X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Noworoczne Testowanie :)
Odpowiedz

Noworoczne Testowanie :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    :D

    Najsłodszy to był mój M :) Pytał wczoraj o test, mówiłam, że dzisiaj zrobię. Wyszedł bladzioch, więc chciałam mu nie mówić, a tu po moim wyjściu z łazienki wpadł i słyszę, że przeszukuje po kolei wszystkie szafki. W końcu była cisza (chyba znalazł test), po czym wychodzi z łazienki i zaczyna mnie po cyckach smyrać. Ja od razu z automatu się odsunęłam, bo lekko bolą, on do mnie z uśmieszkiem "Co się tak odsuwasz? W ciąży jesteś?" :P

    Beti, po tym biochemie jakoś się boję tej bety. Jak jutro test będzie mocniejszy to skoczę na betę, proga, tsh i ft4 :)

    Alis, ja też już nie zamierzam mierzyć temp :)

    Anhydra dzięki za wiruski :D Nic się nie martw krwiakiem, ja z najmłodszą miałam, 3 tyg plackowania plus dupek i wszystko było elegancko :)

    Anhydra, alis132, Sasanka5, sunshine03, Izaw, przedszkolanka:) lubią tę wiadomość

  • alex0806 Autorytet
    Postów: 9435 5896

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 08:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark widać, gratulacje ;*
    Ja wczoraj jakiś stres cały dzień przezywalam, miałam dużo żółtego śluzu przy podcieraniu i się wystraszyłam że plamię. Do tego cycki nie bolały a brzuch ciągnął. W nocy spać nie mogłam ale już dzisiaj jest lepiej. Cyce lekko ćmią, a brzuch chyba boli od zastrzyków albo macica się rozciąga? Chodzę co chwile sprawdzać do wc bo mam uczucie wilgoci ale nic się nie dzieje. Bety już nie chce badać bo mnie to bardziej stresuje. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze

    kark, Anhydra, Selina lubią tę wiadomość

    Laura 01.09.2019 🩷
    Szymon 27.12.2023 🩵
  • alis132 Autorytet
    Postów: 620 186

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kark wrote:
    :D

    Najsłodszy to był mój M :) Pytał wczoraj o test, mówiłam, że dzisiaj zrobię. Wyszedł bladzioch, więc chciałam mu nie mówić, a tu po moim wyjściu z łazienki wpadł i słyszę, że przeszukuje po kolei wszystkie szafki. W końcu była cisza (chyba znalazł test), po czym wychodzi z łazienki i zaczyna mnie po cyckach smyrać. Ja od razu z automatu się odsunęłam, bo lekko bolą, on do mnie z uśmieszkiem "Co się tak odsuwasz? W ciąży jesteś?" :P

    Beti, po tym biochemie jakoś się boję tej bety. Jak jutro test będzie mocniejszy to skoczę na betę, proga, tsh i ft4 :)

    Alis, ja też już nie zamierzam mierzyć temp :)

    Anhydra dzięki za wiruski :D Nic się nie martw krwiakiem, ja z najmłodszą miałam, 3 tyg plackowania plus dupek i wszystko było elegancko :)


    Gratulacje <3 no ale ja niewiem jak bez mierzenia wytrzymam a takto monitoring progesteronu.... dziś ide na bete i prog koło 14.30 wiec wyniki koło 17 ;]

    sikam co 15min :o

    kark, Nikodemka lubią tę wiadomość

    7a819b979390c103fc0c3a675af9e29c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 09:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark widac kreche, gratulacje :)

    Beti kiedy bedziesz miala wynik to bedzie :) najwazniejsze to wiedziec jaki jest estradiol przed owu, zeby ewentualnie (tfu tfu) moc go pozniej podrasowac suplami i poprawic jakosc komorek

    kark, Beti82 lubią tę wiadomość

  • Lami Autorytet
    Postów: 4011 6573

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, widzimy!!!! :* I zapewniam Cię, że jak zrobisz bobo testa to oczom nie uwierzysz, taka będzie ciemna!
    Super wieści!!! :)

    kark lubi tę wiadomość

    Szczęśliwa siódemka ❤️
    V leiden hetero, MTHRF 1298A-C hetero
  • Beti82 Autorytet
    Postów: 6769 6057

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Selina wrote:
    Kark widac kreche, gratulacje :)

