X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?
Odpowiedz

Nowy cykl nowe szanse ;) Kto zaczyna od nowa?

Oceń ten wątek:
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 22 listopada 2013, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    Mili daj znać jak było...
    Kochana ja w środę, czwartek tylko podczytywałam co u Was słychać, miałam "stresa" i dlatego się nie odzywałam.
    Dzisiaj miałam HGS SONO (pianka kontrastująca)i w moim przypadku było bezbolesne! Miałam delikatną niedrożność prawego jajnika, którą kontrast udrożnił i wtedy poczułam bardzo delikatny ból, a przy lewym zupełnie nic nie czułam.
    Dziękuję za troskę...nikomu z bliskich o badaniu nawet nie mówiłam, bo nie chciałam dodatkowego stresu, tylko ja i mąż:). I bardzo się cieszę, że w końcu działamy i badanie mam już za sobą.
    Serdecznie i cieplutko pozdrawiam.

    Fasolka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili ciesze sie ze wszystko ladnje poszlo :)
    Teraz z czystym sercem i nadzieja, mozna dzialac :)
    Powodzenia :)

    Mili lubi tę wiadomość

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hejka kochane a ja chyba zrobiłam błąd, że mierze temp od połowy cyklu :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Mili ciesze sie ze wszystko ladnje poszlo :)
    Teraz z czystym sercem i nadzieja, mozna dzialac :)
    Powodzenia :)
    Dziękuję bardzo, wierze głęboko, że będziemy sobie - już na prywatne adresy wysyłać zdjęcia naszych dzieciaczków, że to tylko kwestia czasu...a nasze dzieciaczki będą miały wiele szalonych klotek z ovu.:).

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    Fasolka
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili mam nadzieje :)
    Ewecia zawsze to utrudnienie bo nie masz porownania, moze przestan mierzyc ? Obserwuj inaczej swoje cialo?

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Mili mam nadzieje :)
    Ewecia zawsze to utrudnienie bo nie masz porownania, moze przestan mierzyc ? Obserwuj inaczej swoje cialo?
    właśnie się tak zastanawiam czy nie obserwować ciała inaczej.. hmm ale jak ? szyjki badać nie umiem śluz się zmienia :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia i tak wczesnie zaczelas :) to nie poddawaj sie, niebawem owulka wiec dzialajcie :)

  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ewcia
    Chyba najlepiej jest mierzyć od początku, ale ćwiczenie czyni mistrza;).

    Fasolka
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    Ewcia i tak wczesnie zaczelas :) to nie poddawaj sie, niebawem owulka wiec dzialajcie :)
    mi się wydaje, że wczoraj była owulka :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Ewcia
    Chyba najlepiej jest mierzyć od początku, ale ćwiczenie czyni mistrza;).
    własnie wiem , że powinnam mierzyć od początku.. ale wcześniej sobie mówiłam, że nie będę w ogóle mierzyć temp a potem zaczęłam ale ciut późno

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A bardzo mozliwe :) w koncu tempka do gory idzie :) Ty najlepiej czujesz swoj ogranizm :)

  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    A bardzo mozliwe :) w koncu tempka do gory idzie :) Ty najlepiej czujesz swoj ogranizm :)
    masz rację ale poczekam i zobaczę :) ale nie myślę już tak o dziecku i serduszkuję kiedy chcę, nic na siłę :)

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    U Ciebie bardzo ładny wykres oby zielona kropka tam była :) trzymam kciuki :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Ovulka Autorytet
    Postów: 678 552

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, jestem tu 1 raz... No i mnie zaskoczylo plamienie... Dziwnie inne takie geste i brunatne... A test negatywny;(( a wiec zaczynamy od nowa

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale mam pewne problemy, wczesniej przeziebienie, teraz bakteria i antyniotyk takze ciezko widze ten cykl i szykuje sie na porazke :(
    Ale dam rade, nastepny cykl sie uda :)
    Nam wszystkim los sprawi prezent na swieta :)

