X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • Spirit Autorytet
    Postów: 2182 1352

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    alis132 wrote:
    Dziewczyny nie poszłam do tego lekarza zastępczego czekam.... mam duphaston co ma być będzie może kropek rośnie? A zresztą wczoraj w moczu nie było erytrocytow to może to tak ma być?
    Nie bardzo rozumiem o tych Erytro w moczu.

    2017 #1
    2019 #2
    :D
  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti nie mam lekarza.lh i fsh zrobiłam na własną ręke.bo czytałam na oviufriend o nich

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    Przedszkolanko, a co to :P Pamiętam, że po cc z synem ćwiczyłam i wtedy rozstępu mięśni nie miałam, jeśli o to chodzi.

    Czyli powinnam jechać z tym do lekarza? Ćwiczy się to jakoś czy wręcz przeciwnie - odpoczywać i np nie nosić?
    Warto wspomnieć,cwiczenia tylko ze specjalistą ale nie mam pojecia czy dopiero nie po porodzie ..

    A ja juz sobie wmówilam niepłodnośc wtórną. Durna.

    kark lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, zaraz zasadzę kopniaka za te bzdury! Proszę wyluzować, być królową dla siebie, żeby bąbel chciał się zadomowić! A ty tu wyjeżdżasz mu z jakąś niepłodnością i zaraz się wystraszy!

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami <3
    Dzisiaj mam doła. Uśpię Polę,zabieram się za pracę a jutro będzie lepiej ;) chyba że tempka spadnie to bede wyc ;p

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 18:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lami - dobrze, ze sie pojawiasz i ustawiasz do pionu :) ja tez skorzystam z tej motywacji. Jak sie czujesz?

    Juz mi troche lepiej. Jajniki nadal ciagna, ale przynajmniej wyszlam z lazienki. Caly dzien przelezalam w pidzamie pod kocem, odbebnilam tylko ksiedza (na chwile sie przebralam w normalne ciuchy, zeby nie bylo :)). Mam nadzieje, ze jajeczko sie pojawilo, uwolnilo i zaplodnilo... Chyba zaczne gadac do brzucha :d

    Szczęściara, Lami, Pestkaa, Sasanka5 lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:15

  • anusiak5 Autorytet
    Postów: 1657 522

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dzieki nona tylko ja jestem spod ostrowa wlkp.u nas amh kosztuje cos 180 tez jak dobrze pamietam.gdzies sobie zapisałam cene jak byłam ostatnio w labo.zrobie albo styczen albo luty jak bede miec kase i zgram z wolnym aby z rana jechac.który dzien cyklu najlepiej na nie

    anusiak=niedoczynnosc tarczycy i hashimoto
    iv09jw4z4iotag22.png whjt3csz8ywysrrm.png
    8fd339fb5b3915db6590d59424627848.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko też nad tym rozmyślam. Ostatnio słyszałam to w dtvn. I już sobie wkrecilam że pewnie to mam skoro nie zaskoczyło jeszcze.

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko, a nie wiesz czy jak będę na usg to widać taki rozstęp czy przepukline? Czy w jaki sposób Ty miałaś potwierdzone?

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Lami - dobrze, ze sie pojawiasz i ustawiasz do pionu :) ja tez skorzystam z tej motywacji. Jak sie czujesz?

    Juz mi troche lepiej. Jajniki nadal ciagna, ale przynajmniej wyszlam z lazienki. Caly dzien przelezalam w pidzamie pod kocem, odbebnilam tylko ksiedza (na chwile sie przebralam w normalne ciuchy, zeby nie bylo :)). Mam nadzieje, ze jajeczko sie pojawilo, uwolnilo i zaplodnilo... Chyba zaczne gadac do brzucha :d
    Kochana pewnie gadaj żeby kropek ładnie się zadomowił. Powiedz mu że Ciotki forumowe na niego czekają :)

