n7304tem5zg.png

    dqprx1hpbjoqfhgk.png
  • Iownka Autorytet
    Postów: 585 363

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa, dziękuję za tego linka! Już szukam, kiedy w moich okolicach będzie jakaś msza, bo tą w Katowicach tydzień temu przegapiłam w końcu... :\

    vanessa lubi tę wiadomość

    w5wqkrhmcawmir87.png

    relg3e5e4t96ae00.png
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 25 stycznia 2014, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    olitka wrote:


    Nie chce się spierać...nie ma to sensu, jak powiedziałam ja szanuje Twoje poglądy.. a w zamian słyszę: "albo jesteś z nami albo przeciwko nam" bardzo nieprzyjemnie mi się zrobiło, poczułam się atakowana...
    Jak powiedziałam, nie chce się spierać to nie czas i miejsce do takich dyskusji, powiem krótko: bądźcie płodne, szczęśliwe i żyjcie zgodnie ze sobą, ja się za Was wszystkie będę nadal modlić..może modły grzesznika na coś się przydadzą;) na wątek raczej już wchodzić nie będę, no chyba, że pochwalić się, że będzie dzidziuś:)

    Masz racje nie chodzi o spory chociaż przyznam na marginesie że jestem anty nastawiona do metod niekonwencjonalnych ale nie będę nikogo uświadamiać. Oczywiście koleżanka powiedziała co myśli na ten temat podała linki do poczytania i każdy zrobi z tym co zechce.
    Kochane przecież ten wątek powstał po to aby nas jednoczyć wspólną wzajemną modlitwą.
    Olitka bardzo Cię proszę nie odchodź z wątku on powstał aby nam pomagać wiem może sprawił Ci przykrość ale nie odchodź z naszego wątku z tego powodu. Jako założycielka BARDZO CIĘ PRZEPRASZAM za przykrości które Cię tutaj spotkały I PROSZĘ O POZOSTANIE Z NAMI w stałym kontakcie <3
    Mam nadzieję że zostaniesz z nami proszę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 25 stycznia 2014, 19:00

    Jakucja lubi tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • vanessa Autorytet
    Postów: 3207 1965

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane gdzie jesteście? Mam nadzieję że nie chcecie po tym wszystkim uciekać z wątku.
    Chciałam jeszcze dodać tyle że nie ma sensu spierać się TUTAJ na tema wiary i co jest z nią zgodne a co nie. Nie wiadomo czy w ogóle na tym wątku jesteśmy wszystkie tego samego wyznania. Mamy się modlić za siebie niezależnie od tego jakie mamy poglądy możemy wyrażać swoje zdanie podawać linki do różnych stron ale nie oceniać bo każda z nas jest na innym etapie starań i inaczej to przeżywa.
    I nie wolno stwierdzać że ktoś nie ma dzieci bo jest temu winień albo że dlatego bo żyję bez ślubu bo to jest absurd. Jakby tak było to na OF byłyby tylko pary żyjące w wolnych związkach a po za tym znam wobec każdej z nas Bóg ma jakiś plan i nikt po za Nim go nie zna.
    W sąsiedztwie jest małżeństwo bardzo religijne długo się starali i nie mogli mieć dzieci aż zdecydowali się na adopcję. Kilkanaście lat temu adoptowali dziewczynkę i to była ich droga stworzyli DOM i dali miłość niechcianemu maleństwu. Czy oni zrobili kiedyś coś złego NIE po prostu taka była wola Boża żeby tamta dziewczynka miała wspaniałych rodziców a gdyby wcześniej mieli swoje z pewnością nie adoptowaliby jej.
    I jeszcze jedno z naszym problemem/cierpieniem bywają momenty kiedy wiara wisi na włosku więc trzeba być ostrożnym w tym co się mówi żeby niechcący tego "włoska" nie zerwać.
    Módlmy się za siebie, powierzajmy wszystko Bogu a On sam będzie wiedział co ma robić i jak nas prowadzić. Amen :D

    Manieczka86, Drzwiona, Jakucja lubią tę wiadomość

    7 lat walki o Ciebie Kruszynko...

    201701271765.png

    (*) Aniołek Madzia 7 tc luty 2020 - w moim sercu pozostaniesz na zawsze
  • Drzwiona Autorytet
    Postów: 464 386

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vanessa ja jestem cały czas. Mimo, ze sie nie udzielam jestem duchowo z Wami, modlę sie za wszystkie tu dziewczyny.
    Uważam, ze masz calkowita racje, jestesmy tu aby wspierac sie modlitwa, aby jednoczyc sie.. klotnie na tle wiary czy swiatopogladu wypaczaja tylko idee tego watku.

    vanessa, Manieczka86, Sudela lubią tę wiadomość

    25.09.2015 urodził się mój ukochany Dawid <3
    <3 mój Aniołek 15.02.2014 r. (8tc)
    <3 mój Aniołek 01.06.2014 r. (6tc)
    Św. Dominiku czuwaj nad nami...
  • Ita Autorytet
    Postów: 1052 1122

    Wysłany: 26 stycznia 2014, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też jestem cały czas z wami i nie ustaje w modlitwie :)

    vanessa lubi tę wiadomość

    atdck6nlmznf5qze.png
‹‹ 17 18 19 20 21 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z płodnością, brak owulacji? 3 przepisy na koktajle wspierające owulację.

Sprawdź jak pyszne i łatwe do zrobienia koktajle, mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę. Działaj kompleksowo i wspieraj swoje starania w naturalny sposób. Poznaj 3 propozycje przepisów na pyszne koktajle propłodnościowe. 

CZYTAJ WIĘCEJ