    Beti kiedy bedziesz miala wynik to bedzie :) najwazniejsze to wiedziec jaki jest estradiol przed owu, zeby ewentualnie (tfu tfu) moc go pozniej podrasowac suplami i poprawic jakosc komorek
    A czym to można ewentualnie poprawić ? :D Badalam estradiol ale na początku cyklu kiedyś co mi później lekarz powiedział ,ze to bez sensu było...ale inny tak kazal to zrobilam

    w5wqroeqo28oqb86.png
    22.11-Będzie córeczka <3
    24.01-432 (22tc)
    06.02-579 (24tc)
    14.02-800 (26tc)
    05.03-1067 (28tc)
    13.03-1250 (29tc)
    27.03-1699 (31tc)
    02.04-2001 (32tc)
    30.04-2500 (36 tc)
    13-05-3170 (38 tc )
    25.05-3450 (40 tc)
  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark, widać wyraźnie :-)

    Dziewczyny, zaglądam codziennie, no bo czemu nie :-) Kibicować można, prawda? :-)

    Anhydra, na mojej fioletowej grupie też były krwiaki i wszystko dobrze, dziewczyny już odliczają już dni do porodu :-) Więc leż spokojnie i pozytywnie :-) I chociaż wiem, że radę mogę sobie wsadzić w buty, to bede wyższa-nie denerwuj się :-) Chociaz po prenatalnych i tak sie uspokoisz :-) Juz niedługo poczujesz pierwsze ruchy maleństwa, a potem będziesz się modlić o chwilę odpoczynku, bo tak Cię skopie ;-)

    Ode mnie dla Was wszystkich pełno 30-tygodniowych wirusów :-)

    &÷€÷¥@¥×&÷#&×¥@₩!₩(##&#_÷_@¥!₩÷(÷&÷€€÷@¥#¥*$*$€#¥@₩@(#*$&÷€#*@¥₩#₩$)#*÷£×£@_@

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 09:47

    Nona, Beti82, Słoneczko12, przedszkolanka:), Sasanka5, kark, Anhydra, Izaw, Pestkaa lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • XxMoniaXx Autorytet
    Postów: 15445 8425

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark gratulacje :)

    kark lubi tę wiadomość

    f2wl3e5exwv499zn.png
    km5sdf9hllms5iw1.png

    10. 2018r. - c.b
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    /

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 3 października 2019, 15:01

    patuniek86 lubi tę wiadomość

  • patuniek86 Autorytet
    Postów: 3798 4712

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nona wrote:
    Patuniek, wow 30 tydzien juz! ale to leci!!!!!!!!

    Leci, oj uwierz... Obecnie bezsenne noce z bolesnymi kopniakami ;-)
    A pamiętam doskonale pobudki z temometrem, budzik zawsze o 6, nawet w weekendy :-) A potem znowu spać :-) Uwielbiałam to ;-) I powiem Ci, że w staraniach same starania są świetne ;-) Teraz choćbym chciała (A co kilka dni bardzo chcę), to i tak od dłuższego czasu zakaz-więc jak czytam Twoje "było", to też mam czego zazdrościć :-D

    kark, Nona lubią tę wiadomość

    Pola Róża
    09.03.2019, godz. 09:10, 3410g i 52 cm
    bl9ck6nlgozf0gj2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patunek śliczne imiona wybraliście :) Jak mam 2 córki, mojego M ani do Poli ani do Róży nie mogłam przekonać :P

    Kto to pytał o suchość w ciąży? Ja mam :P W każdej ciąży, nawet w biochemach miałam totalne zalanie wodniatym śluzem, a teraz kremowy, ale ledwo ledwo, większość czasu mam wrażenie, że mam sucho :)

    No i mam chyba mniej objawów niż w cyklach, w których się nie udało :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 7 stycznia 2019, 10:19

    patuniek86, alis132, Niezapominajka2 lubią tę wiadomość

  • Szczęściara Autorytet
    Postów: 2951 2958

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej kochane. Długo mnie nie było ale podczytuję Was regularnie. Co u mnie. Hm ciężko powiedzieć kiedy była owu ale obstawiam 30.12. Pozostaje tylko czekać. Czuję się jak wrak. Po 5 złapał mnie taki ból że myślałam że zejdę. Zaczęło się od lewego jajnika potem zaczęły się uderzenia gorąca. Obstawiam jelita nie sądzę że mogłoby to być zagnieżdżanie.
    Najmłodsza kochana czekam na twoją relacje z laparo bo też chyba się skuszę.
    Kark kochana wróciłaś z piękną niespodzianka. Gratuluję.
    Nikodemko czy coś brałaś coś na swoją rewolucję? Nie wiem czy mogę się czymś poratowac.

