X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko jakiś czas temu czytałam jak dziewczyna myślała ze ma @ a to implantacja byla. I to też sporo i żywa krew. Ja wciąż wierze!!
    Oleczka prog 21 to ładny i w normie zwłaszcza że nie ma plamień itp;) nie wiem skąd u mnie taki (z Pola też miałam pewnie duży bo czytałam ze od niego mam rewolucje w jelitach).

    Kozgo a skąd wiesz że bezowulacyjny?

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona kochana a planowo kiedy masz mieć @? Ja w walentynki albo trochę później

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Meggs - to prawda, nie bylo wzgorka jajonosnego, ale niestety i bez tego pecherzyk mogl peknac tylko nie bylo w nim komorki jajowej. Tak jak mowisz, nie ma pewnosci i juz niczego sie nie dowiem. Pozostaje mi czekac... Entuzjazm zgasl, bo znam ten scenariusz, ale jeszcze powstrzymuje emocje, poki to nie okres.
    Dokładnie spokojnie. Glupie to niestety że w zaden sposób nie mozna podejrzec tej komórki jajowej. Ani czy jest w ogole, ani czy wartościowa , ani nic.

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona amh raczej nie zrobię bo jest dość drogie. Na razie zrobię fsh i lh żeby potwierdzić lub wykluczyć pcos. Podpytam o tą droznosc.

    Nona lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 19:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meggs- wlasnie rozmawialismy o tym z mezem. Technologia idzie tak do przodu, a nie wymyslili jeszcze usg, na ktorym widac jajeczko :) przeciez tyle by to wyjasnilo...

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko rozmawiałam właśnie też z mężem.4/5 lat temu poznałam tu dziewczynę, z którą jesteśmy mogę śmiało powiedziec przyjaciółkami. Ostatnie dwa lata byliśmy w wakacje u niej (z racji ,że mieszka w Gdyni :D ) , ma przyjechać do nas (góry ) . Mimo dzielących nas kilometrów, mega różnych gustów i charakterow nie pozabijałyśmy się i to nawet się"dobrałyśmy" . I chociaz nie byłyśmy razem na belly bo rodziłyśmy w różnych miesiącach to gdy tylko o Tobie wspomniałam mojemu T. to zapytał" O Liwka dwa? :D" hahaha. I nawet jak się teraz nie uda,to kochana ja wierzę,że kolejny,ten lutowy ,walentynkowy i dla mnie szczesliwy (urodziłam Polę) bedzie tym właśnie <3

    Oczywiście tu mogę śmiało napisać do większości (co znamy sie od początku) o takiej zażyłości a uwielbiam wszystkie bez wyjątku <3 ale tak mi mój mąż dał mi do przemyślenia :D

    Nona, Meggs, blair., Lami lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:47

    Meggs, blair., przedszkolanka:), Słoneczko12, speakyourmind93, Ani0nka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:48

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:48

    przedszkolanka:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 4 października 2019, 14:48

    Wik89 lubi tę wiadomość

  • Wik89 Autorytet
    Postów: 3785 5602

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jajka na miękko:D

    przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    II 2020 22 cs szczęśliwy
    👶 X 2020
    XII 2022 6 cs szczęśliwy
    👧 IX 2023
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona oczywiście Ciebie nie wspomniałam bo to oczywiste i my się widzimy na październiku!
    tak,to ta Livka :D
    Nona dodaj łososia,ja jadłam dużo po owu ananas ;)

    Nona lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wik89 wrote:
    jajka na miękko:D
    taaa,zrobiłam dzisiaj i wyszły na twardo :P

    Wik89 lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanko ❤
    Ja się tu bardzo z Wami zżyłam :)

    Nona starczy, możesz pić wino i dużo seksu i będzie dobrze :)

    przedszkolanka:), Lami, Nona lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przedszkolanka ugryzła to idealnie. Ja w listopadzie byłam przekonana, że się udało. Wiadomo, że co miesiąc miałam różne objawy, ale w listopadzie po prostu to było to. Okazało się, że nie. Aż się obraziłam na owu na dwa dni (nie na Was oczywiście :*). I jak udało się kolejnego miesiąca, to po prostu wiem, że te ciążę czułam już w listopadzie, mimo że wcześniejszy cykl. Ja wiedziałam, że nadszedł czas, że jestem gotowa.