    Wik89, Lami, Pestkaa, Nikodemka lubią tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko, dziękuję, że pytasz, dobrze się czuję, jest mi potrzebne teraz dużo spania i to mnie stawia na nogi. Jutro mam USG, już powinno być serduszko. Trzymajcie kciuki! Teraz staram się znaleźć spokój, żeby dotrwać do jutra. Popołudniu na pewno napiszę.
    Wiecie, dzisiaj oglądałam odcinek mamylamy na YT o tym, co jeśli nie mogę zajść w ciążę. Szczególnie pierwsza część (druga już do mnie nie przemówiła, jak obejrzycie to dowiecie się dlaczego :p). Oczywiście wiemy, że każda z nas zmaga się z różnymi trudnościami zdrowotnymi, ale oglądając te pierwsze 5 minut postarajcie się i nich zapomnieć :) Na pewno zobaczycie postawę każdej z nas, która na końcu zostanie obalona (chociaż totalnie się przed tym bronimy :) ) Miłego oglądania :)

    Pestkaa, przedszkolanka:), Sasanka5, Szczęściara, Nikodemka, speakyourmind93, Nona lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Pestkaa Autorytet
    Postów: 1140 2104

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 19:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej no serio nie można zacząć oralnie, a skończyć normalnie?? przecież wytrysk jest już w środku... serio,serio?

    Sasanka5, Nona lubią tę wiadomość

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczęsciaro ja widziałam gdzies w linku,nie sluchalam ale tak mi sie skojarzyło :(

    Kark Na usg powinno być widać. Mi na szczęście nie wyszło,ale te ostatnie bole to kij wie.
    Lami zerkne pozniej :* trzymam kciuki za wizytę i serduszko <3

    kark lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie lipa, mam ciążę pozamaciczną nie wiadomego położenia. Dziś 7t3dz ciąży, kropek się schował i nie chce pokazać... Od tygodnia jestem w szpitalu, beta rosnie i spada na zmianę. Ponieważ kropka nie widać w jajowodach, ani nigdzie, a betę mam skaczącą, diagnoza jest pewna :( Jutro idę na onko i dostaje metotreksat. Trzymajcie kciuki żebym nie wyłysiała.
    A, jako ciekawostka, w tym roku miałam betę mierzona 8 razy, a między nogi zaglądało mi 10 różnych lekarzy. Chyba wyrobiłam normę do końca roku...
    A z ciekawości zapytam, miała któraś z was chemię? Nie wiecie jak to jest po meta? Mi prof. dr hab. powiedział że można starać się od razu, a na forach czytam info, że pół roku niektórzy przerwę robią. Tak się zastanawiam jak to z tym jest..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Hej, u mnie lipa, mam ciążę pozamaciczną nie wiadomego położenia. Dziś 7t3dz ciąży, kropek się schował i nie chce pokazać... Od tygodnia jestem w szpitalu, beta rosnie i spada na zmianę. Ponieważ kropka nie widać w jajowodach, ani nigdzie, a betę mam skaczącą, diagnoza jest pewna :( Jutro idę na onko i dostaje metotreksat. Trzymajcie kciuki żebym nie wyłysiała.
    A, jako ciekawostka, w tym roku miałam betę mierzona 8 razy, a między nogi zaglądało mi 10 różnych lekarzy. Chyba wyrobiłam normę do końca roku...
    A z ciekawości zapytam, miała któraś z was chemię? Nie wiecie jak to jest po meta? Mi prof. dr hab. powiedział że można starać się od razu, a na forach czytam info, że pół roku niektórzy przerwę robią. Tak się zastanawiam jak to z tym jest..

    :( tak mi przykro. Ja mialam miec ta chemie przy podejrzeniu zasniadu groniastego (zawirowania z interpretacja wyniku histopatologicznego, ale niewazne). Lekarze uspokajali mnie, ze to leciutka chemia, baaardzo rzadko wypadaja po niej wlosy. Nie wiem natomiast po jakim czasie mozna zaczac starania. Mam jednak nadzieje, ze jeszcze przed podaniem chemii cos sie wyjasni, kropek sie ukaze :( Kotek, mocno trzymam za Ciebie kciuki

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fiorella okropnie mi przykro..kurcze,mam nadzieję że kropek w końcu grzecznie się ukaże.. trzymaj sie!!

