X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum Starając się - ogólne O wszystkim i o niczym :D
Odpowiedz

O wszystkim i o niczym :D

Oceń ten wątek:
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania mnie też właśnie troszke korci ale w zasadzie mi kasy na to szkoda :P może w ciąży kiedys wykupie. Wykresik jako taki można prowadzić, wyznacza owulacje, reszte mozna samemu zinterpretowac w zasadzie. A, ze nie chce za bardzo starać sie mechanicznie to tym bardziej :)

    Wczoraj pytałam mężula czy kupować testy i staramy sie o dzidzie wg dni plodnych czy zostawiamy to losowi. Stwierdził, ze mozemy zaryzykować raz z testami a później sie zobaczy :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde w pracy i w domku mam w przegladarce w zakladkach pozapisywane fora nasze i codziennie musze kombinowac bo szybciutko dochodza nam kolejne strony i musze od nowa wszystko zapisywac a stare kasowac aby sie nie mylily ;) ciekawe ile "naprodukujemy" jeszcze stronek :)

    Lece piec ziemniory i korzystac z niezdrowego jedzonka bo niedlugo chce przerzucic sie na wiecej warzywek, zup i porzadnych obiadkow. Teraz meżul nie wymaga obiadków bo zawsze cos tam sobie zje i w zasadzie weekendowo gotuje a w tyg cos tam sie zawsze innego wymodzi. Ale pora zmienic nawyki, ogarnac sie i zaczac wcinac wiecej warzywek :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Dziewczyny, która z Was ma wykupiony pakiet premium? Zastanawiam się czy warto go kupować. Doradźcie mi proszę :)
    Chciałam Ci wysłać wiadomość prv, ale nie mogę :(

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wróciłam do Was ;) Na swój wątek :P
    Czy na długo, jeszcze nie wiem...

    aszka lubi tę wiadomość

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Chciałam Ci wysłać wiadomość prv, ale nie mogę :(

    A jest w ogóle taka możliwość? Chyba nie mam nic po blokowanego więc nie wiem dlaczego :(

    Fajnie ze jesteście znów :)

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 marca 2014, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sprawdź pocztę Ovu (prawy górny róg), czy nie masz ode mnie wiadomości z zaproszeniem ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Wróciłam do Was ;) Na swój wątek :P
    Czy na długo, jeszcze nie wiem...
    ja teraz tez rzadko, duzo pracy.

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aszka wrote:
    ja teraz tez rzadko, duzo pracy.
    Mi się pracowity miesiąc zapowiada od przyszłego tygodnia, albo i dwa m-ce :/ Jak co roku w tym okresie u nas w firmie.

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Qrczak wrote:
    Sprawdź pocztę Ovu (prawy górny róg), czy nie masz ode mnie wiadomości z zaproszeniem ;)
    Przepraszam, nie zauważyłam wcześniej :( Gapa ze mnie. Już zaakceptowałam!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 marca 2014, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    anna83_83 wrote:
    Przepraszam, nie zauważyłam wcześniej :( Gapa ze mnie. Już zaakceptowałam!
    Nic nie szkodzi ;)

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 26 marca 2014, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale Wam zazdrosze że macie tyle pracy. U mnie to niewiele zajęcia i szybko się wypalam przez to :/

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 26 marca 2014, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kwiatuszek ja mam tak, że jak jest robota, to niestety aż w nadmiarze, że czasami ledwo się wyrabiam, a potem taki zastój, że się opierdzielam przez cały tydzień nie mając nic do roboty. No i jak znów przychodzi nadmiar pracy, to ciężko mi się za nią zabrać. Do tego sama sobie organizuję czas pracy i to też nie sprzyja systematyczności :/
    Ja to się w pracy wypalam, ale z innego powodu. Brak przyzwoitej płacy = brak motywacji :P

    f2wle6ydofr9wcyp.png
  • majowka Przyjaciółka
    Postów: 68 45

    Wysłany: 26 marca 2014, 22:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej hej :) też wróciłam, ale pewnie na chwilę. Ja też mam teraz młyn w pracy i tak pewnie do wakacji - zawsze tak jest. Widzę, że u Was Kochane wszystko ok, więc uspokojona wracam do swoich obowiązków :) Buziak!

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 marca 2014, 08:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie :)

    Qurczak to fakt, druga strona medalu to płaca :/ Nie wiem jaka praca by mnie usatysfakcjonowała ale chyba bym wolała mieć tak jak Ty, że sama sobie organizuje czas pracy. No ale niestety siedze tu bite 8h i już nawet mam w tyłeczku czy ktoś kontroluje na jakies stronki wchodzę. Jak sobie patrzą to już znają hitorię mojej intymnej strony życia :D

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 marca 2014, 09:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie:) w tym ponurym dniu....słońca brak, zimno jakoś....
    ja jak pracowałam w turystyce to też było tak, że jak była "praca" to nie wiedziałam w co ręce włożyć, natomiast po sezonie można było "zapałki liczyć"...
    Zatem miłego dnia pracusie:)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 marca 2014, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wzajemnie Malenq :)

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Umieram! Przeziębienie zamiast mi przechodzić to się pogarsza!