    I wiemy wszystkie, że to też jest Twój Nikodemko czas. Po prostu to czujemy i Ty też. Może to już ten, może miesiąc lada chwila. Ale wiemy, że naprawdę za chwilę zobaczysz dwie kreseczki. :*

    przedszkolanka:), blair., Nona lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dokładnie Lami! napisałaś to pięknie!
    Ja to samo czuję m.in. u Nony,Meggs,Niezapominajki,Blair,Moni, kozgo,Igi.. wiem,że to tuż tuż,że się zbliża :)

    Lami, Iga66, blair., Nona, Meggs lubią tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestescie naprawde kochane! Przedszkolanko, czuje dokladnie to samo ❤️ Gdybym nie trafila na ovu, to nie wiem gdzie bylabym teraz. Na pewno w jakims dolku. Podnosicie mnie, pocieszacie, stawiacie do pionu... to jest jakas cholerna psychoterapia! (Tworco ovufriend, jesli to czytasz wiedz, ze jestes Bogiem haha). Lami, to co wlasnie napisalas, to cos o czym mowie. Przeczytalam to i usmiecham sie do telefonu, i znowu wierze, ze sie uda... wiem, ze gdybysmy wszystkie spotkaly sie w realu, to mialybysmy o czym gadac poza sluzami i kreskami ❤️

    Lami, przedszkolanka:), Nona lubią tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, zgadzam się. Mamy więc taką umowę, że czekamy na koniec testów styczniowych, zakładamy wątek "fioletowa strona mocy" i czekamy na Was wszystkie. Bo po prostu to jest ten czas Kochane :* kwestia chwili :* a mi z Wami też tak dobrze.
    Mój chłop jak znalazł mapę marzeń i bez czytania odgadł, że to ovufriendki tam powklejane :D

    przedszkolanka:), Słoneczko12, blair., Nona, Meggs, Pestkaa lubią tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • kozgo Autorytet
    Postów: 4426 3339

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przedszkolanka:) wrote:
    Nikodemko jakiś czas temu czytałam jak dziewczyna myślała ze ma @ a to implantacja byla. I to też sporo i żywa krew. Ja wciąż wierze!!
    Oleczka prog 21 to ładny i w normie zwłaszcza że nie ma plamień itp;) nie wiem skąd u mnie taki (z Pola też miałam pewnie duży bo czytałam ze od niego mam rewolucje w jelitach).

    Kozgo a skąd wiesz że bezowulacyjny?

    Bo była wizyta 15dc i nie było ani pęcherzyka ani ciałka ani płynu w zatoce douglasa nic zero małe 3 pecherzyki w lewym
    jajniku myśle ze może to wczorajsze różowe plamienie to na jakieś późne ovu bo to 23dc ale śluzu płodnego nie ma ani nic

    qb3cpiqv120x7xhb.png
  • przedszkolanka:) Autorytet
    Postów: 16063 11970

    Wysłany: 26 stycznia 2019, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kurcze, nasi mężowie jacy bystrzy..nie uważacie ,że to dziwne? :D przecież to faceci! :P

    Kozgo pozostaje póki co czekać..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 stycznia 2019, 20:56

    Lami lubi tę wiadomość

    Moje szczęścia <3
    74di2n0ak6fycgla.png

    relg20mmmizyz3er.png
‹‹ 243 244 245 246 247 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

4 Problemy z zajściem w ciążę, które możesz wykryć z pomocą aplikacji OvuFriend!

Kalendarz owulacji kojarzy Ci się tylko z wyznaczaniem dni płodnych i terminu owulacji? Jego możliwości są dużo większe! Aplikacja może być pomocna w wykrywaniu problemów związanych z płodnością na bardzo wczesnym etapie. O jakich problemach mowa? Co możesz wykryć z pomocą kalendarza? Kliknij i przeczytaj!   

CZYTAJ WIĘCEJ

Comiesięczne rozczarowanie... Jak radzić sobie z emocjami, gdy kolejny raz pojawia się jedna kreska?

Dla wielu par każdy kolejny miesiąc bez ciąży jest jak utracona szansa. Trudne emocje kłębią się w pierwszych dniach cyklu. Najczęściej jest to żal, smutek, bezsilność, rozczarowanie... Dlaczego kolejny miesiąc się nie udało? Jak sobie radzić z tymi trudnymi emocjami? Podpowiada Psycholog Niepłodności - Anna Wietrzykowska.

CZYTAJ WIĘCEJ