    Mili lubi tę wiadomość

  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka też masz podwyższona prolaktynę? Och my kobietki;).
    Ja byłam u lekarza na kasę chorych i zaproponował mi dwie opcje; laparoskopia - inwazyjna - na kasę chorych albo HGS SONO prywatnie. Wybrałam więc drugą opcję. Przez krótką chwilę rozważałam zabieg w Polsce, ale licząc podróż, dojazd na sam zabieg, szukanie nowego specjalisty, czekanie na urlop M. i dopasowanie go do mojego cyklu szybko i koszt zabiegu w Polsce, ponieważ nie mam obecnie polskiego ubezpieczenia, zdecydowałam się na zabieg u mojego obecnego lekarza. Tym bardziej, że dajemy sobie czas 6 miesięcy "odpoczynku" od medycznych starań i działamy dalej...zgodnie z ustaleniami lekarza.

    Fasolka
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Macierzanka:) wrote:
    No zawsze lepiej od początku, ewentualnie tuż po @
    wiem, popełniłam błąd :/

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • ewcia2337196 Autorytet
    Postów: 551 308

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda27 wrote:
    No ale mam pewne problemy, wczesniej przeziebienie, teraz bakteria i antyniotyk takze ciezko widze ten cykl i szykuje sie na porazke :(
    Ale dam rade, nastepny cykl sie uda :)
    Nam wszystkim los sprawi prezent na swieta :)

    Pewnie, myśl pozytywnie :)

    w4sq3e3kl1ka7h8d.png
    ewcia
  • Mili Ekspertka
    Postów: 224 186

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda kochana jeszcze kilka dni...spokojnie...chwilkę zaczekaj...chyba nie chcesz dla swojego dzieciątka mamy pesymistki, to tylko kwestia czasu...musi się udać, a na "najlepsze" warto chwilkę poczekać.
    Ściskam.

    Ruda27 lubi tę wiadomość

    Fasolka
  • Macierzanka:) Autorytet
    Postów: 2952 4048

    Wysłany: 22 listopada 2013, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mili wrote:
    Macierzanka też masz podwyższona prolaktynę? Och my kobietki;).
    Ja byłam u lekarza na kasę chorych i zaproponował mi dwie opcje; laparoskopia - inwazyjna - na kasę chorych albo HGS SONO prywatnie. Wybrałam więc drugą opcję. Przez krótką chwilę rozważałam zabieg w Polsce, ale licząc podróż, dojazd na sam zabieg, szukanie nowego specjalisty, czekanie na urlop M. i dopasowanie go do mojego cyklu szybko i koszt zabiegu w Polsce, ponieważ nie mam obecnie polskiego ubezpieczenia, zdecydowałam się na zabieg u mojego obecnego lekarza. Tym bardziej, że dajemy sobie czas 6 miesięcy "odpoczynku" od medycznych starań i działamy dalej...zgodnie z ustaleniami lekarza.

    No mam podwyższoną i w ogóle czego ja nie mam :D :D
    To ja się chyba rozejrzę za tym SONO, bo brzmi zachęcająco

    "Niepłodność to nie kara, uzdrowienie to nie czary"
    1237397y6kr97ild4.gif
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak liczyć, który to tydzień ciąży?

Udało Wam się zajść w ciążę? Gratulacje! Określenie tygodnia ciąży jest kluczowe z wielu powodów. Przede wszystkim pozwala ustalić, czy dziecko rozwija się prawidłowo oraz umożliwia wykrycie wcześniejszego porodu bądź poronienia. Pozwala też rodzicom przygotować się do momentu przywitania nowego członka rodziny na świecie. Zobacz, w jaki sposób można ustalić wiek ciąży.

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niechęć do seksu - czy to możliwe? Co zrobić, by staranie się o maluszka znów było przyjemnością?

Znasz ten stan, kiedy od miesięcy lub lat staracie się o wymarzonego potomka? Wasze życie biegnie tak naprawdę od pierwszego dnia cyklu do owulacji, od owulacji do testu ciążowego, od wizyty w laboratorium do wizyty u lekarza - często kolejnego z kolei? Czas biegnie nieubłaganie, a starania nie przynoszą skutku. Mimo chęci coraz częściej pojawia się blokada i niechęć do współżycia. Skąd się to bierze i jak temu zaradzić? Co zrobić, by seks cieszył jak dawniej?

CZYTAJ WIĘCEJ