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ewelina92 Autorytet
    Postów: 670 404

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Hej, u mnie lipa, mam ciążę pozamaciczną nie wiadomego położenia. Dziś 7t3dz ciąży, kropek się schował i nie chce pokazać... Od tygodnia jestem w szpitalu, beta rosnie i spada na zmianę. Ponieważ kropka nie widać w jajowodach, ani nigdzie, a betę mam skaczącą, diagnoza jest pewna :( Jutro idę na onko i dostaje metotreksat. Trzymajcie kciuki żebym nie wyłysiała.
    A, jako ciekawostka, w tym roku miałam betę mierzona 8 razy, a między nogi zaglądało mi 10 różnych lekarzy. Chyba wyrobiłam normę do końca roku...
    A z ciekawości zapytam, miała któraś z was chemię? Nie wiecie jak to jest po meta? Mi prof. dr hab. powiedział że można starać się od razu, a na forach czytam info, że pół roku niektórzy przerwę robią. Tak się zastanawiam jak to z tym jest..
    Ja miałam podawany metotreksat i też na etapie 7 tyg ciąży (wg ost miesiączki). Szybko dostałam krwawienia, ale bezbolesnego. Żadnych skutków ubocznych nie było. Zanim podali mi metotreksat, leżałam na oddziale tydzień, bo obserwowali betę. Niby prawidłowo przyrastala, ale miałam klujace bóle jajnika i plamienia. Co do starań to nie wiem po jakim czasie można. Ja wtedy wpadłam w depresję i odlozylismy to na dobrych kilka lat.

    Synek ❤️

    ex2b3e5e83c3bu23.png

    11.03.19: hcg 59.5 :)
    13.03.19: hcg 147,1 <3
    27.03 jest serduszko ❤️
  • Biegającą-mama Autorytet
    Postów: 906 1222

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    fiorella82 wrote:
    Hej, u mnie lipa, mam ciążę pozamaciczną nie wiadomego położenia. Dziś 7t3dz ciąży, kropek się schował i nie chce pokazać... Od tygodnia jestem w szpitalu, beta rosnie i spada na zmianę. Ponieważ kropka nie widać w jajowodach, ani nigdzie, a betę mam skaczącą, diagnoza jest pewna :( Jutro idę na onko i dostaje metotreksat. Trzymajcie kciuki żebym nie wyłysiała.
    A, jako ciekawostka, w tym roku miałam betę mierzona 8 razy, a między nogi zaglądało mi 10 różnych lekarzy. Chyba wyrobiłam normę do końca roku...
    A z ciekawości zapytam, miała któraś z was chemię? Nie wiecie jak to jest po meta? Mi prof. dr hab. powiedział że można starać się od razu, a na forach czytam info, że pół roku niektórzy przerwę robią. Tak się zastanawiam jak to z tym jest..
    Bardzo mi przykro ! Trzymaj się! Mam nadzieje że masz wsparcie bliskich.

  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 16 stycznia 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Monia jak u babci?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 143 144 145 146 147 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ

Mięśniaki macicy - przyczyny, objawy, leczenie

Mięśniaki macicy mogą występować nawet u 3 na 4 kobiety, w dowolnym momencie życia. U kogo jednak występują najczęściej? Czy znane są przyczyny powstawania mięśniaków macicy? Jakie są najczęstsze objawy i co powinno skłonić do wizyty u lekarza?

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 5 gadżetów ułatwiających życie młodej mamy

Rynek produktów dla przyszłych rodziców i maluszków jest ogromny. O jakich gadżetach warto pomyśleć kompletując wyprawkę? Które produkty są warte uwagi i mogą ułatwiać codzienność świeżo upieczonych rodziców? 

CZYTAJ WIĘCEJ