    A najśmieszniejsze jest to że przy tym wszystkim temperatura rano zamiast wzrosnąć to mi zmalała, co mnie troszkę martwi... ale od 2 dni nie wysypiam się dobrze- budzę się ciągle, wiercę- może to ma wpływ?
    Przez to program automatycznie przesunął mi owulację z 11 na 13 d.c.- ale to nie możliwe bo testy owu były negatywne, śluz się nie zgadzał- bez sensu to wszystko wyszło. Nawet mój mąż stwierdził że jeśli była owulacja to wtedy kiedy ja obstawiam a nie program bo podczas serduszkowania on to nawet wyczuł. Dlatego sama ustawiłam sobie tak jak wg. mnie to powinno być :)
    Coś czuję że jednak mam zły termometr-bateria mu szwankuje- i również stąd mogą być te wariackie wyniki- ale zamówiłam już nowy- ten który mi polecała Kwiatuszek. Szkoda że tak późno!
    Najwyżej od następnego cyklu się przyda :)

    Udanego dnia moje pracusie!

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • kwiatuszek789 Autorytet
    Postów: 5541 1639

    Wysłany: 27 marca 2014, 12:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Aniu chyba z Qrczaczkiem rozmawiałas na temat termometrów bo ja to sie chyba nawet nie udzielalam w tej kwestii :) Mam najzwyklejszy elektroniczny z rossmana. Ja od wczoraj tez juz jakies 15 minut czuje ze sie budze zanim zmierze temperature albo obudze sie z 45 min przed budzikiem, przysypiam i po budziku i kilku minut lezenia mierze i rosnie mi tempka. Wieć myśle, ze to jakies osłabienie u Ciebie. Bierz jakies witaminki Kochana

    klz9io4pkfldzhbc.png
  • anna83_83 Ekspertka
    Postów: 247 127

    Wysłany: 27 marca 2014, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No faktycznie- skoro to nie Ty Kwiatuszek to na pewno Qrczak polecała mi jakiś termometr owulacyjny z allegro :)
    Ja też zwróciłąm uwagę że jak sie przebudziłam o 5:00 i zmierzyłam to miałam niższą temp niż np. o 7:00.
    Coś u mnie jest nie tak- albo nie umiem mierzyć, albo przez zaburzenia snu, albo wadliwy termometr, albo jestem osłabiona i dlatego... Jakiś powód do jasnej ciasnej musi być ;)
    Właśnie popijam sobie witaminki- moze postawią mnie na nogi :)

    Kobieta jest szczęśliwa gdy ma dwa imiona "Kochanie" i "Mama"... ja od lutego 2015 jestem pełna szczęścia :)

  • Qrczak Autorytet
    Postów: 1524 1131

    Wysłany: 27 marca 2014, 15:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny :)
    Ja chwilowo już po pracy i tak jak przypuszczałam, zaoram się w kwietniu na śmierć przez tą robotę :/

    Aniu to ja Ci polecałam termometr ;)
    Co do mierzenia temp., to ja robię tak, że niezależnie od pikania termometru, zawsze trzymam go 2 minuty i dopiero odczytuję temperaturę. A jeśli chodzi o różnicę w pomiarach, to to jest akurat normalne. Ja nawet jak 15 minut wcześniej lub później zmierzę, to już są różnice. Nawet gdzieś czytałam, że są jakieś wytyczne/założenia co do pomiaru, które mówią o tym, żeby odejmować ileś tam kresek od pomiaru, jeśli zrobiłyśmy go godzinę później niż zwykle. Już nie pamiętam jak to dokładnie szło, ale coś w tym stylu. Jak gdzieś na to trafię, to podeślę.

    Aniu wracaj szybko do zdrowia. Niższa temperatura może się brać z osłabienia organizmu :(

    PS. U mnie dziś pięknie słonecznie i ciepło :D

    f2wle6ydofr9wcyp.png
‹‹ 11 12 13 14 15 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 najczęstszych pytań o Zespół Policystycznych Jajników (PCOS)

Na PCOS, czyli Zespół Policystycznych Jajników może cierpieć nawet 10-15% kobiet w wieku rozrodczym. Czy PCOS jest groźną chorobą? Jakie są najczęstsze przyczny PCOS? Czy Zespół Policystycznych Jajników jest uleczalny? Poznaj odpowiedzi na 14 najczęstszych pytań o PCOS.  

CZYTAJ WIĘCEJ