    kark lubi tę wiadomość

    h84fi09kghskel2o.png
    wniddf9h0baw4if8.png
    11.2015 pjp(*)
    Niedoczynność tarczycy (Euthyrox100 )
  • Domi_tur Autorytet
    Postów: 3774 8197

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark widać pięknie, może jednak mój sen o blkzniakach po prostu przesunął się w czasie :) ❤️

    kark lubi tę wiadomość

    mhsvi09k7inxyf5l.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ha, ha, Domi, bardzo śmieszne... Niech Ci się dziś przyśni jeden bobas dla mnie, bo inaczej mąż się rozwiedzie :P

  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark piękna kreska! Nie trzeba się przyglądać! Gratuluje!

    Anhydra! Wiem ze takie leżenie może być dołujące ale leż i zobaczysz że nim się obejrzysz to będzie po krwiaku :) i zaraz II trymestr zaczynasz super!

    Ja oddałam krew. Prolaktyna i tsh do powtórki jak gin kazał. Sama z siebie sprawdzam czas protrombinowy i aptt.

    kark, Nona, Anhydra lubią tę wiadomość

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesciara - ja wszystkie moje rewolucje ratuje jedynie miętą i rumiankiem... Duzo w zyciu przeszlam jesli chodzi o jelitowki i wiem z doswiadczenia, ze i tak nic mi nie pomaga :/

    Ale mam dzis stresujacy dzien, pol nocy nie spalam, teraz az mi dech zapiera. I jeszcze ta wizyta u ginekologa, nawet nie wiem czy sie dostane... Chce, zeby byl juz wieczor.

    Chcialabym, zeby mnie ktos polozyl na tydzien do szpitala, zrobil wszysciutenkie badania i byloby z glowy. Ile to sie czlowiek musi sam nalatac, nazastanawiac co by tu jeszcze zbadac... rece opadaja.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Ani0nka Autorytet
    Postów: 4393 4718

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark piękne dwie kreski gratulacje ❤️ ❤️

    kark lubi tę wiadomość

    Aleksander ur.17.10.2019 ❤️
    Nadia ur. 1.06.2023 🩷
    age.png

    Sierpień 22 Ciąża biochemiczna 💔
    25.01.22 Poronienie zatrzymane 6w6d💔Nikodem👼poronienie farmakologiczne
  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kark! Wlasnie nadrobilam, gratuluuuuje!!! ❤️

    kark lubi tę wiadomość

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • Meggs Autorytet
    Postów: 3945 5917

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I pytanie do dziewczyn pijących inofem / inofolic pije 1 czy 2 saszetki dziennie i w jakich godzinach?

    Trombofilia wrodzona
    25.10.19 - Wiktorek ❤
    cEAdp1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 7 stycznia 2019, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Beti82 wrote:
    A czym to można ewentualnie poprawić ? :D Badalam estradiol ale na początku cyklu kiedyś co mi później lekarz powiedział ,ze to bez sensu było...ale inny tak kazal to zrobilam
    Sa rozne suple, najlepiej lykac Omega3 w ilosci 2000mg, cos z inozytolem np.Miovarian, ubichinol (czyli koenzym Q10 w aktywnej formie). Dobrze tez zbadac w 2-4dc shbg i dheas wraz z testosteronem, to tez da obraz jakosci komorek

‹‹ 63 64 65 66 67 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Progesteron - dlaczego jest tak ważny podczas starania o dziecko?

Progesteron to jeden z najważniejszych hormonów dla kobiecej płodności. Jaką rolę odgrywa podczas starania o dziecko, przy zapłodnieniu i we wczesnej ciąży? Jakie są normy i co się dzieje, kiedy stężenie progesteronu jest za niskie? Jak wygląda leczenie luteiną dopochwową i doustną? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Brak okresu a negatywny test ciążowy, czyli o przyczynach spóźniającej się miesiączki

Każda kobieta doświadczyła lub doświadczy spóźniającej się miesiączki, nie będąc w ciąży. Z jakich przyczyn miesiączka może się spóźniać? Co robić, kiedy krwawienie miesiączkowe nie wystąpiło, a testy ciążowe wychodzą negatywnie? Po ilu dniach warto zgłosić się do lekarza? 

CZYTAJ WIĘCEJ