X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 11:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:08

    przedszkolanka:), Słoneczko12, Pestkaa, Wik89, speakyourmind93, monik123 lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokladnie. Ja juź mojemu zapowiedzialam,że powtórka byc musi. Wczoraj tekst go rozwalił z tym dużo seksu bo od tego są dzieci a nie monitoringu :D

    Nona, Pestkaa lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja doszłam po raz pierwszy od tego spadku (prawdopodobnego zagnieżdżenia ;)?). Ach, jak mi dobrze :P Jednak ten normlany przyrost bety mi głowę uspokoił i można było się na seksie skupić :D

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny, no to u mnie tez juz bylo dzisiaj bzykniecie, obiecuje sobie ze w tym cyklu dluzej bedziemy sie starac, hehe, zobaczymy jak nam wyjdzie;) mąż we wtorek idzie do lekarza, na razie do rodzinnego zeby porobic podstawowe badania, pod koniec mojego cyklu jak odpuscimy seks idzie na badanie nasienia. W lutym staramy sie dalej z pomoca supli, w tym pylku pszczelego:D, a jak sie nie uda w tym ani w kolejnym cylku to na poczatku marca wracam do gin, do mojej dotychczasowej albo do nowej, znalazlam dwa polecane nazwiska w waw, w pon sprobuje sie umowic, i bedziemy dalej dzialac. Jeszcze mysle czy w lutym nie pochodzic na monitoring do dotychczasowej gin. No i czytam o LUF i tez mysle ze warto aby lekarz diagnozowal pod tym katem. Taki plan:D
    Udanych staran dla tych co jeszcze bzykaja:D Monia mysle ze 9dc to juz mozna zaczynac, ja w tym cyklu zaczelam wczesniej niz zwykle

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    u mnie w tym cyklu już jakoś wcześnie pokazał się zachęcający śluz, chwilę odczekałam ale już od 12dc dzień dnia :P kurdę no dobra macie rację, dziś powtórkowe rżnięcie :P

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona - wczoraj sie zamotalam i Ci nie napisalam, ze wtedy, kiedy u Debskiego mialam ta pecherzykowana postac cialka zoltego, to powiedzial mi, ze moze byc to ciaza. Niestety nie byla, ale wierze, ze jest u Ciebie :)

    Zaplanowalismy, ze maz idzie zbadac nasienie w czasie kiedy bede miala @, czyli ruszamy na poczatku lutego. Mial isc wczesniej, ale trzeba zrobic przerwe od bzyku, a ja nie odpuszcze do konca cyklu.

    Lami, Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mojemu dam kilka dni spokoju i robimy ten domowy test.

    Nona, kark lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • rzepakowepole Autorytet
    Postów: 1716 1901

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to się bardzo cieszę, że moja rada żeby się dłużej kochać, zapadła Wam w serce. Pierwsza, która zajdzie przy seksie po domniemanej owulacji, stawia mi wino.

    U mnie dziś mega spadek tempki, owulak drugi dzień pozytywny i śluz raczej woda niż białko. Działamy dalej.

    Nona, Pestkaa, przedszkolanka:), Słoneczko12 lubią tę wiadomość

    ex2bvcqgjnvonbri.png
  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też polecam seks przez cały cykl co 2 dni, bo nigdy nie wiadomo kiedy ta owulka wypadnie. Może być szybciej, a może później. U nas zaskoczyło w ten sposób 3 razy. Seks od skończenia @ aż do kolejnej. A teraz posucha bo nawet o seksie nie myślę;p biedny ten mój mąż
    Olejcie te testy owulacyjne i działajcie;)

    Nona, przedszkolanka:), Sasanka5 lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U nas było dwa dni z rzędu przed owu, w owu przerwa i dwa dni z rzędu po owu. My leniwce, więc nie było opcji, żeby nie kontrolować niczym. Nie kontrolowaliśmy 4 miesiące i nic nie wyszło. Dopiero za trzecim razem kontrolowanych cykli. Pierwszy cykl tylko na testach, dwa kolejne testy+monitoring.

    Nona, przedszkolanka:), Nikodemka, Pestkaa, gusiaa lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:08

    Wik89 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:08

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie taka sytuacja:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/b849d91a86c0.jpg

    Lami lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Niezapominajka2 Autorytet
    Postów: 1860 3119

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, ale ja nie mam nieograniczonego budżetu na diagnostykę. Pójdę do gina i zobaczymy co powie. Nie zrobie ani jednego badania dopóki mój mąż nie zbada nasienia. Narazie spokój.

    Ja tam lubię mierzenie i obserwacje. Dużo bardziej stresuje mnie to, że staramy się równolegle z różnymi znajomymi, im pokolei się udaje a my stoimy w miejscu. Teraz czekam na info od jednej koleżanki, czuję w kościach, że niedługo ogłosi ciążę.

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/92f55d1a9318.jpg
    U mnie taka sytuacja.

    Lami, blair. lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 13:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niezapominajko ja nie mówię o takiej calej diagnostyce od razu bo idzie zbankrutowaç,ale właśnie o podpowiedzenie lekarzowi w którym kierunku radzi iśc ;) ale masz racje- najpierw mąź :)

    Niezapominajka2 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 13:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, na moje oko na bank po. Niebieskie pewnie mają czułość 30, różowe 10.
    I miałaś super wyrzut, taki że ciach i po sprawie. Pękło, jajeczko wyleciało, już się poznało z plemniczków, teraz niech wędruje na swoje miejsce i się przyczepia :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2019, 13:06

    przedszkolanka:), Pestkaa, Słoneczko12, speakyourmind93, blair. lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsciara teraz taki prosimy ciazowy :D
    Lami też myślę,że po ;) dzisiaj już dupek,wieczorem poprawka i czekanie zostaje..
    Dziekuje <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 stycznia 2019, 13:07

    Lami, speakyourmind93 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 13:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to zaczynamy odliczanie :D

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 13 stycznia 2019, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    No to zaczynamy odliczanie :D
    Wy z Lami to lepiej tu wirusy wysyłajcie! Dużo by starczylo każdej! Teraz Szczęsciara,Nona,Słoneczko,Nikodemka,Niezapominajka,Wiki najbardziej potrzebuja,bo po owu lub w trakcie ;)

    Słoneczko12, Wik89 lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza a starania o ciążę - poruszające historie trzech kobiet

Endometrioza jest na tyle niezbadaną jeszcze do końca chorobą, że postawienie prawidłowej diagnozy może zająć lata... A właściwa diagnoza i szybkie podjęcie odpowiedniego leczenia, to najważniejsza kwestia szczególnie w przypadku kobiet, które starają się o dziecko. Trzy kobiety podzieliły się z nami swoimi doświadczeniami w drodze do diagnozy endometriozy i upragnionego macierzyństwa. Przeczytaj historie, które dodają skrzydeł i nadziei, że pomimo trudów będzie dobrze! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test Panorama – jeszcze dokładniejszy dzięki sztucznej inteligencji!

Jeszcze do niedawna wykonywanie dokładnych badań prenatalnych, takich jak amniopunkcja, wiązało się z ryzykiem dla rozwijającego się maleństwa. Rozwój technologii i medycyny przyczynił się powstania nieinwazyjnych testów prenatalnych nowej generacji (NIPT). Jednym z nich jest test Panorama, który jako jedyny wykorzystuje sztuczną inteligencję. Jak wykonuje się test? Na czym polega jego skuteczność? Jakie choroby i schorzenia mogą zostać dzięki niemu wykryte? 

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